Resultaten

Daman Marc
  • Lidnummer: 0784659
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 5 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 20 ptn
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

7044 T.C. LOVANIUM - 02/10/2020 - 04/10/2020

Week: 40
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Luyckx Steven
Ronsmans Sandy
15 ptn
10 ptn
Finale Hoofdtabel V 4/6 - 6/2 - 16/14

7059 TENNIS WEZEMAAL - 05/09/2020 - 13/09/2020

Week: 37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Behets Joy
Triangle Andre
5 ptn
15 ptn
1/16 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/4

7071 T.C. HET ZEEN STERREBEEK - 29/08/2020 - 06/09/2020

Partner: Hanot Toon
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Coster Arnaud
Francis Jelle
10 ptn
20 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 4/6 - 6/1 - 10/8
Koppers Dieter
Van den Bergh Daan
5 ptn
20 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/3

7071 T.C. HET ZEEN STERREBEEK - 29/08/2020 - 06/09/2020

Partner: Amerijckx Ann
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Wouters Amber
De Wolf Pieter
15 ptn
10 ptn
1/8 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/1

7001 K. STADE LEUVEN T.C. - 25/07/2020 - 02/08/2020

Partner: Debuyzer Maïté
Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Verbist Elisa
Smets Enzo
75 ptn
10 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V Walk-Over (gewettigd)
Wijns Laura
Mariani Olivier
30 ptn
45 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 7/6 (5) - 6/3

7001 K. STADE LEUVEN T.C. - 25/07/2020 - 02/08/2020

Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Mine Johan
Mine Bo
15 ptn
10 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V Walk-Over (gewettigd)

7069 T.C. DE ZEYPE KAMPENHOUT - 24/07/2020 - 02/08/2020

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Voeght Stefan
Buedts Pieter
25 ptn
25 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/4

7101 T.C. DE VLOER - 16/07/2020 - 26/07/2020

Week: 30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lariviere Jaan
Van Nerum Stijn
3 ptn
25 ptn
1/8 finale Hoofdtabel V 6/4 - 4/6 - 10/8

7101 T.C. DE VLOER - 16/07/2020 - 26/07/2020

Week: 30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Cauwenberghs Dante
Ronsmans Sandy
10 ptn
10 ptn
1/8 finale Hoofdtabel V 6/3 - 5/7 - 10/7

7083 TENNISCLUB STROMBEEK BEVER - 11/07/2020 - 19/07/2020

Partner: Decock Sandra
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Wouters Hilde
Merckx Filip
15 ptn
45 ptn
Finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/2
Reypens Alizé
Vandeputte Jan
50 ptn
5 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 4/6 - 10/8
Nelissen Miet
Kennis Erwin
50 ptn
3 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 2/6 - 6/3 - 10/8

7083 TENNISCLUB STROMBEEK BEVER - 11/07/2020 - 19/07/2020

Partner: Amerijckx Ann
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Wiams Jessica
Van Der Fraenen Sebastien
15 ptn
15 ptn
Finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/3
Vandeputte Jan
Iob Karen
5 ptn
25 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/3
Vancluysen Sven
Trogh Gwendolien
5 ptn
20 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 0/0 opgave

7125 BIERBEEKSE TENNISCLUB VZW - 03/07/2020 - 12/07/2020

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Aelvoet Caroline
Boute Edward
15 ptn
15 ptn
Finale Hoofdtabel W 2/6 - 6/4 - 10/5
De Rick Lieve
Brughmans Marc
5 ptn
15 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2
Vanmol Brigitte
Buys Mark
20 ptn
3 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/0
Vrijsen Bernadette
Dundar Kadir
3 ptn
10 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/1

7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD - 25/06/2020 - 05/07/2020

Partner: Haesmans Valerie
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Hoffem Marine
Rodot Kevin
55 ptn
30 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 6/3 - 2/6 - 10/4

7032 T.C. DE JONGE WINGERD - 12/06/2020 - 21/06/2020

Partner: Amerijckx Ann
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Demuynck Robin
Monstrey Annelien
15 ptn
15 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/0
Vanonckelen Chloe
Vanonckelen Kristof
10 ptn
15 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/3

7032 T.C. DE JONGE WINGERD - 21/02/2020 - 01/03/2020

Partner: Decock Sandra
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Casteels Sandra
Verdenet Frederic
20 ptn
10 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/1
De Clercq Michael
Amerijckx Ann
15 ptn
10 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 7/5 - 7/6 (5)
Swerts Jens
De Backer Gwenael
15 ptn
15 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/7 (1) - 10/7

7032 T.C. DE JONGE WINGERD - 21/02/2020 - 01/03/2020

Partner: Haesmans Valerie
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Hoffem Marine
Rodot Kevin
55 ptn
30 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/1
Vosswinkel Matteo
Verdrengh Ellen
55 ptn
30 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 7/5

7074 WOTEN - 07/02/2020 - 16/02/2020

Partner: Crijns Vera
Club: 7074 WOTEN
Week: 7
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Veugelen Lieselotte
De Deyn Florent
5 ptn
3 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/2
Van Molle Elke
Baeyens Philip
20 ptn
10 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/4

7071 T.C. HET ZEEN STERREBEEK - 01/02/2020 - 09/02/2020

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Ghesquiere Pieter-Jan
Claes Mieke
10 ptn
20 ptn
Finale Hoofdtabel W 2/6 - 6/4 - 10/8
Kunst Daniel
Sterckx Vanessa
15 ptn
15 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 2/6 - 6/0 - 12/10
Vanderhoeven Patrick
Vanderkelen Fabienne
10 ptn
15 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/0

7071 T.C. HET ZEEN STERREBEEK - 01/02/2020 - 09/02/2020

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Claus Joren
Donne Tom
30 ptn
15 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/2

7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN - 25/01/2020 - 02/02/2020

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Verloes Kaatje
Willems Frank
5 ptn
10 ptn
1/8 finale Hoofdtabel V Walk-Over (gewettigd)

7012 TENZA - 26/12/2019 - 05/01/2020

Partner: Debuyzer Maïté
Club: 7012 TENZA
Week: 1
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Huart Jeremy
De Mesmaecker Ester
55 ptn
30 ptn
Finale Hoofdtabel V 7/6 (1) - 3/6 - 10/5
Van Der Velpen Patrick
Richard Jessica
50 ptn
35 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/1
Loeys Yannick
Gerold Jennifer
65 ptn
15 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/4

7012 TENZA - 26/12/2019 - 05/01/2020

Club: 7012 TENZA
Week: 1
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandeputte Jan
Burls Maud
5 ptn
20 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/4
Van Hoof Dorien
Marin Bart
15 ptn
10 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 5/7 - 14/12
Vandenbossche Cecile
Loeys Herman
20 ptn
3 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/0

7012 TENZA - 26/12/2019 - 05/01/2020

Partner: Decock Sandra
Club: 7012 TENZA
Week: 1
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Drenth Yvonne
Haeldermans Godfried
45 ptn
10 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 6/0 - 6/1
Devos Inge
Vanbriel Jan
20 ptn
35 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/7 (5) - 7/5 - 10/3
Billiet Anick
Braem Luc
25 ptn
10 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/4 - 7/6 (4)

7028 T.K. DE BERKEN - 26/10/2019 - 03/11/2019

Partner: De Deyn Florent
Week: 44
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Claessens Stefan
De Decker Mario
25 ptn
5 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/2
Braet Vincent
Verhasselt Viktor
10 ptn
10 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W Forfait (niet gewettigd)

7028 T.K. DE BERKEN - 26/10/2019 - 03/11/2019

Partner: Barliza Nora
Week: 44
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanderstappen Philippe
De Gols Krista
35 ptn
10 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/4

Uitslagen Interclub

Geen uitslagen beschikbaar
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar