Resultaten

Viña Sten
  • Lidnummer: 0743123
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 3 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 3 ptn
    Padel P500
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

8180 PADEL WAASLAND - 07/09/2020 - 13/09/2020

Week: 37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Langendonck Ronny
De Peuter Tom
P500
P500
1/4 finale Hoofdtabel V 7/6 - 6/7 - 10/7
Vanhentenrijk Steve
Thysens Mats
P500
P500
1/8 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1

8180 PADEL WAASLAND - 07/09/2020 - 13/09/2020

Week: 37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bolsius Stefaan
Rome Christophe
P250
P250
poule A - 3 W 9/1
De Boeck Zjef
Keppens Lendert
P250
P250
poule A - 2 V 9/8
Van Hecke Pieter
Bauwmans Bart
P500
P500
poule A - 1 W 9/7

0107 PADELCLUB TER EIKEN - 31/08/2020 - 06/09/2020

Week: 36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bogaerts Bram
Laureys Wim
P500
P500
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/3
Van De Velde Julien
Vanden Eynde Didier
P500
P500
1/2 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/1

0107 PADELCLUB TER EIKEN - 31/08/2020 - 06/09/2020

Week: 36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Kets Matthias
Kets Yentl
P500
P250
poule C - 3 W 9/3
Van Den Bergh Nico
Heylen Stijn
P250
P500
poule C - 2 W 9/7
Van Camp Jan
Govaerts Bart
P500
P500
poule C - 1 V 9/4

0163 T.C. DE CHALET - 24/08/2020 - 30/08/2020

Partner: Bogaerts Bram
Week: 35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Kevelaerts Bram
Ceusters Nicolas
P750
P750
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 7/5

7126 PADEL 1800 - 24/08/2020 - 30/08/2020

Partner: Bogaerts Bram
Week: 35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Camp Jan
Govaerts Bart
P500
P500
1/2 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/3
Dewinter James
Ferrari Tanguy
P500
P500
1/4 finale Hoofdtabel W 7/6 (5) - 7/6 (5)

7126 PADEL 1800 - 24/08/2020 - 30/08/2020

Partner: Bogaerts Bram
Week: 35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Wilder Gertjan
Verloo Kenneth
P500
P500
poule F - 3 W 9/8
Eeckhout Viktor
Van De Vloet Arnaud
P250
P250
poule F - 2 W 9/1
Meuleman Pieter
Aurrecoechea Igor
P250
P500
poule F - 1 W 9/7

0163 T.C. DE CHALET - 24/08/2020 - 30/08/2020

Partner: Bogaerts Bram
Week: 35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Ost Peter
Stilten Jan
P750
P500
poule A - 3 W 6/7 (4) - 7/6 (5) - 10/4
Springael Jasper
Kenis Jesse
P750
P750
poule A - 1 W 6/4 - 3/6 - 10/4
Dresen Vick
De Proost Arno
P500
P1000
poule A - 2 V 6/4 - 3/6 - 11/9

5029 T.C. MOL - 17/08/2020 - 23/08/2020

Partner: Pont Nicolas
Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Seminck Nicolas
De Block Jeroen
P1000
P500
1/2 finale Hoofdtabel V 6/2 - 7/6 (5)

5029 T.C. MOL - 17/08/2020 - 23/08/2020

Partner: Pont Nicolas
Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Heyndrickx Jens
Cornelis Gilles
P750
P750
poule A - 3 W 7/5 - 6/0
Evens Joris
Dierckx Marco
P500
P500
poule A - 2 W 6/2 - 6/3
Van Rompaey Tim
De Smedt Tim
P750
P750
poule A - 1 W 6/4 - 6/2

7091 T.C. PANORAMA - 10/08/2020 - 16/08/2020

Week: 33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Kintaert Lorenz
Vanmechelen Sam
P500
P500
Finale Hoofdtabel W 4/6 - 7/6 (5) - 10/7
Verheyen Vincent
Franssen Jan
P500
P500
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/4

0220 PADEL 360 TURNHOUT - 10/08/2020 - 16/08/2020

Partner: Bogaerts Bram
Week: 33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Kooken Gijs
Janssens Thomas
P750
P750
1/2 finale Hoofdtabel V 6/3 - 7/5
Van Maldeghem Ruben
Feyen Nicolas
P750
P500
1/4 finale Hoofdtabel W 7/6 (5) - 5/7 - 10/7

0220 PADEL 360 TURNHOUT - 10/08/2020 - 16/08/2020

Partner: De Winter Laura
Week: 33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Swaans Elias
Swaans Charlotte
P500
P500
Finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/3
Lannoy Philippe
Hermans Katrien
P250
P500
1/2 finale Hoofdtabel W 7/6 (3) - 6/3

7091 T.C. PANORAMA - 10/08/2020 - 16/08/2020

Week: 33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Ridder Reinout
Cuypers Maxime
P250
P250
poule C - 3 V 1/0 opgave
Boux Didier
Bekir Adri
P500
P250
poule C - 2 W 9/7
Lens Frank
De Cuyper Edwin
P500
P500
poule C - 1 W 9/6

0220 PADEL 360 TURNHOUT - 10/08/2020 - 16/08/2020

Partner: De Winter Laura
Week: 33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Swaans Elias
Swaans Charlotte
P500
P500
poule B - 2 V 9/5
Persoons Dries
Jané Maria
P500
P250
poule B - 1 W 9/4
Van Mechelen Michiel
Omloop Frauke
P250
P250
poule B - 3 W 9/8

