Dagplanning van

  • Datum 01/03/2014 - 09/03/2014
  • Aantal inschrijvingen 216
  • Week 10
  • Adres Bruggestraat 24
    3730 Hoeselt
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 ENKEL JONGENS 14 2 (C+30/3 - C+15)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Oud Ruben - C+30 (30 ptn)
Persoons Jules - C+30/4 (10 ptn) 6/0 - 6/1
11:00 ENKEL JONGENS 9 2 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Vossen Giel - C+30/4 (10 ptn)
Hulsbosch Bernard - C+30/5 (5 ptn) 4/0 - 4/1
11:00 ENKEL MEISJES 12 3 (N.G. - C+30/5)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Leynen Emmeline - C+30/5 (5 ptn)
Blok Saphira - C+30/5 (5 ptn) 6/4 - 6/0
11:30 ENKEL JONGENS 16 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Mombeek Wout - C+30/4 (10 ptn)
Oostendorp Arnoud - C+30/4 (10 ptn) 6/3 - 2/6 - 6/3
12:00 ENKEL MEISJES 10 2 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Verstrepen Marte - C+30/4 (10 ptn)
Borgers Yelina - C+30/5 (5 ptn) 4/3 (6) - 4/2
12:30 ENKEL MEISJES 14 2 (C+30/3 - C+15)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
D'Amico Anais - C+15/2 (50 ptn)
Nijssen Sam - C+30 (30 ptn) 6/2 - 6/4
12:30 ENKEL MEISJES 9 2 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Meermans Yana - C+30/4 (10 ptn)
Bongaers Marie - C+30/5 (5 ptn) 4/0 - 4/0
13:00 ENKEL JONGENS 14 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Persoons Jules - C+30/4 (10 ptn)
Winnaar
Konieczny Keanu - C+30/4 (10 ptn)
3/6 - 7/6 (4) - 6/3
14:00 ENKEL MEISJES 12 2 (C+30/4 - C+30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Di Girolami Tilwith - C+30/1 (25 ptn)
Tashbaeva Alexia - C+30/2 (20 ptn) 6/2 - 4/6 - 6/1
14:00 ENKEL MEISJES 14 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Bas Jolien - C+30/4 (10 ptn)
Winnaar
Vandijck Mariline - C+30/4 (10 ptn)
6/2 - 6/0
14:00 ENKEL MEISJES 16 2 (C+30/3 - C+15)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Michiels Nele - C+30/2 (20 ptn)
De Wolf Ellen - C+30/3 (15 ptn) 6/3 - 7/5
14:30 ENKEL MEISJES 16 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Bogaerts Birte - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
Geukens Hanne-Lore - C+30/5 (5 ptn)
6/3 - 6/2
15:30 ENKEL JONGENS 10 2 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Schouteden Kobe - C+30/4 (10 ptn)
Winnaar
Oud Sam - C+30/4 (10 ptn)
1/4 - 4/0 - 4/2
15:30 ENKEL JONGENS 12 2 (C+30/4 - C+30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Gielis Giel - C+30/2 (20 ptn)
Stokbroekx Alexander - C+30/3 (15 ptn) 6/0 - 6/1
15:30 ENKEL JONGENS 12 3 (N.G. - C+30/5)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Vranckx Rune - C+30/5 (5 ptn)
Vrijsen Jente - C+30/5 (5 ptn) 5/4 opgave
16:00 ENKEL JONGENS 16 2 (C+30/3 - C+15)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Vandebrouck Dries - C+15/3 (45 ptn)
Filippetti Remo - C+30/2 (20 ptn) 6/3 - 6/1