Resultaten

Himschoot Achilles
  • Periode

Uitslagen Tornooien

8093 T.C. RACSO - 20/08/2020 - 30/08/2020

Week: 35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dyckmans Brent 11.3 (15 ptn) Finale Hoofdtabel W 4/3 (3) - 4/1
Oostvogels Jul 11.3 (15 ptn) 1/2 finale Hoofdtabel W 4/3 (3) - 4/3 (8)
Van Outryve Evarist 11.3 (15 ptn) 1/4 finale Hoofdtabel W 2/4 - 4/3 (5) - 4/2

2120 T.C. SMASH OEDELEM - 17/08/2020 - 23/08/2020

Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Nevens Bram 11.3 (15 ptn) Finale Hoofdtabel W 2/4 - 4/2 - 4/2
Fiems Tiele 11.3 (15 ptn) 1/2 finale Hoofdtabel W 3/4 (6) - 4/3 (2) - 4/1
Vulsteke Gust 11.4 (10 ptn) 1/4 finale Hoofdtabel W 4/0 - 4/2

7044 T.C. LOVANIUM - 15/08/2020 - 23/08/2020

Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Somers Matteo 11.1 (25 ptn) 1/4 finale Kwalificatie V 4/3 (4) - 2/4 - 4/1
Debussche Thomas 11.3 (15 ptn) 1/8 finale Kwalificatie W 1/4 - 4/2 - 4/1

2008 T.C. DUINBERGEN - 02/08/2020 - 09/08/2020

Week: 32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Igodt Vic 11.3 (15 ptn) Finale Hoofdtabel W 4/1 - 4/3 (9)
Debussche Thomas 11.3 (15 ptn) 1/2 finale Hoofdtabel W 3/4 (5) - 4/2 - 4/2
Van Hooreweghe Arthur 11.4 (10 ptn) 1/4 finale Hoofdtabel W 4/2 - 4/2

2008 T.C. DUINBERGEN - 02/08/2020 - 09/08/2020

Week: 32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Igodt Vic 11.3 (15 ptn) 1/8 finale Kwalificatie V 4/1 - 4/0

2025 K.T.K. IN 'T VRIJE - 27/07/2020 - 02/08/2020

Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Debussche Thomas 11.3 (15 ptn) Finale Hoofdtabel W 4/1 - 4/1
Te Winkel Tim 11.3 (15 ptn) 1/2 finale Hoofdtabel W 4/2 - 4/2
Goubert Guillaume 11.3 (15 ptn) 1/4 finale Hoofdtabel W 4/1 - 4/1
Verhaege Jarno 11.4 (10 ptn) 1/4 finale Kwalificatie W 4/1 - 4/1
Hendrix Maxime 11.6 (3 ptn) 1/8 finale Kwalificatie W 4/0 - 4/1

2025 K.T.K. IN 'T VRIJE - 27/07/2020 - 02/08/2020

Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Marteau Xavier 11.1 (25 ptn) 1/4 finale Hoofdtabel V 4/0 - 4/1

8022 T.C. EEKLO - 19/07/2020 - 26/07/2020

Week: 30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Heirman Guillon 11.3 (15 ptn) Finale Hoofdtabel W 4/1 - 4/3 (1)
De Volder Rodick 11.6 (3 ptn) 1/2 finale Hoofdtabel W 4/3 (4) - 4/0
Versluys Juul 11.8 (1 ptn) 1/4 finale Hoofdtabel W 4/0 - 4/1

2073 KNOKKE ZOUTE T.C. - 20/07/2020 - 25/07/2020

Week: 30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Te Winkel Tim 11.3 (15 ptn) Finale Hoofdtabel W 4/1 - 3/4 (5) - 4/3 (4)
Pauwels Sebastian 11.3 (15 ptn) 1/2 finale Hoofdtabel W 4/2 - 4/2
Weyn Tristan 11.7 (2 ptn) 1/4 finale Hoofdtabel W 4/0 - 4/0

2023 T.C. WAREGEM GAVER - 13/07/2020 - 19/07/2020

Week: 29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Nevens Bram 11.3 (15 ptn) Finale Hoofdtabel W 4/0 - 4/0
Vulsteke Cas 11.3 (15 ptn) 1/2 finale Hoofdtabel W 4/2 - 4/1
Vulsteke Daan 11.4 (10 ptn) 1/4 finale Hoofdtabel W 4/0 - 4/1

8076 T.C. 'T LOBBEKE - 03/07/2020 - 11/07/2020

Week: 28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Snauwaert Ferran 11.3 (15 ptn) Finale Hoofdtabel W 4/0 - 4/0
Lioen Dante 11.3 (15 ptn) 1/2 finale Hoofdtabel W 4/3 (2) - 4/0
Mussche Thor 11.4 (10 ptn) 1/4 finale Hoofdtabel W 4/1 - 4/2

2034 T.C. BRUGHIA - 23/12/2019 - 05/01/2020

Week: 1
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Gryp Eric 11.3 (15 ptn) Finale Hoofdtabel W 4/1 - 4/1
Fiems Tiele 11.3 (15 ptn) 1/2 finale Hoofdtabel W 4/0 - 4/1
Debussche Thomas 11.3 (15 ptn) 1/4 finale Hoofdtabel W 4/2 - 4/1

5065 T.C. TENNISDEL GENK - 21/12/2019 - 05/01/2020

Week: 1
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Berthels Thibeau 11.3 (15 ptn) 1/4 finale Kwalificatie V 4/2 - 4/2
Tolchev Maxim 11.1 (25 ptn) 1/8 finale Kwalificatie W 4/2 - 4/1

2007 T.C. VIJVERHOF - 21/12/2019 - 29/12/2019

Week: 52
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lust Cyril 11.3 (15 ptn) Finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)
Goossens Milas 11.3 (15 ptn) 1/2 finale Hoofdtabel W 4/1 - 4/1
Mostaert Aaron 11.3 (15 ptn) 1/4 finale Hoofdtabel W 4/1 - 4/0

Uitslagen Interclub

JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN - 25/07/2020

Reeks: JONGENS U11 2 (2 - 35)
Ontmoeting: T.C. 'T LOBBEKE / TENNISCLUB PARK RONSE
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Flament Louis 11.3 (15 ptn) poule - 3 W 4/1 - 4/1

JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN - 18/07/2020

Reeks: JONGENS U11 2 (2 - 35)
Ontmoeting: TENNIS 'T BROEKSKEN / T.C. 'T LOBBEKE
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Putteman Mats 11.3 (15 ptn) poule - 2 W 4/1 - 4/3 (3)

JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN - 04/07/2020

Reeks: JONGENS U11 2 (2 - 35)
Ontmoeting: TENNISCLUB ZOMERGEM / T.C. 'T LOBBEKE
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Blondeel Preben 11.2 (20 ptn) poule - 1 W 4/3 (3) - 4/3 (5)
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar