Resultaten

Lierman Mattijs
  • Lidnummer: 0748901
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 3 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 20 ptn
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

2027 K.G. WITTE BEER - 14/09/2020 - 27/09/2020

Partner: Branders Michel
Week: 39
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Brabander Sven
Luyckx Ivo
20 ptn
20 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/4

2027 K.G. WITTE BEER - 14/09/2020 - 27/09/2020

Week: 39
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Brabander Sven
Naudts Ilse
20 ptn
20 ptn
1/8 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/4

2007 T.C. VIJVERHOF - 15/09/2020 - 27/09/2020

Partner: Devisch Pieter
Week: 39
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Garez Nicolas
Zorge René
30 ptn
20 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/1 - 7/5

2007 T.C. VIJVERHOF - 15/09/2020 - 27/09/2020

Partner: Rausch Vanessa
Week: 39
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Scheire Eline
Vandenbussche Nathan
10 ptn
40 ptn
1/8 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/2
Vandemoortele Arthur
Vandemoortele Leonie
3 ptn
20 ptn
1/16 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1

2034 T.C. BRUGHIA - 31/08/2020 - 13/09/2020

Partner: Almey Louise
Week: 37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Leliaert Pieter
Konings Kimberley
15 ptn
3 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/1
De Bois Beau
Clyncke Griet
20 ptn
10 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 4/6 - 7/5 - 10/7
Vandenbroucke Christel
Obreno Tom
20 ptn
10 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/3
Deslypere Valerie
Bisschop Piet
20 ptn
10 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 2/6 - 6/4 - 13/11
Vanhercke Pieter
Vanbelle Anne
3 ptn
20 ptn
1/16 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/4

2034 T.C. BRUGHIA - 31/08/2020 - 13/09/2020

Partner: Devisch Pieter
Week: 37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Engels Jan
Willems Stijn
10 ptn
15 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 6/3 - 0/6 - 10/5
Viane Frederik
Van Gerwen Jeroen
15 ptn
30 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 7/6 - 7/6
Piceu Pius
Claus Jules
25 ptn
5 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1
Sallet Maxim
Vanpoucke Jakke
25 ptn
20 ptn
1/16 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/4

2034 T.C. BRUGHIA - 31/08/2020 - 13/09/2020

Partner: De Laender Ellen
Week: 37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Matthys Yannick
De Clerck Marie
40 ptn
45 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 7/6 (5)

2034 T.C. BRUGHIA - 31/08/2020 - 13/09/2020

Partner: Rausch Vanessa
Week: 37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bigler Kim
Bonne Kristof
25 ptn
15 ptn
1/16 finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/4

2100 T.C. ORSCAMP - 15/08/2020 - 30/08/2020

Partner: Evrard Gilles
Week: 35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Mullem Wiebe
Claeys Matthias
35 ptn
10 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/3
De Fruyt Sven
Van Craeynest Yves
20 ptn
25 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/3
Blomme Bart
Blomme Thomas
25 ptn
15 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/0
Acou Geoffrey
Vandierendonck Guy
15 ptn
25 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4
Teerlinck Ben
Declerck Sven
30 ptn
10 ptn
1/16 finale Hoofdtabel W 6/2 - 7/6 (5)

2100 T.C. ORSCAMP - 15/08/2020 - 30/08/2020

Week: 35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Hoorne Griet
Bossuyt Stijn
5 ptn
20 ptn
Finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/3
Carrette Dieter
Schepens Inge
3 ptn
10 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 2/6 - 6/4 - 10/4
Vanbelle Anne
Vermeersch Nico
20 ptn
10 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/2
Vandecandelaere Julie
Soenen Hans
15 ptn
3 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1
Vervaele Magali
Verdruye Axel
3 ptn
25 ptn
1/16 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2

2100 T.C. ORSCAMP - 15/08/2020 - 30/08/2020

Partner: Gardin Tom
Week: 35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Obreno Tom
D'Hoop Wouter
10 ptn
10 ptn
1/16 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)
Vanhercke Pieter
Aelter Xavier
3 ptn
20 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V Walk-Over (gewettigd)
De Brabander Sven
Van Damme Olivier
20 ptn
10 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2
Mylle Henk
Vansteelandt Christophe
20 ptn
3 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/2

2100 T.C. ORSCAMP - 15/08/2020 - 30/08/2020

Week: 35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Notable Cedric
Deklerck Lucas
80 ptn
45 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 3/6 - 6/3 - 10/5
Van Haute Karel
Van Rijckeghem Gauthier
65 ptn
75 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/3

2141 TENNISVERENIGING LOPPEM - 08/08/2020 - 23/08/2020

Partner: De Laender Ellen
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dumon Thomas
Dombret Sofie
30 ptn
55 ptn
Finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/7 (7) - 10/8
Rogiest Frederique
Huys Steve
30 ptn
50 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)
Vanden Bussche Frieke
Deraedt Kristof
30 ptn
60 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 2/6 - 6/4 - 11/9
Matthys Yannick
Cappelle Stephanie
40 ptn
30 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/4 - 4/6 - 10/8

2141 TENNISVERENIGING LOPPEM - 08/08/2020 - 23/08/2020

Partner: Alloo Christ
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Nys Robbert
Vanhoenacker Lennert
35 ptn
3 ptn
1/16 finale Hoofdtabel V Walk-Over (gewettigd)

2141 TENNISVERENIGING LOPPEM - 08/08/2020 - 23/08/2020

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Pinsart Willem
Van Rijckeghem Gauthier
65 ptn
75 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 7/5

2183 TENNISCLUB OASE VZW - 29/07/2020 - 09/08/2020

Week: 32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Devisch Pieter
Pluvier Ben
15 ptn
45 ptn
Finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/3
Penninck Pieter
Bleyaert Bjorn
30 ptn
25 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 4/6 - 10/5
Van Cauwenberghe Thomas
Bisschop Piet
45 ptn
10 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/2

2183 TENNISCLUB OASE VZW - 29/07/2020 - 09/08/2020

Partner: Schutyser Sarah
Week: 32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Devisch Pieter
Vanmiddelem Kelly
15 ptn
15 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 6/1 - 7/6 (5)
Sypre Michiel
Daeninck Kelly
3 ptn
15 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/3

2183 TENNISCLUB OASE VZW - 29/07/2020 - 09/08/2020

Partner: Decock Eline
Week: 32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Sutter Gilles
Christiaens Lotte
50 ptn
5 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 6/4 - 1/6 - 10/7
Dombret Sofie
Hautekeete Filip
55 ptn
3 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/4

2024 K.T.C. AZALEA - 20/07/2020 - 02/08/2020

Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Evrard Gilles
Lams Kristina
20 ptn
10 ptn
Finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/1
Vanhercke Pieter
Vanbelle Anne
3 ptn
20 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 2/6 - 10/6
Aelter Lore
Vanluchene Michiel
25 ptn
3 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2
Wittevrongel Nathalie
Vanhove Milan
15 ptn
5 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/3

2024 K.T.C. AZALEA - 20/07/2020 - 02/08/2020

Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vangaever Alexander
Van Gerwen Jeroen
30 ptn
30 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/7 (6) - 10/4
Tant James
Van Den Broucke Balder
50 ptn
10 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/2
Pertry Peter-Jan
Van Vlaenderen Mathias
30 ptn
25 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2

2024 K.T.C. AZALEA - 20/07/2020 - 02/08/2020

Partner: Rausch Vanessa
Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Tieghem Jan
Deblaere Alexandra
20 ptn
20 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 5/7 - 11/9

2024 K.T.C. AZALEA - 20/07/2020 - 02/08/2020

Partner: Reybrouck Renzo
Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lierman Dick
Beheyt Bruno
5 ptn
30 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/3

2007 T.C. VIJVERHOF - 10/07/2020 - 19/07/2020

Partner: Branders Michel
Week: 29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dewispelaere Mattijs
Kerckhof Frederik
15 ptn
10 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V Walk-Over (gewettigd)
Gardin Tom
Alloo Christ
10 ptn
20 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/0
Viane Frederik
Maeyaert Thomas
15 ptn
10 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/4 - 2/6 - 10/5

2007 T.C. VIJVERHOF - 10/07/2020 - 19/07/2020

Partner: Devisch Pieter
Week: 29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Soete Stijn
Alloo Christ
15 ptn
20 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V Walk-Over (gewettigd)
Evrard Gilles
Cardon Guillaume
20 ptn
20 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1
Martlé Arnaud
Raynard Guido
3 ptn
30 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/2

2007 T.C. VIJVERHOF - 10/07/2020 - 19/07/2020

Partner: Helewaut Estée
Week: 29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Demuynck Tijs
Cool Feline
20 ptn
10 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V Walk-Over (gewettigd)
Degroote Frederik
Tierenteyn Lisa
15 ptn
10 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/3

2007 T.C. VIJVERHOF - 10/07/2020 - 19/07/2020

Week: 29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Schotte Jasper
Demey Bram
40 ptn
20 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V Walk-Over (gewettigd)
Claeys Geoffrey
Meuleman Kurt
10 ptn
50 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/3
Vandenbon Kevin
De Pauw Jonas
20 ptn
20 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/1

2120 T.C. SMASH OEDELEM - 24/06/2020 - 05/07/2020

Week: 27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dumon Michiel
Schotte Jasper
80 ptn
40 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/4
Pluvier Ben
Fraeye Jarne
45 ptn
75 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/2
Pinsart Willem
Carette Olivier
65 ptn
45 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 4/6 - 6/3 - 10/8

2120 T.C. SMASH OEDELEM - 24/06/2020 - 05/07/2020

Partner: Rausch Vanessa
Week: 27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dezutter Karen
Denolf Christophe
25 ptn
20 ptn
Finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/4
Cuvelier Jan
Messeyne Veerle
40 ptn
5 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/2
Snyers Amelie
Frickelo Lorenzo
25 ptn
20 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/1
Teerlinck Ben
Kempinck Lieselotte
30 ptn
10 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/1

2120 T.C. SMASH OEDELEM - 24/06/2020 - 05/07/2020

Partner: Almey Louise
Week: 27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Opstaele Annelies
Van Den Heuvel Frederic
15 ptn
15 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/2
Huys Melanie
Dewaele Bruno
20 ptn
3 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)
De Baets Natasja
Vromman Arne
15 ptn
3 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/4

2120 T.C. SMASH OEDELEM - 24/06/2020 - 05/07/2020

Week: 27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lampo Dries
Annicaert Anthony
20 ptn
30 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 6/4 - 7/5
Clerick Eddy
Pirard Thomas
25 ptn
35 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2

2183 TENNISCLUB OASE VZW - 22/02/2020 - 01/03/2020

Partner: Almey Louise
Week: 9
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Driessche Jo
Van Driessche Juliette
10 ptn
20 ptn
Finale Hoofdtabel V Walk-Over (gewettigd)
Casaert Evelyne
Demets Rudy
15 ptn
10 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4
Phlypo Jonas
Schutyser Sarah
15 ptn
10 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 7/6 (5)
Mommerency Eline
Vandorpe Frank
10 ptn
15 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/2

2183 TENNISCLUB OASE VZW - 22/02/2020 - 01/03/2020

Partner: Rausch Vanessa
Week: 9
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Decock Eline
Vanpoucke Kristof
35 ptn
10 ptn
Finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/7 (5) - 11/9
De Cock Erwin
De Cock Demi
10 ptn
35 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/0 - 3/6 - 10/8
Vandemaele Annelore
Vancauwenberghe Gerdy
40 ptn
3 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/4
Snyers Amelie
Frickelo Lorenzo
25 ptn
20 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)

2183 TENNISCLUB OASE VZW - 22/02/2020 - 01/03/2020

Week: 9
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Babylon Wannes
Dumon Thomas
20 ptn
30 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/2

2183 TENNISCLUB OASE VZW - 22/02/2020 - 01/03/2020

Partner: Decock Eline
Week: 9
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Coster Griet
Cromheecke Laurens
20 ptn
40 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 1/6 - 10/5
Baeke Cedric
Mortier Barbara
40 ptn
15 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2

2007 T.C. VIJVERHOF - 23/12/2019 - 12/01/2020

Partner: Devisch Pieter
Week: 2
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bisschop Piet
Huys Edward
10 ptn
35 ptn
Finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)
Claeys Geoffrey
Helewaut Frederick
10 ptn
35 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 2/6 - 6/4 - 10/1
Vanhulle Andy
Gilliaert Jurgen
20 ptn
15 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 3/6 - 10/5

2007 T.C. VIJVERHOF - 23/12/2019 - 12/01/2020

Partner: Schutyser Sarah
Week: 2
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Gastel Gudrun
Mestrez Michel
25 ptn
5 ptn
Finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/4
Nollet Piet
Nollet Delphine
15 ptn
15 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 7/6 (4) - 6/4
De Coster Griet
Knezevic Boris
20 ptn
10 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 7/6 (5) - 6/1
Baert Ilse
Goethals Simon
5 ptn
25 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/3

2007 T.C. VIJVERHOF - 23/12/2019 - 12/01/2020

Partner: Dalle Louisa
Week: 2
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Verstraete Isabelle
Raynard Guido
15 ptn
30 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 7/6 (4) - 6/3
Rausch Vanessa
Van Severen Steve
20 ptn
15 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2

2034 T.C. BRUGHIA - 23/12/2019 - 05/01/2020

Partner: Almey Louise
Week: 1
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Christiaen Fanny
Vanhulle Andy
5 ptn
20 ptn
Finale Hoofdtabel W 2/6 - 6/2 - 10/2
Maus Jurgen
Haekens Nathalie
15 ptn
15 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 3/6 - 6/2 - 10/7
Denolf Christophe
Depape Daphne
20 ptn
5 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/3
Schoemans Marie
Schoemans Emile
3 ptn
20 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/4

2007 T.C. VIJVERHOF - 23/12/2019 - 12/01/2020

Partner: Branders Michel
Week: 2
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Devisch Pieter
Phlypo Jonas
15 ptn
15 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 6/2 - 7/6 (6)
De Pauw Uriah
De Pauw Jonas
5 ptn
20 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2

2007 T.C. VIJVERHOF - 26/10/2019 - 03/11/2019

Partner: Devisch Pieter
Week: 44
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Demuynck Tijs
Demey Bram
20 ptn
20 ptn
Finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/7 (4) - 12/10
Stellamans Nicolas
Stellamans Tom
3 ptn
30 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1
De Groote Maarten
Naeyaert Filip
20 ptn
20 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 3/6 - 10/6
Vandendriessche Arne
Vandendriessche Rudy
35 ptn
5 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/2

2007 T.C. VIJVERHOF - 26/10/2019 - 03/11/2019

Partner: Decock Eline
Week: 44
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Pauw Lieven
Patteet Elke
25 ptn
20 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2
Baeke Cedric
Mortier Barbara
40 ptn
15 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)
Dierckx Veerle
De Raedt Tiemen
3 ptn
50 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/0 - 2/6 - 10/6

Uitslagen Interclub

Geen uitslagen beschikbaar
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

KlassementspiramideWeerhouden punten
MinimumMaximum
110 2.840,174.932,23
105 2.246,172.834,63
100 1.731,432.208,25
95 1.345,141.725,75
90 950,221.343,31
85 694,64949,72
80 530,78694,5
75 412,72530
70 341,4412,5
65 267,12340,85
60 215,38266,82
55 174,76215,37
50 144,5174,75
45 119,19144,5
40 99,26119,13
35 81,4299,21
30 64,5681,41
25 51,8364,55
20 4151,82
15 33,0941
10 21,2833,08
5 9,521,27
3 0,679,5
 

Klassement

SpelerEnkel vorige periodeNieuw enkelWeerhouden PtnTornooienInterclub60% van som
LIERMAN MATTIJS 3 3
SpelerWeerhouden PtnTornooienInterclub60% van somDubbel vorige periodeNieuw dubbel
LIERMAN MATTIJS 15 20
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar