Resultaten

Huyghe Erwin
  • Lidnummer: 3080934
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 35 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 35 ptn
    Padel P300
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

8177 TENNISCLUB CHALET RADAR - 06/09/2021 - 12/09/2021

Partner: Cambier Amina
Week: 2021-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Haers Fien
Vanderlinden Tim
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/1

8177 TENNISCLUB CHALET RADAR - 06/09/2021 - 12/09/2021

Partner: Cambier Amina
Week: 2021-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Browaeys Alison
Glibert Mathias
P100
P200
poule A - 3 W 9/7
D'Hondt Nathan
Van Damme Emily
P200
P100
poule A - 2 W 9/1
Hendrix Evy
Verbeken Kristof
P200
P200
poule A - 1 V 9/4

8039 TENNISCLUB PARK RONSE - 30/08/2021 - 05/09/2021

Partner: Heylens Gregory
Week: 2021-35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Salomon Frank
Lecluse Nicolas
P200
P200
poule E - 3 W 9/8
Vandenhoucke Arno
Bogaert Lieven
P200
P200
poule E - 2 V 9/4
Van Meirhaeghe Stevie
De Witte Thomas
P200
P200
poule E - 1 V 9/5

8121 T.C. ZOTTEGEM - 23/08/2021 - 29/08/2021

Week: 2021-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Wever Pieter
Van Den Driessche Katrien
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel V 6/0 - 6/1
De Vos Dana
Reynvoet Pascal
P100
P200
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4

8159 T.C. ELEVEN - 23/08/2021 - 29/08/2021

Partner: Couckhuyt Joris
Week: 2021-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Daele Mathias
De Cock Sander
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/2

8121 T.C. ZOTTEGEM - 23/08/2021 - 29/08/2021

Week: 2021-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Saeger Christian
Cortier Kathy
P200
P200
poule A - 3 W 9/2
Thans Koen
Vervaet Astrid
P200
P200
poule A - 2 W 9/4
Verdonckt Louis
Verstraete Marie
P100
P200
poule A - 1 V 9/7

8159 T.C. ELEVEN - 23/08/2021 - 29/08/2021

Partner: Couckhuyt Joris
Week: 2021-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lydou Timothy
De Bock Tim
P200
P100
poule A - 3 V 9/4
Vandersnickt Olivier
Verlijsen Michael
P200
P200
poule A - 2 W 9/8
Pouillie Brecht
Schrurs Bart
P200
P200
poule A - 1 W 9/7

8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM - 16/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Deventer Sven
Week: 2021-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Norga Pieter
Beels Sebastien
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/2

8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM - 16/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Deventer Sven
Week: 2021-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Coorevits Mathias
Verzelen Simon
P200
P100
poule D - 3 W 9/5
Van Nieuwenburg Yves
Imbo Koen
P200
P200
poule D - 2 W 9/5
Rosseel Otto
Monseré Kevin
P200
P200
poule D - 1 V 9/8

8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL - 16/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Deventer Sven
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Sevens Jeroen
Van Hecke Jordy
P100
P200
poule F - 3 V 9/7
Van Buggenhout Thomas
Gijselinck Bert
P200
P100
poule F - 2 W 9/4
Segers Gilles
Alen Gilles
P100
P200
poule F - 1 V 9/0

2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. - 09/08/2021 - 15/08/2021

Partner: Spileers Glenn
Week: 2021-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Verhoyen Stefaan
Vandenabeele Kevin
P200
P200
poule B - 3 V 9/6
Pouillie Brecht
Schrurs Bart
P200
P200
poule B - 2 W 9/4
Vaal Chris
Wallaert Philippe
P100
P200
poule B - 1 V 9/4

8177 TENNISCLUB CHALET RADAR - 26/07/2021 - 01/08/2021

Partner: Devisch Thomas
Week: 2021-30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Veirdeghem Kenny
De Picker Joris
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/1
Flament Jean-Pascal
Couckhuyt Joris
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 3/6 - 10/7

8177 TENNISCLUB CHALET RADAR - 26/07/2021 - 01/08/2021

Partner: Devisch Thomas
Week: 2021-30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vermeulen Brent
De Backer Sander
P100
P200
poule A - 3 W 9/6
Imbo Koen
De Cloedt Fabian
P200
P100
poule A - 2 W 9/3
Scheirlinckx Sven
De Clercq Stijn
P100
P200
poule A - 1 V 9/1

8005 KON. DEINZE T.C. - 12/07/2021 - 18/07/2021

Partner: Vanderlinden Tim
Week: 2021-28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Belleghem Lonis
De Cock Sander
P200
P200
Finale Hoofdtabel V 7/6 (3) - 6/4
De Laet Jan
Jacquemijns Jonas
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel W 7/6 (4) - 6/4
Van De Velde Gilles
Lourette Jonas
P100
P200
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/3

8005 KON. DEINZE T.C. - 12/07/2021 - 18/07/2021

Partner: Vanderlinden Tim
Week: 2021-28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lisabeth Gilles
Schietgat Artuur
P200
P100
poule A - 3 W 9/2
Gailly Frederik
Merchiers Tom
P100
P200
poule A - 2 W 9/2
Van Bossche Bart
D'hondt Geoffrey
P200
P200
poule A - 1 W 9/2

8121 T.C. ZOTTEGEM - 05/07/2021 - 11/07/2021

Partner: Deventer Sven
Week: 2021-27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vander Stichele Brecht
Persoons Gertjan
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/2

8121 T.C. ZOTTEGEM - 05/07/2021 - 11/07/2021

Partner: Deventer Sven
Week: 2021-27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Groot Stef
Van De Sijpe Miguel
P200
P200
poule C - 3 V 9/5
Morel de Westgaver Tanguy
Keymeulen Thomas
P200
P200
poule C - 2 W 9/3
De Lange Glenn
Wauters Dylan
P200
P100
poule C - 1 W 9/3

8182 SHARP RECREAN - 28/06/2021 - 04/07/2021

Partner: Heylens Gregory
Week: 2021-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Isebaert Mathias
Van De Velde Bert
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/4

2016 K.T.C. ST. GEORGES - 28/06/2021 - 04/07/2021

Partner: Huyghe Sebbe
Week: 2021-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Verhoyen Stefaan
Vandenabeele Kevin
P200
P200
poule D - 3 V 9/4
Mattelaer David
Lecluyse Michiel
P200
P200
poule D - 2 V 9/5
De Laethauwer Brian
De Vetter Frederik
P200
P200
poule D - 1 V 9/6

8182 SHARP RECREAN - 28/06/2021 - 04/07/2021

Partner: Heylens Gregory
Week: 2021-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Cuvelier Samuel
Janssens Haike
P200
P100
poule C - 3 W 9/6
Vandenabeele Harry
Vandenabeele Maxime
P100
P200
poule C - 2 W 9/4
Dellaert Christof
Rouckhout Koen
P200
P200
poule C - 1 W 9/5

8039 TENNISCLUB PARK RONSE - 07/06/2021 - 13/06/2021

Week: 2021-23
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Masco Ophelie
De Greve Olivier
P200
P200
poule A - 3 V 9/5
Cambier Amina
Stockman Steven
P200
P100
poule A - 2 V 9/3
Audooren Nick
Derycke Virginie
P200
P100
poule A - 1 V 9/8

Uitslagen Interclub

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 27/11/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B / TENNISCLUB CHALET RADAR A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanderlinden Tim Pinsart Willem
Maertens Tiffany
P200
P200
1/4 finale W 9/5

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 23/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: TENNISCLUB PARK RONSE A / TENNISCLUB CHALET RADAR A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanderlinden Tim Van Pevenaeyge Vincent
Heylens Gregory
P200
P100
poule - 5 W 9/2
Dujardin Christophe Van Hoof Hans
Heylens Gregory
P200
P100
poule - 5 W 9/3

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 09/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: TC VELINA A / TENNISCLUB CHALET RADAR A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dujardin Christophe Mollaert Sven
Pangrazio Ken
P200
P200
poule - 3 W 9/2
Gerniers Simon De Greve Laurent
Pangrazio Ken
P200
P200
poule - 3 W 9/3

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 02/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: TENNISCLUB CHALET RADAR A / SHARP RECREAN C
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Gerniers Simon De Spiegeleer Koen
Verleyen Camille
P100
P100
poule - 2 W 9/0
Dujardin Christophe Claerbout Yannis
Tanghe Rudy
P200
P100
poule - 2 W 9/1

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 25/09/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: TENNISCLUB CHALET RADAR A / T.C. ZOTTEGEM B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Bruyne Steven Dutranoy Glenn
D'hondt Gianni
P200
P200
poule - 1 W 9/2
Vanderlinden Tim D'hondt Gianni
Van der Meulen Koen
P200
P100
poule - 1 W 9/1
  • Periode:

De klassementsberekening dubbel is momenteel niet beschikbaar.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar

  • Periode: