Dagplanning van

  • Datum 30/06/2014 - 13/07/2014
  • Aantal inschrijvingen 525
  • Week 28
  • Adres Hoogbrugkaai 91
    3500 Hasselt
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
13:00 DUBBEL GEMENGD 9 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Carallo Valentina - 5 ptn
Fastre Jef - 25 ptn
Winnaar
Bollengier Ann - 20 ptn
Rosius Luc - 10 ptn
6/2 - 6/3
13:00 ENKEL DAMES 4 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vanderhoydonck Christine - C+30/4 (10 ptn)
Scheepers Lore - C+30/4 (10 ptn) 7/5 - 6/2
13:00 ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Duffel Anton - C+30 (30 ptn)
Winnaar
Radoux Jorg - C+30/2 (20 ptn)
6/3 - 7/6 (2)
13:15 ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Ceyssens Benjamin - C+15/3 (45 ptn)
Winnaar
Vandebrouck Dries - C+15/3 (45 ptn)
6/3 - 6/4
13:15 ENKEL HEREN 45 2 (N.G. - C+30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Benaets Rudi - C+30 (30 ptn)
Wandt Gunter - C+30/4 (10 ptn) 6/2 - 6/4
13:45 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
Cox Katrien - 20 ptn
Roeges Edith - 10 ptn
Winnaar
Bammens Goele - 15 ptn
Engelen Roselien - 25 ptn
7/6 (5) - 1/6 - 13/11
14:15 ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vanlokeren Boyan - C+30 (30 ptn)
Minten Jorg - C+30/1 (25 ptn) 6/2 - 6/4
14:30 DUBBEL GEMENGD 8 (10 punten - 75 punten)
Finale
Hoofdtabel
Smeets Isabelle - 15 ptn
Vanhellemont Koen - 55 ptn
Winnaar
Vanherle July - 20 ptn
Hulshagen Jan - 50 ptn
6/4 - 6/2
14:30 DUBBEL HEREN 8 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Geukens Ivan - 10 ptn
Geukens Yannick - 15 ptn
Casas Daniel - 5 ptn
Hermans Peter - 25 ptn
4/6 - 6/4 - 10/2
14:30 ENKEL DAMES 3 (C+30/3 - C+30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Hehalatu Brandy - C+30 (30 ptn)
Snoeks Aurélie - C+30/1 (25 ptn) 6/4 - 7/5
16:00 DUBBEL DAMES 5 (10 punten - 100 punten)
Finale
Hoofdtabel
Carmans Hanne - 95 ptn
Hellebaut Tia - 5 ptn
Winnaar
Dries Celine - 35 ptn
Goeleven Kim - 60 ptn
6/3 - 6/1
16:00 ENKEL DAMES 1 (B0 - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT CRITERIUM Bastianon Desiree - B-15/4 (105 ptn) nr. 73
Winnaar
Salden Lara - B-15/4 (105 ptn) nr. 55
6/1 - 4/6 - 7/6 (5)
16:00 ENKEL HEREN 55 2 (N.G. - C+30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Russo Paolo - C+30 (30 ptn)
Hasevoets Danny - C+30 (30 ptn) 6/1 - 6/0
17:00 ENKEL DAMES 30 4 (N.G. - C+30/2)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Cox Katrien - C+30/2 (20 ptn)
Maes Daniella - C+30/3 (15 ptn) 6/1 - 6/0
17:00 ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Verdonck Lennert - B+2/6 (70 ptn)
Aerts Kevin - B+2/6 (70 ptn) 2/6 - 6/4 - 4/1 opgave
17:00 ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vanheusden Zinho - C+30/4 (10 ptn)
Braekers Kristof - C+30/4 (10 ptn) 6/4 - 6/4
17:15 DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 75 punten)
Finale
Hoofdtabel
Lens Kristof - 40 ptn
Maris Nico - 35 ptn
Winnaar
Vandeweeghde Jelle - 50 ptn
Vos Jeroen - 15 ptn
6/2 - 6/3
17:15 ENKEL DAMES 2 (C+15/5 - B+2/6)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Boussu Marie - C+15/3 (45 ptn)
Winnaar
Aanhane Tessa - B+2/6 (70 ptn)
6/2 - 6/1
19:00 ENKEL HEREN 1 (B0 - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT CRITERIUM Dierckx Marco - A Nationaal (110 ptn) nr. 30
Winnaar
Braeckman Maxime - B-15/4 (105 ptn) nr. 55
7/5 - 6/2