Resultaten

Agten Manuel
  • Lidnummer: 0805252
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 5 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 5 ptn
    Padel P200
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 25/10/2021 - 31/10/2021

Partner: Meuwis Arne
Week: 2021-43
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Leysen Seppe
Lodewyckx Arne
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/1
Mateos Kristof
Gelders Niels
P200
P200
1/8 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/3

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 25/10/2021 - 31/10/2021

Partner: Meuwis Arne
Week: 2021-43
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Martens Geert
Herckens Didier
P200
P100
poule C - 3 W 9/2
De Sutter Bart
Jacobs Stefaan
P200
P100
poule C - 2 W 9/1
Van der Goten Arnout
Costermans Evert
P100
P100
poule C - 1 W 9/6

5012 T.C. WINTERSLAG - 06/09/2021 - 12/09/2021

Partner: Moors Lieve
Week: 2021-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Broens Michael
Nelissen Gitte
P200
P200
Finale Hoofdtabel V 7/6 (5) - 6/2
Van Der Zanden Dorien
Stifkens Jan
P100
P200
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/3

5012 T.C. WINTERSLAG - 06/09/2021 - 12/09/2021

Partner: Moors Lieve
Week: 2021-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Daenen Sabine
Muyzers Marc
P100
P200
poule B - 2 W 9/7
Broens Michael
Nelissen Gitte
P200
P200
poule B - 1 W 9/5

5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL - 16/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Leysen Seppe
Week: 2021-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lemmens Tom
Hermans Simon
P100
P100
Finale Hoofdtabel W 6/4 - 3/6 - 10/6
Liebens Alexander
Costermans Evert
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/0
Hulsmans Marnik
Liebens Joris
P200
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4

5029 T.C. MOL - 16/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Luxton Sidney
Week: 2021-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Hout Ron
Van Rooy Jente
P200
P100
1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/2

5029 T.C. MOL - 16/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Luxton Sidney
Week: 2021-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Smolders Bart
Martens Geert
P200
P200
poule D - 3 W 9/3
Maurissen Thomas
Stelten Tom
P200
P200
poule D - 2 W 9/3
Baens Michiel
Geerts Senne
P200
P200
poule D - 1 W 9/4

5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL - 16/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Leysen Seppe
Week: 2021-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vaes Burg
Ramakers Steven
P200
P100
poule B - 3 W 9/1
Knippenberg Maarten
Gielen Niels
P200
P200
poule B - 2 W 9/5
Vanderschelde Koen
Moens Bart
P200
P100
poule B - 1 W Walk-Over (gewettigd)

5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT - 09/08/2021 - 15/08/2021

Week: 2021-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Metten Lenard
Pallen Arne
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2
Soetaert Grisjo
Nelissen Christophe
P200
P200
Finale Hoofdtabel W 6/3 - 5/7 - 10/3
Venderickx Edwin
Smeets Guy
P100
P200
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 7/6

5048 G.T. TESSENDERLO - 09/08/2021 - 15/08/2021

Partner: Moors Lieve
Week: 2021-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Hermans Simon
Darmont Stefanie
P100
P200
Finale Hoofdtabel V 7/6 (4) - 6/1
Lintermans Jolien
Wendelen Sander
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1

5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT - 09/08/2021 - 15/08/2021

Week: 2021-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandermaesen Tim
Koekelkoren Bregt
P200
P100
poule D - 3 W 9/1
Van Loock Jorden
Beliën Gertjan
P200
P200
poule D - 2 W 9/0
Vande Reyd Kristof
Claesen Tom
P200
P200
poule D - 1 V 9/2

5048 G.T. TESSENDERLO - 09/08/2021 - 15/08/2021

Partner: Moors Lieve
Week: 2021-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Daniels Wout
Van Geel Lore
P100
P200
poule C - 3 W 9/3
Mitchaux Sara
Van De Weyer Koen
P200
P200
poule C - 2 W 9/1
Veraghtert Stef
Jansen Els 1
P200
P100
poule C - 1 W 9/4

5008 K.T.C. MEULENBERG - 02/08/2021 - 08/08/2021

Partner: Craeghs Bregt
Week: 2021-31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Ory Raf
Bollen Tim
P300
P300
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/1

5008 K.T.C. MEULENBERG - 02/08/2021 - 08/08/2021

Partner: Moors Lieve
Week: 2021-31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Keldermans Stijn
Buekers Evelyne
P200
P100
Finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/2
Pollers Raf
Vanbilsen Evi
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/3
Broens Michael
Martens Hanne
P200
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1

5008 K.T.C. MEULENBERG - 02/08/2021 - 08/08/2021

Partner: Craeghs Bregt
Week: 2021-31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vets Yuri
Erkens Ruben
P300
P300
poule C - 3 V 9/3
Lens Leander
Polders Frederick
P300
P200
poule C - 2 W 9/3
Schaeken Bram
Del Arbol Jonas
P300
P200
poule C - 1 W 9/5

5008 K.T.C. MEULENBERG - 02/08/2021 - 08/08/2021

Partner: Moors Lieve
Week: 2021-31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandael Nele
Prenen Arno
P200
P100
poule A - 3 W 9/2
Rutten Marie
Nulens Patrick
P100
P200
poule A - 2 W 9/5
Liesenborgs Ann
Broux Ignace
P200
P100
poule A - 1 W 9/2

5024 T.C. HEUSDEN - 12/07/2021 - 18/07/2021

Partner: Cunen Jonas
Week: 2021-28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van der Goten Arnout
Leysen Seppe
P100
P200
1/2 finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/2
Pollers Raf
Van Gysel Eric
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel W 7/6 (5) - 7/6 (5)

5024 T.C. HEUSDEN - 12/07/2021 - 18/07/2021

Partner: Cunen Jonas
Week: 2021-28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanandroye Frank
D'Exelle Rigo
P100
P200
poule C - 3 W 0/0 opgave
Seyler Bob
Meuwis Sven
P200
P200
poule C - 2 W 9/4
Gelade Steven
Polders Frederick
P200
P200
poule C - 1 W 9/8

5035 TENKIE PARK - 05/07/2021 - 11/07/2021

Partner: Moors Lieve
Week: 2021-27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Maes Eva
De Winne Kevin
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel W 6/7 - 6/3 - 12/10
Denier Patricia
Timmers Kevin
P200
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2
Vanheusden Lisa
Appermont Kobe
P200
P100
Finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/3

5035 TENKIE PARK - 05/07/2021 - 11/07/2021

Partner: Moors Lieve
Week: 2021-27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Daniels Wout
Das Messaliena
P100
P200
poule B - 3 W 0/0 opgave
Cesar Valerie
Stappaerts Olivier
P100
P200
poule B - 2 W 9/4
Liwerski Elke
Meers Tom
P200
P100
poule B - 1 W 9/1

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 21/06/2021 - 27/06/2021

Partner: Moors Lieve
Week: 2021-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Cleeren Debra-Lynn
Brulmans Seppe
P200
P100
Finale Hoofdtabel V 6/0 - 6/2
Govaerts Maarten
Van Gelder Bieke
P200
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 7/5 - 3/6 - 11/9
Windmolders Eric
Boussu Kristien
P100
P200
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/0

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 21/06/2021 - 27/06/2021

Partner: Moors Lieve
Week: 2021-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Put Sindy
De Winne Kevin
P100
P200
poule D - 3 W 9/3
Verheyen Donny
Verheyen Amelie
P100
P200
poule D - 2 W 9/2
Pollers Raf
Vanbilsen Evi
P200
P200
poule D - 1 W 9/4

5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. - 14/06/2021 - 20/06/2021

Partner: Cunen Jonas
Week: 2021-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Delalieux Niels
Berben Levi
P200
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4
Driessen Thomas
Driesen Jens
P200
P200
Finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/3
Henderickx Bram
Geerts Senne
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/3

5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. - 14/06/2021 - 20/06/2021

Partner: Cunen Jonas
Week: 2021-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Sole Yvann
Huysmans Jorne
P200
P200
poule D - 3 W 9/7
Maris Koen
De Geyter Bart
P200
P200
poule D - 2 W 9/5
Driessen Thomas
Driesen Jens
P200
P200
poule D - 1 V 9/4

Uitslagen Interclub

Geen uitslagen beschikbaar
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar