Resultaten

Van Mullem Wiebe
  • Lidnummer: 0533149
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 30 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 35 ptn
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

2086 T.C. ZEDELGEM - 16/08/2021 - 02/10/2021

Partner: Claeys Matthias
Week: 39
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Ryckebusch Quinten
Torres Miguel
10 ptn
35 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/1

2086 T.C. ZEDELGEM - 16/08/2021 - 02/10/2021

Partner: Baute Bernard
Week: 39
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Schotte Artuur
De Sutter Gilles
15 ptn
50 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 3/6 - 10/7

2086 T.C. ZEDELGEM - 16/08/2021 - 02/10/2021

Partner: Traen Sofie
Week: 39
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Ryckebusch Honorine
Torres Miguel
20 ptn
35 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2
Baute Justine
Baute Bernard
15 ptn
35 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/1

2027 K.G. WITTE BEER - 06/09/2021 - 18/09/2021

Partner: Demey Bram
Week: 37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Brabander Sven
Eeckeloo Sven
20 ptn
30 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)
Noe Vincent
Noë Luc
50 ptn
5 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 7/5 - 6/4

2146 THILLE T.C. LICHTERVELDE - 23/08/2021 - 04/09/2021

Partner: Snyers Amelie
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Decock Nancy
De Clerck Luca
15 ptn
45 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V Walk-Over (gewettigd)

2033 T.C. ROESELARE - 21/08/2021 - 05/09/2021

Partner: Snyers Amelie
Week: 35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandendriessche Eline
Cappelle Frank
25 ptn
25 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V Walk-Over (gewettigd)

2186 T.C. DE KODDAERT - 11/08/2021 - 29/08/2021

Partner: Heynderick Leen
Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Beerlandt Jorg
Vandemaele Annelore
50 ptn
40 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2
Dufoort Charlotte
Lemiengre Maxent
15 ptn
70 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 7/6 (2)
Desaranno Justine
Hautekiet Tjorven
80 ptn
10 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/1

2100 T.C. ORSCAMP - 14/08/2021 - 29/08/2021

Partner: Demey Bram
Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanhercke Pieter
Bruaux Serge
10 ptn
20 ptn
Finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/2
Matthys Yannick
Alloo Christ
40 ptn
20 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 2/6 - 10/5
Baekelandt Bert
Crombez Jakob
45 ptn
15 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/1
Casteleyn Xander
Casteleyn Henk
20 ptn
10 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/1

2100 T.C. ORSCAMP - 14/08/2021 - 29/08/2021

Partner: Deklerck Lucas
Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Pluvier Ben
Schotte Jasper
45 ptn
45 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/7 (4) - 10/5
Matthys Yannick
Noe Vincent
40 ptn
50 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 7/5 - 7/5
Demolder Anthony
Vangaever Alexander
60 ptn
30 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/4

2186 T.C. DE KODDAERT - 11/08/2021 - 29/08/2021

Partner: Maes Florence
Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Kindt Nick
Dieryckx Rien
30 ptn
25 ptn
1/8 finale Hoofdtabel V 7/6 (9) - 5/7 - 10/4

2162 TC VELDEGEM - 09/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Baute Justine
Week: 33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandenbussche Nathan
Genouw Mirthe
45 ptn
15 ptn
Finale Hoofdtabel W 4/6 - 6/2 - 11/9
Devos Tom
Verschaeve Nelia Cortuna
25 ptn
35 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/3

2141 TENNISVERENIGING LOPPEM - 07/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Demey Bram
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanhercke Pieter
Bruaux Serge
10 ptn
20 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 6/1 - 7/6 (1)
Descamps Dieter
Dhoest Sven
40 ptn
15 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 7/6 (7)
Devisch Pieter
Phlypo Jonas
30 ptn
15 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/0

2147 T.C. LOGAN - 31/07/2021 - 15/08/2021

Partner: Demey Bram
Week: 32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Pyfferoen Josse
Salens Jurgen
50 ptn
10 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/4
Jonckheere Gino
Rycx Mikaël
5 ptn
45 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2

2147 T.C. LOGAN - 31/07/2021 - 15/08/2021

Partner: Snyers Amelie
Week: 32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dermaut Camille
Aelter Arno
30 ptn
15 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 7/5
Geerts Timothy
Antsiferova Elena
15 ptn
35 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2

2141 TENNISVERENIGING LOPPEM - 07/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Maes Florence
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Coture Bert
Vereecke Valerie
20 ptn
35 ptn
1/8 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/4

2175 T.C. FINLANDIA - 27/07/2021 - 08/08/2021

Partner: Snyers Amelie
Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Deprez Kristof
Brison Caroline
20 ptn
30 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/1
Clauwaert Stefaan
Vienne Veroniek
25 ptn
35 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/4
Verstraete Carl
Snauwaert Sabine
25 ptn
30 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 5/5 opgave

2112 T.C. DE POLDERBLOMME - 10/07/2021 - 24/07/2021

Partner: Larock Bram
Week: 29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Leblon Ronny
Quarin Steve
50 ptn
25 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/2
Jovanovic Nikola
Garez Benoît
55 ptn
30 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2
Van den Bosch Wesley
De Nys Robbert
15 ptn
50 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 7/5

2112 T.C. DE POLDERBLOMME - 10/07/2021 - 24/07/2021

Partner: Snyers Amelie
Week: 29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Scheire Eline
Vandenbussche Nathan
15 ptn
45 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 3/6 - 6/1 - 10/8
Ryckebusch Honorine
Haesaert Gilles
20 ptn
3 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/2

2007 T.C. VIJVERHOF - 08/07/2021 - 18/07/2021

Partner: Wauters Tim
Week: 28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Pluvier Ben
Schotte Jasper
45 ptn
45 ptn
Finale Hoofdtabel V 3/6 - 6/3 - 10/3
Van Wynsberghe Stijn
Taecke Tomas
15 ptn
65 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 0/6 - 6/1 - 12/10

2011 K.T.G. HOUTLAND - 04/07/2021 - 18/07/2021

Partner: Deklerck Lucas
Week: 28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lopes De Macedo Roberto
Develtere Thomas
25 ptn
45 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/1
Deklerck Lode
Rigaut Christophe
60 ptn
10 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)

2007 T.C. VIJVERHOF - 08/07/2021 - 18/07/2021

Partner: Demey Bram
Week: 28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanderstraeten Tobias
Tampere David
30 ptn
30 ptn
Finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)
Babylon Wannes
Dumon Thomas
25 ptn
30 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 7/6 (6) - 6/2
Sallet Maxim
Verhaeghe Tim
30 ptn
25 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/2
Baltogiannis Christos
Claeys Geoffrey
40 ptn
5 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2

2086 T.C. ZEDELGEM - 26/06/2021 - 11/07/2021

Partner: Genouw Mirthe
Week: 27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Laevens Kelly
Wellens Kenny
35 ptn
20 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 5/7 - 6/4 - 10/6
Carrette Dieter
Vandemaele Annelore
20 ptn
40 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/3
Hanseeuw Arne
Naudts Ilse
30 ptn
20 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 7/5 - 1/6 - 10/5

2086 T.C. ZEDELGEM - 26/06/2021 - 11/07/2021

Partner: Wauters Tim
Week: 27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Deseure Thijs
Coulier Vincent
55 ptn
60 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 4/6 - 6/2 - 10/3

2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM - 23/06/2021 - 04/07/2021

Partner: Demey Bram
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lierman Mattijs
Helewaut Frederick
25 ptn
35 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/0
Baeke Victor
De Schagt Mattice
5 ptn
50 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/4
Vaneylen Jeroen
Tampere David
20 ptn
30 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/0
Lippens Yorben
Tijtgat Maxim
45 ptn
3 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 7/6 (6) - 6/1

2160 T.C. TER STRAETEN - 21/06/2021 - 04/07/2021

Partner: Bonne Kristof
Week: 26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanhercke Pieter
Bruaux Serge
10 ptn
20 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/1
Geraerts Karel
Gheeraert Stijn
35 ptn
5 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/1
De Bois Brecht
De Bois Beau
15 ptn
20 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 7/5 - 7/5

2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM - 23/06/2021 - 04/07/2021

Partner: Pluvier Ben
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Cauwenberghe Thomas
Babylon Wannes
45 ptn
25 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 7/5 - 4/6 - 12/10

2025 K.T.K. IN 'T VRIJE - 17/06/2021 - 27/06/2021

Partner: Pluvier Ben
Week: 25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Evrard Gilles
Deloof Diederik
25 ptn
55 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/4

2010 T.K. DE BLAUWE REIGER - 09/06/2021 - 20/06/2021

Partner: Bonne Kristof
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Claeys Geoffrey
Meuleman Kurt
5 ptn
50 ptn
1/8 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/1

Uitslagen Interclub

Geen uitslagen beschikbaar
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar