Resultaten

Rasschaert Stephanie
  • Lidnummer: 0519640
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 3 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 3 ptn
    Padel P50
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 13/09/2021 - 19/09/2021

Partner: De Breuck Zoë
Week: 2021-37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Couvreur Janis
Mertens Stephanie
P50
P50
Finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/3
Sel Magali
De Rycker Charlotte
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/4
De Neve Lotte
D'Heer Liesbeth
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/3

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 13/09/2021 - 19/09/2021

Partner: De Breuck Zoë
Week: 2021-37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Smet Valerie
Pauwels Karen
P100
P50
poule E - 3 W 9/2
Grunwald Anja
Hoflack Marleen
P100
P50
poule E - 2 W 9/0
Van Gyseghem Greet
Plaieser Ann
P100
P50
poule E - 1 W 9/1

8140 T.C. BECKHAND - 30/08/2021 - 05/09/2021

Partner: Landuyt Mattias
Week: 2021-35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Cock Anneleen
Vervoort Robin
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel V 7/6 - 3/6 - 10/5

8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS - 30/08/2021 - 05/09/2021

Partner: Derde Benjamin
Week: 2021-35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Acker Jochen
Vynckier Lien
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/1

8140 T.C. BECKHAND - 30/08/2021 - 05/09/2021

Partner: Landuyt Mattias
Week: 2021-35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Baetens Jeroen
De Neve Lotte
P200
P100
poule A - 2 V 9/8
Vermeulen Nicky
Everaert Lucca
P200
P200
poule A - 1 W 9/7

8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS - 30/08/2021 - 05/09/2021

Partner: Derde Benjamin
Week: 2021-35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Morel de Westgaver Tanguy
Braeckman Géraldine
P200
P200
poule B - 3 W 9/6
Lanckman Margot
Claessens Stefan
P100
P200
poule B - 2 W 9/6
Adriaens Stefanie
Reynvoet Pascal
P100
P200
poule B - 1 V 9/8

0163 T.C. DE CHALET - 23/08/2021 - 29/08/2021

Partner: Carnoy Annelies
Week: 2021-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Beleyr Elke
Leysen Jessie
P50
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2
De Wit Laura
Mees Lana
P100
P50
1/2 finale Hoofdtabel V 4/6 - 6/3 - 10/6

8159 T.C. ELEVEN - 23/08/2021 - 29/08/2021

Week: 2021-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Demaret Leen
Vandeweege Wim
P100
P100
Finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/3
Schepens Gunther
Vanhoutte Ann
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 7/6 (4) - 6/4
Vermout Anouk
Stieperaere Tijl
P50
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2

0163 T.C. DE CHALET - 23/08/2021 - 29/08/2021

Partner: Carnoy Annelies
Week: 2021-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Verlinden Charlotte
Sijtsma Anke
P100
P100
poule C - 1 W 9/6
De Ridder Karen
Nagels Yasmine
P100
P50
poule C - 3 W 9/0

8159 T.C. ELEVEN - 23/08/2021 - 29/08/2021

Week: 2021-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Delbaere Maxime
Brodelet Justine
P100
P50
poule A - 3 W 9/3
Weymaere Cindy
Van Hecke Johan
P50
P100
poule A - 2 W 9/3
Verstraete Lut
Van den berghe Bert
P100
P100
poule A - 1 W 9/2

8194 BOTZ PADEL - 16/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Geers Matthias
Week: 2021-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Baete Mieke
Eeckhout Wesley
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel V 6/3 - 7/5

8194 BOTZ PADEL - 16/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Baete Mieke
Week: 2021-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Baere Eva
Van Der Vieren Inez
P100
P100
Finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/7 - 14/12
Van Landeghem Paulien
D'haese Alison
P100
P50
1/2 finale Hoofdtabel W 4/6 - 7/5 - 10/4

8194 BOTZ PADEL - 16/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Geers Matthias
Week: 2021-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Maenhaut Eva
Vervaet Arne
P50
P100
poule C - 3 W 9/1
Van Hecke Dirk
De Kimpe Ruth
P100
P50
poule C - 2 W 9/0
Amar Hanane
Peelman Jurgen
P100
P100
poule C - 1 W 9/4

8194 BOTZ PADEL - 16/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Baete Mieke
Week: 2021-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Huys Caroline
Mets Diane
P100
P50
poule A - 3 W 9/0
Van Lokeren Isabel
Van Bogaert Natalie
P100
P50
poule A - 2 W 9/2
Callewaert Karine
van Ertvelde Elsie
P100
P100
poule A - 1 W 9/3

2053 T.C. KORTEMARK - 09/08/2021 - 15/08/2021

Partner: Landuyt Mattias
Week: 2021-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Baecke Bert
Haest Elise
P100
P50
Finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/3
Boncquet Rik
Boncquet Sara
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2
Ladlani Anwar
Schaut Lore
P100
P50
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4

8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE - 09/08/2021 - 15/08/2021

Partner: Murphy Ellen
Week: 2021-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dekeyser Feline
Van Genabet Marijke
P50
P50
Finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/1
De Jaeger Justine
Weymaere Evi
P50
P50
1/2 finale Hoofdtabel W 7/6 (5) - 6/1
Decoopman Mieke
Moreels Caroline
P50
P50
1/4 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/0

2053 T.C. KORTEMARK - 09/08/2021 - 15/08/2021

Partner: Landuyt Mattias
Week: 2021-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Tanghe Anne-Mie
Vandevelde Dave
P100
P100
poule D - 3 W 9/3
Loose Julie
Vancoillie Kjell
P100
P100
poule D - 2 W 9/1
Deruyter Saar
Vandecaveye Freddy
P100
P100
poule D - 1 V 9/8

8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE - 09/08/2021 - 15/08/2021

Partner: Murphy Ellen
Week: 2021-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Achte Kim
Van Achte Conny
P50
P50
poule B - 3 W 9/0
Mallien Delphine
Dhooghe Emma
P50
P50
poule B - 2 W 9/0
Marien Ine
Michiels Anne
P50
P50
poule B - 1 W 9/2

8159 T.C. ELEVEN - 12/07/2021 - 18/07/2021

Week: 2021-28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Neirynck Ilke
Vlaemynck Nancy
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2
Baete Annick
Baete Mieke
P100
P100
Finale Hoofdtabel W 4/6 - 6/2 - 11/9
Demaret Leen
De Vrieze Jana
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 7/5 - 7/6 (3)

2050 TC RUMBEKE - 12/07/2021 - 18/07/2021

Partner: Landuyt Mattias
Week: 2021-28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Evers Annelies
Deputter Henri
P50
P100
Finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/4
Boncquet Sara
Van Thomme Sam
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 3/6 - 10/5
Ragozina Svetlana
Rosseel Cédric
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4

8159 T.C. ELEVEN - 12/07/2021 - 18/07/2021

Week: 2021-28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Rampelberg Helke
Raes Annemie
P100
P100
poule D - 3 W 9/5
Barbier Justine
Walraeve Charlotte
P50
P100
poule D - 2 W 9/2
Deschildre Joyce
Evers Annelies
P100
P50
poule D - 1 W 9/5

2050 TC RUMBEKE - 12/07/2021 - 18/07/2021

Partner: Landuyt Mattias
Week: 2021-28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lefevere Wim
Verstraete Dagmar
P100
P100
poule E - 3 W 9/2
Vanhenden Lies
Dewaele Tristan
P100
P100
poule E - 2 W 9/3
De Baecke Bert
Haest Elise
P100
P50
poule E - 1 W 9/4

8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS - 05/07/2021 - 11/07/2021

Partner: Baete Mieke
Week: 2021-27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bracke Kaat
Meganck Nathalie
P100
P100
Finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/2
Lanckman Margot
Baert Lien
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1
Baete Annick
Murphy Yasmine
P100
P50
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2

8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS - 05/07/2021 - 11/07/2021

Partner: Baete Mieke
Week: 2021-27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandendooren Tess
De Neve Lotte
P100
P100
poule D - 3 W 9/2
D'Heer Liesbeth
De Breuck Zoë
P100
P50
poule D - 2 W 9/3
Devlies Sarah
Duflou Marie
P50
P100
poule D - 1 W 9/6

8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS - 28/06/2021 - 04/07/2021

Partner: De Breuck Zoë
Week: 2021-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Brusselmans Felke
Van den Berghe Evelyne
P50
P50
Finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/3
Depuydt Orphée
Heirman Annelies
P50
P50
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/0
Capiau Aurelie
D'hont Shana
P50
P50
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/1

8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS - 28/06/2021 - 04/07/2021

Partner: De Breuck Zoë
Week: 2021-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Damme Wendy
Hofmans Sandy
P50
P50
poule C - 3 W 9/1
Derudder Drieke
De Wispelaere An
P50
P50
poule C - 2 W 9/3
Mertens Cindy
Abbeloos Joke
P50
P50
poule C - 1 W 9/1

8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE - 14/06/2021 - 20/06/2021

Week: 2021-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Meiresonne Charlotte
Demets Rudy
P50
P100
Finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/0
Van Yper Mieke
Jolie Frank
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/0 - 7/6 (1)
Pays Nick
Verhenne Joke
P100
P50
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/1

8010 GANTOISE - 14/06/2021 - 20/06/2021

Partner: Baete Mieke
Week: 2021-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Derycke Virginie
Matthijs Karolien
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel V 7/5 - 6/2

8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE - 14/06/2021 - 20/06/2021

Week: 2021-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Mussche Ruben
Willocq Kathleen
P100
P100
poule D - 3 W 9/7
Bral Kenneth
Heirman Annelies
P100
P50
poule D - 2 W 9/2
Oosterbosch Jelle
Oosterbosch Ymke
P100
P50
poule D - 1 W 9/4

8010 GANTOISE - 14/06/2021 - 20/06/2021

Partner: Baete Mieke
Week: 2021-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Hyfte Tamara
Ramos Katty
P50
P100
poule A - 3 W 9/0
Hoste Ingrid
Pletinckx Nanou
P50
P100
poule A - 2 W 9/2
Lips Veerle
Vermeulen Nele
P50
P100
poule A - 1 W 9/3

8136 T.C. TOPSPIN - 07/06/2021 - 13/06/2021

Partner: Landuyt Mattias
Week: 2021-23
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Acker Geert
Bontinck Anja
P100
P50
1/4 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/1
Fierens Raf
Baete Mieke
P100
P100
Finale Hoofdtabel W 6/3 - 7/5
Adriaens Stefanie
Van Impe Philippe
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/2

8136 T.C. TOPSPIN - 07/06/2021 - 13/06/2021

Partner: Baete Mieke
Week: 2021-23
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Hantson Veronique
Fahy Eavan
P100
P100
Finale Hoofdtabel W 7/6 (2) - 2/6 - 11/9
Verwaeren Leen
D'haese Alison
P100
P50
1/2 finale Hoofdtabel W 7/6 (2) - 6/1
Heirwegh Annelore
Carnoy Annelies
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/4

8136 T.C. TOPSPIN - 07/06/2021 - 13/06/2021

Partner: Landuyt Mattias
Week: 2021-23
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Achte Kim
Apere Kristof
P50
P100
poule A - 3 W 9/0
Schelfaut Hilde
Haelterman Tracy
P50
P100
poule A - 2 W 9/0
Pynket Patrick
De Cock Bianca
P100
P100
poule A - 1 W 9/5

8136 T.C. TOPSPIN - 07/06/2021 - 13/06/2021

Partner: Baete Mieke
Week: 2021-23
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Hantson Veronique
Fahy Eavan
P100
P100
poule B - 3 V 9/5
Mechant Hilde
Verschelden Jessie
P50
P100
poule B - 2 W 9/0
Vanmaercke Mieke
Van Wijnsberghe Veronique
P100
P100
poule B - 1 W 9/1

Uitslagen Interclub

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 3 - 23/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 100
Ontmoeting: K.A.V. DENDERMONDE TENNIS C / T.C. TOPSPIN B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Leysen Tim Van Hauwe Ken
Broothaers Bart
P100
P100
poule - 5 W 9/2
Leysen Steven De Both Thijs
Van Caenegem Stijn
P100
P100
poule - 5 W 9/4
De Rouck Koen De Both Thijs
Haleydt Renaat
P100
P100
poule - 5 W 9/6

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 17/10/2021

Reeks: PADEL DAMES 50
Ontmoeting: K.A.V. DENDERMONDE TENNIS C / T.C. TOPSPIN A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Murphy Ellen Degryse An
De Maere Deborah
P50
P50
poule - 4 W 9/0
De Kimpe Ruth Degryse An
Poppe Katrien
P50
P50
poule - 4 W 9/0
Murphy Yasmine Rombout Ans
De Maere Deborah
P50
P50
poule - 4 W 9/0

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 3 - 16/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 100
Ontmoeting: T.C. TOPSPIN B / T.C. HOF TER BURST E
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Bruyne Pascal Schulze Matthias
Halet Koen
P100
P100
poule - 4 W 9/1
Leysen Tim Du Bois Lieven
Schulze Luc
P100
P100
poule - 4 V 9/5

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 15/10/2021

Reeks: PADEL GEMENGD 100
Ontmoeting: T.C. TOPSPIN B / TS KENTA B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Murphy Ellen Gabriel Nancy
Audenaert Peggy
P50
P50
poule - 4 W 9/1
Landuyt Mattias Venneman Niels
Audenaert Peggy
P100
P50
poule - 4 W 9/1

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 10/10/2021

Reeks: PADEL DAMES 50
Ontmoeting: PADEL WAASLAND D / T.C. TOPSPIN A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Murphy Yasmine Aerts Katrien
Vandecasteele Maaike
P50
P50
poule - 3 W 9/0
Murphy Ellen Aerts Katrien
Vertenten Heidi
P50
P50
poule - 3 W 9/0
De Kimpe Ruth De Keulenaer Katrien
Aerts Katrien
P50
P50
poule - 3 W 9/1

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 3 - 09/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 100
Ontmoeting: T.C. TOPSPIN B / HANGAR PADEL CLUB E
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Leysen Steven Anseel Tim
De Meurichy Didier
P100
P100
poule - 3 W 9/8
De Rouck Koen De Meurichy Didier
De Booij Carl
P100
P100
poule - 3 W 9/2
Collewaert Robin Anseel Tim
De Booij Carl
P100
P100
poule - 3 W 9/7

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 08/10/2021

Reeks: PADEL GEMENGD 100
Ontmoeting: BOTZ PADEL A / T.C. TOPSPIN B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Murphy Ellen Van Bruyssel Véronique
Dierick Lies
P100
P50
poule - 3 W 9/1
Landuyt Mattias Rombaut Evi
Siau Wilbrecht
P100
P100
poule - 3 W 9/1

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 03/10/2021

Reeks: PADEL DAMES 50
Ontmoeting: T.C. TOPSPIN A / T.C. HOF TER BURST B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Mechant Hilde Cami Gerda
Van Geit Sarah
P50
P50
poule - 2 W 9/0
Murphy Ellen Brusselmans Tessa
Smekens Margot
P50
P50
poule - 2 W 9/1
Murphy Yasmine Smekens Margot
Van Geit Sarah
P50
P50
poule - 2 W 9/2

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 3 - 02/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 100
Ontmoeting: BOTZ PADEL B / T.C. TOPSPIN B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Rouck Koen Van Hecke Wim
Van Acker Geert
P100
P100
poule - 2 W 9/5
Leysen Tim De Moyer Ben
Van Acker Geert
P100
P100
poule - 2 W 9/2

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 01/10/2021

Reeks: PADEL GEMENGD 100
Ontmoeting: T.C. TOPSPIN B / T.C. HOF TER BURST E
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Murphy Yasmine Vanderstappen Amber
Van den Berghe Evelyne
P100
P50
poule - 2 W 9/3
Landuyt Mattias Van Malderen Brian
Van den Berghe Evelyne
P100
P50
poule - 2 W 9/3

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 26/09/2021

Reeks: PADEL DAMES 50
Ontmoeting: RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B / T.C. TOPSPIN A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Murphy Yasmine Capiau Aurelie
Van puyenbroeck Manon
P50
P50
poule - 1 W 9/2
De Kimpe Ruth Veeckman Sarah
Van Doorsselaer Nina
P50
P50
poule - 1 W 9/1
Mechant Hilde Van Doorsselaer Nina
Jourquin Mathilde
P50
P50
poule - 1 W 9/1

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 3 - 25/09/2021

Reeks: PADEL OPEN 100
Ontmoeting: T.C. TOPSPIN B / PADEL CLUB LOKEREN A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Leysen Tim Van Puyvelde Gill
Lammens Xeno
P100
P100
poule - 1 W 9/2
Collewaert Robin Swaelens Maxim
De Vleeschauwer Tibo
P100
P100
poule - 1 W 9/8
De Rouck Koen Gothivarekar Sanjay
De Vleeschauwer Tibo
P100
P100
poule - 1 W 9/1

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 24/09/2021

Reeks: PADEL GEMENGD 100
Ontmoeting: K.A.V. DENDERMONDE TENNIS D / T.C. TOPSPIN B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Murphy Yasmine D'haese Alison
De Breuck Zoë
P50
P50
poule - 1 W 9/4
Vermeir Kurt Hemelaer Thomas
D'haese Alison
P100
P50
poule - 1 W 9/2
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar