Resultaten

Van Gestel Roel
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

8183 PADEL 4U2 GENT - 05/10/2020 - 11/10/2020

Partner: Mertens Yannick
Week: 41
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Ahmadoun Hicham
Veys Navarro
P750
P750
poule A - 2 W 6/2 - 6/2
Destrebecq Arnaud
Guibert Louis
P750
P750
poule A - 1 V 6/3 - 3/6 - 11/9
Geens Clément
Gardier Francois
P1000
P1000
poule A - 3 V 6/2 - 6/3

0107 PADELCLUB TER EIKEN - 14/09/2020 - 20/09/2020

Partner: Sassen Alain
Week: 38
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Peeters Jerome
Crasson Guillaume
P1000
P1000
1/4 finale Hoofdtabel V 7/6 - 6/4

0107 PADELCLUB TER EIKEN - 14/09/2020 - 20/09/2020

Partner: Sassen Alain
Week: 38
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Decker Koen
Michiels Jurgen
P750
P750
poule D - 2 V 7/5 - 4/6 - 10/7
Mertens Dennis
Coene Bram
P1000
P1000
poule D - 1 V 6/7 (5) - 6/4 - 10/7
Ahmadoun Hicham
Toussaint Yves
P750
P750
poule D - 3 W 6/3 - 6/2

5029 T.C. MOL - 31/08/2020 - 06/09/2020

Partner: Nauwelaerts Ias
Week: 36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Kevelaerts Bram
Toussaint Yves
P750
P750
Finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/3
Vandevenne Jens
Grauls Mathias
P500
P750
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/3

5029 T.C. MOL - 31/08/2020 - 06/09/2020

Partner: Nauwelaerts Ias
Week: 36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Kinable Roel
Franssen Jan
P500
P500
poule B - 3 W 6/7 - 7/6 - 10/8
Grootjans Jordi
Moinil Christof
P750
P750
poule B - 2 W 6/1 - 7/5
Juste Robin
Vandersloten Pieter-Jan
P500
P1000
poule B - 1 V 4/6 - 7/6 (5) - 10/8

0163 T.C. DE CHALET - 24/08/2020 - 30/08/2020

Week: 35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Kajou Brian
De Weerdt Joris
P500
P750
Finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/3
Kevelaerts Bram
Ceusters Nicolas
P750
P750
1/2 finale Hoofdtabel W 1/6 - 7/6 - 10/4
Sterckx Gert-Jan
Bauwens Bram
P750
P750
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/0

0163 T.C. DE CHALET - 24/08/2020 - 30/08/2020

Week: 35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Leurs Dieter
de Vlaminck Jan
P500
P750
poule D - 3 W 6/2 - 6/1
Claesen Jasper
Simons Guillaume
P750
P750
poule D - 2 W 6/1 - 6/1
Veys Xander
Moinil Christof
P750
P750
poule D - 1 W 6/3 - 6/4

8039 TENNISCLUB PARK RONSE - 17/08/2020 - 23/08/2020

Partner: Coene Bram
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Mertens Dennis
Sassen Alain
P1000
P1000
1/2 finale Hoofdtabel V 6/3 - 7/6 (4)
Debaveye Clement
Dockx Kenneth
P750
P750
1/4 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/7 (8) - 10/5

8039 TENNISCLUB PARK RONSE - 17/08/2020 - 23/08/2020

Partner: Coene Bram
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Simons Guillaume
De Proost Arno
P750
P1000
poule C - 3 W 6/2 - 7/6 (6)
Peeters Jerome
Crasson Guillaume
P1000
P1000
poule C - 2 V 6/1 - 6/0
Govaert Martijn
Aerens Pieter-Jan
P1000
P1000
poule C - 1 W 6/7 (6) - 6/4 - 10/4

5029 T.C. MOL - 17/08/2020 - 23/08/2020

Partner: Laureys Glenn
Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Oyen Shana
Franck Yannick
P500
P500
poule B - 3 W 6/4 - 6/2
Seminck Nicolas
De Block Jeroen
P1000
P500
poule B - 2 V 6/4 - 4/6 - 10/5
Ahmadoun Hicham
Toussaint Yves
P750
P750
poule B - 1 V 4/6 - 7/5 - 10/6

2027 K.G. WITTE BEER - 10/08/2020 - 16/08/2020

Partner: Seminck Nicolas
Week: 33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Kwikkelberghe Jan
D'Haese Dimitri
P1000
P1000
poule B - 3 V 2/6 - 7/6 (4) - 10/7
Mattan Bart
Peel Detlef
P750
P1000
poule B - 1 W 4/6 - 6/3 - 10/8
Roelant Cedric
Coene Dominique
P1000
P1000
poule B - 2 V 6/1 - 6/1

8005 KON. DEINZE T.C. - 27/07/2020 - 02/08/2020

Partner: Dom Evelyne
Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Roelant Cedric
Bonnarens Jana
P1000
P500
1/2 finale Hoofdtabel W 3/6 - 6/2 - 10/5
Van Kwikkelberghe Jan
Clijsters Elke
P1000
P500
Finale Hoofdtabel V 7/6 (6) - 6/2

8005 KON. DEINZE T.C. - 27/07/2020 - 02/08/2020

Partner: Dom Evelyne
Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Den Broeck Nathalie
Seminck Nicolas
P500
P1000
poule B - 3 W 6/4 - 6/4
Boeykens Yannick
Boeykens Elyne
P750
P500
poule B - 2 W 6/4 - 6/4
Vandenberghe Kristof
Van Nieuwenhuyse Eva
P500
P500
poule B - 1 W 6/2 - 6/2

2195 PADEL CLUB ROESELARE - 27/07/2020 - 02/08/2020

Partner: Seminck Nicolas
Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Roelant Cedric
Coene Dominique
P1000
P1000
poule A - 3 V 6/2 - 6/4
Mertens Dennis
Coene Bram
P1000
P1000
poule A - 2 V 7/5 - 6/4
Demeyere Christophe
Vervaeke Pascal
P750
P750
poule A - 1 W 6/2 - 6/0

8126 T.C. HOF TER BURST - 20/07/2020 - 26/07/2020

Partner: Sassen Alain
Week: 30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandelanotte Kobe
Vandelanotte Florian
P750
P750
Finale Hoofdtabel W 6/4 - 7/6 (9)
Govaert Martijn
Aerens Pieter-Jan
P1000
P1000
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4

8126 T.C. HOF TER BURST - 20/07/2020 - 26/07/2020

Partner: Sassen Alain
Week: 30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Quintens Dave
Hulshagen Jan
P750
P750
poule B - 3 W 7/6 (3) - 4/6 - 26/24
De Proost Arno
Vandersloten Pieter-Jan
P1000
P1000
poule B - 1 W 6/3 - 5/7 - 10/6

8005 KON. DEINZE T.C. - 13/07/2020 - 19/07/2020

Partner: Sassen Alain
Week: 29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Crasson Guillaume
Coene Dominique
P1000
P1000
1/4 finale Hoofdtabel V 7/5 - 6/2

8005 KON. DEINZE T.C. - 13/07/2020 - 19/07/2020

Partner: Sassen Alain
Week: 29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Gala Jeremy
Braet Nick
P1000
P1000
poule C - 3 V 6/2 - 6/2
Debaveye Clement
Vervaeke Pascal
P750
P750
poule C - 2 W 6/2 - 6/1
Govaert Martijn
Aerens Pieter-Jan
P1000
P1000
poule C - 1 W Walk-Over (gewettigd)

7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD - 29/06/2020 - 05/07/2020

Partner: Sassen Alain
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Gala Jeremy
Braet Nick
P1000
P1000
1/2 finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/3

7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD - 29/06/2020 - 05/07/2020

Partner: Sassen Alain
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Nollet Ief
De Cuypere Alexander
P1000
P1000
poule A - 1 W 7/6 - 6/4
Janssens Thomas
Van Rompaey Tim
P750
P750
poule A - 2 W 6/4 - 6/2
Jans Brian
Mertens Yannick
P750
P750
poule A - 3 W 4/6 - 6/4 - 11/9

0221 GARRINCHA ANTWERPEN - 24/02/2020 - 01/03/2020

Week: 9
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Thysens Mats
Briers Dimitri
P500
P500
poule C - 3 W 6/3 - 6/3
Geerinck Jos
Stevens Fons
P1000
P500
poule C - 2 V 6/2 - 6/2
Veys Xander
Veys Navarro
P750
P750
poule C - 1 V 6/7 (5) - 7/6 (1) - 10/3

Uitslagen Interclub

Padel Najaar 2020 - 18/10/2020

Reeks: PADEL OPEN 1000
Ontmoeting: ARENAL BRUGGE B / ANTWERP PADEL CLUB
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Coene Bram D'Haese Dimitri
Baltogiannis Yannis
P1000
P750
poule - 3 V 7/6 (4) - 5/7 - 10/8
Sassen Alain De Duytsche Thomas
De Wever Xander
P750
P1000
poule - 3 W 6/4 - 6/4
Vanstraelen Henri Vanhoutte Beau
D'Haese Dimitri
P750
P1000
poule - 3 W 6/4 - 7/5

Padel Najaar 2020 - 04/10/2020

Reeks: PADEL OPEN 1000
Ontmoeting: ANTWERP PADEL CLUB / AALST PADEL 2.0
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Sassen Alain Casteleyn Aster
Michiels Jurgen
P750
P750
poule - 2 W 6/4 - 4/6 - 10/8
Vanstraelen Henri Aerens Pieter-Jan
Casteleyn Aster
P1000
P750
poule - 2 W 6/4 - 6/7 - 10/5

Padel Voorjaar 2020 - 16/02/2020

Reeks: PADEL OPEN 750
Ontmoeting: PADELCLUB TER EIKEN / TER BREME TENNISCLUB VZW
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bruyninckx Jeremy Bouwen Mathieu
Borstlap Lars
P500
P500
poule - 1 W 6/2 - 6/4
Geeraerts Frederic Janssens Thomas
Verdeyen Tomas
P750
P750
poule - 1 V 6/3 - 5/7 - 10/5
Verlinden Glenn Bouwen Mathieu
Janssens Thomas
P500
P750
poule - 1 W 6/2 - 1/6 - 10/8
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar