Resultaten

Deleu Ruben
  • Lidnummer: 2118154
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 3 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 3 ptn
    Padel P300
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 13/09/2021 - 19/09/2021

Week: 2021-37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Kemel Jonathan
Proot Pieter
P100
P100
Finale Hoofdtabel W 2/6 - 6/2 - 10/4
Klino Davor
Qvick Milan
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 3/6 - 6/3 - 11/9
Helsmoortel Nick
Beyen Kevin
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/1
Dewaele Luis
Casier Xavier
P100
P100
1/8 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/0

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 13/09/2021 - 19/09/2021

Week: 2021-37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Robert Tom
Verbeke Charly
P100
P100
poule A - 3 W 9/2
Vancoillie Kjell
Pyfferoen Wim
P100
P100
poule A - 2 W 9/1
Luca Lienert
Muyllaert Wim
P100
P100
poule A - 1 W 9/1

8131 T.C. LUDOVIEK - 23/08/2021 - 29/08/2021

Partner: Raman Jurgen
Week: 2021-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Moerman Jelle
Van Leuven Jonas
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/1
Callant Jeroen
Carette Olivier
P200
P200
Finale Hoofdtabel V 6/1 - 3/6 - 10/5
Isebaert Mathias
Van De Wouwer Timothy
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/2

8131 T.C. LUDOVIEK - 23/08/2021 - 29/08/2021

Partner: Raman Jurgen
Week: 2021-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
D'Hooge Sander
Van Hulle Michiel
P100
P200
poule A - 3 W 9/3
Callant Jeroen
Carette Olivier
P200
P200
poule A - 2 W 9/5
Van de Wynkele Stig
Moerman Thomas
P200
P200
poule A - 1 W 9/2

8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL - 19/07/2021 - 25/07/2021

Partner: Raman Jurgen
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Scheirlinckx Sven
Temmerman Dirk
P100
P100
Finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/2
Van Schelvergem Michael
Vandenhoeke Kim
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/0
De Smet Robin
Pieters Christoph
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/1

8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL - 19/07/2021 - 25/07/2021

Partner: Raman Jurgen
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
D'haese Thibault
Van Der Heyden Glenn
P100
P100
poule B - 3 W 9/0
De Kestelier Jef
Goeman Jasper
P100
P100
poule B - 2 W 9/1
Van Wehaege Bert
Vanderstraeten Jan
P100
P100
poule B - 1 W 9/0

8057 T.C. MERELBEKE - 21/06/2021 - 27/06/2021

Week: 2021-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Kestelier Jef
De Clercq Jente
P100
P100
Finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/1
Van Biesen Frederic
Goossens Jurgen
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4
Hoste Diem
Verstraete Sam
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/0

8057 T.C. MERELBEKE - 21/06/2021 - 27/06/2021

Week: 2021-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Huffel Bart
Van Damme Pieter
P100
P100
poule B - 3 W 9/2
Lefevre Maxime
De Spiegelaere Hannes
P100
P100
poule B - 2 W 9/1
De Groote Jeremiah
De Backer Ken
P100
P100
poule B - 1 W 9/2

8022 T.C. EEKLO - 07/06/2021 - 13/06/2021

Partner: Raman Jurgen
Week: 2021-23
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van De Putte Tom
Coene Bart
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/0
D'Hooge Sander
D'havé Tymen
P100
P100
Finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/1
D'Hooge Dominique
De Wispelaere Frank
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/2

8022 T.C. EEKLO - 07/06/2021 - 13/06/2021

Partner: Raman Jurgen
Week: 2021-23
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bauwens Ives
Goethals Tim
P100
P100
poule A - 3 W 9/0
Duyck Ewoud
Van den berghe Bert
P100
P100
poule A - 2 W 9/1
DeBoevere Stone
De Groote Karel
P100
P100
poule A - 1 W 9/0

Uitslagen Interclub

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 11/12/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: T.C. EEKLO D / SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Deynse Bart Pinsart Willem
Callant Jeroen
P200
P200
Finale V 9/2
Brasseur Olivier Pinsart Willem
Carette Olivier
P200
P200
Finale V 9/6

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 04/12/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: T.C. EEKLO D / V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Wispelaere Frank Mussche Ruben
Boonaert Mattias
P100
P200
1/2 finale W 9/4
De Decker Jens Paepens Brent
Van Gelderen Frederick
P200
P100
1/2 finale W 9/0

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 27/11/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: T.C. EEKLO D / SHARP RECREAN G
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Deynse Bart Van Dorpe Arthur
Cnockaert Cyriel
P200
P100
1/4 finale W 9/5
Van Hijfte-Ysebaert Pieter Cnockaert Cyriel
De Maesschalck Kevin
P100
P100
1/4 finale W 9/4

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 20/11/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: T.C. EEKLO D / SHARP RECREAN F
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Brasseur Olivier Braekeveld Tom
Pollet Kevin
P100
P100
1/8 finale W 9/7
Van Hijfte-Ysebaert Pieter Degraeve Thijs
Deconinck Stijn
P200
P100
1/8 finale W 9/3
Van Laeke Geert Deconinck Stijn
Braekeveld Tom
P100
P100
1/8 finale V 9/5

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 13/11/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: ARENAL WAREGEM D / T.C. EEKLO D
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Deynse Bart Stael Jonathan
Valcke Tom
P200
P100
1/16 finale W 9/5
Van Hijfte-Ysebaert Pieter Vercaemst Olivier
Valcke Tom
P100
P100
1/16 finale W 9/1

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 13/11/2021

Reeks: PADEL OPEN 100
Ontmoeting: T.C. EEKLO D / BONAIR SPORT B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bauwens Ives Gees Wouter
De Winter Stijn
P100
P100
1/16 finale W 9/4
Coene Bart Vernis Yen
Van de Velde Andy
P100
P100
1/16 finale W 9/3

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 23/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: T.C. EEKLO D / T.C. 'T LOBBEKE A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Brasseur Olivier Matthijs Michael
Geirnaert Gunther
P200
P200
poule - 5 W 9/0
Van Laeke Geert Cauwels Steven
Van Hulle Stijn
P100
P200
poule - 5 W 9/1
Van Hijfte-Ysebaert Pieter Matthijs Michael
Annicaert Anthony
P200
P100
poule - 5 W 9/7

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 16/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: T.C. ST-MICHIELS C / T.C. EEKLO D
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Hijfte-Ysebaert Pieter Matthys Mike
Bullynck Jasper
P200
P200
poule - 4 W 9/5
Staelens Brecht Van Damme Nico
Bullynck Jasper
P200
P200
poule - 4 V 9/7

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 25/09/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B / T.C. EEKLO D
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Deynse Bart Pinsart Willem
Callant Jeroen
P200
P200
poule - 1 V 9/6
Staelens Brecht Pinsart Willem
Schotte Jasper
P200
P200
poule - 1 W 9/6
Brasseur Olivier Pinsart Willem
Carette Olivier
P200
P200
poule - 1 V 9/8
  • Periode:

De klassementsberekening dubbel is momenteel niet beschikbaar.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar

  • Periode: