Resultaten

Vansteenkiste Sebastien
  • Lidnummer: 0716244
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 60 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 60 ptn
    Padel P500
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

8022 T.C. EEKLO - 13/09/2021 - 19/09/2021

Partner: Schyvinck Casper
Week: 2021-37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Sypre Matthias
Neyrinck Filip
P500
P500
1/2 finale Hoofdtabel V 6/0 - 6/0

2195 PADEL CLUB VISION 21 - 13/09/2021 - 18/09/2021

Partner: Kesteloot Bryan
Week: 2021-37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bourgeois Christophe
Lecoutere Patrick
P500
P500
poule C - 1 V Walk-Over (gewettigd)
Stalpaert Bart
De Kimpe Michel
P500
P500
poule C - 2 V Walk-Over (gewettigd)
Haeck Mario
Blomme Geert
P300
P500
poule C - 3 V Walk-Over (gewettigd)

8022 T.C. EEKLO - 13/09/2021 - 19/09/2021

Partner: Schyvinck Casper
Week: 2021-37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Laere Stefaan
Gheyle Niels
P500
P500
poule A - 3 W 9/5
Maertens Dave
Callier Kristof
P500
P300
poule A - 2 W 9/2
Uyttenhove Dries
Stalpaert Bart
P300
P500
poule A - 1 V 9/4

2024 K.T.C. AZALEA - 06/09/2021 - 12/09/2021

Partner: Van Cleven Steve
Week: 2021-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Castermans Simon
Gilis Wim
P300
P500
Finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4
Van Mullem Alain
Borbon Martinez Asdrubal
P500
P500
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/4
Desmet Tom
Blomme Geert
P300
P500
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1

2024 K.T.C. AZALEA - 06/09/2021 - 12/09/2021

Partner: Van Cleven Steve
Week: 2021-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
D'hose Kris
Van Wymeersch Tim
P500
P300
poule B - 3 W 9/8
Castermans Simon
Gilis Wim
P300
P500
poule B - 2 V 9/7

2053 T.C. KORTEMARK - 09/08/2021 - 15/08/2021

Partner: Pysson Justine
Week: 2021-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
L'Allemand Chris
Dierckx Astrid
P500
P500
Finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/3
Heirwegh Staf
Bonnarens Jana
P500
P500
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/3

2053 T.C. KORTEMARK - 09/08/2021 - 15/08/2021

Partner: Pysson Justine
Week: 2021-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Pieters Kenny
Maertens Tiffany
P500
P200
poule B - 3 W 9/2
Vroman Robin
Verstraete Marie
P500
P200
poule B - 2 W 9/4
L'Allemand Chris
Dierckx Astrid
P500
P500
poule B - 1 V 9/4

8143 T.C. FOR EVER - 02/08/2021 - 08/08/2021

Partner: Pysson Justine
Week: 2021-31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bonnarens Jana
De Muinck Bodhi
P500
P500
Finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/4
Delange Luna
De Bleeker Bert
P500
P300
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/3

8143 T.C. FOR EVER - 02/08/2021 - 08/08/2021

Partner: Pysson Justine
Week: 2021-31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vermout Evelyne
Gheyle Niels
P200
P500
poule C - 3 W 9/3
Haers Fien
Wieleman Steven
P200
P500
poule C - 2 W 9/2
Pas Willeke
Mathijs Arne
P500
P500
poule C - 1 W 9/1

2050 TC RUMBEKE - 12/07/2021 - 18/07/2021

Partner: Pysson Justine
Week: 2021-28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bonnarens Jana
De Muinck Bodhi
P500
P500
1/2 finale Hoofdtabel W 6/7 (0) - 6/2 - 10/8
Casteleyn Maarten
Boeykens Elyne
P500
P500
Finale Hoofdtabel W 4/6 - 7/6 (5) - 10/6
Budiharto Lies
Maroy Mathieu
P500
P500
1/4 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)

2050 TC RUMBEKE - 12/07/2021 - 18/07/2021

Partner: Vergote Ward
Week: 2021-28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Roose Aaron
Demasure Jan
P500
P500
poule A - 3 V 9/4
Colemont Thomas
Couckhuyt Thomas
P500
P500
poule A - 2 W 9/7
Vanhecke Christophe
Bourdon Nick
P500
P500
poule A - 1 V 9/4

2050 TC RUMBEKE - 12/07/2021 - 18/07/2021

Partner: Pysson Justine
Week: 2021-28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Neef Yves
Verbeeren Vanessa
P500
P200
poule A - 3 W 9/1
Wallyn Sofie
Stellamans Tom
P500
P300
poule A - 2 W 9/1
Pieters Kenny
Maertens Tiffany
P500
P200
poule A - 1 W 9/7

Uitslagen Interclub

Schweppes Padel Najaar 2021 - 21/11/2021

Reeks: PADEL OPEN 500
Ontmoeting: PADEL BRUGHIA A / STEPP A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Kesteloot Bryan Mestach An-Sophie
Mommaers Mark
P500
P500
1/8 finale V 9/6
Vergote Ward Mommaers Mark
Nykjaer Vincent
P500
P300
1/8 finale W 9/6
Vandevijvere Maarten Mestach An-Sophie
Dierckx Astrid
P500
P500
1/8 finale W 9/6

Schweppes Padel Najaar 2021 - 14/11/2021

Reeks: PADEL OPEN 500
Ontmoeting: PADEL BRUGHIA A / TC RUMBEKE A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vergote Ward Vanhoutte Thorkild
Remmery Edward
P500
P500
1/16 finale W 9/4
Vandevijvere Pieter Vanhoutte Thorkild
Coussement Robbe
P500
P300
1/16 finale W 9/5
Vandevijvere Maarten Remmery Edward
Coussement Robbe
P500
P300
1/16 finale W 9/5

Schweppes Padel Najaar 2021 - 24/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 500
Ontmoeting: K.G. WITTE BEER B / PADEL BRUGHIA A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vergote Ward Devloo Bart
Huys Steve
P500
P500
poule - 5 W 9/2
Vandevijvere Maarten Castermans Simon
Huys Steve
P300
P500
poule - 5 W 9/3

Schweppes Padel Najaar 2021 - 17/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 500
Ontmoeting: PADEL BRUGHIA A / T.C. 'T LOBBEKE A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Schyvinck Casper Van Hoorickx Bart
Vannevel Geert
P500
P500
poule - 4 W 9/2
Kesteloot Bryan Van De Ginste Frank
Bonny Chris
P500
P300
poule - 4 W 9/1

Schweppes Padel Najaar 2021 - 10/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 500
Ontmoeting: ARENAL BRUGGE A / PADEL BRUGHIA A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandevijvere Maarten De Wever Francis
Braas Martijn
P500
P500
poule - 3 V 9/8
Kesteloot Bryan Retsin Emmanuel
Braas Martijn
P500
P500
poule - 3 W 9/2
Schyvinck Casper Retsin Emmanuel
Saelens Samuel
P500
P500
poule - 3 W 9/5

Schweppes Padel Najaar 2021 - 03/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 500
Ontmoeting: PADEL BRUGHIA A / T.C. EEKLO A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandevijvere Pieter Blomme Geert
D'Hondt Peter
P500
P300
poule - 2 W 9/5
Kesteloot Bryan Haeck Mario
Himschoot Kenneth
P300
P500
poule - 2 W 9/2
Schyvinck Casper Blomme Geert
Himschoot Kenneth
P500
P500
poule - 2 V 9/8

Schweppes Padel Najaar 2021 - 26/09/2021

Reeks: PADEL OPEN 500
Ontmoeting: KON. DEINZE T.C. B / PADEL BRUGHIA A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vergote Ward Van Branteghem Olivier
Colfs Nathan
P500
P500
poule - 1 W 9/4
Kesteloot Bryan De Milt Pieterjan
Van der Beken Jaro
P300
P300
poule - 1 W 9/4
Schyvinck Casper Van Branteghem Olivier
Van der Beken Jaro
P500
P300
poule - 1 W 9/4
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar