Resultaten

Verdeyen Tomas
  • Lidnummer: 0877643
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 40 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 40 ptn
    Padel P750
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

0217 ARENAL MECHELEN - 16/09/2019 - 21/09/2019

Partner: Scheys Sigrid
Week: 38
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dom Evelyne
Dockx Kenneth
P500
P750
poule B - 3 V 6/2 - 6/4
Verquin Mathias
Boydens Valerie
P500
P250
poule B - 2 W 6/2 - 6/0
Deschamps Thomas
Wyckaert Babette
P1000
P500
poule B - 1 V 6/2 - 6/4

0107 PADELCLUB TER EIKEN - 02/09/2019 - 08/09/2019

Partner: De Smedt Tim
Week: 36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Luyten Jeff
Van Heester Jonas
P500
P500
1/2 finale Hoofdtabel V 6/4 - 3/6 - 10/8
Timmerman Stephane
Cuypers Raf
P500
P500
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/3

0107 PADELCLUB TER EIKEN - 02/09/2019 - 08/09/2019

Partner: Scheys Sigrid
Week: 36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bogaerts Bram
Dierckx Astrid
P250
P500
Finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/2
Mues Linde
Luyten Jeff
P500
P500
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2
Cauwenbergh Kenneth
Clijsters Elke
P500
P500
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 1/0 opgave

0107 PADELCLUB TER EIKEN - 02/09/2019 - 08/09/2019

Partner: Scheys Sigrid
Week: 36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Wuytack Katrien
Snauwaert Mathieu
P500
P500
poule B - 3 W 9/2
Du Pre Stijn
Bonnarens Jana
P250
P500
poule B - 2 W 9/3
Van Mullem Alain
Van Tendeloo Elke
P500
P500
poule B - 1 W 9/5

0107 PADELCLUB TER EIKEN - 02/09/2019 - 08/09/2019

Partner: De Smedt Tim
Week: 36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Salembier Cedric
Bauwmans Bart
P250
P500
poule A - 2 W 9/2
Pont Nicolas
De Backer Bjorn
P500
P100
poule A - 1 W 9/0

2034 T.C. BRUGHIA - 26/08/2019 - 01/09/2019

Partner: Scheys Sigrid
Week: 35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lemahieu Lennert
Lemahieu Hanne
P500
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/0
Verquin Mathias
Gilis Tine
P500
P500
Finale Hoofdtabel W 5/7 - 6/4 - 10/4

2034 T.C. BRUGHIA - 26/08/2019 - 01/09/2019

Partner: Scheys Sigrid
Week: 35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Maene Kelly
Lamaire Bert
P500
P500
poule B - 3 W 9/3
Verquin Mathias
Gilis Tine
P500
P500
poule B - 2 W 9/6
Keirsebilck Valerie
Dewachter Davy
P250
P250
poule B - 1 W 9/3

7056 T.C.DE WEHZEL - 19/08/2019 - 25/08/2019

Partner: Massoels Willem
Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Ahmadoun Hicham
De Smedt Tim
P750
P500
poule C - 3 V 6/2 - 6/3
Spiessens Thomas
Houpe Frederik
P500
P1000
poule C - 2 V 6/0 - 6/3
Mc Allister Oliver
Laureys Glenn
P500
P500
poule C - 1 W 6/1 - 6/1

7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM - 12/08/2019 - 18/08/2019

Partner: Antoine Axel
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Casteleyn Aster
Jans Brian
P500
P250
1/2 finale Hoofdtabel V 6/3 - 7/6 (4)
Van Vlasselaer Jasper
De Cuyper Edwin
P500
P500
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4

7091 T.C. PANORAMA - 12/08/2019 - 18/08/2019

Week: 33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Michiels Jurgen
Fosse Philippe
P500
P500
Finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/2
Van Heester Jonas
Dom Sander
P500
P500
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 1/6 - 10/8
Lens Frank
Logghe Maarten
P500
P500
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/3

7091 T.C. PANORAMA - 12/08/2019 - 18/08/2019

Week: 33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Boute Dino
Vansteenwinckel Renaat
P100
P500
poule B - 3 W 9/2
Michiels Jurgen
Fosse Philippe
P500
P500
poule B - 2 V 9/2
Claes Ken
Lemmens Tommy
P500
P500
poule B - 1 W 9/2

7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM - 12/08/2019 - 18/08/2019

Partner: Antoine Axel
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Smet Henri-Pierre
Fumiere Olivier
P500
P250
poule A - 2 W 9/6
Eyckens Bart
Franck Yannick
P250
P250
poule A - 1 W 9/5

0215 FUN IN TENNIS VZW - 05/08/2019 - 11/08/2019

Partner: Janssens Thomas
Week: 32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Nollet Ief
Geerinck Jos
P1000
P1000
poule A - 3 V 6/4 - 6/2
De Bruijne Andy
Duyck Frank
P750
P1000
poule A - 2 V 4/6 - 6/3 - 10/6
Van Cauwenberge Pieterjan
Bruylant Steven
P750
P750
poule A - 1 W 6/4 - 6/2

8180 PADEL WAASLAND - 15/07/2019 - 21/07/2019

Week: 29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Rons Wim
Laureys Wim
P500
P500
1/2 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/0
De Cuyper Edwin
Spiessens Thomas
P500
P500
Finale Hoofdtabel W 7/5 - 7/5

8180 PADEL WAASLAND - 15/07/2019 - 21/07/2019

Week: 29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dauwe Laurent
De Grauwe Stephane
P500
P500
poule A - 3 W 9/1
Tackoen Gert
Tackoen Gauthier
P500
P500
poule A - 2 W 9/3
Claes Ken
De Smedt Tim
P500
P500
poule A - 1 W 9/4

Uitslagen Interclub

Padel Najaar 2019 - 20/10/2019

Reeks: PADEL OPEN 500
Ontmoeting: ARENAL MECHELEN A / T.C. LOVANIUM
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Maeseneer Kris
Logghe Maarten
P500
P500
poule - 4 W 9/1
Tossyn Johan
Denolf Bart
P250
P500
poule - 4 W 9/3

Padel Najaar 2019 - 13/10/2019

Reeks: PADEL OPEN 500
Ontmoeting: ARENAL MECHELEN A / TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanvaerenbergh Tim
Fumiere Olivier
P250
P250
poule - 3 W 9/5
Dewinter Dirk
Fumiere Olivier
P250
P250
poule - 3 W 9/3

Padel Najaar 2019 - 06/10/2019

Reeks: PADEL OPEN 500
Ontmoeting: PADEL 1800 / ARENAL MECHELEN A
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Kintaert Lorenz
Bauwens Bram
P500
P500
poule - 2 W 9/5
Bauwens Bram
Verloo Kenneth
P500
P500
poule - 2 V 9/6

Padel Najaar 2019 - 22/09/2019

Reeks: PADEL OPEN 500
Ontmoeting: ARENAL MECHELEN A / T.C.DE WEHZEL
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Mannaerts Frank
Heylen Stijn
P500
P500
poule - 1 W 9/2
Mannaerts Frank
Verstraeten Dennis
P500
P500
poule - 1 W 9/6
Simons Kristoff
Geelen Tom
P250
P250
poule - 1 W 9/0
Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar