Resultaten

Matthyssens Thibo
  • Lidnummer: 2055216
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 60 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 60 ptn
    Padel P250
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

8180 PADEL WAASLAND - 07/09/2020 - 13/09/2020

Partner: De Vylder Tibo
Week: 37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Pont Nicolas
Laureys Glenn
P500
P500
1/4 finale Hoofdtabel V 7/6 - 7/6

8180 PADEL WAASLAND - 07/09/2020 - 13/09/2020

Partner: De Vylder Tibo
Week: 37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Krul Steven
Leyseele Eckhart
P250
P250
poule E - 3 W 9/4
Van Damme Nils
Vanderstappen Yvan
P250
P250
poule E - 2 W 9/2
De Corte Koen
Thomas Anton
P250
P250
poule E - 1 W 9/4

0107 PADELCLUB TER EIKEN - 31/08/2020 - 06/09/2020

Partner: De Peuter Maxim
Week: 36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Mechelen Michiel
Horsten Stijn
P250
P250
1/8 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4
Mulia Tony
Veen Patrick
P250
P250
Finale Hoofdtabel V 7/5 - 6/3
Thomas Anton
De Cock Roel
P250
P250
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4
Schrooyen Olivier
Loots Olivier
P250
P250
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/3

0107 PADELCLUB TER EIKEN - 31/08/2020 - 06/09/2020

Partner: De Peuter Maxim
Week: 36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Saerens Philippe
Hendrickx Ronald
P100
P100
poule C - 3 W 9/4
Voorhelst Dean
Janssens Stef
P250
P250
poule C - 2 W 9/8
Boury Nick
Bonente Claudio
P100
P100
poule C - 1 W 9/2

5029 T.C. MOL - 17/08/2020 - 23/08/2020

Partner: De Vylder Tibo
Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Beek Tom
Van Deun Kristof
P500
P500
Finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/3
Swaans Elias
Bosmans Thomas
P500
P250
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/1
Thoeng David
Karremans Kurt
P500
P500
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/3

5029 T.C. MOL - 17/08/2020 - 23/08/2020

Partner: Leijssen Wim
Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Baelen Jef
Van Hees Maarten
P100
P100
poule C - 3 W 9/2
Peeters Marijn
Haesevoets Hans
P250
P250
poule C - 2 V 9/8
Teuwen Wouter
Gielen Joren
P250
P250
poule C - 1 V 9/7

5029 T.C. MOL - 17/08/2020 - 23/08/2020

Partner: De Vylder Tibo
Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Peeters Marijn
Struyf Sebastiaan
P250
P500
poule A - 3 W 9/8
Schellens Cedric
Vercammen Ben
P500
P500
poule A - 2 W 9/7
De Smet Thomas
De Peuter Maxim
P250
P250
poule A - 1 W 9/1

8183 PADEL 4U2 GENT - 10/08/2020 - 16/08/2020

Week: 33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Reusens Dennis
Van den Brande Peter
P250
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1
Van Honste Kris
De Peuter Maxim
P250
P250
Finale Hoofdtabel V 6/4 - 4/6 - 11/9
Maveau Maxim
Delbaen Milan
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/2

8183 PADEL 4U2 GENT - 10/08/2020 - 16/08/2020

Week: 33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Pillecyn Filip
Ongena Mathias
P100
P100
poule A - 3 W 9/0
Morel De Westgaver Tanguy
Keymeulen Thomas
P250
P250
poule A - 2 W 9/4
Calleeuw Yanis
Duhou Milan
P250
P250
poule A - 1 W 9/4

8183 PADEL 4U2 GENT - 10/08/2020 - 16/08/2020

Week: 33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Blomme Geert
D'Hondt Peter
P500
P250
poule A - 3 V 9/7
Mortier Louis
Van Hooreweghe Bavo
P500
P500
poule A - 2 V 9/7
Van Mullem Alain
De Coninck Frank
P500
P500
poule A - 1 V 9/3

2008 T.C. DUINBERGEN - 27/07/2020 - 02/08/2020

Partner: Leijssen Rik
Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Valcke Alexander
Louagie Jean-Baptiste
P250
P250
1/4 finale Hoofdtabel V 7/5 - 7/5

2008 T.C. DUINBERGEN - 27/07/2020 - 02/08/2020

Partner: Leijssen Rik
Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Thibaut Jeroen
De Corte Koen
P250
P250
poule A - 3 W 9/7
Claessens Sven
Berghs Geert
P250
P250
poule A - 2 W 9/1
Van Speybroeck Yoeri
Gailliaert Frank
P250
P250
poule A - 1 V 9/7

5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT - 20/07/2020 - 26/07/2020

Partner: De Vylder Tibo
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Liesenborgs Luc
Delannoi Jeroen
P250
P250
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2
Habraken Jorn
Kuppers Dennis
P250
P250
Finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/2
Rynders Stef
Lens Leander
P250
P250
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/2

5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT - 20/07/2020 - 26/07/2020

Partner: De Vylder Tibo
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Maex Ruben
Nilis Willy
P500
P500
poule A - 3 W 9/8
Wijnen Klaas
Henkens Martijn
P500
P250
poule A - 2 V 9/4
Vandevenne Jens
Lemkens Peter
P500
P500
poule A - 1 V 9/5

5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT - 20/07/2020 - 26/07/2020

Partner: De Vylder Tibo
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Gielen Sven
Verhoeven Thomas
P250
P250
poule A - 3 W 9/3
Seurs Bert
Stifkens Jan
P250
P250
poule A - 2 W 9/0
Nassen Steve
Byloos Kim
P250
P250
poule A - 1 W 9/3

0017 HERENTALSE - 29/06/2020 - 05/07/2020

Partner: Leijssen Rik
Week: 27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dolfyn Benoit Jr
Dolfyn Mathieu
P250
P250
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/2

0017 HERENTALSE - 29/06/2020 - 05/07/2020

Partner: Leijssen Rik
Week: 27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Goris Rik
Etienne Bo
P100
P100
poule B - 2 W 9/0
De Winter Victor
Holemans Lode
P100
P100
poule B - 3 W 9/2
De Backer Bjorn
De Smet Thomas
P250
P250
poule B - 1 V 9/4

0221 GARRINCHA ANTWERPEN - 24/02/2020 - 01/03/2020

Partner: De Peuter Maxim
Week: 9
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Habraken Jorn
Dewilde Maarten
P250
P250
Finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/1
De Backer Bjorn
Janssens Stef
P250
P250
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4
Van Mechelen Michiel
De Jong Stef
P250
P250
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1

0221 GARRINCHA ANTWERPEN - 24/02/2020 - 01/03/2020

Partner: Wyckaert Babette
Week: 9
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Boeykens Elyne
Leijssen Rik
P500
P250
poule B - 3 V 9/8
Hox Valerie
Van Langendonck Ronny
P500
P500
poule B - 2 V 9/8
Brouwers Jessie
Franck Yannick
P500
P500
poule B - 1 W 9/5

0221 GARRINCHA ANTWERPEN - 24/02/2020 - 01/03/2020

Partner: De Peuter Maxim
Week: 9
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Hubens Samuel
Lancel Mike
P250
P250
poule A - 3 W 9/1
Wuyts Maxim
Vergauwen Toon
P250
P100
poule A - 2 W 9/2
Loots Marc
Brems Nick
P100
P250
poule A - 1 W 9/7

Uitslagen Interclub

Padel Najaar 2020 Regio 2 - 26/09/2020

Reeks: PADEL OPEN 250
Ontmoeting: T.C. 'T SAS / T.C. FOREST HILLS B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Leijssen Rik Van Uytsel Victor
Guffroy Liam
P100
P100
poule - 1 W 9/4
Appels Robbe Dom Wouter
Guffroy Liam
P250
P100
poule - 1 W 9/5
De Vylder Tibo Dom Wouter
Gijsels Joeri
P250
P100
poule - 1 W 9/0

Padel Voorjaar 2020 - 07/03/2020

Reeks: PADEL OPEN 250
Ontmoeting: T.C. FOREST HILLS B / FUN IN TENNIS VZW F
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Vylder Tibo Buchheit Christian
Van Der Veken Yoni
P250
P250
poule - 2 W 9/4
De Peuter Maxim Buchheit Christian
Laroye Charly
P250
P250
poule - 2 W 9/3
Appels Robbe Laroye Charly
Van Der Veken Yoni
P250
P250
poule - 2 W 9/7

Padel Voorjaar 2020 - 15/02/2020

Reeks: PADEL OPEN 250
Ontmoeting: T.C. FOREST HILLS B / T.C. DE CHALET B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Vylder Tibo Bastiaensen Sven
Van Der Donck Maarten
P100
P100
poule - 1 W 9/1
De Peuter Maxim Omloop Frauke
Bastiaensen Sven
P250
P100
poule - 1 W 9/0
Leijssen Rik Omloop Frauke
Van Der Donck Maarten
P250
P100
poule - 1 W 9/1
KlassementspiramideWeerhouden punten
MinimumMaximum
110 2.840,174.932,23
105 2.246,172.834,63
100 1.731,432.208,25
95 1.345,141.725,75
90 950,221.343,31
85 694,64949,72
80 530,78694,5
75 412,72530
70 341,4412,5
65 267,12340,85
60 215,38266,82
55 174,76215,37
50 144,5174,75
45 119,19144,5
40 99,26119,13
35 81,4299,21
30 64,5681,41
25 51,8364,55
20 4151,82
15 33,0941
10 21,2833,08
5 9,521,27
3 0,679,5
 

Klassement

SpelerEnkel vorige periodeNieuw enkelWeerhouden PtnTornooienInterclub60% van som
Matthyssens Thibo 30 60 253,81238,812184,203253,81
SpelerWeerhouden PtnTornooienInterclub60% van somDubbel vorige periodeNieuw dubbel
Matthyssens Thibo 253,81238,812184,203253,81 30 60
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar