Resultaten

Poitevin Dimitri
  • Lidnummer: 0547843
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 45 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 45 ptn
    Padel P400
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

5030 T.C. HALEN DE ZWALUW - 14/11/2022 - 20/11/2022

Partner: Zurings Daan
Week: 2022-46
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandersaenen Bart
Smets Enzo
P300
P300
poule C - 2 V 9/8
Verstappen Koen
Van Den Ackerveken Peter
P300
P400
poule C - 3 V 9/8
Engels Peter
Verwimp Rik
P400
P300
poule C - 1 V 9/5

5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. - 05/09/2022 - 11/09/2022

Partner: Zurings Daan
Week: 2022-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Weerts Peter
Nulens Nico
P300
P300
Finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/1
Berden Domien
Windmolders Eric
P300
P300
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2
Claes Michael
Vanhees Davy
P300
P300
1/2 finale Hoofdtabel W 7/6 - 3/6 - 10/6

5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. - 05/09/2022 - 11/09/2022

Partner: Zurings Daan
Week: 2022-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Corvilain Arnaud
Wyers Bart
P300
P200
poule D - 3 W 9/8
Weerts Peter
Nulens Nico
P300
P300
poule D - 2 W 9/8
Vande Velde Maikel
Van De Weyer Koen
P200
P300
poule D - 1 W 9/8

5047 T.C. SMASH KERMT - 29/08/2022 - 04/09/2022

Partner: Dirckx Mattice
Week: 2022-35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Byloos Serge
Dujardin Pieter
P300
P300
1/4 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/3

5047 T.C. SMASH KERMT - 29/08/2022 - 04/09/2022

Partner: Dirckx Mattice
Week: 2022-35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vernijns Peter
Nulens Nico
P300
P300
poule D - 3 W 9/5
Hermans Pieter
Kuyks Aroen
P300
P300
poule D - 2 V 9/6
Leduc Werner
Briers Koen
P200
P300
poule D - 1 W 9/5

5085 T.C. KOERSEL - 22/08/2022 - 28/08/2022

Partner: Zurings Daan
Week: 2022-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Henderickx Joris
Van Elven Bert
P300
P300
1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/3

5085 T.C. KOERSEL - 22/08/2022 - 28/08/2022

Partner: Zurings Daan
Week: 2022-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanhoudt Gerry
Ceunen Bart
P300
P300
poule B - 3 W 9/5
Croonenborghs Melvin
Huysmans Jento
P200
P300
poule B - 2 W 9/7
Grosemans Tim
Martens Niels
P300
P300
poule B - 1 V 9/3

5007 K. TONGERSE T.C. - 15/08/2022 - 21/08/2022

Partner: Truyers Jelle
Week: 2022-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Mivis Pieter
Tans Jeroen
P300
P300
1/4 finale Hoofdtabel V 7/6 (5) - 7/6 (5)

5007 K. TONGERSE T.C. - 15/08/2022 - 21/08/2022

Partner: Truyers Jelle
Week: 2022-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandendijk Tom
Vandeput Patrick
P300
P200
poule C - 3 W 9/5
Gielen Ronald
de Walef Kobe
P300
P300
poule C - 2 V 9/6
D'Exelle Rigo
Vaes Andy
P300
P300
poule C - 1 W 9/6

5029 T.C. MOL - 08/08/2022 - 14/08/2022

Partner: Loix Toon
Week: 2022-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Terryn Pieter
Meeus Dimitri
P300
P300
poule B - 3 V 9/2
Van Elven Bert
Vandebril Raf
P300
P200
poule B - 2 V 9/5
Krutzen Jannick
Hendrikx Joeri
P300
P200
poule B - 1 V 9/3

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 25/07/2022 - 31/07/2022

Partner: Geutjens Stijn
Week: 2022-30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Santermans Tom
Tuyls Michael
P300
P300
1/2 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/4
Thys Geert
Knapen Michael
P300
P300
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/3

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 25/07/2022 - 31/07/2022

Partner: Geutjens Stijn
Week: 2022-30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Martens Geert
Vanspauwen Steven
P200
P300
poule B - 3 W 9/4
Smeets Guy
Lesire Andres
P300
P300
poule B - 2 V 9/7
Meyers Mike
Devue Wouter
P300
P200
poule B - 1 W 9/4

5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT - 18/07/2022 - 24/07/2022

Partner: Cunen Jonas
Week: 2022-29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Smets Enzo
L'Eglise Ken
P300
P400
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/2

5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT - 18/07/2022 - 24/07/2022

Partner: Cunen Jonas
Week: 2022-29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Jans Senne
Vrijdaghs Vincent
P400
P300
poule D - 3 W 9/6
Tilkin Roel
Claes Koen
P400
P400
poule D - 2 W 9/0
Liebens Joris
Dirckx Mattice
P400
P300
poule D - 1 W 9/6

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 20/06/2022 - 26/06/2022

Partner: Truyers Jelle
Week: 2022-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Smets Gunter
Smets Rune
P300
P300
1/2 finale Hoofdtabel V 6/4 - 3/6 - 10/8
Cuypers Jef
Segier Gilles
P300
P300
1/4 finale Hoofdtabel W Forfait (niet gewettigd)

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 20/06/2022 - 26/06/2022

Partner: Truyers Jelle
Week: 2022-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Otte Stefan
Verlinden Tom
P300
P300
poule B - 3 W 9/7
Appeltans Nicholas
Vanholst Kenneth
P300
P300
poule B - 2 W 9/8

Uitslagen Interclub

Cornet Padel Mixed Cup - 13/11/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 1
Ontmoeting: G.T. TESSENDERLO B / T.C. LUMMEN A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanden Boer Kris Binnemans Gilles
Verhaegen Katrijn
P400
P500
poule - 5 V 9/4
Schroyen Jelmer Binnemans Gilles
Verhaegen Arthur
P400
P500
poule - 5 V 9/7

Cornet Padel Mixed Cup - 30/10/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 1
Ontmoeting: T.C. LUMMEN A / TC KATTEBERG BILZEN A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Joris Toon Ory Raf
Snellings Koen
P500
P500
poule - 4 V 9/2
Fonteyne Roxanne Omloop Frauke
Snellings Koen
P500
P500
poule - 4 V 9/2

Cornet Padel Mixed Cup - 18/09/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 1
Ontmoeting: T.C. LUMMEN A / T.C. LOVANIUM A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Joris Toon Declercq Toon
Nys Jacob
P700
P400
poule - 1 V 9/3
Fonteyne Roxanne Devlies Sarah
Nys Jacob
P300
P400
poule - 1 V 9/6
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar

  • Periode: