Resultaten

Seurynck Sven
  • Lidnummer: 0265268
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 20 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 25 ptn
    Padel P250
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

2024 K.T.C. AZALEA - 31/08/2020 - 06/09/2020

Partner: Loncke John
Week: 36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Walleyn Bart
Verquin Mathias
P250
P500
1/4 finale Hoofdtabel V 7/6 - 7/6

2024 K.T.C. AZALEA - 31/08/2020 - 06/09/2020

Partner: Loncke John
Week: 36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Denolf Kurt
Bourdeaud'hui Wesly
P500
P250
poule C - 3 W 9/8
Clicteur Daniel
De Pourcq Emmanuel
P250
P250
poule C - 2 W 9/1
Van Steenberghe Tom
Vercammen Loïc
P500
P250
poule C - 1 V 9/3

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 17/08/2020 - 23/08/2020

Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Wille Filip
Verlet Benjamin
P100
P100
1/8 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4
Jauquet Dominique
Lammertijn Birgen
P250
P250
1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/3

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 17/08/2020 - 23/08/2020

Partner: Storme Claudia
Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Fiems Elisabeth
Van Ghelewe Gunther
P250
P250
1/2 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/3
Vanden Berghe Alain
Maene Kelly
P250
P250
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 17/08/2020 - 23/08/2020

Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Delanghe Steve
Versyck Stefaan
P250
P250
poule F - 3 W 9/3
Peeren Yen
Deputter Henri
P250
P100
poule F - 2 W 9/0
Hacke Stijn
De Groote Jeffrey
P250
P250
poule F - 1 W 9/5

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 17/08/2020 - 23/08/2020

Partner: Seurynck Estelle
Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Cock Tim
Storme Claudia
P500
P250
poule A - 3 V 9/7
Legein Melissa
Loncke John
P250
P500
poule A - 2 W 9/6
Landrieux Nele
Pillaert Justin
P250
P500
poule A - 1 V 9/2

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 17/08/2020 - 23/08/2020

Partner: Storme Claudia
Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bultynck Frank
Piers Sofie
P100
P100
poule A - 3 W 9/3
Vercaigne Estéban
Moulart Feebe
P250
P250
poule A - 2 V 9/7
Pieters Morgane
Isebaert Mathias
P100
P100
poule A - 1 W 9/5

2027 K.G. WITTE BEER - 10/08/2020 - 16/08/2020

Partner: Seurynck Estelle
Week: 33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Vlierberghe Markus
Maene Kelly
P250
P250
1/2 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/2
De Decker Babette
Carette Olivier
P100
P250
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/1

2027 K.G. WITTE BEER - 10/08/2020 - 16/08/2020

Partner: Seurynck Estelle
Week: 33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Matthijs Michael
Van Meulebroeck Bieke
P100
P250
poule B - 3 W 9/5
Lots Loïc
Mouton Els
P100
P100
poule B - 2 W 9/1
Norman Ilse
Norman Winter
P250
P250
poule B - 1 W 9/4

2194 PADELCLUB BRUGGE - 03/08/2020 - 09/08/2020

Partner: Lamaire Bert
Week: 32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Wilder Gertjan
Braet Vincent
P500
P250
1/8 finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/2

2194 PADELCLUB BRUGGE - 03/08/2020 - 09/08/2020

Partner: Lamaire Bert
Week: 32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Stellamans Tom
Schotte Jasper
P500
P250
poule F - 3 W 9/3
Raes Steven
Verlinde Jens
P500
P250
poule F - 2 W 9/2
De Groote Robbe
Laporte Maarten
P250
P250
poule F - 1 W 9/4

2008 T.C. DUINBERGEN - 27/07/2020 - 02/08/2020

Partner: Seurynck Estelle
Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Snauwaert Mathieu
De Buck Evelien
P500
P250
1/2 finale Hoofdtabel V 6/4 - 7/6 (4)

2008 T.C. DUINBERGEN - 27/07/2020 - 02/08/2020

Partner: Seurynck Estelle
Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vansever Maarten
Vermant Elena
P250
P250
poule B - 3 W 9/4
Claes Stefanie
Vanfroyenhoven Kevin
P250
P500
poule B - 1 W 9/4

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 20/07/2020 - 26/07/2020

Week: 30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lammertijn Birgen
Vandendriessche Gaetan
P250
P250
1/8 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)
Anthonis Kristof
Van De Venne Yves
P250
P250
1/2 finale Hoofdtabel V 6/0 - 7/5
Soenen Stefaan
Molenaers Koen
P250
P250
1/4 finale Hoofdtabel W 7/5 - 7/5

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 20/07/2020 - 26/07/2020

Partner: Storme Claudia
Week: 30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Wallyn Sofie
Taets Nico
P250
P250
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/0
Hermans Gregory
Moulart Feebe
P250
P250
Finale Hoofdtabel V 7/5 - 6/4
Jauquet Dominique
Deputter Melissa
P250
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 7/6 (4) - 7/6 (4)
Verslype Pieterjan
Berteloot Hanne
P250
P100
1/8 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 20/07/2020 - 26/07/2020

Partner: Lamaire Bert
Week: 30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Denolf Kurt
Willems Jean
P500
P250
poule C - 3 W 9/5
Van Mullem Alain
Van Mullem Michiel
P500
P500
poule C - 2 V 9/5
Verquin Mathias
Loncke John
P500
P500
poule C - 1 V 9/4

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 20/07/2020 - 26/07/2020

Partner: Storme Claudia
Week: 30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Hermans Gregory
Moulart Feebe
P250
P250
poule E - 3 V 9/5
Borny Ann- Sophie
Acke Geert
P250
P250
poule E - 2 W 9/4
Brysse Vanessa
Verbeke Bruno
P250
P250
poule E - 1 W 9/2

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 20/07/2020 - 26/07/2020

Week: 30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dehouck Olivier
Petit Yoshi
P100
P100
poule B - 3 W 9/2
Pascal Lieven
Hubert Koen
P250
P250
poule B - 2 W 9/5
Pouillie Brecht
Schrurs Bart
P100
P100
poule B - 1 V 9/6

Uitslagen Interclub

Padel Voorjaar 2020 - 08/03/2020

Reeks: PADEL OPEN 500
Ontmoeting: K.G. WITTE BEER / OSTEND TENNIS CLUB B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanden Berghe Alain Galle Paul
Rosseel Pieter
P500
P250
poule - 2 W 9/8
Van Den Broucke Danny Willems Mathieu
Devloo Bart
P500
P500
poule - 2 V 9/8
Daems Benoit Willems Mathieu
Rosseel Pieter
P500
P250
poule - 2 V 9/6

Padel Voorjaar 2020 - 07/03/2020

Reeks: PADEL OPEN 250
Ontmoeting: OSTEND TENNIS CLUB H / TENNISVERENIGING LOPPEM D
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Storme Claudia Geebelen Barbara
Coens Stijn
P100
P100
poule - 2 W 9/4
Van Ghelewe Gunther Van Damme Hart
Coens Stijn
P250
P100
poule - 2 W 9/0
Vanden Berghe Alain Coens Stijn
De Landtsheer Steven
P100
P100
poule - 2 W 9/0

Padel Voorjaar 2020 - 15/02/2020

Reeks: PADEL OPEN 250
Ontmoeting: GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C / OSTEND TENNIS CLUB H
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Storme Claudia Seron Didier
Billiet Wim
P250
P250
poule - 1 V 9/6
Litiere Ole Vanhoutte Thorkild
Seron Didier
P250
P250
poule - 1 V 9/6
Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar