Resultaten

Temmerman Dirk
  • Lidnummer: 0864012
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 5 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 5 ptn
    Padel P100
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

2195 PADEL CLUB VISION 21 - 13/09/2021 - 18/09/2021

Week: 37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanhooren Tom
Mertens Marino
P200
P100
poule A - 3 W 9/0
Vercaigne Stef
Syx Timothy
P200
P100
poule A - 2 W 9/3
Acou Geoffrey
Tamsin Joeri
P200
P200
poule A - 1 W 9/5

8180 PADEL WAASLAND - 06/09/2021 - 12/09/2021

Week: 36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Ghys Laurent
Van Driessche Yannick
P200
P200
1/8 finale Hoofdtabel V 6/3 - 3/6 - 10/5

8180 PADEL WAASLAND - 06/09/2021 - 12/09/2021

Week: 36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Buyle Jo
Bocklandt Bart
P200
P200
poule A - 3 W 9/1
Van Eetvelde Bernard
Van Doorslaer Koen
P200
P200
poule A - 2 W 9/4
Kamp Christophe
Vermeulen Jonas
P200
P100
poule A - 1 W 9/3

2040 T.C. OLYMPOS - 30/08/2021 - 05/09/2021

Week: 35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Warlop Laurence
Bellens Xavier
P100
P100
Finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/1
Lauwers Mirl
Biliau Sander
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)

2040 T.C. OLYMPOS - 30/08/2021 - 05/09/2021

Week: 35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Mullebrouck Megane
Verledens Aaron
P50
P100
poule A - 3 W 9/0
Dekens Andy
Lamon Gloria
P100
P50
poule A - 2 W 9/1
Lefevere Wim
Samoy Emma
P100
P50
poule A - 1 W 9/1

8105 TC VELINA - 23/08/2021 - 29/08/2021

Partner: Jacobs Micha
Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Liedts Jens
De Vlaminck Steve
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/1
Rooseleer Stijn
De Leeuw Wietse
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)

8105 TC VELINA - 23/08/2021 - 29/08/2021

Partner: Jacobs Micha
Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Dongen Daan-Max
Van Calster Seth
P100
P100
poule D - 3 W 9/4
Van Wayenberge Koen
Vermeir Peter
P100
P100
poule D - 1 W 9/4
Paerewyck Jonathan
Hoebeeck Gian
P100
P100
poule D - 2 W 9/5

8039 TENNISCLUB PARK RONSE - 09/08/2021 - 15/08/2021

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dreelinck Ria
Van Den Hove Stefaan
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/3
Van Achter Kaatje
Goossens Ludwig
P100
P100
Finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4
Dobbelaere Jelle
Vanluchene Evelyne
P100
P50
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1

8039 TENNISCLUB PARK RONSE - 09/08/2021 - 15/08/2021

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Carnoy Lucien
Carnoy Annelies
P100
P100
poule B - 3 W 9/2
Van Achter Kaatje
Goossens Ludwig
P100
P100
poule B - 2 W 9/3
Cantoro Nicola
Schuermans Nika
P100
P100
poule B - 1 W 9/7

8023 T.C. LIERDE - 02/08/2021 - 08/08/2021

Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Scheirlinckx Sven
Goessens Bart
P100
P100
Finale Hoofdtabel V 6/0 - 7/6 (3)
Liedts Jens
De Vlaminck Steve
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 3/6 - 12/10
Antonis Noah
Van der Straeten Dries
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel W Forfait (niet gewettigd)

8023 T.C. LIERDE - 02/08/2021 - 08/08/2021

Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Leeman Hans
Minnaert Davy
P100
P100
poule B - 3 W 9/3
Van Wayenberge Koen
Vermeir Peter
P100
P100
poule B - 2 W 9/1
Scheirlinckx Sven
Goessens Bart
P100
P100
poule B - 1 V 9/8

8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL - 19/07/2021 - 25/07/2021

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Raman Jurgen
Deleu Ruben
P100
P100
Finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/2
De Groote Jeremiah
De Backer Ken
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 7/6 (3) - 6/0
De Schryver David
Van den steen Steven
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2

8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL - 19/07/2021 - 25/07/2021

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Verhelst Cedric
Detant Robbe
P100
P100
poule A - 3 W 9/0
Stievenard Cedric
Olbrechts Klaas
P100
P100
poule A - 2 W 9/0
Willems Andy
Cooreman Davy
P100
P100
poule A - 1 W 9/4

2110 T.C. BOSTERHOUT - 12/07/2021 - 18/07/2021

Week: 28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vervaecke Dempsey
Verleyen Maxim
P100
P100
Finale Hoofdtabel V 6/0 - 7/6 (5)
Lefever Maxim
Lefever Bryan
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/0
Vanhoutte Wim
Gielen Wesley
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/3

2110 T.C. BOSTERHOUT - 12/07/2021 - 18/07/2021

Week: 28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Coenegrachts Brecht
Deleersnyder Stijn
P100
P100
poule A - 3 W 9/2
De Baecke Bert
Ladlani Anwar
P100
P100
poule A - 2 W 9/6
Braekeveld Tom
Dobbelaere Jelle
P100
P100
poule A - 1 W 9/8

8121 T.C. ZOTTEGEM - 05/07/2021 - 11/07/2021

Partner: De Clercq Stijn
Week: 27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Groot Stef
Van De Sijpe Miguel
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/3

8121 T.C. ZOTTEGEM - 05/07/2021 - 11/07/2021

Partner: De Clercq Stijn
Week: 27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dutranoy Glenn
De Rese Dimi
P200
P100
poule D - 3 W 9/2
Lourette Jonas
Claeys Gertjan
P200
P200
poule D - 2 W 9/4
Delestrée Jasper
Van der Eecken Yani
P200
P100
poule D - 1 V 9/4

2016 K.T.C. ST. GEORGES - 28/06/2021 - 04/07/2021

Partner: Collage Kristof
Week: 26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Verhoyen Stefaan
Vandenabeele Kevin
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/1

8182 SHARP RECREAN - 28/06/2021 - 04/07/2021

Partner: Janssens Johan
Week: 26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Claeys Sander
Maes Brecht
P100
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 7/6 (1) - 7/6 (1)

8182 SHARP RECREAN - 28/06/2021 - 04/07/2021

Partner: Janssens Johan
Week: 26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Rutsaert Benoit
Beyaert Kurt
P200
P200
poule D - 3 W 9/0
Coorevits Mathias
Stroet Rob
P200
P100
poule D - 2 W 9/6
Delestrée Jasper
Van der Eecken Yani
P200
P100
poule D - 1 V 9/6

2016 K.T.C. ST. GEORGES - 28/06/2021 - 04/07/2021

Partner: Collage Kristof
Week: 26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vlaeminck Bren
De Munster Alexander
P100
P200
poule B - 3 V 9/5
Gesquiere Samuel
Diesbecq Didier
P200
P200
poule B - 2 W 9/2
Marest Filip
Haverbeke Filip
P200
P200
poule B - 1 W 9/5

8057 T.C. MERELBEKE - 21/06/2021 - 27/06/2021

Partner: De Clercq Stijn
Week: 25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Daele Mathias
De Cock Sander
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/2

8057 T.C. MERELBEKE - 21/06/2021 - 27/06/2021

Partner: De Clercq Stijn
Week: 25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Haesendonck Alec
Van de Pontseele Luïs
P200
P100
poule B - 3 V 9/2
Goubau Yannick
Nguyen Du
P200
P100
poule B - 2 W 9/2
Morel de Westgaver Tanguy
Keymeulen Thomas
P200
P200
poule B - 1 W 9/4

7012 TENZA - 14/06/2021 - 20/06/2021

Partner: Verplanken Marco
Club: 7012 TENZA
Week: 24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Nelis Filip
Heyvaert Nicolas
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/2

7012 TENZA - 14/06/2021 - 20/06/2021

Partner: Verplanken Marco
Club: 7012 TENZA
Week: 24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Clemhout Arn
Van Deyck Bram
P200
P200
poule A - 3 W 9/8
Ivens Joachim
Jenart Lennart
P200
P100
poule A - 2 V 9/1
Christiane David
Janssens Bavo
P200
P200
poule A - 1 W 9/6

8039 TENNISCLUB PARK RONSE - 07/06/2021 - 13/06/2021

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Podevijn Colin
De Coker Seppe
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/3
Carpentier Frederic
Braekeveld Tom
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel V 6/2 - 4/6 - 10/5

8039 TENNISCLUB PARK RONSE - 07/06/2021 - 13/06/2021

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Scozzari Nathanael
Tascone Calogero
P100
P100
poule E - 3 W 9/1
Coorevits Brecht
Castiau Dimitry
P100
P100
poule E - 2 W 9/3
De Mets Koen
Henrotin Krist
P100
P100
poule E - 1 W 9/1

Uitslagen Interclub

Geen uitslagen beschikbaar
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar