09:00 |
ENKEL JONGENS 10 3 (N.G. - A Nationaal) Finale Hoofdtabel |
|
|
Wijns Dustin - C+30/4 (10 ptn) |
4/2 - 4/1 |
09:00 |
ENKEL JONGENS 12 4 (N.G. - C+15/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Lubin Tommy - C+30/4 (10 ptn) |
6/4 - 3/6 - 6/4 |
09:00 |
ENKEL JONGENS 14 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Alexandridis Sander - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/4 - 6/0 |
09:00 |
ENKEL MEISJES 12 4 (N.G. - C+15/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Peeters Camille - C+30/5 (5 ptn) |
6/0 - 7/5 |
10:00 |
ENKEL JONGENS 14 4 (N.G. - C+15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Dabekaussen Maxime - C+30/3 (15 ptn) |
6/3 - 6/1 |
10:00 |
ENKEL JONGENS 16 4 (N.G. - C+30/3) Finale Hoofdtabel |
|
Vos Tuur - C+30/3 (15 ptn) |
|
7/6 (6) - 5/7 - 7/5 |
10:00 |
ENKEL JONGENS 9 3 (N.G. - A Nationaal) Finale Hoofdtabel |
|
Van Orshoven Zander - C+30/5 (5 ptn) |
|
4/2 - 2/4 - 4/3 (6) |
10:00 |
ENKEL MEISJES 16 4 (N.G. - C+30/3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vuurstaek Amber - C+30/3 (15 ptn) |
6/3 - 6/4 |
10:30 |
ENKEL JONGENS 10 4 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
Donne Olivier - C+30/5 (5 ptn) |
|
4/0 - 4/1 |
10:30 |
ENKEL MEISJES 10 3 (N.G. - A Nationaal) Finale Hoofdtabel |
|
|
Knapen Morgane - C+30/4 (10 ptn) |
4/0 - 4/2 |
10:30 |
ENKEL MEISJES 12 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Nijssen Gitte - C+30/5 (5 ptn) |
|
6/2 - 6/2 |
10:30 |
ENKEL MEISJES 14 4 (N.G. - C+15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Palmaers Jasmine - C+30 (30 ptn) |
6/1 - 4/6 - 6/2 |
11:00 |
ENKEL JONGENS 12 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Kubben Niels - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/3 - 6/2 |
11:30 |
DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Teck Viviane - 10 ptn Spreuwers Patrick - 10 ptn |
|
6/1 - 4/6 - 10/8 |
11:30 |
DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Donné Bart - 5 ptn Vanhoef Alfred - 5 ptn |
6/1 - 7/6 (7) |
11:30 |
ENKEL DAMES 1 (B0 - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
Edinger Donnasiene - B-15/1 (95 ptn) |
|
6/3 - 7/6 (6) |
11:30 |
ENKEL DAMES 30 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Vranken Carine - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/3 - 6/4 |
11:30 |
ENKEL HEREN 45 1 (N.G. - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
|
Liesenborgs Luc - B+2/6 (70 ptn) |
6/3 - 6/1 |
11:30 |
ENKEL MEISJES 9 3 (N.G. - A Nationaal) Finale Hoofdtabel |
|
|
Thonon Jade - C+30/5 (5 ptn) |
4/0 - 4/0 |
12:00 |
DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Renette Ellen - 20 ptn Seurs Wim - 35 ptn |
|
3/6 - 6/3 - 10/5 |
12:00 |
DUBBEL HEREN 1 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanderstukken Dries - 45 ptn Vliegen Sander - 45 ptn |
6/3 - 6/2 |
13:30 |
DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Scheepers Eveline - 5 ptn Scheepers Gerard - 5 ptn |
6/3 - 6/3 |
13:30 |
DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Plessers Jean - 15 ptn Smets Dirk - 30 ptn |
|
6/0 - 6/4 |
13:30 |
ENKEL DAMES 4 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vandeurzen Aline - C+30/4 (10 ptn) |
6/4 - 6/2 |
13:30 |
ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
Van Hacht Stijn - B+4/6 (65 ptn) |
|
6/4 - 3/6 - 6/2 |
13:30 |
ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Filippetti Remo - C+30/2 (20 ptn) |
|
6/1 - 6/3 |
13:30 |
ENKEL HEREN 45 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Ferson Johan - C+30/2 (20 ptn) |
6/2 - 2/6 - 6/3 |
13:30 |
ENKEL HEREN 45 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Indekeu Erik - C+30/4 (10 ptn) |
4/6 - 6/4 - 6/4 |
15:00 |
DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 30 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Daniels Dorien - 10 ptn Palmen Brigitte - 15 ptn |
7/6 (1) - 7/6 (3) |
15:00 |
DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 30 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Mandervelt Johan - 10 ptn Moors Andy - 20 ptn |
1/6 - 6/2 - 10/2 |
15:00 |
ENKEL HEREN 35 1 (N.G. - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
Daniels Michel - B-15/4 (105 ptn) nr. 91 |
|
7/6 - 2/6 - 0/2 opgave |
15:30 |
ENKEL DAMES 2 (C+15/5 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Stegen Femke - C+15/1 (55 ptn) |
6/4 - 2/6 - 7/6 (5) |
15:30 |
ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Slegers Jarno - C+30/4 (10 ptn) |
6/1 - 6/2 |
15:30 |
ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Edens Chris - C+30/1 (25 ptn) |
6/1 - 6/2 |
15:30 |
ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Maes Davy - C+30/4 (10 ptn) |
6/4 - 6/0 |
17:00 |
DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Billen Christine - 10 ptn Creemers Wendy - 15 ptn |
6/3 - 5/7 - 10/5 |
17:00 |
DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Spreuwers Ellen - 5 ptn Teck Viviane - 10 ptn |
7/5 - 6/2 |
17:00 |
DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vastmans Valère - 20 ptn Wijns Carlo - 10 ptn |
6/4 - 6/4 |
17:00 |
DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 150 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Cortvriendt Joris - 60 ptn Segers Pieter - 85 ptn |
6/4 - 6/2 |
17:00 |
ENKEL DAMES 3 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Vereecken Justine - C+30 (30 ptn) |
|
6/2 - 6/2 |
17:00 |
ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Op de Locht Dries - B-15 (90 ptn) |
6/0 - 6/0 |
17:00 |
ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Lammertyn Henri - C+30/1 (25 ptn) |
2/6 - 7/5 opgave |