Resultaten

Claes Hannah
  • Periode

Uitslagen Tornooien

5017 KON. METALLIC T.C. - 17/08/2020 - 30/08/2020

Circuit:
Week: 35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Symons Iline 60 ptn 1/4 finale Hoofdtabel V 6/4 - 0/6 - 6/3
Peeters Sam 45 ptn 1/4 finale Kwalificatie W 6/3 - 6/1
Smeyers Britt 40 ptn 1/8 finale Kwalificatie W 6/2 - 6/0

0025 TURNHOUTSE T.V. - 14/08/2020 - 23/08/2020

Circuit:
Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Verboven Aude 60 ptn 1/4 finale Hoofdtabel V 3/6 - 6/4 - 6/1
Bierlin Samantha 50 ptn 1/4 finale Kwalificatie W 6/4 - 7/5
Marissen Andra 40 ptn 1/8 finale Kwalificatie W 6/2 - 6/2

7044 T.C. LOVANIUM - 15/08/2020 - 23/08/2020

Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandevelde Anouk 80 ptn 1/8 finale Kwalificatie V 6/1 - 6/2

5065 T.C. TENNISDEL GENK - 03/08/2020 - 16/08/2020

Circuit:
Week: 33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Eennaes Marie 35 ptn 1/4 finale Kwalificatie V 6/4 - 6/3
Verbakel Zoe 45 ptn 1/8 finale Kwalificatie W 6/3 - 6/0

5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. - 27/07/2020 - 09/08/2020

Circuit:
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Leysen Hanne 50 ptn Finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/3
Smeyers Britt 40 ptn 1/2 finale Hoofdtabel W 3/6 - 6/2 - 6/3
Gallacher Louisa 55 ptn 1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/3
Verbakel Zoe 45 ptn 1/4 finale Kwalificatie W 6/1 - 6/2
Muller Kato 35 ptn 1/8 finale Kwalificatie W 6/1 - 6/2

5009 KTC RAPID WATERSCHEI - 27/07/2020 - 09/08/2020

Week: 32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanspauwen Noor 13.3 (15 ptn) 1/4 finale Hoofdtabel V Walk-Over (gewettigd)

5009 KTC RAPID WATERSCHEI - 27/07/2020 - 09/08/2020

Week: 32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Franssen Elise 85 ptn 1/4 finale Hoofdtabel V 6/0 - 6/4
Beckers Tania 50 ptn 1/4 finale Kwalificatie W Walk-Over (gewettigd)

0087 I.S.C. T.C. - 24/07/2020 - 02/08/2020

Circuit:
Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
van Beek Laura 50 ptn Finale Hoofdtabel V 7/6 (4) - 7/5
Matthys Lotte 40 ptn 1/2 finale Hoofdtabel W 7/6 (3) - 3/6 - 7/6 (4)
Gommers Anneline 50 ptn 1/4 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)
Huybrechts Pauline 45 ptn 1/4 finale Kwalificatie W 6/1 - 7/6 (4)
Marissen Andra 40 ptn 1/8 finale Kwalificatie W 6/3 - 6/0

0087 I.S.C. T.C. - 24/07/2020 - 02/08/2020

Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Cotthem Luka 70 ptn Finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/0

7032 T.C. DE JONGE WINGERD - 23/07/2020 - 02/08/2020

Circuit:
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Gijsels Celine 60 ptn 1/4 finale Hoofdtabel V 7/5 - 6/4
Veugelers Karlien 45 ptn 1/4 finale Kwalificatie W 6/1 - 6/0

5003 K.T.C. DIEST - 18/07/2020 - 25/07/2020

Week: 30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Hua Louise 13.3 (15 ptn) 1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/1

7059 TENNIS WEZEMAAL - 05/07/2020 - 11/07/2020

Week: 28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanden Abeele Janne 13.3 (15 ptn) 1/2 finale Hoofdtabel V 7/5 - 7/5
Dorofey Xenia 13.1 (25 ptn) 1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2

5053 TENNISCLUB FIELD - 29/06/2020 - 12/07/2020

Week: 28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bosmans Elise 13.2 (20 ptn) 1/4 finale Hoofdtabel V 6/0 - 6/0

0080 T.C. BLAUWE REGEN - 26/06/2020 - 05/07/2020

Week: 27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanden Abeele Janne 13.3 (15 ptn) 1/4 finale Hoofdtabel V 6/7 (5) - 6/3 - 6/3

0050 T.C. DE RAKKET - 26/06/2020 - 05/07/2020

Week: 27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanden Abeele Janne 13.3 (15 ptn) 1/2 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/0
Eennaes Marie 13.2 (20 ptn) 1/4 finale Hoofdtabel W 7/6 (2) - 2/6 - 6/4

7044 T.C. LOVANIUM - 22/02/2020 - 01/03/2020

Week: 9
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van San Sonia 13.2 (20 ptn) 1/2 finale Hoofdtabel V Walk-Over (gewettigd)
Berden Charlotte 13.1 (25 ptn) 1/4 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/0

5035 T.C. TENKIE HASSELT - 22/02/2020 - 01/03/2020

Week: 9
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Weynen Celine 13.3 (15 ptn) 1/2 finale Hoofdtabel V 6/7 (1) - 6/2 - 6/4
Vanspauwen Noor 13.3 (15 ptn) 1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/4

5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL - 21/12/2019 - 05/01/2020

Week: 1
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dielens Lucya 13.1 (25 ptn) Finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/1
Matthys Lotte 13.2 (20 ptn) 1/2 finale Hoofdtabel W 5/7 - 6/3 - 6/1
Beliën Anaïs 13.2 (20 ptn) 1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/2

5065 T.C. TENNISDEL GENK - 21/12/2019 - 05/01/2020

Week: 1
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Berckmans Zita 85 ptn 1/8 finale Kwalificatie V 6/0 - 6/0
Geypens Amber 50 ptn 1/16 finale Kwalificatie W 7/6 (5) - 6/2

5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT - 21/12/2019 - 29/12/2019

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dielens Lucya 13.1 (25 ptn) 1/2 finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/0
Beliën Anaïs 13.2 (20 ptn) 1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2

0087 I.S.C. T.C. - 13/12/2019 - 22/12/2019

Week: 51
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Coussens Valentine 13.1 (25 ptn) 1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/2

0087 I.S.C. T.C. - 13/12/2019 - 22/12/2019

Week: 51
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Geraerts Lien 80 ptn 1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/2

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 26/10/2019 - 03/11/2019

Week: 44
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Axinie Elysa 13.3 (15 ptn) Finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/4
Eennaes Marie 13.2 (20 ptn) 1/2 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)
Dorofey Xenia 13.1 (25 ptn) 1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2

Uitslagen Interclub

Geen uitslagen beschikbaar
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar