Dagplanning van

  • Datum 08/09/2012 - 23/09/2012
  • Aantal inschrijvingen 221
  • Week 38
  • Adres Muizenstraat 32 A
    3520 Zonhoven
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 ENKEL HEREN 8 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
Frans Ewout - N.G. (5 ptn) Van Roosebeke Mattias - N.G. (5 ptn)
10:00 ENKEL JONGENS 16 4 (N.G. - C+30/3)
Finale
Hoofdtabel
Geukens Yannick - C+30/4 (10 ptn)
Winnaar
Witkowski Pieter - C+30/5 (5 ptn)
4/6 - 6/2 - 6/2
10:00 ENKEL MEISJES 10 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Nickmans Chamnan - C+30/5 (5 ptn)
Franssens Ellen - N.G. (5 ptn) 4/2 - 4/1
11:00 DUBBEL DAMES 5 (10 punten - 160 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Dehasque Elisa - 40 ptn
Drenth Ilse - 75 ptn
Eerdekens Annelies - 95 ptn
Schraepen Betty - 15 ptn
6/2 - 1/6 - 10/3
11:00 ENKEL JONGENS 9 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Renquin Sebastien - N.G. (5 ptn)
Bongaers Jef - N.G. (5 ptn) 4/0 - 4/2
11:30 ENKEL MEISJES 12 4 (N.G. - C+30/3)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Huizenga Paulien - C+30/5 (5 ptn)
Bas Jolien - C+30/5 (5 ptn) 6/4 - 6/2
12:00 DUBBEL GEMENGD 10 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Vandereyt Brigitte - 15 ptn
Metten Steven - 5 ptn
Winnaar
Vanherle Evelien - 25 ptn
Steegen Joris - 5 ptn
6/3 - 2/6 - 10/7
12:00 DUBBEL HEREN 9 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Dekoninck Luc - 10 ptn
Geukens Ivan - 10 ptn
6/2 - 6/4
12:00 ENKEL JONGENS 14 4 (N.G. - C+30/3)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Steegmans Jasper - C+30/4 (10 ptn)
Peeters Philippe - C+30/5 (5 ptn) 6/0 - 7/5
12:30 DUBBEL DAMES 8 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Arits Nicole - 5 ptn
Beertens Gaby - 10 ptn
Cuypers Jeanne - 5 ptn
Winters Diane - 10 ptn
6/3 - 7/6 (6)
12:30 ENKEL HEREN 35 4 (N.G. - B-2/6)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Put Gert - C+15/5 (35 ptn)
Peeters Bert - C+15/5 (35 ptn) 7/5 - 6/2
13:00 DUBBEL GEMENGD 8 (10 punten - 160 punten)
Finale
Hoofdtabel
Cauberghe Moniek - 25 ptn
Wilkin Patrick - 50 ptn
Winnaar
Hendrix Lise - 35 ptn
Giesen Chris - 70 ptn
7/5 - 6/3
13:00 ENKEL DAMES 6 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
Beckers Ancy - N.G. (5 ptn)
Winnaar
Jacobs Marianne - C+30/5 (5 ptn)
6/1 - 7/6
13:00 ENKEL HEREN 7 (N.G. - B-2/6)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Stelten Tim - B-2/6 (80 ptn)
Aerts Kevin - B+4/6 (65 ptn) 5/7 - 6/1 - 2/0 opgave
13:00 ENKEL HEREN 35 4 (N.G. - B-2/6)
Finale
Hoofdtabel
Vandenbosch Marc - C+30/3 (15 ptn) Vossen Floriaan - N.G. (5 ptn)
13:00 ENKEL JONGENS 12 4 (N.G. - C+30/3)
Finale
Hoofdtabel
Hermans Brecht - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
Steegmans Jeroen - C+30/5 (5 ptn)
6/4 - 6/3
13:00 ENKEL MEISJES 9 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
Bongaers Kaat - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
Peeters Camille - C+30/5 (5 ptn)
3/4 (5) - 4/2 - 4/1
14:30 DUBBEL GEMENGD 9 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Tomme Inge - 10 ptn
Wilkin Patrick - 50 ptn
Trippaers Elke - 10 ptn
Trippaers Rudi - 45 ptn
5/7 - 6/2 - 10/6
14:30 DUBBEL GEMENGD 11 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Cuypers Jeanne - 5 ptn
Craeghs Jos - 5 ptn
Winnaar
De Smedt Eline - 5 ptn
Steegen Joris - 5 ptn
7/5 - 6/2
14:30 DUBBEL HEREN 9 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Bammens Georges - 15 ptn
Wuytens Leon - 5 ptn
6/3 - 6/3
14:30 ENKEL DAMES 30 4 (N.G. - B-2/6)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Cauberghe Moniek - C+30/2 (20 ptn)
Briels Josee - C+30/3 (15 ptn) 6/0 - 6/0
15:00 ENKEL DAMES 5 (N.G. - B-2/6)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Martens Silke - B0 (75 ptn)
Drenth Ilse - B0 (75 ptn) 6/0 - 6/0
16:00 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Cauberghe Moniek - 25 ptn
Wouters An - 30 ptn
Bettens Rita - 30 ptn
Vanhove Uschi - 15 ptn
6/2 - 5/7 - 11/9
16:00 DUBBEL DAMES 7 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
De Smedt Eline - 5 ptn
Vanherle Evelien - 25 ptn
Houbrechts Inge - 20 ptn
Tomme Inge - 10 ptn
6/4 - 6/4
16:00 DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 160 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Giesen Chris - 70 ptn
Giesen Pieter - 65 ptn
Aerts Kevin - 65 ptn
Liesenborgs Luc - 70 ptn
6/4 - 6/7 (4) - 10/8
16:00 DUBBEL HEREN 10 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Couvreur John - 5 ptn
Geukens Yannick - 10 ptn
Winnaar
Degens Raf - 5 ptn
Vossen Floriaan - 5 ptn
7/5 - 7/5
16:00 ENKEL HEREN 8 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
Cremers Michael - C+30/4 (10 ptn)
Winnaar
Steegmans Jasper - C+30/4 (10 ptn)
6/2 - 6/3