Dagplanning van

  • Datum 19/09/2014 - 04/10/2014
  • Aantal inschrijvingen 308
  • Week 40
  • Adres Koolmijnlaan 336
    3550 Heusden-Zolder
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:30 DUBBEL DAMES 9 (10 punten - 20 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Balette Annelies - 5 ptn
Cucup Nadia - 5 ptn
Winnaar
Indeherberg Hanne - 10 ptn
Jaemers Brenda - 10 ptn
6/1 - 6/1
10:30 DUBBEL GEMENGD 9 (10 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
Vanbilsen Evi - 75 ptn
Vandekerkhof Pieter - 65 ptn
Winnaar
Leeten Tessa - 30 ptn
Verlinden Maarten - 90 ptn
6/4 - 7/6 (9)
10:30 DUBBEL GEMENGD 17 (10 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Aerts Nancy - 10 ptn
Van Gysel Eric - 10 ptn
Vandebergh Sara - 5 ptn
Indeherberge Giel - 15 ptn
6/2 - 6/1
11:00 ENKEL JONGENS 16 4 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
Kerkhofs Tom - C+30 (30 ptn)
Winnaar
Windmolders Jorrit - C+30/3 (15 ptn)
6/2 - 6/1
11:30 ENKEL DAMES 8 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
Greunlinx Mieke - C+30/4 (10 ptn)
Winnaar
Wijgaerts Anke - C+30/4 (10 ptn)
6/1 - 6/3
12:30 DUBBEL DAMES 40 1 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Aerts Nancy - 10 ptn
Vandeweert Elke - 20 ptn
Winnaar
Cams Peggy - 20 ptn
Reymen Chantale - 10 ptn
6/2 - 6/7 (1) - 10/8
12:30 DUBBEL DAMES 40 2 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Byloos Heidi - 5 ptn
Daniels Mia - 5 ptn
Winnaar
Liesenborgs Heidi - 5 ptn
Luyten Suzy - 10 ptn
6/2 - 6/2
12:30 ENKEL MEISJES 16 4 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Fonteyn Charlotte - C+30/3 (15 ptn)
Van Duffel Laura - C+30/3 (15 ptn) 5/7 - 6/2 - 6/4
13:00 ENKEL HEREN 10 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Van Gysel Eric - C+30/4 (10 ptn)
Cox Jan-Wouter - C+30/4 (10 ptn) 6/4 - 6/3
14:00 DUBBEL DAMES 7 (10 punten - 70 punten)
Finale
Hoofdtabel
Claes Eveline - 10 ptn
Hoydonckx Griet - 60 ptn
Leeten Tessa - 30 ptn
Poukens Lotte - 35 ptn
14:00 DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
Vandergraesen Pieter - 55 ptn
Verbeemen Jo - 60 ptn
Winnaar
Moons Karel - 45 ptn
Verlinden Maarten - 90 ptn
6/3 - 6/3
14:00 DUBBEL HEREN 10 (10 punten - 35 punten)
Finale
Hoofdtabel
Daniels Foeke - 5 ptn
Daniels Renaat - 25 ptn
6/2 - 6/2
15:30 DUBBEL DAMES 30 2 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Carnewal Sarah - 10 ptn
Liberloo Mieke - 5 ptn
Winnaar
Basteijns Ilse - 5 ptn
Vanoppen Mieke - 10 ptn
6/3 - 6/1
15:30 DUBBEL HEREN 9 (10 punten - 70 punten)
Finale
Hoofdtabel
Cucup Bart - 25 ptn
Vogels Dominic - 30 ptn
6/4 - 7/6 (5)
15:30 DUBBEL HEREN 35 2 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Heeren Kristof - 5 ptn
Raemaekers Daniel - 5 ptn
Winnaar
Jannes Bart - 5 ptn
Van Gysel Eric - 10 ptn
6/3 - 6/1
15:30 DUBBEL HEREN 45 1 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Heyligen Bart - 15 ptn
Mangelschots Guido - 15 ptn
Spiritus Patrick - 10 ptn
Vanpol Davy - 20 ptn
6/1 - 6/1
15:30 ENKEL MEISJES 14 4 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Vertessen Catho - C+30/4 (10 ptn)
Warson Anna - C+30/5 (5 ptn) 6/3 - 6/1
17:00 DUBBEL GEMENGD 12 (10 punten - 70 punten)
Finale
Hoofdtabel
Hermans Jessy - 30 ptn
Vogels Dominic - 30 ptn
Polders Liesbeth - 15 ptn
Van Den Abbeele Brecht - 55 ptn
17:00 DUBBEL GEMENGD 16 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Beerten Ingrid - 5 ptn
Daniels Renaat - 25 ptn
2/6 - 7/6 (5) - 10/6
17:00 DUBBEL GEMENGD 20 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Aerts Hilde - 5 ptn
Vanbockryck Gert - 5 ptn
3/6 - 6/3 - 10/6
17:00 DUBBEL HEREN 11 (10 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Daniels Foeke - 5 ptn
Peeters Bart - 15 ptn
Snoeks Jo - 10 ptn
Verhees Joris - 10 ptn
6/4 - 4/6 - 10/3
17:00 ENKEL DAMES 7 (C+30/3 - C+30)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Leeten Tessa - C+30 (30 ptn)
Van Duffel Laura - C+30/3 (15 ptn) 6/2 - 6/1
17:00 ENKEL HEREN 9 (C+30/3 - C+30)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Windmolders Jorrit - C+30/3 (15 ptn)
Rogiers Gert - C+30 (30 ptn) 6/4 - 6/3
17:30 DUBBEL HEREN 45 2 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Vandebroek Guido - 10 ptn
Vandecruys Alfons - 5 ptn
6/1 - 2/6 - 10/5
18:30 ENKEL HEREN 8 (C+15/5 - C+15)
Finale
Hoofdtabel
Vandergraesen Pieter - C+15/1 (55 ptn) Van Den Abbeele Brecht - C+15/2 (50 ptn)