Resultaten

Andre Katia
  • Periode

Uitslagen Tornooien

1099 TC MOUNIER - 04/09/2020 - 13/09/2020

Week: 37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Mylonas Tiffany 105 ptn nr. 48 1/2 finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/0
Van Orshaegen Rebecca 105 ptn nr. 57 1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/0
Felsenhart Aurore 100 ptn nr. 150 1/4 finale Kwalificatie W 6/2 - 7/5

5050 T.C. WIMBLEDON - 29/08/2020 - 13/09/2020

Week: 37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Swennen Dirkje 105 ptn nr. 86 1/8 finale Hoofdtabel V 3/6 - 6/3 - 6/3
Schoofs Esmé 80 ptn 1/8 finale Kwalificatie W 6/3 - 6/0

1077 C.R.S.P.C. ANDERLECHT - 28/08/2020 - 06/09/2020

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Orshaegen Rebecca 105 ptn nr. 57 1/4 finale Hoofdtabel V 7/5 - 6/1
Arace Héloïse 100 ptn nr. 95 1/4 finale Kwalificatie W 5/7 - 6/3 - 6/3
Pire Manon 80 ptn 1/8 finale Kwalificatie W 6/3 - 6/0

0080 T.C. BLAUWE REGEN - 28/08/2020 - 06/09/2020

Week: 36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Schepers Celine 105 ptn nr. 56 1/8 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/4
Vandeputte Bente 85 ptn 1/8 finale Kwalificatie W 6/4 - 6/2

1081 TENNIS CLUB DU BERCUIT - 21/08/2020 - 30/08/2020

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Mylonas Tiffany 105 ptn nr. 48 1/8 finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/3
Scaldalai Emma 85 ptn 1/8 finale Kwalificatie W 6/1 - 6/3

1046 SET WAHIS A.S.B.L. - 14/08/2020 - 23/08/2020

Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Winters Julie 105 ptn nr. 68 1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 2/6 - 6/4
Leguillier Marine 85 ptn 1/8 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/2

1054 T.C. WATERMAEL-BOITSFORT - 14/08/2020 - 23/08/2020

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lopez Océanne 95 ptn nr. 210 1/8 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/1

7001 K. STADE LEUVEN T.C. - 20/08/2020 - 30/08/2020

Week: 35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Otzipka Jana 95 ptn nr. 211 1/16 finale Prekwalificatie V 6/3 - 3/6 - 6/1

1027 R. LEOPOLD CLUB - 07/08/2020 - 16/08/2020

Week: 33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Orshaegen Rebecca 105 ptn nr. 57 1/8 finale Hoofdtabel V 7/6 - 6/1
Wojcik Monika 85 ptn 1/8 finale Kwalificatie W 6/1 - 6/2

7091 T.C. PANORAMA - 06/08/2020 - 16/08/2020

Week: 33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Boev Mikhaela 110 ptn nr. 28 1/8 finale Kwalificatie V 6/3 - 6/4
Van Quickelberghe Eline 85 ptn 1/8 finale Prekwalificatie W 6/1 - 6/0

6015 T.C. MARCHE - 01/08/2020 - 09/08/2020

Week: 32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Devits Mathilde 110 ptn nr. 37 1/8 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/4
Guns Diane 80 ptn 1/8 finale Kwalificatie W 6/2 - 6/3

1019 T.C. 1310 LA HULPE - 31/07/2020 - 09/08/2020

Week: 32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Mylonas Tiffany 105 ptn nr. 48 1/4 finale Hoofdtabel V 6/1 - 4/6 - 6/4
Lemonakis Maria 105 ptn nr. 87 1/8 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/4
Balza Anastasia 95 ptn nr. 212 1/8 finale Kwalificatie W 6/3 - 6/7 - 6/3

1026 R. LAEKEN T.C. - 24/07/2020 - 02/08/2020

Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Glaude Laure-Line 110 ptn nr. 31 1/8 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/1
Distelmans Steffi 105 ptn nr. 47 1/8 finale Kwalificatie W Forfait (niet gewettigd)
Janne Cloé 80 ptn 1/8 finale Prekwalificatie W 6/1 - 6/0
Lechien Mary-Alexane 85 ptn 1/16 finale Prekwalificatie W 6/2 - 6/3

1066 T.C. ODRIMONT - 17/07/2020 - 26/07/2020

Week: 30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Debruyne Coralie 100 ptn nr. 104 1/8 finale Kwalificatie V 6/2 - 7/5
Ondobo Elena 80 ptn 1/8 finale Prekwalificatie W 6/1 - 7/5
Bastin Célia 85 ptn 1/16 finale Prekwalificatie W 6/2 - 6/1

3002 R.A.E.C.T. MONS - 16/07/2020 - 26/07/2020

Week: 30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Witte Emeline 110 ptn nr. 35 1/2 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/0
Schepers Celine 105 ptn nr. 56 1/4 finale Hoofdtabel W 7/6 - 6/3

1038 PARIVAL T.C. - 10/07/2020 - 19/07/2020

Week: 29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Verbeeck Helena 105 ptn nr. 65 1/8 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/3
Leroy Emilie 90 ptn 1/8 finale Kwalificatie W 6/1 - 6/1

1098 SPORT VILLAGE - 03/07/2020 - 12/07/2020

Week: 28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Gerits Sophie 95 ptn nr. 234 BIS 1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/0
Renard Chanel 90 ptn 1/8 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/0

7044 T.C. LOVANIUM - 02/07/2020 - 12/07/2020

Week: 28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Casteleyn Emily 105 ptn nr. 52 1/8 finale Kwalificatie V 6/1 - 6/4
Dockx Pauline 95 ptn nr. 175 1/8 finale Prekwalificatie W 6/2 - 6/4
de Groot Romy 90 ptn 1/16 finale Prekwalificatie W 6/0 - 6/0

6039 T.C. MALONNE - 26/06/2020 - 05/07/2020

Week: 27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bastin Juliette 105 ptn nr. 71 1/2 finale Hoofdtabel V 6/3 - 3/6 - 6/2
Glaude Laure-Line 110 ptn nr. 31 1/4 finale Hoofdtabel W 2/6 - 6/3 - 6/1
Walpot Pauline 95 ptn nr. 179 1/4 finale Kwalificatie W 6/4 - 6/3
Janne Cloé 80 ptn 1/8 finale Kwalificatie W 6/0 - 6/1

7071 T.C. HET ZEEN STERREBEEK - 26/06/2020 - 05/07/2020

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Casteleyn Emily 105 ptn nr. 52 1/2 finale Hoofdtabel V 7/6 (5) - 4/6 - 6/3
Van Orshaegen Rebecca 105 ptn nr. 57 1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 5/7 - 6/4
Onia Chyara 105 ptn nr. 81 1/4 finale Kwalificatie W 6/3 - 4/6 - 6/2
Messenguy Aurélie 85 ptn 1/8 finale Kwalificatie W 6/1 - 6/1

5003 K.T.C. DIEST - 07/03/2020 - 22/03/2020

Week: 12
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Schoovaerts Nina 75 ptn 1/32 finale Prekwalificatie W 6/1 - 6/1

1046 SET WAHIS A.S.B.L. - 25/01/2020 - 02/02/2020

Week: 5
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Schutter Zara 110 ptn nr. 26 1/2 finale Hoofdtabel V 7/6 - 1/6 - 6/4
Janssens Lynn 105 ptn nr. 72 1/4 finale Hoofdtabel W 7/6 opgave
Arace Héloïse 100 ptn nr. 95 1/8 finale Hoofdtabel W 6/7 - 6/2 - 6/4
Leblon Sophie 85 ptn 1/8 finale Kwalificatie W 6/1 - 6/0

3070 TENNISLAND REBECQ - 26/12/2019 - 05/01/2020

Week: 1
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Schepers Celine 105 ptn nr. 56 1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/1
Renard Chanel 90 ptn 1/4 finale Kwalificatie W 6/2 - 6/3

1053 EURO TENNIS CLUB SAINT-JOSSE - 28/12/2019 - 05/01/2020

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Orshaegen Rebecca 105 ptn nr. 57 1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/3
El Marabet Leila 85 ptn 1/8 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4

1066 T.C. ODRIMONT - 20/12/2019 - 29/12/2019

Week: 52
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Monnoyer Laure-Line 100 ptn nr. 93 1/16 finale Kwalificatie V 6/4 - 6/0
Gendarme Lore 80 ptn 1/16 finale Prekwalificatie W 6/4 - 6/3

6068 SPY T.C. - 23/12/2019 - 29/12/2019

Week: 52
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Kodeck Stéphanie 95 ptn nr. 217 1/8 finale Kwalificatie V 6/4 - 6/4

1010 WATERLOO TENNIS - 07/12/2019 - 15/12/2019

Week: 50
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Janssens Lynn 105 ptn nr. 72 1/8 finale Hoofdtabel V 6/3 - 7/5
Ryelandt Julie 85 ptn 1/8 finale Kwalificatie W 6/3 - 7/5

Uitslagen Interclub

Geen uitslagen beschikbaar
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

KlassementspiramideWeerhouden punten
MinimumMaximum
110 912,921.505,88
105 709,75892,75
100 620,58708,81
95 505617
90 450,88504,84
85 380,91449,5
80 325,54379,13
75 278,59325,42
70 227,55277
65 191227,33
60 164,94190,98
55 141,13164,86
50 122,75141,08
45 105,47122,75
40 91,3105,46
35 79,0191,16
30 67,3979
25 51,6767,33
20 40,6351,67
15 29,6640,63
10 19,2529,66
5 7,3319,25
3 0,677,33
 

Klassement

SpelerEnkel vorige periodeNieuw enkelWeerhouden PtnTornooienInterclub60% van som
ANDRE KATIA 100 95 nr. 136 617617203,861492,517
SpelerWeerhouden PtnTornooienInterclub60% van somDubbel vorige periodeNieuw dubbel
ANDRE KATIA 617617203,861492,517 100 95
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar