Resultaten

Vanderborght Carine
  • Lidnummer: 0778506
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 5 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 15 ptn
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

5003 K.T.C. DIEST - 02/09/2020 - 17/10/2020

Partner: Distelmans Liese
Week: 42
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Morsa Emilie
Vanden Driessche Katrien
5 ptn
5 ptn
Finale Hoofdtabel V 1/6 - 7/5 - 10/4
Brutsaert Lena
Exelmans Jil
5 ptn
10 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 7/6 (5) - 4/6 - 10/6
Vandevenne Helga
Geyskens Sonja
3 ptn
10 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/3
Wyndaele Sarah
Van Aelst Sophie
5 ptn
5 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/4

5003 K.T.C. DIEST - 02/09/2020 - 17/10/2020

Partner: Frooninckx Wim
Week: 42
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Morsa Emilie
Cuypers Ronny
5 ptn
10 ptn
Finale Hoofdtabel V 7/6 (6) - 6/3
Van Aelst Sophie
Gybels Tom
5 ptn
5 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 7/6 (5) - 7/5

5030 T.C. HALEN DE ZWALUW - 10/08/2020 - 23/08/2020

Partner: De Groof Anne
Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Barquin Ann
Delvaux Caroline
15 ptn
15 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 7/5 - 6/4
Lecoque Catherine
Buckinx Sofie
10 ptn
15 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/3

7044 T.C. LOVANIUM - 15/08/2020 - 23/08/2020

Partner: Distelmans Liese
Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Donckers Kim
Van Buyten Tina
3 ptn
3 ptn
1/8 finale Hoofdtabel V 6/2 - 4/6 - 10/8

7045 TC HEIDEPARK - 07/08/2020 - 16/08/2020

Partner: Distelmans Liese
Week: 33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Forceville Nicky
Van Eylen Gitte
10 ptn
3 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/2
Callaert Nathalie
Verpeet Ellen
10 ptn
5 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 0/6 - 10/8
Willekens Caro
Mitchaux Nele
5 ptn
5 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 5/7 - 6/3 - 10/6

7045 TC HEIDEPARK - 07/08/2020 - 16/08/2020

Week: 33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Kinoo Barthelemy
Mahy Petra
10 ptn
15 ptn
Finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/2
Victor Sofie
De Bondt Bert
15 ptn
10 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/3 - 2/6 - 10/4
Coenen Bram
Van Schoonlandt Julie
25 ptn
3 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 5/7 - 10/2

5052 T.C. ZELEM - 27/07/2020 - 09/08/2020

Partner: De Groof Anne
Week: 32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Wauters Elke
Eeckhout Dana
10 ptn
10 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 7/5 - 6/2
Goossens Els
Sciot Joke
20 ptn
10 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/7 (4) - 10/4
Niesen Sofie
Leemans Liesbet
15 ptn
10 ptn
1/16 finale Hoofdtabel W 6/3 - 1/6 - 10/5

5052 T.C. ZELEM - 27/07/2020 - 09/08/2020

Partner: De Cleen Bruno
Week: 32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Sempels Eric
Van Aerschot Betty
5 ptn
3 ptn
1/8 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/1

5003 K.T.C. DIEST - 13/07/2020 - 26/07/2020

Partner: Distelmans Liese
Week: 30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanden Driessche Katrien
Van Oudenhove Freya
5 ptn
10 ptn
Finale Hoofdtabel W 5/7 - 6/3 - 10/7
Mivis Katrijn
Verboven Isabel
5 ptn
10 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/1
Boyen An
Van Esch Ann
5 ptn
10 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/3
Dils Sara
Cumps Kathleen
3 ptn
3 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/3 - 7/5

5003 K.T.C. DIEST - 13/07/2020 - 26/07/2020

Partner: De Cleen Bruno
Week: 30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Verloes Kaatje
Willems Frank
5 ptn
10 ptn
1/8 finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/3

5044 T.C. ROOSENDAEL - 06/07/2020 - 19/07/2020

Week: 29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Verloes Kaatje
Willems Frank
5 ptn
10 ptn
1/8 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/4

7125 BIERBEEKSE TENNISCLUB VZW - 03/07/2020 - 12/07/2020

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Aelvoet Caroline
Boute Edward
15 ptn
15 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/2
Taymans Myriam
Taymans Serge
15 ptn
10 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/7 (5) - 6/4 - 10/7
Meulemans Gil
Van Delm Lone
15 ptn
10 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 2/6 - 6/4 - 10/8

7045 TC HEIDEPARK - 07/03/2020 - 14/03/2020

Partner: Distelmans Liese
Week: 11
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Geeraerts Sabien
Geeraerts Lieve
3 ptn
3 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/3

7001 K. STADE LEUVEN T.C. - 29/02/2020 - 08/03/2020

Week: 10
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Mariani Veronique
Duyckaerts Ugo
3 ptn
20 ptn
1/8 finale Hoofdtabel V 2/6 - 7/5 - 14/12

7101 T.C. DE VLOER - 14/02/2020 - 23/02/2020

Partner: Distelmans Liese
Week: 8
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Verpeet Ellen
Olbrechts Marijke
5 ptn
5 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/1
De Maegd Bernadette
Kerkhofs Sara
10 ptn
3 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/0

7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN - 25/01/2020 - 02/02/2020

Partner: Distelmans Liese
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Philtjens Ulrikke
Vos Elke
3 ptn
3 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V Walk-Over (gewettigd)

7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN - 25/01/2020 - 02/02/2020

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Surinx Odette
Brouns Birgit
15 ptn
15 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 3/6 - 10/8
Moons Katrijn
Dekoninck Kristel
10 ptn
5 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 4/3 opgave

7004 IRIS KESSEL-LO T.C. - 11/01/2020 - 19/01/2020

Partner: De Groof Anne
Week: 3
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Tordoir Jacqueline
Diederen Diane
10 ptn
10 ptn
1/8 finale Hoofdtabel V 3/6 - 6/3 - 10/8

7004 IRIS KESSEL-LO T.C. - 11/01/2020 - 19/01/2020

Partner: Distelmans Liese
Week: 3
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Tirez Anne
Terlaeken Ingrid
5 ptn
5 ptn
1/8 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/4

7044 T.C. LOVANIUM - 04/01/2020 - 11/01/2020

Partner: Distelmans Liese
Week: 2
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Donckers Kim
Van Buyten Tina
3 ptn
3 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/3
Moons Katrijn
Dekoninck Kristel
10 ptn
5 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/4

5052 T.C. ZELEM - 21/12/2019 - 04/01/2020

Partner: Lenaers Miet
Week: 1
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Ector Lisa
Verbeemen Ingrid
5 ptn
15 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)
Mullens Greta
Ceusters Alma
15 ptn
15 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 3/6 - 10/6

5052 T.C. ZELEM - 21/12/2019 - 04/01/2020

Week: 1
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Ballet Kristof
Liefsoens Hilde
10 ptn
10 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 4/6 - 6/2 - 10/8
Stoffelen Lars
Stoffelen Annette
10 ptn
3 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/2
Deroover Sofie
Vanlangendonck Roel
20 ptn
3 ptn
1/16 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/3

0051 T.C. SPORTIVA - 26/10/2019 - 03/11/2019

Partner: Distelmans Liese
Week: 44
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Nueten Anja
Lambaerts Nancy
3 ptn
10 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2
Simons An
Heylen Rita
5 ptn
10 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 7/6 (1) - 6/1
Goyvaerts Anke
Nicasi Christel
10 ptn
5 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/4
Polle Karin
Janssens Isabelle
3 ptn
3 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/3

Uitslagen Interclub

Geen uitslagen beschikbaar
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar