Resultaten

Spelmans Kristof
  • Lidnummer: 0091424
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 45 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 45 ptn
    Padel P200
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 05/09/2022 - 11/09/2022

Partner: Bruggheman Kurt
Week: 2022-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Cultiaux Svein
Knaepen Kenneth
P200
P200
1/8 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/3

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 05/09/2022 - 11/09/2022

Partner: Bruggheman Kurt
Week: 2022-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandermaesen Nick
Somers Kurt
P200
P200
poule H - 3 W 1/1 opgave
Buffel Thomas
Boussu Roel
P200
P200
poule H - 2 V 9/4
Lantin Bert
Mommen Sander
P200
P200
poule H - 1 W 9/5

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 05/09/2022 - 11/09/2022

Partner: Peters Marc
Week: 2022-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Hoste Mario
Vanmarsenille Koen
P300
P300
poule D - 3 V 9/5
Mivis Maxim
Hansen Steffen
P300
P300
poule D - 2 V 9/5
Sempels Maikel
Santermans Glenn
P300
P300
poule D - 1 V 9/2

5050 T.C. WIMBLEDON - 29/08/2022 - 04/09/2022

Partner: Bruggheman Kurt
Week: 2022-35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Verhoeven Wouter
Bynens Stijn
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel V 3/6 - 6/2 - 11/9
Huygens Bert
Goris Wim
P100
P200
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/2

5050 T.C. WIMBLEDON - 29/08/2022 - 04/09/2022

Partner: Bruggheman Kurt
Week: 2022-35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Mazurek Andy
Strauven Bert
P100
P200
poule A - 3 W 0/0 opgave
Hansoul Patrick
Didden Koen
P200
P100
poule A - 2 W 9/4
Cultiaux Svein
Buvens Kris
P200
P200
poule A - 1 W 9/4

5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN - 22/08/2022 - 28/08/2022

Partner: Lox Koen
Week: 2022-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Schepers Bert
Tuyls Michael
P300
P300
1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/2

5108 TC KATTEBERG BILZEN - 22/08/2022 - 28/08/2022

Partner: Peters Marc
Week: 2022-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Menten Jan
Briers Koen
P300
P300
poule B - 3 V 9/4
Belien Yves
Fernandez Peralta Juan
P300
P200
poule B - 2 V 9/5
Broux Timmy
Lesire Andres
P300
P300
poule B - 1 V 9/3

5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN - 22/08/2022 - 28/08/2022

Partner: Lox Koen
Week: 2022-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Guisson Ruben
Mouling Pieter
P300
P200
poule B - 3 W 9/4
Pieraerts Ignace
Snyers Jari
P200
P200
poule B - 2 W 9/6
Lambrecht Berten
Van Loock Jorden
P300
P200
poule B - 1 V 9/5

5007 K. TONGERSE T.C. - 15/08/2022 - 21/08/2022

Week: 2022-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Karremans Lotte
Fernandez Peralta Juan
P200
P200
Finale Hoofdtabel V 6/2 - 7/5
Vossen Silke
Biesmans Jeroen
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 7/5

5007 K. TONGERSE T.C. - 15/08/2022 - 21/08/2022

Week: 2022-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Claes Pieter-Jan
Langenaekens Tanee
P200
P200
poule A - 3 W 9/5
Pirquet Geoffrey
Langendries An
P200
P200
poule A - 2 W 9/1
Depre Sofie
Fichera Fabrizio
P200
P200
poule A - 1 W 9/6

5109 PADEL - EN TENNISCLUB KARTERIA DIEST - 25/07/2022 - 31/07/2022

Partner: Peters Marc
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Doninck Jo
Viaene Tom
P200
P300
poule A - 3 V 9/5
Van Dessel Lode
Rijkx Gwen
P300
P300
poule A - 2 V 9/5
Goriëns Bjorn
Deckers Tom
P200
P300
poule A - 1 V 9/8

5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT - 18/07/2022 - 24/07/2022

Partner: Peters Marc
Week: 2022-29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Mullens Siebren
Clerx Bas
P300
P200
poule B - 3 W 9/8
Dimitriadis Kris
Van Den Bergh Olivier
P300
P300
poule B - 2 V 9/1
Byloos Serge
Schepers Stijn
P300
P300
poule B - 1 V 9/5

5007 K. TONGERSE T.C. - 11/07/2022 - 17/07/2022

Week: 2022-28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Baldewijns Niels
Wilmssen Stephan
P300
P200
poule B - 3 V 9/5
Slaets Gunther
Proesmans Wouter
P300
P300
poule B - 2 W 9/4
Broux Timmy
Lesire Andres
P300
P300
poule B - 1 V 9/6

5050 T.C. WIMBLEDON - 04/07/2022 - 10/07/2022

Partner: Nouwen Veerle
Week: 2022-27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Daniels Sophie
Bessemans Ifor
P200
P300
Finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/3
Mitchaux Sara
Baeb Sven
P200
P300
1/2 finale Hoofdtabel W 3/6 - 6/2 - 10/5

5050 T.C. WIMBLEDON - 04/07/2022 - 10/07/2022

Partner: Nouwen Veerle
Week: 2022-27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Neven Sophie
Dieu Bjorn
P200
P300
poule B - 2 W 9/2
Peeters Michelle
Guijo-Nogales Junior
P200
P300
poule B - 1 W 9/0

5050 T.C. WIMBLEDON - 27/06/2022 - 03/07/2022

Partner: Bruggheman Kurt
Week: 2022-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Stappen Gunter
Peters Marc
P200
P200
poule C - 3 W 9/6
Thirion David
Anthoon Kenneth
P200
P200
poule C - 2 W 9/4
Jorissen Dirk
Vanderfeesten David
P200
P100
poule C - 1 V 9/4

5111 PADELCLUB CIRCUIT ZOLDER - 27/06/2022 - 03/07/2022

Partner: Peters Marc
Week: 2022-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Maeseneer Sven
Desaer Jeroen
P200
P200
poule F - 3 W 9/2
Slegers Dirk
Marchal Jonathan
P200
P200
poule F - 2 V 9/7
Bongiovanni Marco
Belien Yves
P200
P200
poule F - 1 V 9/3

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 20/06/2022 - 26/06/2022

Partner: Peters Marc
Week: 2022-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Simons Michiel
Asnong Olivier
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/3

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 20/06/2022 - 26/06/2022

Partner: Peters Marc
Week: 2022-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Mazurek Andy
Strauven Bert
P100
P200
poule A - 3 W 9/4
Willekens Pieter
Van Rompaey Alexander
P200
P200
poule A - 2 V 9/7
Nolmans Lars
Knaepen Kenneth
P200
P200
poule A - 1 W 9/1

5026 T.C. LUMMEN - 13/06/2022 - 19/06/2022

Partner: Peters Marc
Week: 2022-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Snyers Kenny
Schroyen Stoffel
P200
P200
poule A - 3 W 9/3
Vets Tom
Jacobs Stefaan
P200
P200
poule A - 2 V 9/5
Olislagers Willem
Princen Kenneth
P100
P200
poule A - 1 V 9/5

Uitslagen Interclub

Cornet Padel Mixed Cup - 18/09/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 2
Ontmoeting: T.C. WIMBLEDON A / TENNISCENTRUM ALKEN A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Peters Marc Gielen Ronald
Vanlaer Kenneth
P300
P300
poule - 1 V 9/8 (3)
Nouwen Veerle Quintens Sanne
Gielen Ronald
P500
P300
poule - 1 V 9/7

Cornet Padel Senior Cup - 17/09/2022

Reeks: PADEL OPEN 40 3
Ontmoeting: SPORTA HERK DE STAD T.C. A / T.C. WIMBLEDON A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Smeysters Michel Claes Manu
De Brier Jan
P300
P100
poule - 1 W 9/4
Preuveneers Wim Claes Manu
Paulissen Jef
P300
P200
poule - 1 W 9/7
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar

  • Periode: