Resultaten

Thijs Mathieu
  • Lidnummer: 0709108
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 5 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 20 ptn
    Padel P300
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

5048 G.T. TESSENDERLO - 06/09/2021 - 12/09/2021

Partner: Daniels Zeno
Week: 2021-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Peeters Marijn
Vosters Wouter
P300
P200
Finale Hoofdtabel V 6/4 - 7/5
Binnemans Gilles
Lodewyckx Arne
P300
P200
1/2 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/2

5048 G.T. TESSENDERLO - 06/09/2021 - 12/09/2021

Partner: Daniels Zeno
Week: 2021-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Peeters Marijn
Vosters Wouter
P300
P200
poule A - 3 W 9/5
Pillards Hans
Beelen Davy
P300
P300
poule A - 2 W 9/0
Vancamp Robby
Heylen Stefaan
P300
P300
poule A - 1 W 9/3

5109 PADEL - EN TENNISCLUB KARTERIA DIEST - 23/08/2021 - 29/08/2021

Partner: Smets Michiel
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Gielissen Jo
Swennen Nick
P500
P500
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/3
Juste Robin
Declercq Toon
P500
P500
Finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/3

5109 PADEL - EN TENNISCLUB KARTERIA DIEST - 23/08/2021 - 29/08/2021

Partner: Smets Michiel
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Ivens Niels
Toetenel Hans
P300
P500
poule C - 2 W 9/2
De Maeseneer Kris
De Cuyper Edwin
P500
P500
poule C - 1 W 9/7

5029 T.C. MOL - 16/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Abrams Siemen
Week: 2021-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Appolloni Ilario
Picard Bruce
P300
P300
Finale Hoofdtabel W 7/6 (4) - 6/0
Wils Mike
Ceyssens Pieter Jan
P300
P300
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2
Cuyvers Steven
Wynen Laurens
P300
P300
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4

5029 T.C. MOL - 16/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Abrams Siemen
Week: 2021-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Struyfs Robbe
Turelinckx Robin
P300
P200
poule D - 3 W 9/3
Schelfhout Kristof
Appels Marijn
P300
P200
poule D - 2 W 9/4
Appolloni Ilario
Picard Bruce
P300
P300
poule D - 1 V 9/7

5008 K.T.C. MEULENBERG - 02/08/2021 - 08/08/2021

Partner: Abrams Jimte
Week: 2021-31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Loncke Geert
Vandersmissen Philippe
P300
P300
1/4 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/3

5008 K.T.C. MEULENBERG - 02/08/2021 - 08/08/2021

Partner: Abrams Jimte
Week: 2021-31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Claes Yves
Peters Marc
P300
P200
poule D - 3 W 9/5
Ory Raf
Bollen Tim
P300
P300
poule D - 2 V 9/5
Vanhove Kristof
Lekens Robin
P300
P200
poule D - 1 W 9/7

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 26/07/2021 - 01/08/2021

Partner: Wijgaerts Siemen
Week: 2021-30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanrykel Marijn
Smeets Guy
P300
P200
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/3
Vanpeene Kristof
Boom Shenzi
P300
P300
Finale Hoofdtabel V 6/3 - 7/6 (5)
Picard Bruce
Donne Manu
P300
P200
1/2 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 26/07/2021 - 01/08/2021

Partner: Wijgaerts Siemen
Week: 2021-30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Hansoul Jasper
Martens Vincent
P300
P300
poule C - 3 W 9/5
Brabanders Bregt
Wirix Brent
P300
P300
poule C - 2 W 9/2
Brems Jan
Das Filip
P300
P300
poule C - 1 W 9/5

5050 T.C. WIMBLEDON - 28/06/2021 - 04/07/2021

Partner: Claes Manu
Week: 2021-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Demulder Jan
Sannen Jeroen
P300
P300
1/4 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/4

7044 T.C. LOVANIUM - 28/06/2021 - 04/07/2021

Partner: Vangeel Jente
Week: 2021-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lefere John
Van couwenberghe Ken
P200
P300
1/8 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/3
Muyldermans Robbe
Vloeberghen Jonas
P300
P300
1/2 finale Hoofdtabel V 6/7 (8) - 7/6 (8) - 10/6
De Braekeleer Jens
Piette Cedric
P200
P300
1/4 finale Hoofdtabel W 3/3 opgave

5050 T.C. WIMBLEDON - 28/06/2021 - 04/07/2021

Partner: Claes Manu
Week: 2021-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Pittomvils Cedric
Pittomvils Edwin
P300
P200
poule B - 3 W 9/4
Baeb Sven
Van De Weyer Koen
P300
P200
poule B - 2 W 9/4
Vranken Martijn
Deckers Daan
P300
P300
poule B - 1 V 9/7

7044 T.C. LOVANIUM - 28/06/2021 - 04/07/2021

Partner: Vangeel Jente
Week: 2021-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Ronsmans Jeremy
Haesendonck Alec
P300
P200
poule A - 3 W 9/7
Dercon Hendrik
Vaes Jan
P200
P300
poule A - 2 W 9/4
Cauwelier Sander
Janssens Bavo
P300
P200
poule A - 1 W 9/2

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 21/06/2021 - 27/06/2021

Partner: Abrams Siemen
Week: 2021-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Roose Maxime
Van Mossevelde Simon
P300
P300
Finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/3
Lambrichts Bram
Craybex Philippe
P300
P300
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/3
Lens Leander
Claes Koen
P300
P300
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/3

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 21/06/2021 - 27/06/2021

Partner: Abrams Siemen
Week: 2021-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Loix Jeroen
Vannut Tom
P300
P300
poule C - 3 W 9/5
Vanrykel Marijn
Horsmans Jeroen
P300
P300
poule C - 2 W 9/6
Vranken Rob
Claesen Tom
P300
P200
poule C - 1 W 9/3

5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. - 14/06/2021 - 20/06/2021

Partner: Abrams Siemen
Week: 2021-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Cunen Jonas
Abrams Jimte
P200
P300
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1
Wijgaerts Siemen
Liefsoens Lukas
P300
P300
Finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/2
Deckers Daan
Gielen Dave
P300
P300
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1

5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. - 14/06/2021 - 20/06/2021

Partner: Abrams Siemen
Week: 2021-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lehaen Bram
Donne Manu
P300
P200
poule C - 3 W 9/2
Camps Maarten
Gelade Steven
P300
P200
poule C - 2 W 9/6
Vanpol Michaël
Erkens Ruben
P300
P300
poule C - 1 W 9/2

Uitslagen Interclub

Schweppes Padel Najaar 2021 - 28/11/2021

Reeks: PADEL OPEN 500
Ontmoeting: T.C. HOF TER BURST A / SPORTA HERK DE STAD T.C. A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Abrams Siemen Van Belle Matthias
Van Der Plas Yannick
P300
P500
1/4 finale V 9/5
Smets Michiel Keppens Lendert
Van Der Plas Yannick
P500
P500
1/4 finale V 9/2

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 27/11/2021

Reeks: PADEL OPEN 300
Ontmoeting: ANTWERP PADEL CLUB A / SPORTA HERK DE STAD T.C. B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Appolloni Ilario Veen Patrick
Mulia Arthur
P300
P200
1/4 finale W 9/5
Abrams Jimte Mulia Arthur
Vanderelst Erik
P200
P300
1/4 finale V 9/5
Abrams Siemen Veen Patrick
Geeraerts Geoffrey
P300
P200
1/4 finale W 9/6

Schweppes Padel Najaar 2021 - 21/11/2021

Reeks: PADEL OPEN 500
Ontmoeting: SPORTA HERK DE STAD T.C. A / AALST PADEL 2.0 A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Abrams Siemen Huysegoms Yves
De Pauw Kurt
P500
P500
1/8 finale W 9/5
Smets Michiel De Decker Tim
Huysegoms Yves
P500
P500
1/8 finale W 9/7

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 20/11/2021

Reeks: PADEL OPEN 300
Ontmoeting: SPORTA HERK DE STAD T.C. B / T.C. LOVANIUM A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Abrams Siemen Tossyn Johan
Mc Allister Oliver
P300
P300
1/8 finale W 9/2
Wijgaerts Siemen Megchun-Ruiz Franklin
Pauwels Ive
P300
P300
1/8 finale W 9/6
Appolloni Ilario Tossyn Johan
Pauwels Ive
P300
P300
1/8 finale W 9/1

Schweppes Padel Najaar 2021 - 14/11/2021

Reeks: PADEL OPEN 500
Ontmoeting: SPORTA HERK DE STAD T.C. A / OSTEND TENNIS CLUB A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Smets Michiel Van Cleven Steve
De Muinck Bodhi
P500
P500
1/16 finale W 9/8

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 13/11/2021

Reeks: PADEL OPEN 300
Ontmoeting: SPORTA HERK DE STAD T.C. B / G.T. TESSENDERLO A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Wijgaerts Siemen Gielen Niels
Lodewyckx Arne
P200
P200
1/16 finale W 9/7
Abrams Siemen Reynders Thomas
Gielen Niels
P200
P200
1/16 finale W 9/4
Appolloni Ilario Goorden Alexander
Gielen Niels
P300
P200
1/16 finale W 9/3

Schweppes Padel Najaar 2021 - 24/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 500
Ontmoeting: SPORTA HERK DE STAD T.C. A / KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Smets Michiel Verheyden Raf
Nilis Willy
P500
P500
poule - 5 W 9/5
Vanluydt Jeroen Verheyden Raf
Maex Ruben
P500
P500
poule - 5 W 9/3
Wijgaerts Siemen Maex Ruben
Nilis Willy
P500
P500
poule - 5 W 9/4

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 23/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 300
Ontmoeting: SPORTA HERK DE STAD T.C. B / TENNISCENTRUM ALKEN A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Appolloni Ilario Olislagers Stijn
Bex Wim
P200
P300
poule - 5 W 9/2
Abrams Jimte Olislagers Stijn
Vandeput Patrick
P200
P300
poule - 5 W 9/7
Wijgaerts Siemen Wijnants Michiel
Olislagers Stijn
P300
P200
poule - 5 W 9/2

Schweppes Padel Najaar 2021 - 17/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 500
Ontmoeting: T.C. LUMMEN A / SPORTA HERK DE STAD T.C. A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Rutten Bram Heye Sam
Heyrman Kenzie
P500
P500
poule - 4 W 9/3
Abrams Siemen Mertens Raf
Deswarte Frank
P300
P500
poule - 4 W 9/5

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 16/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 300
Ontmoeting: T.C. HEUSDEN B / SPORTA HERK DE STAD T.C. B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Appolloni Ilario Biesmans Bregt
D'ignazio Marco
P200
P200
poule - 4 W 9/3
Abrams Siemen Biesmans Bregt
Briers Wim
P200
P300
poule - 4 W 9/3
Wijgaerts Siemen Biesmans Bregt
Bloemen Frankie
P200
P300
poule - 4 W 9/6

Schweppes Padel Najaar 2021 - 10/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 500
Ontmoeting: SPORTA HERK DE STAD T.C. A / T.C. MOL A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Smets Michiel Schillebeekx Michiel
Van Roosbroeck Lars
P500
P500
poule - 3 W 9/3
Rutten Bram Moors Cis
Brabans Wouter
P300
P300
poule - 3 W 9/4
Appolloni Ilario Van Den Broek Jasper
Brabans Wouter
P500
P300
poule - 3 W 9/0

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 09/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 300
Ontmoeting: SPORTA HERK DE STAD T.C. B / KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Claes Manu Vanrykel Marijn
Horsmans Jeroen
P300
P300
poule - 3 W 9/8
Wijgaerts Siemen Bartholomevis Cas
Vanrykel Marijn
P300
P300
poule - 3 V 9/8
Appolloni Ilario Vandersmissen Frederic
Vanrykel Marijn
P300
P300
poule - 3 W 9/5

Schweppes Padel Najaar 2021 - 03/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 500
Ontmoeting: PADELCLUB MAASEIK VZW B / SPORTA HERK DE STAD T.C. A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Smets Michiel Graus Sam
Telen Robin
P300
P300
poule - 2 W 9/2
Abrams Siemen Goyens Paulien
Graus Sam
P500
P300
poule - 2 W 9/2

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 02/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 300
Ontmoeting: T.C. SMASH KERMT A / SPORTA HERK DE STAD T.C. B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Appolloni Ilario Loncke Geert
Franssens Wouter
P300
P300
poule - 2 W 9/3
Wijgaerts Siemen Loncke Geert
Vandersmissen Philippe
P300
P300
poule - 2 W 9/8
Abrams Siemen Loncke Geert
Hasevoets Rob
P300
P300
poule - 2 W 9/7

Schweppes Padel Najaar 2021 - 26/09/2021

Reeks: PADEL OPEN 500
Ontmoeting: SPORTA HERK DE STAD T.C. A / T.C. ZELEM A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Smets Michiel Vandevenne Jens
Persoons Dries
P500
P500
poule - 1 V 9/5
Abrams Siemen Persoons Dries
Gilissen Piet
P500
P500
poule - 1 W 9/5

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 25/09/2021

Reeks: PADEL OPEN 300
Ontmoeting: T.C. KOERSEL C / SPORTA HERK DE STAD T.C. B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Wijgaerts Siemen Thijs Benjamin
Vanrutten Kim
P300
P300
poule - 1 W 9/2
Vangeel Jente Schaeken Bram
Vanrutten Kim
P300
P300
poule - 1 W 9/6
Abrams Siemen Schaeken Bram
Duchateau Jean-Marie
P300
P300
poule - 1 V 9/6
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar