Dagplanning van

  • Datum 30/08/2014 - 07/09/2014
  • Week 36
  • Adres Doornstraat 65
    2650 Edegem
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 25 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
DE WINTER AN - C+30/3 (15)
Doyen Anja - C+30/4 (10)
Vergauwen Dorien - C+30/3 (15)
Verhulst Michelle - C+30/4 (10)
6/4 - 6/3
10:00 DUBBEL DAMES 7 (10 punten - 10 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
Van Steelandt Cindy - N.G. (5)
Van den Houte Ellen - N.G. (5)
Winnaar
Hendrickx Sonia - C+30/5 (5)
Sels Nancy - N.G. (5)
7/5 - 7/6 (4)
10:00 DUBBEL GEMENGD 9 (15 punten - 35 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
MERCKX ANKE - C+30/3 (15)
MERCKX GOVERT - C+30/2 (20)
Winnaar
TRUYENS Laura - C+30/3 (15)
TRUYENS LUC - C+30/2 (20)
6/2 - 6/3
10:00 DUBBEL HEREN 8 (15 punten - 35 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
Bracke Dennis - C+30/4 (10)
WERY KEVIN - C+30/1 (25)
DUSART ALAIN - C+30/3 (15)
MICHIELSEN SAM - C+30/2 (20)
6/4 - 6/1
10:00 DUBBEL HEREN 9 (10 punten - 10 punten)
Finale
HOOFDTABEL
FAES WIM - N.G. (5)
ROELANS GEERT - N.G. (5)
Winnaar
DE DONDER TIMOTHY - C+30/5 (5)
VANSEVER BIRGER - C+30/5 (5)
6/1 - 6/1
11:00 ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM WUYTS JORN - C+30/1 (25)
Winnaar
VERLINDEN WIELAND - C+30/2 (20)
6/1 - 6/0
11:30 DUBBEL DAMES 5 (30 punten - 70 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
MOENS LYNN - C+30/2 (20)
NULENS DANNY - C+30/2 (20)
CORREWYN KITTY - C+30/4 (10)
GORGE NATHALIE - C+15/1 (55)
6/4 - 6/7 (5) - 10/7
11:30 ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
RAMAEKERS TOM - C+15/2 (50)
MARYSSE STIJN - C+15/3 (45) 6/2 - 6/0
12:00 DUBBEL GEMENGD 10 (10 punten - 10 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
Bracke Nathalie - N.G. (5)
VERMEULEN DOMINIC - N.G. (5)
DIRCKEN CARINA - C+30/5 (5)
NAGELS CARL - C+30/5 (5)
1/6 - 6/2 - 10/8
14:00 DUBBEL HEREN 7 (40 punten - 80 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
KOECK PHILIP - C+30/2 (20)
RAMAEKERS TOM - C+15/2 (50)
VAN GAEL YVES - C+15/3 (45)
VERBEECK YANNICK - C+30/1 (25)
6/7 (5) - 6/2 - 10/7
15:30 DUBBEL GEMENGD 9 (15 punten - 35 punten)
Finale
HOOFDTABEL
DEKKERS RITA - C+30/2 (20)
WOUTERS IVO - C+30/3 (15)
Winnaar
TRUYENS Laura - C+30/3 (15)
TRUYENS LUC - C+30/2 (20)
6/3 - 6/1
15:30 DUBBEL GEMENGD 10 (10 punten - 10 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
Bracke Nathalie - N.G. (5)
VERMEULEN DOMINIC - N.G. (5)
Hesbain Evelyn - N.G. (5)
Hensbergen Peter - N.G. (5)
6/3 - 6/1
15:30 ENKEL DAMES 3 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
DE KOK JOKE - C+30 (30)
VERMEYLEN NIKKI - C+30 (30) 7/6 (2) - 6/0
15:30 ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM MERTENS FRANK - N.G. (5)
Winnaar
COPPENS ROB - C+30/4 (10)
6/2 - 1/6 - 6/3
17:00 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 25 punten)
Finale
HOOFDTABEL
DE WINTER AN - C+30/3 (15)
Doyen Anja - C+30/4 (10)
Winnaar
MERTENS JESSICA - C+30/3 (15)
TONDEUR SOFIE - C+30/4 (10)
0/6 - 7/5 - 10/6
17:00 DUBBEL DAMES 7 (10 punten - 10 punten)
Finale
HOOFDTABEL
PAUWELS RITA - C+30/5 (5)
VAN PUT RITA - C+30/5 (5)
Winnaar
Hendrickx Sonia - C+30/5 (5)
Sels Nancy - N.G. (5)
3/6 - 6/1 - 10/5
17:00 DUBBEL GEMENGD 8 (40 punten - 80 punten)
Finale
HOOFDTABEL
VAN DEN WIJNGAERT JILL - C+15/1 (55)
VAN LOOVEREN KURT - C+30/4 (10)
Winnaar
GROETAERS sanne - C+30/1 (25)
VAN HAPPEN PIETER - C+15/5 (35)
6/3 - 6/1
17:00 DUBBEL HEREN 8 (15 punten - 35 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
Bracke Dennis - C+30/4 (10)
WERY KEVIN - C+30/1 (25)
ADRIAENSEN EMIEL - C+30/3 (15)
WALCKIERS STEVEN - C+30/3 (15)
7/6 (1) - 6/3
17:00 ENKEL DAMES 4 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
LAURIJSSEN VICKY - C+30/4 (10)
FREIRE ELINE - C+30/4 (10) 6/4 - 6/1