Resultaten

Maene Kelly
  • Lidnummer: 0785829
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 40 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 45 ptn
    Padel P250
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

2141 TENNISVERENIGING LOPPEM - 14/09/2020 - 20/09/2020

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Leys Justine
De Muyt Thijs
P250
P250
Finale Hoofdtabel W 3/6 - 6/1 - 10/8
Vandeputte Nancy
Grillet Mathieu
P250
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/1

0107 PADELCLUB TER EIKEN - 14/09/2020 - 20/09/2020

Partner: Fiems Elisabeth
Week: 38
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Tendeloo Elke
Peet Myriam
P250
P250
poule A - 2 W 6/4 - 4/6 - 10/6
Wyckaert Lena
Boeykens Elyne
P500
P500
poule A - 1 V 6/0 - 6/2
Cuypers Dorien
Dom Evelyne
P500
P500
poule A - 3 V 6/4 - 6/2

2141 TENNISVERENIGING LOPPEM - 14/09/2020 - 20/09/2020

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Roets Justine
Vercaempt Henri
P100
P100
poule B - 3 W 9/0
De Coster Griet
Cromheecke Laurens
P100
P250
poule B - 2 W 9/0
Wallyn Sofie
Tant James
P250
P250
poule B - 1 W 9/1

2024 K.T.C. AZALEA - 31/08/2020 - 06/09/2020

Partner: De Neef Yves
Week: 36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Verleye Louis
Dewilde Barbara
P500
P500
Finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/1
Roelandts Kevin
De Clerck Delphine
P500
P250
1/2 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/1

2024 K.T.C. AZALEA - 31/08/2020 - 06/09/2020

Partner: De Neef Yves
Week: 36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Branteghem Olivier
De Ruysscher Ilse
P500
P250
poule B - 2 W 9/3
Verleye Louis
Dewilde Barbara
P500
P500
poule B - 1 V 9/5

2034 T.C. BRUGHIA - 24/08/2020 - 30/08/2020

Partner: Flour Piet Jr
Week: 35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Verleye Louis
Wittouck Louise
P500
P500
1/2 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/4
Budiharto Lies
Maroy Mathieu
P500
P500
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4
Hermans Katrien
Van Langendonck Ronny
P500
P500
Finale Hoofdtabel W 6/4 - 3/6 - 10/8

2034 T.C. BRUGHIA - 24/08/2020 - 30/08/2020

Partner: Flour Piet Jr
Week: 35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Appelmans Sabine
Haubourdin Arno
P500
P250
poule A - 2 V 9/6
Denolf Kurt
Vandeputte Nancy
P500
P250
poule A - 1 W 9/4

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 17/08/2020 - 23/08/2020

Partner: Fiems Elisabeth
Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Seurynck Estelle
Storme Claudia
P250
P250
Finale Hoofdtabel W 6/7 (3) - 6/3 - 10/6
Leys Justine
Storme Stephanie
P250
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/1

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 17/08/2020 - 23/08/2020

Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Seurynck Sven
Storme Claudia
P250
P250
1/4 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/4

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 17/08/2020 - 23/08/2020

Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Jonghe Kaat
De Vleeschouwer Manu
P250
P100
poule D - 3 W 9/5
Lamon Tim
Garré Maaike
P100
P100
poule D - 2 W 9/1
Tourlamain Katrien
Jooris Geert
P100
P250
poule D - 1 W 9/0

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 17/08/2020 - 23/08/2020

Partner: Fiems Elisabeth
Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Seurynck Estelle
Storme Claudia
P250
P250
poule B - 3 W 9/2
T Kindt Katrien
T'Kindt Isabel
P250
P250
poule B - 2 W 9/3
De Jonghe Kaat
Vanhaecke Axelle
P250
P250
poule B - 1 W 9/1

2027 K.G. WITTE BEER - 10/08/2020 - 16/08/2020

Week: 33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Norman Ilse
Norman Winter
P250
P250
Finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/4
Seurynck Sven
Seurynck Estelle
P250
P250
1/2 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/2
De Baets Jannes
Van Deynse Zoë
P100
P250
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/1

2027 K.G. WITTE BEER - 10/08/2020 - 16/08/2020

Week: 33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vansever Ruben
Vermant Elena
P250
P250
poule D - 3 W 9/5
De Clerck Delphine
Janssens Franklin
P250
P250
poule D - 2 W 9/3
Leys Justine
De Muyt Thijs
P250
P250
poule D - 1 W 9/7

2195 PADEL CLUB ROESELARE - 27/07/2020 - 02/08/2020

Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Tandt Sharon
Van Damme Kevin
P250
P250
Finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/4
Pas Willeke
Demonty Ben
P250
P250
1/2 finale Hoofdtabel W 2/6 - 6/4 - 11/9
Vandenbrande Nadia
De Lille Peter
P100
P250
1/4 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/0

2024 K.T.C. AZALEA - 27/07/2020 - 02/08/2020

Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Last Valerie
Tant Nick
P250
P250
poule B - 3 V Walk-Over (gewettigd)
Lagae Mario
De Clerck Delphine
P250
P250
poule B - 2 V Walk-Over (gewettigd)
Teerlynck Pieterjan
Denolf Mieke
P100
P250
poule B - 1 V Walk-Over (gewettigd)

2195 PADEL CLUB ROESELARE - 27/07/2020 - 02/08/2020

Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Desaranno Justine
Hautekiet Tjorven
P250
P100
poule D - 3 W 9/2
Schotte Isabelle
Maddens Emiel
P250
P100
poule D - 2 W 9/6
Gheysen Nathalie
Vandecasteele Dimitri
P250
P250
poule D - 1 W 9/7

2197 PADEL ON THE BEACH VZW - 13/07/2020 - 19/07/2020

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Neyrinck Larissa
Moulart Feebe
P250
P250
Finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/7 - 13/11
Horemans Kristin
Berteloot Hanne
P250
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 4/6 - 10/5

2197 PADEL ON THE BEACH VZW - 13/07/2020 - 19/07/2020

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Brysse Rebekka
Brysse Vanessa
P250
P250
poule C - 3 W 9/3
Vandenbrande Nadia
Mouton Els
P100
P100
poule C - 2 W 9/0
Van Houtte Carine
Bontinck Sabine
P250
P250
poule C - 1 W 9/4

2194 PADELCLUB BRUGGE - 06/07/2020 - 12/07/2020

Partner: Wallyn Sofie
Week: 28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Brysse Rebekka
Brysse Vanessa
P250
P250
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/1
Vandeputte Nancy
Vanhaecke Axelle
P250
P250
Finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/3

2194 PADELCLUB BRUGGE - 06/07/2020 - 12/07/2020

Week: 28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Soenen Stefaan
Horemans Kristin
P250
P250
Finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/1
Leys Justine
De Muyt Thijs
P250
P250
1/2 finale Hoofdtabel W 6/3 - 7/6 (3)
Van De Walle Joran
Verschoore Josephine
P100
P250
1/4 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/0

2194 PADELCLUB BRUGGE - 06/07/2020 - 12/07/2020

Partner: Wallyn Sofie
Week: 28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Jonghe Kaat
Berteloot Hanne
P250
P100
poule B - 1 W 9/2
Berillon Celine
Meert Lore
P250
P250
poule B - 3 W 9/5

2194 PADELCLUB BRUGGE - 06/07/2020 - 12/07/2020

Partner: De Neef Yves
Week: 28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Beuselinck Andres
Landrieux Nele
P500
P250
1/2 finale Hoofdtabel V 6/2 - 3/6 - 10/8

2194 PADELCLUB BRUGGE - 06/07/2020 - 12/07/2020

Partner: De Neef Yves
Week: 28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Broeck Gunther
Hubert Gianna
P500
P500
poule B - 3 W 9/6
Appelmans Sabine
Haubourdin Arno
P500
P250
poule B - 2 W Walk-Over (gewettigd)
Wallyn Sofie
Stellamans Tom
P250
P500
poule B - 1 W 9/4

2194 PADELCLUB BRUGGE - 06/07/2020 - 12/07/2020

Week: 28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanwyngaerden Patrick
Verheyden Ann
P100
P250
poule A - 3 W 9/0
Ostyn Jana
Fernandez Alonso Nico
P100
P250
poule A - 2 W 9/2
Bontinck Sabine
Schaubroeck Koen
P250
P250
poule A - 1 W 9/4

8126 T.C. HOF TER BURST - 22/06/2020 - 27/06/2020

Week: 26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Broodtaerts Elien
Broodtaerts Kim
P250
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4
Van Oproy Lynn
Van Duerm Herwig
P250
P250
Finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/3
Keppens Lendert
Van Den Broeck Kathy
P250
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1

8126 T.C. HOF TER BURST - 22/06/2020 - 27/06/2020

Week: 26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lamon Tim
Garré Maaike
P100
P100
poule D - 3 W 9/4
Palmans Kim
Van Der Spiegel Evelien
P250
P250
poule D - 2 W 9/4
Van Oproy Lynn
Van Duerm Herwig
P250
P250
poule D - 1 V 9/3

Uitslagen Interclub

Padel Voorjaar 2020 - 07/03/2020

Reeks: PADEL OPEN 250
Ontmoeting: OSTEND TENNIS CLUB B / GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Jauquet Dominique Michils Alex
Zeebroek Eddy
P250
P250
poule - 2 W 9/4
Lammertijn Birgen Michils Alex
Taets Nico
P250
P250
poule - 2 W 9/4
Van Vlierberghe Markus Wallaeys Bart
Taets Nico
P250
P250
poule - 2 W 9/4

Padel Voorjaar 2020 - 15/02/2020

Reeks: PADEL OPEN 250
Ontmoeting: K.T.C. AZALEA C / GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Jauquet Dominique De Clerck Pieter
Tavernier Ruben
P250
P250
poule - 1 W 9/6
Lammertijn Birgen De Clerck Pieter
Tavernier Kristof
P250
P100
poule - 1 W 9/3
KlassementspiramideWeerhouden punten
MinimumMaximum
110 912,921.505,88
105 709,75892,75
100 620,58708,81
95 505617
90 450,88504,84
85 380,91449,5
80 325,54379,13
75 278,59325,42
70 227,55277
65 191227,33
60 164,94190,98
55 141,13164,86
50 122,75141,08
45 105,47122,75
40 91,3105,46
35 79,0191,16
30 67,3979
25 51,6767,33
20 40,6351,67
15 29,6640,63
10 19,2529,66
5 7,3319,25
3 0,677,33
 

Klassement

SpelerEnkel vorige periodeNieuw enkelWeerhouden PtnTornooienInterclub60% van som
Maene Kelly 45 40 (*1)67,599067,59940,56
SpelerWeerhouden PtnTornooienInterclub60% van somDubbel vorige periodeNieuw dubbel
Maene Kelly 67,599067,59940,56 45 45
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar