Resultaten

Boussu Kristien
  • Lidnummer: 0206541
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 25 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 25 ptn
    Padel P300
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

0049 T.C. GYM OLYMPIADE - 31/10/2022 - 06/11/2022

Partner: Thys Nanou
Week: 2022-44
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Anthonis Annelies
Lasters Stephanie
P300
P300
poule B - 3 V 9/1
Carlier Ine
Baeten Jolien
P300
P200
poule B - 2 V 9/2
Van Tongerloo Manon
Alewaters Sara
P300
P200
poule B - 1 V 9/5

5098 PADELLEBOOGSKE - 03/10/2022 - 09/10/2022

Partner: Thys Nanou
Week: 2022-40
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Nelissen Gitte
Timco Tine
P300
P300
1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/2

5098 PADELLEBOOGSKE - 03/10/2022 - 09/10/2022

Partner: Thys Nanou
Week: 2022-40
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dethier Manon
Vanhoof Lynn 2
P100
P200
poule C - 3 W 9/4
Knapen Natalie
Martens Hanne
P200
P300
poule C - 2 W 9/1
Goyens Paulien
Maas Nadia
P300
P300
poule C - 1 V 9/8

5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. - 19/09/2022 - 25/09/2022

Week: 2022-38
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dethier Manon
Vanhoof Lynn 2
P100
P200
poule B - 1 V Walk-Over (gewettigd)
Melis Anna
Bergmans Karolien
P200
P100
poule B - 2 V Walk-Over (gewettigd)
Van Lommel Anja
Whittingham Jill
P100
P200
poule B - 3 V Walk-Over (gewettigd)

5038 T.C. LAAKDAL - 29/08/2022 - 04/09/2022

Partner: Thys Nanou
Week: 2022-35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Hirtum Lieve
Van Hirtum Noortje
P200
P200
Finale Hoofdtabel V 6/2 - 2/6 - 10/6
Willems Britt
Vandecraen Lies
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/3

5038 T.C. LAAKDAL - 29/08/2022 - 04/09/2022

Partner: Thys Nanou
Week: 2022-35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanlitsenburg Hanna
Vandermaesen Sofie
P200
P100
poule C - 2 W 9/0
Lauwers June
Karremans Lola
P200
P100
poule C - 1 W 9/3

5085 T.C. KOERSEL - 22/08/2022 - 28/08/2022

Partner: Thys Philip
Week: 2022-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lintermans Jolien
Vandermeer Yannick
P300
P400
poule A - 3 V 9/1
Haegdorens Melies
Sole Yvann
P300
P400
poule A - 2 V 9/5
Ziembicki Karen
Meukens Nico
P300
P400
poule A - 1 V 9/0

5041 NEERPELTSE T.C. - 15/08/2022 - 21/08/2022

Partner: Thys Nanou
Week: 2022-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dethier Manon
Vanhoof Lynn 2
P100
P200
1/2 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/3

5041 NEERPELTSE T.C. - 15/08/2022 - 21/08/2022

Partner: Thys Nanou
Week: 2022-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Melis Anna
Taels Jolien
P200
P200
poule A - 3 W 9/5
Alders Lore
Cuypers Britt
P100
P200
poule A - 2 W 9/3
Evens Anniek
Vervoort Katrien
P100
P200
poule A - 1 W 9/5

5005 KGTP DEN BRUUL - 08/08/2022 - 14/08/2022

Partner: Yns Dominik
Week: 2022-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Geuens Valerie
Vanlommel Frederik
P200
P100
1/4 finale Hoofdtabel V 7/6 (5) - 6/7 (5) - 10/7

8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE - 08/08/2022 - 14/08/2022

Partner: Thys Philip
Week: 2022-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Bruyssel Jessica
Van Dooren Dieter
P300
P400
poule B - 1 V Walk-Over (gewettigd)
Van Bergen Lara
Schalck Niels
P300
P400
poule B - 2 V Walk-Over (gewettigd)
Van Biesen Frederic
Goossens Keela
P400
P300
poule B - 3 V Walk-Over (gewettigd)

5005 KGTP DEN BRUUL - 08/08/2022 - 14/08/2022

Partner: Yns Dominik
Week: 2022-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandoninck Annabelle
Smolders Zico
P100
P200
poule B - 3 W 9/2
Melis Anna
Melis Hans
P200
P200
poule B - 2 V 9/4
Frederickx Bram
Cuppens Liesbeth
P200
P200
poule B - 1 W 9/6

7126 PARK 1800 - 18/07/2022 - 24/07/2022

Partner: Bogaerts Lise
Week: 2022-29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Block Gitte
Mentens Annemie
P200
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/0
Smekens Margot
D'Heer Liesbeth
P200
P200
Finale Hoofdtabel W 6/2 - 7/5

7126 PARK 1800 - 18/07/2022 - 24/07/2022

Partner: Bogaerts Lise
Week: 2022-29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Crabbe Kris
Bortolin Vanessa
P200
P100
poule B - 3 W 9/0
Smets Benedicte
Nysten Lisa
P100
P200
poule B - 2 W 9/2
Scherps Kim
Scherps Sabrina
P200
P100
poule B - 1 W 9/7

5096 T.C. HAM - 11/07/2022 - 17/07/2022

Partner: Fransen David
Week: 2022-28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Peeters Loes
Verjans Michael
P200
P200
poule A - 3 V 9/2
Knapen Natalie
Simons Dennis
P200
P200
poule A - 2 V 9/7

5005 KGTP DEN BRUUL - 04/07/2022 - 10/07/2022

Partner: Duts Kenny
Week: 2022-27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Haesendonckx Brend
Geuens Valerie
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/4
Vos Elia
Lommelen Wannes
P100
P200
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/1

5050 T.C. WIMBLEDON - 04/07/2022 - 10/07/2022

Partner: Thys Nanou
Week: 2022-27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Smets Loes
Langenaekens Tanee
P200
P200
poule B - 2 V Walk-Over (gewettigd)
Bollen Jolien
Digneffe Annelies
P200
P200
poule B - 3 V Walk-Over (gewettigd)
Peeters Michelle
Vangeel Jolien
P200
P200
poule B - 1 V Walk-Over (gewettigd)

5005 KGTP DEN BRUUL - 04/07/2022 - 10/07/2022

Partner: Duts Kenny
Week: 2022-27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanlitsenburg Hanna
Wouters Steven
P200
P100
poule C - 3 W 9/0 opgave
Vandermaesen Sofie
Ooms Jelle
P100
P200
poule C - 2 V 9/8
Whittingham Jill
Murillo Jerry
P200
P200
poule C - 1 W 9/4

5111 PADELCLUB CIRCUIT ZOLDER - 27/06/2022 - 03/07/2022

Partner: Marck Marijn
Week: 2022-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Hoof Rob
Verboven Saar
P300
P300
poule A - 3 V 9/3
Otte Stefan
Otte Isabel
P300
P300
poule A - 2 V 9/4
Nelissen Kelly
Schroeyen Gunther
P300
P300
poule A - 1 V 9/7

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 20/06/2022 - 26/06/2022

Partner: Thys Philip
Week: 2022-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Holtappels Christophe
Nelissen Gitte
P400
P300
poule A - 3 V 9/7
Vanderlinden Lieve
Van Den Bossche Pascal
P300
P400
poule A - 2 V 9/2
Geukens Leonie
Hendrikx Robin
P300
P300
poule A - 1 V 9/0

5085 T.C. KOERSEL - 13/06/2022 - 19/06/2022

Week: 2022-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Goormans Christel
Hox Valerie
P300
P300
poule A - 3 V 9/2
Geebelen Elke
Hermans Jessica
P200
P300
poule A - 2 W 9/3
Tackoen Joelle
Ory Catherine
P300
P300
poule A - 1 V 9/0

Uitslagen Interclub

Cornet Padel Senior Cup - 03/12/2022

Reeks: PADEL DAMES 40 2
Ontmoeting: TENNIS- & PADELCLUB AS A / T.C. LAAKDAL A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Geirnaert Ilse Goedermans Cindy
Nijs An
P200
P200
1/2 finale W 9/4
Mallants Britt Papathanasiou Mary
Drijkoningen Ingrid
P200
P100
1/2 finale W 9/8 (4)

Cornet Padel Senior Cup - 26/11/2022

Reeks: PADEL DAMES 40 2
Ontmoeting: TENNIS WEZEMAAL B / T.C. LAAKDAL A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Mallants Britt Maes Hilde
Walder An
P100
P100
1/4 finale V 9/7
Geirnaert Ilse Maes Hilde
Fremau Katty
P100
P200
1/4 finale W 9/8 (4)

Cornet Padel Mixed Cup - 13/11/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: T.C. LAAKDAL B / T.C. MOL B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Geirnaert Ilse Lyen Anne
Vanhoof Lynn 1
P200
P200
poule - 5 W 9/5

Cornet Padel Senior Cup - 12/11/2022

Reeks: PADEL DAMES 40 2
Ontmoeting: T.C. MOL B / T.C. LAAKDAL A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Geirnaert Ilse Berckmans Kirsten
Willeborts Annemie
P200
P200
poule - 5 W 9/3

Cornet Padel Mixed Cup - 30/10/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN E / T.C. LAAKDAL B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Thys Philip Deprez Hannelore
Smolders Jeroen
P200
P300
poule - 4 W 9/2
Nijs Ann Vanpol Anja
Deprez Hannelore
P200
P200
poule - 4 V 9/6

Cornet Padel Senior Cup - 29/10/2022

Reeks: PADEL DAMES 40 2
Ontmoeting: T.C. LAAKDAL A / KONINKLIJKE WEZEL T.C. A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Geirnaert Ilse Vos Katelijne
Geubbelmans Nancy
P100
P100
poule - 4 W 9/0
Theys Geertje Monsecour Evelyne
Geubbelmans Nancy
P100
P100
poule - 4 W 9/6

Cornet Padel Mixed Cup - 16/10/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: T.C. LAAKDAL B / SPORTA HERK DE STAD T.C. G
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Verbruggen Diane Vermeersch Helena
Ceux Gwen
P100
P100
poule - 3 V 9/8 (5)

Cornet Padel Senior Cup - 15/10/2022

Reeks: PADEL DAMES 40 2
Ontmoeting: T.C. LAAKDAL A / TENNIS- & PADELCLUB FIELD A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Verbruggen Diane Philipsen Hilde
Meynen Karin
P200
P100
poule - 3 W 9/8 (7)
Geirnaert Ilse Borgmans Hildegard
Philipsen Hilde
P200
P200
poule - 3 W 9/3

Cornet Padel Mixed Cup - 02/10/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: G.T. TESSENDERLO A / T.C. LAAKDAL B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Verbruggen Diane Karremans Lotte
Daemen Steffi
P200
P50
poule - 2 V 9/2

Cornet Padel Senior Cup - 01/10/2022

Reeks: PADEL DAMES 40 2
Ontmoeting: TENNIS & PADEL DE NETHE A / T.C. LAAKDAL A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Geirnaert Ilse Van Hirtum Bieke
Vandermaesen Sofie
P100
P100
poule - 2 W 9/2

Cornet Padel Mixed Cup - 18/09/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: T.C. ZELEM B / T.C. LAAKDAL B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Yns Dominik Biesmans Birthe
Vandenhove Kristof
P200
P200
poule - 1 W 9/5

Cornet Padel Senior Cup - 17/09/2022

Reeks: PADEL DAMES 40 2
Ontmoeting: T.C. LAAKDAL A / PADEL 360 TURNHOUT A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Smeijers Liesbet Kemps Catherine
Weygers Michèle
P200
P200
poule - 1 V 9/7
Mallants Britt Kelders Brenda
Van Gestel Elly
P200
P50
poule - 1 W 9/6
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar

  • Periode: