Resultaten

Grondelaers Jimmy
  • Lidnummer: 0533749
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 35 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 35 ptn
    Padel P200
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

5098 PADELLEBOOGSKE - 25/10/2021 - 31/10/2021

Partner: Indesteege Peter
Week: 2021-43
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Holtappels Christophe
Mahieu Ylias
P200
P200
Finale Hoofdtabel V 5/7 - 6/2 - 10/4
Noyez Wouter
Piette Kristof
P200
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4
Dreesen Geert
Hensen Erwin
P200
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1

5098 PADELLEBOOGSKE - 25/10/2021 - 31/10/2021

Partner: Indesteege Peter
Week: 2021-43
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Gielen Jo
Concordia Maurizio
P200
P100
poule A - 3 W 5/0 opgave
Franssen Willem
Thijs Koen
P200
P100
poule A - 2 W 9/5
Kleijnen Roger
Hendrikx Joeri
P200
P100
poule A - 1 W 9/0

5069 T.C. AS - 13/09/2021 - 19/09/2021

Partner: Thuys Erik
Club: 5069 T.C. AS
Week: 2021-37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Fonteyn Bart
Schaepkens Leon
P300
P300
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/3
Craybex Christophe
Craybex Philippe
P300
P300
1/2 finale Hoofdtabel V 6/0 - 6/1

5069 T.C. AS - 13/09/2021 - 19/09/2021

Partner: Indesteege Peter
Club: 5069 T.C. AS
Week: 2021-37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Meuwis Arne
Geraerts Koen
P200
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4
Van Noppen Dries
Vanthoor Joren
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/2

5069 T.C. AS - 13/09/2021 - 19/09/2021

Partner: Thuys Erik
Club: 5069 T.C. AS
Week: 2021-37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Goossens Jan 2
Palmaers Noel
P200
P300
poule C - 3 W 9/3
Verslegers Jasper
Wijshof Fabian
P300
P300
poule C - 2 V 9/6
Mommen Stijn
Beuten Kristof
P200
P300
poule C - 1 W 9/5

5069 T.C. AS - 13/09/2021 - 19/09/2021

Partner: Indesteege Peter
Club: 5069 T.C. AS
Week: 2021-37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Carpentier Julien
Carpentier Cedric
P100
P200
poule B - 3 W 9/3
Seurs Tom
Leenders Joost
P200
P200
poule B - 2 W 9/6
Jamaer Eduard
Slegers Jarno
P200
P200
poule B - 1 W 9/2

5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL - 23/08/2021 - 29/08/2021

Partner: Indesteege Peter
Week: 2021-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Soontjens Koen
Vos Sven
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 7/6 (5) - 7/6 (5)

5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL - 23/08/2021 - 29/08/2021

Partner: Indesteege Peter
Week: 2021-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Wuyts Glenn
Houdmeyers Geoffrey
P200
P100
poule A - 3 W 9/1
Van Roosbroeck Hannes
Van Broekhoven Robin
P100
P200
poule A - 2 W 9/2
Daems Senne
Oeijen Gunther
P200
P200
poule A - 1 V 9/6

5024 T.C. HEUSDEN - 12/07/2021 - 18/07/2021

Partner: Kemnitz Siebe
Week: 2021-28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van der Goten Arnout
Leysen Seppe
P100
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/1

5024 T.C. HEUSDEN - 12/07/2021 - 18/07/2021

Partner: Kemnitz Siebe
Week: 2021-28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandermaesen Tim
Koekelkoren Bregt
P200
P100
poule D - 3 W 9/1
Gielen Kurt
Thoelen Tom
P100
P200
poule D - 2 W 9/4
Martens Tom
D'ignazio Marco
P200
P200
poule D - 1 V 9/3

5009 KTC RAPID WATERSCHEI - 28/06/2021 - 04/07/2021

Week: 2021-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Henderickx Bram
Lodewyckx Arne
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/2

5009 KTC RAPID WATERSCHEI - 28/06/2021 - 04/07/2021

Week: 2021-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Knippenberg Maarten
Celen Joeri
P200
P200
poule B - 3 W 9/5
Ketelslegers Wouter
Meyers Mike
P200
P200
poule B - 2 W 9/3
Holtappels Christophe
Smets Daan
P200
P200
poule B - 1 W 9/7

5009 KTC RAPID WATERSCHEI - 28/06/2021 - 04/07/2021

Partner: Thuys Erik
Week: 2021-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bleux Dimitri
Kuppers Dennis
P300
P300
poule B - 3 V 9/4
Seurs Bert
Leysen Seppe
P300
P200
poule B - 2 V 9/3
Krutzen Jannick
Van Schendel Dante
P300
P200
poule B - 1 W 9/5

Uitslagen Interclub

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 13/11/2021

Reeks: PADEL OPEN 300
Ontmoeting: KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C / KTC RAPID WATERSCHEI B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanthoor Joren Hermans Raf
Tielen Stefan
P300
P300
1/16 finale W 9/5
Thuys Erik Hermans Raf
Putzeys Gert
P300
P300
1/16 finale V 9/8
Gauer Maikel Tackoen Gert
Tielen Stefan
P300
P300
1/16 finale V 9/6

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 5 - 13/11/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: T.C. ZELEM B / KTC RAPID WATERSCHEI A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Hilven Bjorn Wendelen Sander
Cypers Steven
P200
P200
1/16 finale V 9/7
Indesteege Peter Pluymers Pieter
Cypers Steven
P200
P200
1/16 finale V 9/6
Vangeneugden Johan Wendelen Sander
Polders Frederick
P200
P200
1/16 finale V 9/5

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 23/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 300
Ontmoeting: TC KATTEBERG BILZEN A / KTC RAPID WATERSCHEI B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Thuys Erik Verlinden Tom
Geukens Leonie
P300
P200
poule - 5 W 9/8
Gauer Maikel Verlinden Tom
Otte Isabel
P300
P200
poule - 5 W 9/3

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 5 - 23/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: KTC RAPID WATERSCHEI A / DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Indesteege Peter Clijsters Tim
Brusten Philippe
P100
P200
poule - 5 W 9/6
Hilven Bjorn Brusten Philippe
Stinckens Gert
P200
P100
poule - 5 W 9/5

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 16/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 300
Ontmoeting: KTC RAPID WATERSCHEI B / TENKIE PARK A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Gauer Maikel Vandewal Tom
Baens Jurgen
P300
P300
poule - 4 W 9/5
Thuys Erik Vandewal Tom
Stulens Rob
P300
P300
poule - 4 V 9/5

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 5 - 09/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: KTC RAPID WATERSCHEI A / T.C. AS D
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Indesteege Peter Patronoudis Anastasios
Cattie Eddy
P200
P200
poule - 3 W 9/1
Vankerckhoven Karl Patronoudis Anastasios
Janssen Kurt
P200
P100
poule - 3 W 9/0
Kemnitz Siebe Nijs Geert
Moretti Leone
P200
P200
poule - 3 W 9/5

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 02/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 300
Ontmoeting: KTC RAPID WATERSCHEI B / K.T.C. MEULENBERG A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Kraewinkels Raf Boogmans Peter
Wouters Maarten
P300
P300
poule - 2 V 9/8
Kemnitz Siebe Rutten Bert
Wouters Maarten
P300
P300
poule - 2 V 9/5

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 5 - 02/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: T.C. HEUSDEN A / KTC RAPID WATERSCHEI A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Schendel Dante Martens Tom
Roex Dennis
P200
P100
poule - 2 V 9/5
Berghs Geert Roex Dennis
D'ignazio Marco
P100
P200
poule - 2 V 9/7

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 25/09/2021

Reeks: PADEL OPEN 300
Ontmoeting: KTC RAPID WATERSCHEI B / PADELCLUB MAASEIK VZW B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Thuys Erik Peeters Ben
Fiddelaers Geert
P200
P200
poule - 1 W 9/5

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 5 - 25/09/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: KTC RAPID WATERSCHEI A / TC O - TC IRIS A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Berghs Geert Verheyen Jo
Verheyen Donny
P100
P100
poule - 1 W 9/0
Van Schendel Dante Verheyen Donny
Verheyen Amelie
P100
P200
poule - 1 W 9/7
Indesteege Peter Verheyen Donny
Verheyen Nicky
P100
P100
poule - 1 W 9/1
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar