Resultaten

Geldof Nathalie
  • Lidnummer: 2129404
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 5 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 10 ptn
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

2186 T.C. DE KODDAERT - 24/08/2020 - 30/09/2020

Week: 40
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lambert Joke
Lambert Maaike
5 ptn
10 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/2
Vandendriessche Sabine
Vereecke Veronique
3 ptn
10 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/3 - 7/5

2186 T.C. DE KODDAERT - 24/08/2020 - 30/09/2020

Partner: Costers Sonja
Week: 40
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanthournout Marian
Manhout Dorine
3 ptn
15 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/3

2186 T.C. DE KODDAERT - 24/08/2020 - 30/09/2020

Partner: Brugghe Bert
Week: 40
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Sarlet Luc
Strubbe Pascale
5 ptn
5 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/3

2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX - 01/09/2020 - 13/09/2020

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Maginet Charlotte
Savelkoul Veronique
3 ptn
10 ptn
1/8 finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/1

2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX - 01/09/2020 - 13/09/2020

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Depoorter Katrien
Vanteghem Stijn
5 ptn
15 ptn
1/8 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/3

2191 TC MOORSLEDE - 06/07/2020 - 19/07/2020

Week: 29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanlerberghe Birde
Vandenbussche Isabelle
5 ptn
10 ptn
Finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/3
De Jonckere Hanne
Jonckheere Eveline
5 ptn
10 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/1
Havegeer Julie
Coopman Delphine
3 ptn
3 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/2

2191 TC MOORSLEDE - 06/07/2020 - 19/07/2020

Partner: Costers Sonja
Week: 29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Monbaliu Ilse
Tiebergijn Lynn
10 ptn
15 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 2/6 - 6/3 - 10/3

2086 T.C. ZEDELGEM - 27/06/2020 - 12/07/2020

Partner: Sap Iny
Week: 28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lambert Joke
Lambert Maaike
5 ptn
10 ptn
Finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/3
Vandycke Carine
Van Mullem Els
10 ptn
5 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 2/6 - 10/6
Brabant Julie
Verschave Leonie
3 ptn
10 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 4/6 - 10/5
Denolf Annick
Goyvaerts Vanessa
3 ptn
3 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/2 - 7/5

2086 T.C. ZEDELGEM - 27/06/2020 - 12/07/2020

Partner: Costers Sonja
Week: 28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Naudts Ilse
Vonck Charlotte
20 ptn
10 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 6/1 - 7/5
Snyers Amelie
Snyers Aurelie
25 ptn
3 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 7/6 (3) - 6/2
Recour Silke
Rogiers Annelies
5 ptn
20 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/1

2050 TC RUMBEKE - 01/02/2020 - 16/02/2020

Partner: Lingier Cindy
Week: 7
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Blomme Micheline
Roose Herlinde
10 ptn
5 ptn
1/8 finale Hoofdtabel V 6/2 - 5/7 - 11/9
Bruggeman Aurore
De Wispelaere Hilde
3 ptn
5 ptn
1/16 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2

2050 TC RUMBEKE - 01/02/2020 - 16/02/2020

Week: 7
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanderhaeghe Ludwig
Vanderhaeghe Magda
10 ptn
10 ptn
1/16 finale Hoofdtabel V Walk-Over (gewettigd)

2053 T.C. KORTEMARK - 28/12/2019 - 12/01/2020

Week: 2
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Maes Nele
Provoost Inge
5 ptn
10 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 5/7 - 7/6 (3) - 10/4
Carbonez Elien
Alossery Evelien
5 ptn
10 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/2 - 3/6 - 10/7
Mestdag Sofie
Benoit Sibylle
5 ptn
5 ptn
1/16 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2

2053 T.C. KORTEMARK - 28/12/2019 - 12/01/2020

Partner: Brugghe Bert
Week: 2
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vergote Marnix
Blouwe Veronique
3 ptn
5 ptn
1/16 finale Hoofdtabel V 0/6 - 6/2 - 13/11

2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX - 13/12/2019 - 29/12/2019

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van den Abeele Ine
Demanet Gab
15 ptn
15 ptn
Finale Hoofdtabel V 6/4 - 5/7 - 11/9
Vanaudenaerde Johanna
Myten Geert
10 ptn
20 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 3/6 - 10/8
Dorchain Sebastiaan
Dewulf Birgit
10 ptn
15 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2

2100 T.C. ORSCAMP - 21/12/2019 - 29/12/2019

Partner: Lingier Cindy
Week: 52
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Derez Carine
Slock Katrien
5 ptn
5 ptn
Finale Hoofdtabel V Walk-Over (gewettigd)
Maurus Aurelie
Bleyaert Charlotte
3 ptn
3 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/3
Desmet Liesbeth
Meulebrouck Clarice
3 ptn
3 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 3/6 - 10/5

Uitslagen Interclub

Geen uitslagen beschikbaar
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

KlassementspiramideWeerhouden punten
MinimumMaximum
110 912,921.505,88
105 709,75892,75
100 620,58708,81
95 505617
90 450,88504,84
85 380,91449,5
80 325,54379,13
75 278,59325,42
70 227,55277
65 191227,33
60 164,94190,98
55 141,13164,86
50 122,75141,08
45 105,47122,75
40 91,3105,46
35 79,0191,16
30 67,3979
25 51,6767,33
20 40,6351,67
15 29,6640,63
10 19,2529,66
5 7,3319,25
3 0,677,33
 

Klassement

SpelerEnkel vorige periodeNieuw enkelWeerhouden PtnTornooienInterclub60% van som
GELDOF Nathalie 10 5 (*1)7,517,55,1
SpelerWeerhouden PtnTornooienInterclub60% van somDubbel vorige periodeNieuw dubbel
GELDOF Nathalie 7,517,55,1 10 10
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar