Resultaten

De Roose Maxime
  • Lidnummer: 0062985
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 3 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 3 ptn
    Padel P300
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

8057 T.C. MERELBEKE - 07/09/2020 - 13/09/2020

Partner: De Kimpe Michel
Week: 37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Den Brande Yves
Vermeulen Geert
P250
P250
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/2
Fort Frederik
Van de Wynkele Stig
P100
P100
Finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/3
Caryn Bert
De Witte Ben
P250
P250
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/2

8057 T.C. MERELBEKE - 07/09/2020 - 13/09/2020

Partner: De Kimpe Michel
Week: 37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandeputte Pieter
Vandermassen Jasper
P100
P100
poule A - 3 W 9/5
Van Huffel Bart
Piens Olivier
P100
P100
poule A - 2 W 9/0
Van Meirhaeghe Stevie
De Vetter Frederik
P250
P250
poule A - 1 W 9/3

8145 TS KENTA - 31/08/2020 - 06/09/2020

Partner: De Kimpe Michel
Week: 36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Caryn Bert
Vachon Hugo
P250
P250
Finale Hoofdtabel W 6/2 - 2/6 - 10/8
De Lille Peter
Vergauwen Roel
P250
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 7/5
Vandeputte Pieter
Vandermassen Jasper
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2

8145 TS KENTA - 31/08/2020 - 06/09/2020

Partner: De Kimpe Michel
Week: 36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Impe Joran
Joos Rickard
P250
P100
poule A - 3 W 9/5
Molem Kris
Baeyens Werner
P100
P100
poule A - 2 W 9/2
Vande Moortele Jorn
Vande Moortele Tibo
P100
P100
poule A - 1 W 9/2

8121 T.C. ZOTTEGEM - 24/08/2020 - 30/08/2020

Partner: De Kimpe Michel
Week: 35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Goossens Laurens
Goossens Ludwig
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2
Dellaert Kobe
Van Damme Kevin
P250
P250
Finale Hoofdtabel W 7/6 (3) - 4/6 - 17/15
De Tandt Jelle
Van Mossevelde Simon
P250
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/3 - 7/5

8121 T.C. ZOTTEGEM - 24/08/2020 - 30/08/2020

Partner: De Kimpe Michel
Week: 35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van der Stuyft Mattias
De Rese Dimi
P250
P100
poule A - 3 W 9/1
De Smet Van Damme Jan
Van Schoors Erik
P250
P100
poule A - 2 W 9/0
Vanhee Dieter
Collage Kristof
P100
P100
poule A - 1 W 9/5

8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL - 13/07/2020 - 19/07/2020

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Breusegem Mathias
De Saedeleir Laurens
P100
P100
Finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1
De Groot Stef
Van Hecke Mathias
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/3
Claus Dieter
De Backer Bram
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/3

8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL - 13/07/2020 - 19/07/2020

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Breusegem Mathias
De Saedeleir Laurens
P100
P100
poule A - 3 W 9/5
Blancquaert Jesse
Geleyte Nathan
P100
P100
poule A - 2 W 9/0
Van den Abeele Wout
Dierickx Quinten
P100
P100
poule A - 1 W 9/1

7012 TENZA - 29/06/2020 - 05/07/2020

Partner: De Kimpe Michel
Club: 7012 TENZA
Week: 27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Joris Frank
De Greef Thierry
P250
P250
Finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/0
Schauwers Arne
Van Gucht Kris
P250
P250
1/2 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/1
Kucirek Tomas
Kucirek Daniel
P250
P250
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1

7012 TENZA - 29/06/2020 - 05/07/2020

Partner: De Kimpe Michel
Club: 7012 TENZA
Week: 27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Doms Kjell
Dierickx Robby
P250
P250
poule B - 2 W 9/8
Depauw Robby
Van Blyenbergh Marc
P250
P250
poule B - 3 W 9/7
Van Halle Dries
Deriemaeker Stijn
P100
P100
poule B - 1 W 9/0

8145 TS KENTA - 22/06/2020 - 28/06/2020

Partner: De Kimpe Michel
Week: 26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Hermans Gregory
Bovijn Joris
P250
P250
Finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/3
Baele Thomas
Vanhauwe Peter
P250
P250
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/4
Caryn Bert
Matarranz Martin Lucio
P250
P250
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/2

8145 TS KENTA - 22/06/2020 - 28/06/2020

Partner: De Kimpe Michel
Week: 26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Demonty Ben
Pereboom Lawrence
P250
P250
poule C - 3 V 9/7
De Beule Kenny
Troch Bart
P250
P250
poule C - 2 W 9/2
Baele Matthias
Colpaert Eli
P100
P100
poule C - 1 W 9/2

Uitslagen Interclub

Padel Najaar 2020 - 17/10/2020

Reeks: PADEL OPEN 100
Ontmoeting: T.C. LIERDE A / T.C. PLAYERS C
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Derstappen Davy Vande Pontseele Ronny
De Bruycker Pieter
P100
P100
poule - 4 W 9/1
Van Herreweghe Filip Van Paemel Jordi
Broodcoorens Jarno
P100
P100
poule - 4 W 9/1

Padel Najaar 2020 - 17/10/2020

Reeks: PADEL OPEN 250
Ontmoeting: T.C. LIERDE B / T.C. PLAYERS B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Herremans Pieter Capelleman Philip
De Smedt Dominik
P250
P250
poule - 4 W 9/0
Van Mossevelde Simon Capelleman Philip
Torrekens Bruno
P250
P250
poule - 4 W 9/3

Padel Najaar 2020 - 10/10/2020

Reeks: PADEL OPEN 100
Ontmoeting: T.C. PLAYERS C / TC VELINA A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Derstappen Davy Broodcoorens Niels
Pangrazio Ken
P100
P100
poule - 3 W 9/2
Van Herreweghe Filip Broodcoorens Niels
Eggermont Kenneth
P100
P100
poule - 3 W 9/1

Padel Najaar 2020 - 10/10/2020

Reeks: PADEL OPEN 250
Ontmoeting: T.C. PLAYERS B / TENNISCLUB CHALET RADAR A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Arys David Bogaert Lieven
Van Eeckhout Julien
P250
P100
poule - 3 W 9/3
Beyl Lieven Vandenhoucke Arno
Bogaert Lieven
P250
P250
poule - 3 W 9/3
Van Mossevelde Simon Glorieux Tim
Van Eeckhout Julien
P250
P100
poule - 3 W 9/0

Padel Najaar 2020 - 03/10/2020

Reeks: PADEL OPEN 100
Ontmoeting: T.C. ZOTTEGEM D / T.C. PLAYERS C
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Derstappen Davy Lippens Rene
De Pril Franky
P100
P100
poule - 2 W 9/0
Ringoet Levi Scheirlinckx Sven
De Pril Franky
P100
P100
poule - 2 W 9/0

Padel Najaar 2020 - 03/10/2020

Reeks: PADEL OPEN 250
Ontmoeting: T.C. MERELBEKE B / T.C. PLAYERS B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Arys David De Vetter Frederik
De Smet Karel
P250
P100
poule - 2 W 9/2
De Roose Christophe Langerock Jan
De Smet Karel
P250
P100
poule - 2 W 9/1

Padel Voorjaar 2020 - 07/03/2020

Reeks: PADEL OPEN 100
Ontmoeting: T.C. PLAYERS A / BRUSSELSE T.C. B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Damme Bjorn Vandendooren Billy
Van Crombrugghe Matthias
P100
P100
poule - 2 W 9/3
Ringoet Levi Dolphen Stijn
Van Crombrugghe Matthias
P100
P100
poule - 2 W 9/0
Van Herreweghe Filip Wellekens Louis
Vandendooren Billy
P100
P100
poule - 2 W 9/2

Padel Voorjaar 2020 - 15/02/2020

Reeks: PADEL OPEN 100
Ontmoeting: TENZA A / T.C. PLAYERS A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Der Hoeven Peter De Beule Roger
Warlop Marc
P100
P100
poule - 1 W 9/6
Van Derstappen Davy De Beule Roger
Vanderhoeven Jonas
P100
P100
poule - 1 W 9/4
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar