Resultaten

Van Landeghem Pieterjan
  • Lidnummer: 0856769
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 20 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 20 ptn
    Padel P200
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

8126 T.C. HOF TER BURST - 01/11/2021 - 06/11/2021

Partner: Baetens Jeroen
Week: 2021-44
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanderstappen Philippe
Bral Kenneth
P200
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1
Kempenaers Dimitri
Fromont David
P100
P100
Finale Hoofdtabel W 7/5 - 4/6 - 10/5
Van Pelt Matthias
Goldberg John
P100
P200
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/3

8126 T.C. HOF TER BURST - 01/11/2021 - 06/11/2021

Partner: Baetens Jeroen
Week: 2021-44
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Geem Sven
Janssens Jeroen
P200
P100
poule D - 3 W 9/3
De Ridder Gaetan
Crollen Thomas
P200
P100
poule D - 2 W 9/1
De Schoesitter Jordy
De Schoesitter Nicky
P200
P100
poule D - 1 W 9/6

8187 HANGAR PADEL CLUB - 25/10/2021 - 30/10/2021

Week: 2021-43
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Rooms Bernard
Thomas Arne
P300
P300
poule D - 3 V 9/3
Thibaut Jeroen
De Corte Koen
P300
P300
poule D - 2 W 9/8
Van Happen Pieter
Kesselaers Jonas
P200
P300
poule D - 1 V 9/7

8180 PADEL WAASLAND - 06/09/2021 - 12/09/2021

Week: 2021-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Marteau Mario
De Corte Koen
P300
P300
1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 3/6 - 12/10
Schauwers Arne
Coomans William
P300
P300
1/8 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/4

8180 PADEL WAASLAND - 06/09/2021 - 12/09/2021

Partner: Leysen Tim
Week: 2021-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Happen Pieter
Reynaerts Rütger
P200
P200
poule H - 3 V Walk-Over (gewettigd)
Segers Joachim
Poppe Lukas
P200
P100
poule H - 2 V Walk-Over (gewettigd)
Van Reeth Ward
Coddens Pieter
P200
P200
poule H - 1 V Walk-Over (gewettigd)

8180 PADEL WAASLAND - 06/09/2021 - 12/09/2021

Week: 2021-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Happen Pieter
Reynaerts Rütger
P200
P200
poule D - 3 V 9/8
Cuypers Maxime
Waterschoot Tom
P300
P300
poule D - 2 W 9/7
Hoste Youri
Merchiers Geert
P300
P300
poule D - 1 W 9/2

8140 T.C. BECKHAND - 30/08/2021 - 05/09/2021

Week: 2021-35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Cock Anneleen
Vervoort Robin
P200
P200
poule B - 3 V 9/4
Vierendeels Rune
Raskin Nick
P200
P200
poule B - 1 V 9/1

8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS - 02/08/2021 - 08/08/2021

Week: 2021-31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Keppens Iljen
Pauwels Stijn
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/3

8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS - 02/08/2021 - 08/08/2021

Week: 2021-31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Jaeger Thibault
Reynvoet Pascal
P200
P200
poule D - 3 W 9/8
Siau Steff
Redant Jonas
P200
P200
poule D - 2 V 9/8
Mannaerts Tom
Meyers Ruben
P200
P200
poule D - 1 W 9/7

8180 PADEL WAASLAND - 19/07/2021 - 25/07/2021

Week: 2021-29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Defever Elien
Hoornaert Wim
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/3

8180 PADEL WAASLAND - 19/07/2021 - 25/07/2021

Week: 2021-29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandendorpe Didier
Verbeeren Vanessa
P100
P200
poule C - 1 W Walk-Over (gewettigd)
Broodtaerts Kim
Ponsin Iris
P200
P100
poule C - 3 W 9/5
Van Den Broeck Kathy
Vanderstappen Philippe
P200
P200
poule C - 2 W 9/5

8180 PADEL WAASLAND - 19/07/2021 - 25/07/2021

Partner: Moens Bart
Week: 2021-29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Schoonjans Halewijn
De Munnynck Francis
P200
P100
poule F - 3 V 9/2
Rutsaert Benoit
Beyaert Kurt
P200
P200
poule F - 2 V 9/7
Van Nerom Ward
D'Angelo Robin
P100
P200
poule F - 1 V 9/3

0128 T.C. KROMVELD - 01/07/2021 - 04/07/2021

Week: 2021-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Broodtaerts Elien
De Leenheer Nicolas
P200
P100
poule B - 3 V 9/5
Spiessens Sofie
Gulders Olivier
P100
P200
poule B - 2 V 9/7
Verstraeten Nathalie
Liekens Benny
P200
P200
poule B - 1 V 9/4

Uitslagen Interclub

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 3 - 16/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: T.C. TOPSPIN C / K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Wilde Tijl Rommel Kurt
Van Hecke Yannick
P200
P200
poule - 4 W 9/3
De Visscher Hugo Poppe Stijn
Van Hecke Yannick
P200
P200
poule - 4 W 9/6

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 3 - 09/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A / PADEL WAASLAND B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Geers Matthias Vermeulen Nicky
Bonente Claudio
P200
P200
poule - 3 W 9/7
Bral Kenneth Vermeulen Nicky
Everaert Lucca
P200
P200
poule - 3 W 9/8
De Visscher Katrien Vermeulen Nicky
De Smet Jurgen
P200
P200
poule - 3 V 9/4

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 3 - 02/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: BOTZ PADEL B / K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Visscher Katrien Van Hese Frederik
Van Hese Hendrik
P100
P200
poule - 2 W 9/5
Van der Rijt Leo Roels Rembert
Van Hese Hendrik
P100
P200
poule - 2 V 9/8

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 3 - 25/09/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: T.C. HOF TER BURST C / K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van der Rijt Leo del Corral Cédric
Van Antenhove Joeri
P100
P100
poule - 1 V 9/4
Bral Kenneth Van Malderen Brian
Marcoen Mats
P100
P100
poule - 1 W 9/5
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar