Resultaten

Vandriessche Tim
  • Lidnummer: 0701382
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 3 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 3 ptn
    Padel P100
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

8022 T.C. EEKLO - 13/09/2021 - 19/09/2021

Partner: De Coeyer Geert
Week: 2021-37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Dorpe Arthur
De Maesschalck Kevin
P200
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4
Soberon Joshua
Van Leuven Jonas
P200
P200
Finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/4
Dervoigne Alexandre
Van Belleghem Lonis
P100
P200
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4

8022 T.C. EEKLO - 13/09/2021 - 19/09/2021

Partner: De Coeyer Geert
Week: 2021-37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Heirseele Geert
Van Heirseele Robin
P200
P200
poule B - 3 W 9/4
De Meyer Jan
DeBoevere Stone
P200
P100
poule B - 2 W 9/4
Van de Wynkele Stig
Van De Wynkele Peter
P200
P100
poule B - 1 W 9/7

8022 T.C. EEKLO - 19/07/2021 - 25/07/2021

Partner: Demaret Leen
Week: 2021-29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Driessche Juliette
Cocquyt Jeremy
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/2
Van Kerckhoven Bram
Garré Maaike
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel V 5/7 - 7/6 (4) - 10/7

8022 T.C. EEKLO - 19/07/2021 - 25/07/2021

Partner: Demaret Leen
Week: 2021-29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Goffart Thierry
van Ertvelde Elsie
P100
P100
poule D - 1 W Walk-Over (gewettigd)
Benoit Chloe
Van der Stede Yenten
P50
P100
poule D - 3 W 9/0
Meiresonne Charlotte
Demets Rudy
P50
P100
poule D - 2 W 9/3

8022 T.C. EEKLO - 07/06/2021 - 13/06/2021

Partner: Timmerman Nick
Week: 2021-23
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bauwens Ives
Goethals Tim
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/2
D'Hooge Sander
D'havé Tymen
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel V 6/0 - 6/1

8022 T.C. EEKLO - 07/06/2021 - 13/06/2021

Partner: Timmerman Nick
Week: 2021-23
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Hecke Wim
De Keyser Wim
P100
P100
poule C - 3 W 9/3
Van De Putte Tom
Coene Bart
P100
P100
poule C - 2 W 9/5
Staelens Pierre
Lacayse Jules
P100
P100
poule C - 1 W 9/1

Uitslagen Interclub

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 20/11/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: SHARP RECREAN G / T.C. EEKLO C
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Schoonackers Wessel Cnockaert Cyriel
De Maesschalck Kevin
P100
P100
1/8 finale W 9/4
Timmerman Nick Hellin Guillaume
De Maesschalck Kevin
P100
P100
1/8 finale V 9/7
Vander Wee Bart Hellin Guillaume
Cnockaert Cyriel
P100
P100
1/8 finale W 9/4

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 13/11/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: T.C. EEKLO C / T.C. LIERDE A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Schoonackers Wessel Janssens Johan
Delestrée Jasper
P200
P200
1/16 finale W 9/5
De Coeyer Geert Delestrée Jasper
Van der Eecken Yani
P200
P100
1/16 finale W 9/6
Timmerman Nick Van Haesevelde Ellert
Delestrée Jasper
P200
P200
1/16 finale W 9/4

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 23/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: KON. DEINZE T.C. D / T.C. EEKLO C
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Schoonackers Wessel Laureys Arnaud
van Houtte Jan
P100
P100
poule - 5 W 9/2
Saey Waldo Van Hoe Arne
van Houtte Jan
P100
P100
poule - 5 W 9/2
Timmerman Nick Ruyssinck Joeri
van Houtte Jan
P100
P100
poule - 5 W 9/0

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 16/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: T.C. EEKLO C / T.C. BOSTERHOUT E
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Goethals Tim Roose Adwin
Broux Marchiel
P200
P200
poule - 4 W 9/3
Schoonackers Wessel Verstraete Jules
Broux Marchiel
P200
P200
poule - 4 W 9/4
Saey Waldo Bogaert Jonas
Broux Marchiel
P100
P200
poule - 4 W 9/2

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 09/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: T.C. ELEVEN A / T.C. EEKLO C
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Saey Waldo Van Hoorde Bernard
Cuypers Rik
P200
P200
poule - 3 W 9/5
De Neve Jasper Van Hoorde Bernard
Van den Berghe Sebastien
P200
P200
poule - 3 W 9/0
De Coeyer Geert Cuypers Rik
Deprez Alain
P200
P200
poule - 3 W 9/0

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 02/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: T.C. EEKLO C / T.C. AQUILA A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Saey Waldo Vanmaele Benny
Deprez Tom
P200
P200
poule - 2 W 9/8
Schoonackers Axel Vanmaele Benny
Dewitte Dean
P200
P100
poule - 2 W 9/1
Schoonackers Wessel Vyncke Michiel
Dewitte Dean
P100
P100
poule - 2 W 9/2

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 25/09/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: T.C. EEKLO C / SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Coeyer Geert Clerick Eddy
Wegsteen Chris
P200
P200
poule - 1 W 9/2
Schoonackers Wessel Clerick Eddy
Vandewalle Filip
P200
P200
poule - 1 W 9/2
Timmerman Nick Wegsteen Chris
Vandewalle Filip
P200
P200
poule - 1 W 9/8
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar