Dagplanning van

  • Datum 30/06/2014 - 13/07/2014
  • Aantal inschrijvingen 587
  • Week 28
  • Adres Oude Kerkstraat 24
    3660 Opglabbeek
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL JONGENS 10 3 (N.G. - A Nationaal)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Thijs Mats - C+30/5 (5 ptn)
Wijns Dustin - C+30/4 (10 ptn) 4/2 - 4/1
09:00 ENKEL JONGENS 12 4 (N.G. - C+15/4)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Kubben Niels - C+30/4 (10 ptn)
Lubin Tommy - C+30/4 (10 ptn) 6/4 - 3/6 - 6/4
09:00 ENKEL JONGENS 14 5 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
Alexandridis Sander - C+30/4 (10 ptn)
Winnaar
Kusters Piet - C+30/4 (10 ptn)
6/4 - 6/0
09:00 ENKEL MEISJES 12 4 (N.G. - C+15/4)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Uwamahoro Clementine - C+30/5 (5 ptn)
Peeters Camille - C+30/5 (5 ptn) 6/0 - 7/5
10:00 ENKEL JONGENS 14 4 (N.G. - C+15)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Noe Dries - C+30/2 (20 ptn)
Dabekaussen Maxime - C+30/3 (15 ptn) 6/3 - 6/1
10:00 ENKEL JONGENS 16 4 (N.G. - C+30/3)
Finale
Hoofdtabel
Vos Tuur - C+30/3 (15 ptn)
Winnaar
Slegers Jarno - C+30/4 (10 ptn)
7/6 (6) - 5/7 - 7/5
10:00 ENKEL JONGENS 9 3 (N.G. - A Nationaal)
Finale
Hoofdtabel
Van Orshoven Zander - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
Raaffels Gilles - C+30/5 (5 ptn)
4/2 - 2/4 - 4/3 (6)
10:00 ENKEL MEISJES 16 4 (N.G. - C+30/3)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Brackez Jolien - C+30/3 (15 ptn)
Vuurstaek Amber - C+30/3 (15 ptn) 6/3 - 6/4
10:30 ENKEL JONGENS 10 4 (N.G. - C+30/5)
Finale
Hoofdtabel
Donne Olivier - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
Thijs Mats - C+30/5 (5 ptn)
4/0 - 4/1
10:30 ENKEL MEISJES 10 3 (N.G. - A Nationaal)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Verstrepen Marte - C+30/4 (10 ptn)
Knapen Morgane - C+30/4 (10 ptn) 4/0 - 4/2
10:30 ENKEL MEISJES 12 5 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
Nijssen Gitte - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
Uwamahoro Clementine - C+30/5 (5 ptn)
6/2 - 6/2
10:30 ENKEL MEISJES 14 4 (N.G. - C+15)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Nijssen Sam - C+30 (30 ptn)
Palmaers Jasmine - C+30 (30 ptn) 6/1 - 4/6 - 6/2
11:00 ENKEL JONGENS 12 5 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
Kubben Niels - C+30/4 (10 ptn)
Winnaar
Kusters Bert - C+30/4 (10 ptn)
6/3 - 6/2
11:30 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Teck Viviane - 10 ptn
Spreuwers Patrick - 10 ptn
Winnaar
Pairoux Annick - 5 ptn
Ruebens Gert - 25 ptn
6/1 - 4/6 - 10/8
11:30 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Brouns Noel - 5 ptn
Scheepers Gerard - 5 ptn
Donné Bart - 5 ptn
Vanhoef Alfred - 5 ptn
6/1 - 7/6 (7)
11:30 ENKEL DAMES 1 (B0 - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Edinger Donnasiene - B-15/1 (95 ptn)
Winnaar
Kalaitzis Victoria - B-2/6 (80 ptn)
6/3 - 7/6 (6)
11:30 ENKEL DAMES 30 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vranken Carine - C+30/4 (10 ptn)
Winnaar
Haegeman Veerle - N.G. (5 ptn)
6/3 - 6/4
11:30 ENKEL HEREN 45 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bergs Koen - B-4/6 (85 ptn)
Liesenborgs Luc - B+2/6 (70 ptn) 6/3 - 6/1
11:30 ENKEL MEISJES 9 3 (N.G. - A Nationaal)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Meermans Yana - C+30/4 (10 ptn)
Thonon Jade - C+30/5 (5 ptn) 4/0 - 4/0
12:00 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Renette Ellen - 20 ptn
Seurs Wim - 35 ptn
Winnaar
Goedermans Cindy - 40 ptn
Schreurs Filip - 15 ptn
3/6 - 6/3 - 10/5
12:00 DUBBEL HEREN 1 (10 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Buwalda Stef - 25 ptn
Hoogmartens Jan - 65 ptn
Vanderstukken Dries - 45 ptn
Vliegen Sander - 45 ptn
6/3 - 6/2
13:30 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bayen Sabine - 10 ptn
Gabriels Tino - 5 ptn
Scheepers Eveline - 5 ptn
Scheepers Gerard - 5 ptn
6/3 - 6/3
13:30 DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Plessers Jean - 15 ptn
Smets Dirk - 30 ptn
6/0 - 6/4
13:30 ENKEL DAMES 4 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Janssen Chelsey - C+30/4 (10 ptn)
Vandeurzen Aline - C+30/4 (10 ptn) 6/4 - 6/2
13:30 ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Hacht Stijn - B+4/6 (65 ptn)
Winnaar
Van Gestel Tristan - C+15/1 (55 ptn)
6/4 - 3/6 - 6/2
13:30 ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Filippetti Remo - C+30/2 (20 ptn)
Winnaar
Lammertyn Henri - C+30/1 (25 ptn)
6/1 - 6/3
13:30 ENKEL HEREN 45 2 (N.G. - C+30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Palmaers Noel - C+30/1 (25 ptn)
Ferson Johan - C+30/2 (20 ptn) 6/2 - 2/6 - 6/3
13:30 ENKEL HEREN 45 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Mouchaers Dominique - C+30/4 (10 ptn)
Indekeu Erik - C+30/4 (10 ptn) 4/6 - 6/4 - 6/4
15:00 DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Daniels Dorien - 10 ptn
Palmen Brigitte - 15 ptn
7/6 (1) - 7/6 (3)
15:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Cuypers Marcel - 25 ptn
Meus Guy - 5 ptn
Mandervelt Johan - 10 ptn
Moors Andy - 20 ptn
1/6 - 6/2 - 10/2
15:00 ENKEL HEREN 35 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Daniels Michel - B-15/4 (105 ptn) nr. 91
Winnaar
Verbraeken Benny - B-15/1 (95 ptn)
7/6 - 2/6 - 0/2 opgave
15:30 ENKEL DAMES 2 (C+15/5 - B+2/6)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Zwakhoven An-Sophie - C+15/1 (55 ptn)
Stegen Femke - C+15/1 (55 ptn) 6/4 - 2/6 - 7/6 (5)
15:30 ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Oostendorp Arnoud - C+30/4 (10 ptn)
Slegers Jarno - C+30/4 (10 ptn) 6/1 - 6/2
15:30 ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Plessers Roel - C+30/3 (15 ptn)
Edens Chris - C+30/1 (25 ptn) 6/1 - 6/2
15:30 ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Franck Kristoff - C+30/4 (10 ptn)
Maes Davy - C+30/4 (10 ptn) 6/4 - 6/0
17:00 DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Billen Christine - 10 ptn
Creemers Wendy - 15 ptn
6/3 - 5/7 - 10/5
17:00 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bloemen Anja - 5 ptn
Scheepers Lore - 10 ptn
Spreuwers Ellen - 5 ptn
Teck Viviane - 10 ptn
7/5 - 6/2
17:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Cuypers Marcel - 25 ptn
Meus Guy - 5 ptn
Vastmans Valère - 20 ptn
Wijns Carlo - 10 ptn
6/4 - 6/4
17:00 DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Lambrichts Bjorn - 65 ptn
Leysen Frank - 85 ptn
Cortvriendt Joris - 60 ptn
Segers Pieter - 85 ptn
6/4 - 6/2
17:00 ENKEL DAMES 3 (C+30/3 - C+30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vereecken Justine - C+30 (30 ptn)
Winnaar
Verhees Sam - C+30 (30 ptn)
6/2 - 6/2
17:00 ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Noe Matthieu - B-4/6 (85 ptn)
Op De Locht Dries - B-15 (90 ptn) 6/0 - 6/0
17:00 ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Ceyssens Benjamin - C+15/3 (45 ptn)
Lammertyn Henri - C+30/1 (25 ptn) 2/6 - 7/5 opgave