Resultaten

Baeyens Nora
  • Lidnummer: 2075316
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 15 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 15 ptn
    Padel P100
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

8145 TS KENTA - 31/08/2020 - 06/09/2020

Partner: Eeman Alexander
Week: 36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Laethauwer Brian
De Sloovere Sylvie
P100
P50
1/4 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/3

8145 TS KENTA - 31/08/2020 - 06/09/2020

Partner: Eeman Alexander
Week: 36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Jaeger Thibault
Weymaere Evi
P100
P50
poule C - 3 W 9/7
Van Der Plas Eddy
Van Biesen Kathleen
P100
P50
poule C - 2 W 9/4
Vande Moortele Tibo
Troch Griet
P100
P100
poule C - 1 V 9/5

8145 TS KENTA - 10/08/2020 - 16/08/2020

Week: 33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vierendeels Rune
Troch Griet
P100
P100
Finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/7 (2) - 10/2
Cambier Amina
Velghe Nele
P100
P50
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 7/5
Volckaert Sofie
Van Der Hooft Julie
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/4

8145 TS KENTA - 10/08/2020 - 16/08/2020

Week: 33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Huybrechts Ann
Baele Nancy
P100
P100
poule B - 3 V 9/1
Verstuyft Sylvie
Duyvejonck Liesbeth
P250
P250
poule B - 2 V 9/4
Raemdonck Sarah
Lanckman Margot
P100
P250
poule B - 1 V 9/1

8145 TS KENTA - 10/08/2020 - 16/08/2020

Week: 33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Troyer Sofie
Declerck Natalie
P50
P50
poule B - 3 W 9/0
De Vos Ruth
De Vos Dana
P100
P100
poule B - 2 V 9/3
Rogge Mieke
Craeye Sylvie
P50
P50
poule B - 1 W 9/1

8005 KON. DEINZE T.C. - 27/07/2020 - 02/08/2020

Partner: Baeyens Werner
Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Rayee Didier
Rayee Katharine
P100
P100
poule C - 3 V 9/3
Deprez Alain
van Ertvelde Elsie
P100
P100
poule C - 2 V 9/7
Dessomviele Ilse
Van Belleghem Lonis
P100
P100
poule C - 1 V 9/4

8022 T.C. EEKLO - 20/07/2020 - 26/07/2020

Partner: Baeyens Werner
Week: 30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Haeck Mario
Van Canneyt Mieke
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/1

8022 T.C. EEKLO - 20/07/2020 - 26/07/2020

Partner: Baeyens Werner
Week: 30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Beel Charissa
Broux Marchiel
P50
P100
poule A - 3 W 9/3
Devleeschouwer Philippe
Peeters Liesbet
P100
P50
poule A - 2 W 9/5
Masco Ophelie
Maes Brecht
P50
P100
poule A - 1 V 9/8

8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL - 13/07/2020 - 19/07/2020

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Heirwegh Annelore
De Visscher Katrien
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/4

8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL - 13/07/2020 - 19/07/2020

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Ostyn Jana
Mestach Sofie
P100
P50
poule A - 3 W 9/6
Van Durme Giselinde
De Vos Ruth
P50
P100
poule A - 2 V 9/4
De Pestel Stefanie
De Hosson Michele
P100
P100
poule A - 1 W 9/4

8145 TS KENTA - 22/06/2020 - 28/06/2020

Week: 26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Reyns Liesbet
Cortier Kathy
P100
P100
Finale Hoofdtabel V 6/0 - 6/2
Vanmaercke Mieke
Vandenbrande Nadia
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 2/6 - 10/6

8145 TS KENTA - 22/06/2020 - 28/06/2020

Week: 26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Huyghe Nina
Boelaert Maite
P100
P100
poule B - 3 W 9/7
Heyman Els
Serteels Kathleen
P50
P100
poule B - 2 W 9/8
Reyns Liesbet
Cortier Kathy
P100
P100
poule B - 1 V 9/2

8145 TS KENTA - 24/02/2020 - 01/03/2020

Week: 9
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Cambier Amina
Contreras Maud
P100
P100
Finale Hoofdtabel V 6/4 - 5/7 - 10/5
Velghe Nele
Cuvelier Laure
P50
P50
1/2 finale Hoofdtabel W 6/0 - 1/6 - 11/9

8145 TS KENTA - 24/02/2020 - 01/03/2020

Week: 9
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanmaercke Mieke
Vandenbrande Nadia
P100
P100
poule B - 3 W 9/5
De Pestel Stefanie
De Hosson Michele
P100
P100
poule B - 2 W 9/5
Troch Griet
Huyghebaert Karin
P100
P50
poule B - 1 W 9/3

8126 T.C. HOF TER BURST - 17/02/2020 - 22/02/2020

Partner: De Graeve Nicky
Week: 8
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vierendeels Rune
Van Den Broeck Kathy
P100
P100
Finale Hoofdtabel V 7/5 - 6/2
Raemdonck Sarah
De Boeck Axelle
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)

8126 T.C. HOF TER BURST - 17/02/2020 - 22/02/2020

Partner: De Graeve Nicky
Week: 8
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Biesen Kathleen
Mertens Cindy
P50
P50
poule B - 3 W 9/3
Vierendeels Rune
Van Den Broeck Kathy
P100
P100
poule B - 2 V 9/4
Van Ingelgem Leslie
Amar Hanane
P100
P100
poule B - 1 W 9/2

Uitslagen Interclub

Padel Najaar 2020 - 18/10/2020

Reeks: PADEL DAMES 250
Ontmoeting: T.C. PLAYERS / TS KENTA
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Duyvejonck Liesbeth Claeys Valerie
Coignau Inge
P250
P250
poule - 4 V 9/6
De Graeve Nicky Cosyns Vanessa
Coignau Inge
P250
P250
poule - 4 V 9/2

Padel Najaar 2020 - 11/10/2020

Reeks: PADEL DAMES 100
Ontmoeting: TS KENTA / T.C. PLAYERS A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Boelaert Maite Serteels Kathleen
Renneboog Steicy
P100
P50
poule - 3 W 9/3
Van de Weyer Julie Asselman Sophie
Renneboog Steicy
P100
P50
poule - 3 W 9/0
Boelaert Estee Heyman Els
Serteels Kathleen
P50
P100
poule - 3 W 9/7

Padel Najaar 2020 - 11/10/2020

Reeks: PADEL DAMES 250
Ontmoeting: TS KENTA / TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Graeve Nicky De Cock Bianca
De Graeve Barbara
P250
P100
poule - 3 V 9/7

Padel Najaar 2020 Regio 2 - 09/10/2020

Reeks: PADEL GEMENGD 100
Ontmoeting: K.A.V. DENDERMONDE TENNIS C / TS KENTA B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Graeve Nicky Van Dorp Lisa
Rosschaert Yentl
P50
P100
poule - 3 V 9/4
De Winne Wesley Heirwegh Annelore
Vergauwen Roel
P100
P100
poule - 3 V 9/4

Padel Najaar 2020 - 04/10/2020

Reeks: PADEL DAMES 100
Ontmoeting: T.C. TOPSPIN B / TS KENTA
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Boelaert Estee Mechant Hilde
Rasschaert Stephanie
P100
P50
poule - 2 W 9/4
Van de Weyer Julie Mechant Hilde
De Kimpe Ruth
P100
P50
poule - 2 W 9/0
Boelaert Maite Van Laere Isabelle
De Kimpe Ruth
P100
P50
poule - 2 W 9/1

Padel Najaar 2020 Regio 2 - 02/10/2020

Reeks: PADEL GEMENGD 100
Ontmoeting: TS KENTA B / PADEL WAASLAND C
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Graeve Nicky Dhaen Christine
Van Daele An
P50
P50
poule - 2 W 9/2
De Winne Wesley Dhaen Christine
Van den Eede Tom
P50
P100
poule - 2 W 9/6

Padel Najaar 2020 - 27/09/2020

Reeks: PADEL DAMES 100
Ontmoeting: RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL / TS KENTA
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Boelaert Estee Bauwens Kathy
Verbruggen Kim
P50
P50
poule - 1 W 9/6
Van de Weyer Julie De Vos Ruth
De Vos Dana
P100
P100
poule - 1 V 9/4
Boelaert Maite Bauwens Kathy
De Vos Dana
P50
P100
poule - 1 V 9/4

Padel Najaar 2020 Regio 2 - 25/09/2020

Reeks: PADEL GEMENGD 100
Ontmoeting: T.C. MERELBEKE / TS KENTA B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Winne Wesley Van Den Abbeele Wendy
Van Aken Tim
P50
P100
poule - 1 W 9/3
De Graeve Nicky Verschueren Hermine
Van Den Abbeele Wendy
P50
P50
poule - 1 W 9/3

Padel Voorjaar 2020 - 08/03/2020

Reeks: PADEL DAMES 100
Ontmoeting: T.C. PLAYERS B / TS KENTA
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Boelaert Estee De Ville Veerle
Neuckermans Katrien
P100
P50
poule - 2 W 9/8
Van de Weyer Julie Meerschman Katrien
Neuckermans Katrien
P50
P50
poule - 2 W 9/1
Boelaert Maite Meerschman Katrien
De Ville Veerle
P50
P100
poule - 2 W 9/1

Padel Voorjaar 2020 - 16/02/2020

Reeks: PADEL DAMES 100
Ontmoeting: TS KENTA / T.C. HOF TER BURST
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Boelaert Maite Van Rykeghem Ingrid
Tobback Leen
P100
P100
poule - 1 V 9/8
Boelaert Estee Seghers An
Troch Griet
P50
P100
poule - 1 W 9/7
Van de Weyer Julie Vierendeels Rune
Seghers An
P100
P50
poule - 1 W 9/3
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar