Resultaten

Goossens Keela
  • Lidnummer: 2041503
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 10 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 10 ptn
    Padel P50
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

8126 T.C. HOF TER BURST - 01/11/2021 - 06/11/2021

Week: 2021-44
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Veirman Karolien
Duquet Katrijn
P50
P50
1/4 finale Hoofdtabel W 7/6 - 6/7 - 10/7
Libaut Karlien
Van Damme Wendy
P50
P50
Finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4
Philips Sofie
Van Geit Sarah
P50
P50
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1

8126 T.C. HOF TER BURST - 01/11/2021 - 06/11/2021

Week: 2021-44
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Baere Heleen
Van Melle Margot
P50
P50
poule D - 3 W 9/2
Van Nuffel Patsy
Aerts Tina
P50
P50
poule D - 2 W 9/1
De Schoesitter Vicky
Adriaenssens Sara
P50
P50
poule D - 1 W 9/0

8187 HANGAR PADEL CLUB - 25/10/2021 - 30/10/2021

Partner: Van Geit Sarah
Week: 2021-43
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Bruyssel Daisy
Van De Putte Ilse
P50
P50
Finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/2
Coolens Inge
Meiresonne Katrien
P50
P50
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/3
Vanhaelen Elke
Caeyman Jasmine
P50
P50
1/2 finale Hoofdtabel W 7/6 (6) - 6/3

8187 HANGAR PADEL CLUB - 25/10/2021 - 30/10/2021

Partner: Van Geit Sarah
Week: 2021-43
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van De Voorde Isabelle
Maes Katrien
P50
P50
poule A - 3 W 9/5
Podevyn Maxine
Beirnaert Bo
P50
P50
poule A - 2 W 9/0
Cappaert Natalie
Heirman Annelies
P50
P50
poule A - 1 W 9/2

8126 T.C. HOF TER BURST - 13/09/2021 - 19/09/2021

Partner: von Arnim Zoë
Week: 2021-37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lips Veerle
Vancayseele Isebel
P50
P50
1/8 finale Hoofdtabel V 7/5 - 7/6 (3)

8126 T.C. HOF TER BURST - 13/09/2021 - 19/09/2021

Partner: von Arnim Zoë
Week: 2021-37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Guns Shauni
Timmerman Juno
P50
P50
poule B - 3 W Walk-Over (gewettigd)
Tossyn Margo
Tossyn Charlotte
P50
P50
poule B - 2 V 9/5
Heyvaert Cindy
Philips Els
P50
P50
poule B - 1 W 9/1

8180 PADEL WAASLAND - 06/09/2021 - 12/09/2021

Week: 2021-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van der Linden Célestine
De Block Jordy
P50
P100
1/8 finale Hoofdtabel V 7/6 - 6/7 - 10/7

8180 PADEL WAASLAND - 06/09/2021 - 12/09/2021

Week: 2021-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Serteels Kathleen
Pede Kristof
P100
P100
poule D - 1 W Walk-Over (gewettigd)
Bral Kenneth
Heirman Annelies
P100
P50
poule D - 3 W 9/4
Jeurissen Dries
De Wit An
P100
P50
poule D - 2 W 9/6

8126 T.C. HOF TER BURST - 29/08/2021 - 29/08/2021

Partner: De Ridder Rio
Week: 2021-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Goethem Nils
Maes Preben
P100
P100
poule A - 3 W 6/0
Van Huffel Henri
Thienpont Steffen
P100
P100
poule A - 2 W 6/4
De Lille Arne
Eeckhout Kjell
P100
P100
poule A - 1 V 6/3

7123 TC DIEPENBROEK VZW - 23/08/2021 - 29/08/2021

Partner: De Ridder Rio
Week: 2021-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Lijsebeth Fedra
De Smedt Thibault
P50
P100
1/2 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/1

7123 TC DIEPENBROEK VZW - 23/08/2021 - 29/08/2021

Partner: De Ridder Rio
Week: 2021-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Hanssens Matthias
Tossyn Charlotte
P100
P50
poule A - 3 W 9/6
Palmans Luna
Palmans Nic
P50
P100
poule A - 2 V 9/6
De Dobbeleer Dieter
D'Hondt Femke
P100
P50
poule A - 1 W 9/4

8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS - 09/08/2021 - 15/08/2021

Partner: von Arnim Zoë
Week: 2021-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Lijsebeth Fedra
Van den Berghe Evelyne
P50
P50
1/8 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/4

8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS - 09/08/2021 - 15/08/2021

Partner: von Arnim Zoë
Week: 2021-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Cappaert Natalie
Heirman Annelies
P50
P50
poule A - 3 W 9/7
Van Der Straeten Els
Craeye Sylvie
P50
P50
poule A - 2 W 9/0
Van Hoey Liesbeth
Adriaenssens Cindy
P50
P50
poule A - 1 W 9/1

Uitslagen Interclub

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 21/11/2021

Reeks: PADEL DAMES 50
Ontmoeting: T.C. LOVANIUM B / T.C. HOF TER BURST C
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Herp Veronique Devlies Sarah
Bellemans Sofie
P50
P50
1/8 finale W 9/5
Geeurickx Riani Bellemans Sofie
Tossyn Charlotte
P50
P50
1/8 finale V 9/2
Puttaert Jorach Devlies Sarah
Tossyn Charlotte
P50
P50
1/8 finale V 9/1

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 14/11/2021

Reeks: PADEL DAMES 50
Ontmoeting: T.C. HOF TER BURST C / AALST PADEL 2.0 A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Puttaert Jorach Temmerman Karlien
Veldeman Joke
P50
P50
1/16 finale W 9/6
Van Herp Veronique Van Assche Elke
Daeleman Sofie
P50
P50
1/16 finale W 9/2

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 24/10/2021

Reeks: PADEL DAMES 100
Ontmoeting: T.C. HOF TER BURST B / T.C. PLAYERS B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Geeurickx Riani Asselman Sophie
Renneboog Steicy
P100
P100
poule - 5 W 9/3
Van Herp Veronique Serteels Kathleen
Renneboog Steicy
P100
P100
poule - 5 V 9/8

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 24/10/2021

Reeks: PADEL DAMES 50
Ontmoeting: T.C. HOF TER BURST C / T.C. TOPSPIN B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Puttaert Jorach Van Laere Isabelle
D' Heer Els
P50
P50
poule - 5 W 9/1
Mertens Cindy D' Heer Els
Berger An
P50
P50
poule - 5 W 9/1

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 17/10/2021

Reeks: PADEL DAMES 50
Ontmoeting: PADEL CLUB LOKEREN A / T.C. HOF TER BURST C
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Mertens Cindy Goossens Kelly
Maloney Nikita
P50
P50
poule - 4 W 9/0
Geeurickx Riani Van den Broeck Yo-Mara
Mannaerts Lore
P50
P50
poule - 4 W 9/1

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 10/10/2021

Reeks: PADEL DAMES 50
Ontmoeting: T.C. HOF TER BURST C / RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL D
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Puttaert Jorach Boone Eveline
Strobbe Kelly
P50
P50
poule - 3 W 9/4
Geeurickx Riani Drieghe Caroline
Delait Kristien
P50
P50
poule - 3 W 9/1
Mertens Cindy Drieghe Caroline
Goubert Ilse
P50
P50
poule - 3 W 9/1

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 03/10/2021

Reeks: PADEL DAMES 100
Ontmoeting: T.C. HOF TER BURST B / ANDERLECHT TENNIS A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Troch Griet Husson Elodie
Walschap Annick
P100
P100
poule - 2 W 9/6
Geeurickx Riani Walschap Annick
Vanvarenbergh Megan
P100
P50
poule - 2 W 9/3

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 03/10/2021

Reeks: PADEL DAMES 50
Ontmoeting: STEPP D / T.C. HOF TER BURST C
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Geeurickx Riani Verbist Liesbet
Van den heuvel Pascale
P50
P50
poule - 2 W 9/3
Van De Winckel Alicia Scherps Kim
De Bondt Karen
P50
P50
poule - 2 V 9/3
Puttaert Jorach Vanderhulst An
Van den heuvel Pascale
P50
P50
poule - 2 W 9/3

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 26/09/2021

Reeks: PADEL DAMES 50
Ontmoeting: PADEL WAASLAND A / T.C. HOF TER BURST C
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Puttaert Jorach Smet Hundra
Audenaert Els
P50
P50
poule - 1 W 9/0
Van Biesen Kathleen De Keulenaer Marijke
Vereecken Emily
P50
P50
poule - 1 V 9/7
Mertens Cindy De Keulenaer Marijke
Drieghe Erika
P50
P50
poule - 1 W 9/8
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar