10:00 |
ENKEL HEREN 8 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Frans Ewout - N.G. (5 ptn) |
Van Roosebeke Mattias - N.G. (5 ptn) |
|
10:00 |
ENKEL JONGENS 16 4 (N.G. - C+30/3) Finale Hoofdtabel |
|
Geukens Yannick - C+30/4 (10 ptn) |
|
4/6 - 6/2 - 6/2 |
10:00 |
ENKEL MEISJES 10 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Franssens Ellen - N.G. (5 ptn) |
4/2 - 4/1 |
11:00 |
DUBBEL DAMES 5 (10 punten - 160 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Eerdekens Annelies - 95 ptn Schraepen Betty - 15 ptn |
6/2 - 1/6 - 10/3 |
11:00 |
ENKEL JONGENS 9 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bongaers Jef - N.G. (5 ptn) |
4/0 - 4/2 |
11:30 |
ENKEL MEISJES 12 4 (N.G. - C+30/3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bas Jolien - C+30/5 (5 ptn) |
6/4 - 6/2 |
12:00 |
DUBBEL GEMENGD 10 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Vandereyt Brigitte - 15 ptn Metten Steven - 5 ptn |
|
6/3 - 2/6 - 10/7 |
12:00 |
DUBBEL HEREN 9 (10 punten - 30 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Dekoninck Luc - 10 ptn Geukens Ivan - 10 ptn |
6/2 - 6/4 |
12:00 |
ENKEL JONGENS 14 4 (N.G. - C+30/3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Peeters Philippe - C+30/5 (5 ptn) |
6/0 - 7/5 |
12:30 |
DUBBEL DAMES 8 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Cuypers Jeanne - 5 ptn Winters Diane - 10 ptn |
6/3 - 7/6 (6) |
12:30 |
ENKEL HEREN 35 4 (N.G. - B-2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Peeters Bert - C+15/5 (35 ptn) |
7/5 - 6/2 |
13:00 |
DUBBEL GEMENGD 8 (10 punten - 160 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Cauberghe Moniek - 25 ptn Wilkin Patrick - 50 ptn |
|
7/5 - 6/3 |
13:00 |
ENKEL DAMES 6 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Beckers Ancy - N.G. (5 ptn) |
|
6/1 - 7/6 |
13:00 |
ENKEL HEREN 7 (N.G. - B-2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Aerts Kevin - B+4/6 (65 ptn) |
5/7 - 6/1 - 2/0 opgave |
13:00 |
ENKEL HEREN 35 4 (N.G. - B-2/6) Finale Hoofdtabel |
|
Vandenbosch Marc - C+30/3 (15 ptn) |
Vossen Floriaan - N.G. (5 ptn) |
|
13:00 |
ENKEL JONGENS 12 4 (N.G. - C+30/3) Finale Hoofdtabel |
|
Hermans Brecht - C+30/5 (5 ptn) |
|
6/4 - 6/3 |
13:00 |
ENKEL MEISJES 9 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Bongaers Kaat - C+30/5 (5 ptn) |
|
3/4 (5) - 4/2 - 4/1 |
14:30 |
DUBBEL GEMENGD 9 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Trippaers Elke - 10 ptn Trippaers Rudi - 45 ptn |
5/7 - 6/2 - 10/6 |
14:30 |
DUBBEL GEMENGD 11 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Cuypers Jeanne - 5 ptn Craeghs Jos - 5 ptn |
|
7/5 - 6/2 |
14:30 |
DUBBEL HEREN 9 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Bammens Georges - 15 ptn Wuytens Leon - 5 ptn |
|
6/3 - 6/3 |
14:30 |
ENKEL DAMES 30 4 (N.G. - B-2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Briels Josee - C+30/3 (15 ptn) |
6/0 - 6/0 |
15:00 |
ENKEL DAMES 5 (N.G. - B-2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Drenth Ilse - B0 (75 ptn) |
6/0 - 6/0 |
16:00 |
DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bettens Rita - 30 ptn Vanhove Uschi - 15 ptn |
6/2 - 5/7 - 11/9 |
16:00 |
DUBBEL DAMES 7 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Houbrechts Inge - 20 ptn Tomme Inge - 10 ptn |
6/4 - 6/4 |
16:00 |
DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 160 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Aerts Kevin - 65 ptn Liesenborgs Luc - 70 ptn |
6/4 - 6/7 (4) - 10/8 |
16:00 |
DUBBEL HEREN 10 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Couvreur John - 5 ptn Geukens Yannick - 10 ptn |
|
7/5 - 7/5 |
16:00 |
ENKEL HEREN 8 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Cremers Michael - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/2 - 6/3 |