Resultaten

Declercq Line
  • Lidnummer: 0059120
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 85 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 85 ptn
    Padel P300
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

2050 TC RUMBEKE - 29/08/2022 - 04/09/2022

Partner: Fiems Annelies
Week: 2022-35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Defoort Julie
Wittouck Louise
P200
P300
Finale Hoofdtabel W 6/1 - 4/6 - 10/3
Ragozina Svetlana
Boncquet Sara
P300
P300
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/2

2050 TC RUMBEKE - 29/08/2022 - 04/09/2022

Partner: Fiems Annelies
Week: 2022-35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Stuer Sara
Dequae Paulien
P300
P300
poule A - 3 W 9/0
Defoort Julie
Wittouck Louise
P200
P300
poule A - 2 V 9/8
Inderadjaja Joke
Lambrecht Ruth
P300
P300
poule A - 1 W 9/4

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 15/08/2022 - 21/08/2022

Partner: Ho Thanh Khuong
Week: 2022-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Horemans Kristin
De Zutter Christophe
P300
P400
Finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/4
Rycx Mikaël
Storme Claudia
P400
P300
1/2 finale Hoofdtabel W 4/6 - 6/0 - 10/7

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 15/08/2022 - 21/08/2022

Partner: Ho Thanh Khuong
Week: 2022-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Brysse Vanessa
Verlet Benjamin
P300
P400
poule B - 3 W 9/3
Goossens Keela
Van Malderen Brian
P300
P400
poule B - 2 W 9/3
De Jonghe Kaat
De Vleeschouwer Manu
P300
P400
poule B - 1 W 9/6

2110 T.C. BOSTERHOUT - 08/08/2022 - 14/08/2022

Partner: Lefere Vincent
Week: 2022-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vercauteren Noella
Popeye Ciryk
P300
P300
Finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1
Bogaert Lara
Belaen Jelle
P300
P300
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2
Inderadjaja Joke
Azou Louis
P300
P300
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/3

2110 T.C. BOSTERHOUT - 08/08/2022 - 14/08/2022

Partner: Lefere Vincent
Week: 2022-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vercauteren Noella
Popeye Ciryk
P300
P300
poule A - 3 W 9/6
Baert Virginie
Bruynooghe Joris
P300
P300
poule A - 2 W 9/5
Mattelaer David
Hoornaert Birgit
P300
P200
poule A - 1 W 9/2

2200 PADEL BRUGHIA - 25/07/2022 - 31/07/2022

Partner: Moulart Feebe
Week: 2022-30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Pysson Justine
Ewijk Chayenne
P500
P500
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/4

2200 PADEL BRUGHIA - 25/07/2022 - 31/07/2022

Week: 2022-30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Heirwegh Staf
Bonnarens Jana
P500
P500
poule B - 3 V 9/7
Lauwers Thibaut
Lammens Nina
P500
P500
poule B - 2 V 9/4
Mortier Louis
Carpentier Stefanie
P500
P500
poule B - 1 W 9/6

2200 PADEL BRUGHIA - 25/07/2022 - 31/07/2022

Partner: Moulart Feebe
Week: 2022-30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Maes Eva
Dierckx Astrid
P500
P500
poule B - 3 V 6/1 - 6/1
Heyse Sofie
Carpentier Stefanie
P500
P500
poule B - 2 W 4/6 - 6/1 - 11/9
Maerschalck Livine
Vanhyfte Eveline
P500
P500
poule B - 1 W 3/6 - 7/5 - 10/3

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 18/07/2022 - 24/07/2022

Week: 2022-29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Jonckheere Willem
Storme Claudia
P500
P300
poule A - 3 V 9/8
Landrieux Nele
Pillaert Justin
P500
P500
poule A - 2 W 9/6
Wallyn Sofie
Stellamans Tom
P500
P400
poule A - 1 V 9/8

2110 T.C. BOSTERHOUT - 11/07/2022 - 17/07/2022

Partner: Ho Thanh Khuong
Week: 2022-28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bogaert Henri
Bogaert Lara
P400
P300
Finale Hoofdtabel V 6/1 - 3/6 - 10/7
Claeys Marie
Cornelissen Alexander
P300
P400
1/2 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/0

2110 T.C. BOSTERHOUT - 11/07/2022 - 17/07/2022

Partner: Ho Thanh Khuong
Week: 2022-28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bogaert Henri
Bogaert Lara
P400
P300
poule A - 3 V 9/4
Symons Matthias
Lambrecht Ruth
P400
P300
poule A - 2 W 9/3
Vandecaveye Freddy
Haest Elise
P400
P300
poule A - 1 W 9/1

2050 TC RUMBEKE - 04/07/2022 - 10/07/2022

Partner: Peirs Rudy
Week: 2022-27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Inderadjaja Joke
Vanneste David
P300
P300
Finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/4
Deriemaeker Tom
Lambrecht Ruth
P300
P300
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 7/6 (3)

2194 ARENAL BRUGGE - 04/07/2022 - 10/07/2022

Week: 2022-27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Canneyt Mieke
Soberon Joshua
P300
P300
poule D - 3 V Walk-Over (gewettigd)
Vanhonsebrouck Birger
Kesteloot Leen
P300
P300
poule D - 2 W Walk-Over (gewettigd)
Van Holm Mattias
Casteleyn Bieke
P200
P300
poule D - 1 V Walk-Over (gewettigd)

2050 TC RUMBEKE - 04/07/2022 - 10/07/2022

Partner: Peirs Rudy
Week: 2022-27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Inderadjaja Joke
Vanneste David
P300
P300
poule A - 3 W 9/1
Debondt Nathalie
Lootens Timothy
P300
P300
poule A - 2 W 9/2
Maddens Glenn
Ennaert Britt
P300
P200
poule A - 1 W 9/1

2040 T.C. OLYMPOS - 27/06/2022 - 03/07/2022

Partner: Vandoorn Sam
Week: 2022-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanden Berghe Megan
Boelens Robin
P300
P300
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1
Horemans Kristin
De Zutter Christophe
P300
P300
Finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2

2040 T.C. OLYMPOS - 27/06/2022 - 03/07/2022

Partner: Vandoorn Sam
Week: 2022-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Horemans Kristin
De Zutter Christophe
P300
P300
poule A - 3 W 9/6
Warlop Laurence
Syx Timothy
P200
P200
poule A - 2 W 9/2
Vercauteren Noella
Heggerick Wim
P300
P300
poule A - 1 W 9/3

Uitslagen Interclub

Cornet Padel Mixed Cup - 18/09/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 2
Ontmoeting: PADEL CLUB VISION 21 B / T.C. BOSTERHOUT A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Inderadjaja Joke Vandekerckhove Céline
Lambrecht Ruth
P300
P300
poule - 1 W 9/0
Van Pottelberghe Geert Bogaert Henri
Vandekerckhove Céline
P400
P300
poule - 1 W 9/5
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar

  • Periode: