Resultaten

De Tandt Bart
  • Lidnummer: 0509401
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 25 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 25 ptn
    Padel P200
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

0107 PADELCLUB TER EIKEN - 13/09/2021 - 19/09/2021

Partner: Schoepen Kris
Week: 2021-37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Schrooyen Olivier
Loots Olivier
P300
P300
poule F - 3 V 9/7
Vanvaerenbergh Tim
Loix Gert-Jan
P300
P300
poule F - 2 V 9/5
Claessens Jan
De Keersmaeker Bart
P200
P300
poule F - 1 V 9/4

0171 T.C. RANST - 06/09/2021 - 12/09/2021

Partner: Beeckmans Wout
Week: 2021-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Scherens Frederik
Smets Kristof
P300
P200
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1
Simaeys Jeroen
Vanormelingen Jelle
P200
P300
1/2 finale Hoofdtabel V 6/0 - 6/2

0171 T.C. RANST - 06/09/2021 - 12/09/2021

Partner: Beeckmans Wout
Week: 2021-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Pascual Miguel
Van Camp Nico
P200
P300
poule A - 3 W 9/8
Bosch Raoul
De Sobrie Tim
P200
P300
poule A - 2 W 9/3
Vanlook Ben
Denckens Dimitri
P300
P300
poule A - 1 V 9/8

0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS - 02/08/2021 - 08/08/2021

Partner: Heylen Michael
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Coster Kurt
Segers Sven
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/2
Van Happen Pieter
Reynaerts Rütger
P200
P200
Finale Hoofdtabel V 6/3 - 4/6 - 10/6
Geudens Tomas
Spruyt Stef
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/3

0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS - 02/08/2021 - 08/08/2021

Partner: Heylen Michael
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Coninck Dries
Pinxteren Niels
P200
P200
poule C - 3 W 9/2
Beirinckx Jens
Broeckaert Thomas
P200
P100
poule C - 2 W 9/5
Van Boxlaer Jari
Van Veirdeghem Kenny
P200
P200
poule C - 1 W 9/2

0140 T.C. DUVELS - 19/07/2021 - 25/07/2021

Partner: Beeckmans Wout
Week: 2021-29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanpeene Kristof
Boom Shenzi
P300
P300
1/2 finale Hoofdtabel V 6/3 - 3/6 - 10/8

0049 T.C. GYM OLYMPIADE - 19/07/2021 - 25/07/2021

Partner: Heylen Michael
Week: 2021-29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Onghena Frederic
Magnus Stan
P200
P200
1/8 finale Hoofdtabel V 7/5 - 7/6

0049 T.C. GYM OLYMPIADE - 19/07/2021 - 25/07/2021

Partner: Heylen Michael
Week: 2021-29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Mariens Max
Van Bouwel Gilles
P100
P200
poule D - 3 W 9/0
Van Den Brande Michiel
Broes Jordi
P200
P200
poule D - 2 V 9/5
Hameryck Ward
Roels Emmanuel
P200
P200
poule D - 1 W 9/6

0140 T.C. DUVELS - 19/07/2021 - 25/07/2021

Partner: Beeckmans Wout
Week: 2021-29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Smeth Freddy
Lambrechts Yves
P300
P300
poule B - 3 W 9/0
Schoepen Kris
Vermeulen Dominic
P300
P200
poule B - 2 W 9/2
Waem Mattias
Janssens Jarne
P300
P300
poule B - 1 V 9/2

0036 T.C. ZEVENBERGEN - 28/06/2021 - 04/07/2021

Partner: Mertens Katleen
Week: 2021-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Devriendt Ken
Gassanova Stephanie
P100
P200
Finale Hoofdtabel W 2/6 - 6/3 - 11/9
Peeters Jeroen
Verhoeven Liesbeth
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/4
Lenders Evelyne
Van Dyck Kristof
P200
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1

0036 T.C. ZEVENBERGEN - 28/06/2021 - 04/07/2021

Partner: Beeckmans Wout
Week: 2021-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Thomas Arne
Thomas Anton
P300
P300
1/4 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/4

0036 T.C. ZEVENBERGEN - 28/06/2021 - 04/07/2021

Partner: Mertens Katleen
Week: 2021-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Augustijnen Stephanie
Van Den Brande Michiel
P100
P200
poule A - 3 V 9/7
Lalmand Steve
Anthonis Annelies
P200
P200
poule A - 2 W 9/4
Lambrechts Dorien
Van De Vel Thomas
P200
P100
poule A - 1 W 9/6

0036 T.C. ZEVENBERGEN - 28/06/2021 - 04/07/2021

Partner: Beeckmans Wout
Week: 2021-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Veyt Tijs
Frederiks Guido
P300
P200
poule A - 3 W 9/3
Dockx Willy
Van Looveren Kurt
P300
P200
poule A - 2 W 9/2
Mulia Tony
Mc Whinnie Alan
P300
P300
poule A - 1 V 9/6

Uitslagen Interclub

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 23/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 300
Ontmoeting: T.C. RANST A / T.C. BRABO A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Janssens Jimmy Van Deun Gerd
Baillon Nicolas
P200
P200
poule - 5 W 9/4
Heylen Michael Nys Steven
Boon Kristof
P200
P300
poule - 5 W 9/1
Beeckmans Wout Francois Olivier
Boon Kristof
P300
P300
poule - 5 W 9/4

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 02/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 300
Ontmoeting: PADELCLUB TER EIKEN C / T.C. RANST A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Heylen Michael Thomas Arne
Thomas Anton
P300
P300
poule - 2 V 9/4
Gysbrechts Andy Thomas Anton
De Cock Roel
P300
P300
poule - 2 V 9/8
Beeckmans Wout Thomas Anton
Leijssen Rik
P300
P300
poule - 2 V 9/5
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar