Dagplanning van

  • Datum 30/08/2014 - 07/09/2014
  • Aantal inschrijvingen 211
  • Week 36
  • Adres Doornstraat 65
    2650 Edegem
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 25 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
DE WINTER AN - 15 ptn
Doyen Anja - 10 ptn
Vergauwen Dorien - 15 ptn
Verhulst Michelle - 10 ptn
6/4 - 6/3
10:00 DUBBEL DAMES 7 (10 punten - 10 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
Van den Houte Ellen - 5 ptn
Van Steelandt Cindy - 5 ptn
Winnaar
Hendrickx Sonia - 5 ptn
Sels Nancy - 5 ptn
7/5 - 7/6 (4)
10:00 DUBBEL GEMENGD 9 (15 punten - 35 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
MERCKX ANKE - 15 ptn
MERCKX GOVERT - 20 ptn
Winnaar
TRUYENS Laura - 15 ptn
TRUYENS LUC - 20 ptn
6/2 - 6/3
10:00 DUBBEL HEREN 8 (15 punten - 35 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
Bracke Dennis - 10 ptn
WERY KEVIN - 25 ptn
DUSART ALAIN - 15 ptn
MICHIELSEN SAM - 20 ptn
6/4 - 6/1
10:00 DUBBEL HEREN 9 (10 punten - 10 punten)
Finale
HOOFDTABEL
FAES WIM - 5 ptn
ROELANS GEERT - 5 ptn
6/1 - 6/1
11:00 ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM WUYTS JORN - C+30/1 (25 ptn)
Winnaar
VERLINDEN WIELAND - C+30/2 (20 ptn)
6/1 - 6/0
11:30 DUBBEL DAMES 5 (30 punten - 70 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
MOENS LYNN - 20 ptn
NULENS DANNY - 20 ptn
CORREWYN KITTY - 10 ptn
GORGE NATHALIE - 55 ptn
6/4 - 6/7 (5) - 10/7
11:30 ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
RAMAEKERS TOM - C+15/2 (50 ptn)
MARYSSE STIJN - C+15/3 (45 ptn) 6/2 - 6/0
12:00 DUBBEL GEMENGD 10 (10 punten - 10 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
DIRCKEN CARINA - 5 ptn
NAGELS CARL - 5 ptn
1/6 - 6/2 - 10/8
14:00 DUBBEL HEREN 7 (40 punten - 80 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
KOECK PHILIP - 20 ptn
RAMAEKERS TOM - 50 ptn
VAN GAEL YVES - 45 ptn
VERBEECK YANNICK - 25 ptn
6/7 (5) - 6/2 - 10/7
15:30 DUBBEL GEMENGD 9 (15 punten - 35 punten)
Finale
HOOFDTABEL
DEKKERS RITA - 20 ptn
WOUTERS IVO - 15 ptn
Winnaar
TRUYENS Laura - 15 ptn
TRUYENS LUC - 20 ptn
6/3 - 6/1
15:30 DUBBEL GEMENGD 10 (10 punten - 10 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Hesbain Evelyn - 5 ptn
Hensbergen Peter - 5 ptn
6/3 - 6/1
15:30 ENKEL DAMES 3 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
DE KOK JOKE - C+30 (30 ptn)
VERMEYLEN NIKKI - C+30 (30 ptn) 7/6 (2) - 6/0
15:30 ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM MERTENS FRANK - N.G. (5 ptn)
Winnaar
COPPENS ROB - C+30/4 (10 ptn)
6/2 - 1/6 - 6/3
17:00 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 25 punten)
Finale
HOOFDTABEL
DE WINTER AN - 15 ptn
Doyen Anja - 10 ptn
Winnaar
MERTENS JESSICA - 15 ptn
TONDEUR SOFIE - 10 ptn
0/6 - 7/5 - 10/6
17:00 DUBBEL DAMES 7 (10 punten - 10 punten)
Finale
HOOFDTABEL
PAUWELS RITA - 5 ptn
VAN PUT RITA - 5 ptn
Winnaar
Hendrickx Sonia - 5 ptn
Sels Nancy - 5 ptn
3/6 - 6/1 - 10/5
17:00 DUBBEL GEMENGD 8 (40 punten - 80 punten)
Finale
HOOFDTABEL
VAN DEN WIJNGAERT JILL - 55 ptn
VAN LOOVEREN KURT - 10 ptn
6/3 - 6/1
17:00 DUBBEL HEREN 8 (15 punten - 35 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
Bracke Dennis - 10 ptn
WERY KEVIN - 25 ptn
ADRIAENSEN EMIEL - 15 ptn
WALCKIERS STEVEN - 15 ptn
7/6 (1) - 6/3
17:00 ENKEL DAMES 4 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
LAURIJSSEN VICKY - C+30/4 (10 ptn)
FREIRE ELINE - C+30/4 (10 ptn) 6/4 - 6/1