0220 PADEL 360 TURNHOUT - 10/08/2020 - 16/08/2020

Partner: Bogaerts Bram
Week: 33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Veys Navarro
Van Rompaey Tim
P750
P750
poule A - 2 W 6/4 - 6/4
Cleiren Geert
Mollemans Glenn
P750
P500
poule A - 1 W 6/4 - 6/0
Kevelaerts Bram
Kajou Brian
P750
P500
poule A - 3 V 6/1 - 6/4

8126 T.C. HOF TER BURST - 27/07/2020 - 01/08/2020

Partner: De Smet Raf
Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Rouck Louis
Heirwegh Staf
P500
P500
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/1

8126 T.C. HOF TER BURST - 27/07/2020 - 01/08/2020

Partner: De Smet Raf
Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Isterdael Tom
Coignau Bart
P500
P250
poule C - 2 W 9/2
Keppens Lendert
Van Der Plas Yannick
P250
P500
poule C - 1 V 9/5

5024 T.C. HEUSDEN - 13/07/2020 - 19/07/2020

Partner: Bogaerts Bram
Week: 29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Grauls Mathias
Franssen Jan
P750
P500
1/2 finale Hoofdtabel V Walk-Over (gewettigd)

5024 T.C. HEUSDEN - 13/07/2020 - 19/07/2020

Partner: Bogaerts Bram
Week: 29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Medjahed Jamel
Schroyen Jelmer
P500
P750
poule A - 3 W 6/2 - 6/2
Wijnen Klaas
Ceyssens Robbe
P500
P500
poule A - 2 V 4/6 - 6/0 - 10/7
Claesen Jasper
Kinable Roel
P750
P500
poule A - 1 W 4/6 - 6/4 - 10/8

0163 T.C. DE CHALET - 06/07/2020 - 12/07/2020

Partner: Franck Yannick
Week: 28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Kajou Brian
Baert Gilles
P500
P500
1/2 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/2
Van Den Bergh Nico
Van Den Broeck Seppe
P250
P500
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/2

0163 T.C. DE CHALET - 06/07/2020 - 12/07/2020

Partner: Franck Yannick
Week: 28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Ackerbroeck Dries
Mertens Mario
P250
P500
poule A - 2 W 9/1
Vercammen Joep
Vercammen Ben
P250
P500
poule A - 3 W 9/3
Dolfyn Christian
Dolfyn Benoit Jr
P500
P250
poule A - 1 W 9/6

0048 T.C. DE HASSELT - 22/06/2020 - 28/06/2020

Partner: Bogaerts Bram
Week: 26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Camp Jan
Govaerts Bart
P500
P500
Finale Hoofdtabel V 6/3 - 7/6
Muyldermans Kim
Mestach An-Sophie
P500
P500
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2

0048 T.C. DE HASSELT - 22/06/2020 - 28/06/2020

Partner: Bogaerts Bram
Week: 26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Pauwels Jasper
Mommaers Mark
P250
P500
poule B - 3 W 9/3
Jottier Mathias
Swinnen Wim
P500
P250
poule B - 2 W 9/6
Luyten Jeff
Aurrecoechea Igor
P500
P500
poule B - 1 W 9/6

0221 GARRINCHA ANTWERPEN - 24/02/2020 - 01/03/2020

Partner: Dierckx Astrid
Week: 9
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Veys Xander
Dom Evelyne
P750
P500
Finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/0
Cuypers Dorien
De Mulder Sam
P500
P500
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 4/6 - 10/6
Hox Valerie
Van Langendonck Ronny
P500
P500
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1

0221 GARRINCHA ANTWERPEN - 24/02/2020 - 01/03/2020

Week: 9
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Roels Jelle
Moinil Christof
P750
P750
poule D - 3 V 7/6 (0) - 4/6 - 10/8
Van Cauwenberge Pieterjan
De Decker Koen
P750
P750
poule D - 2 V 6/1 - 6/4
Van Hecke Pieter
Bauwens Bart
P500
P750
poule D - 1 W 6/4 - 6/3

0221 GARRINCHA ANTWERPEN - 24/02/2020 - 01/03/2020

Partner: Dierckx Astrid
Week: 9
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Swaans Elias
Swaans Charlotte
P500
P500
poule C - 3 W 9/1
Veys Xander
Dom Evelyne
P750
P500
poule C - 2 V 9/2
Meys Annouck
Timmerman Stephane
P500
P500
poule C - 1 W 9/5

7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN - 17/02/2020 - 23/02/2020

Partner: Laureys Wim
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Leeuw Wout
Van Dooren Joseph
P250
P250
poule C - 3 V 9/6
Vansteenwinckel Renaat
Jacobs Werner
P500
P250
poule C - 2 W 9/6
Gilissen Piet
Lemkens Peter
P500
P500
poule C - 1 V 9/4

Uitslagen Interclub

Padel Voorjaar 2020 - 08/03/2020

Reeks: PADEL OPEN 500
Ontmoeting: T.C. LOVANIUM B / PADELCLUB TER EIKEN D
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Pont Nicolas De Maeseneer Kris
Juste Robin
P500
P500
poule - 2 W 9/4
Bogaerts Bram Wierinckx Wim
Juste Robin
P500
P500
poule - 2 W 9/8
Laureys Wim Logghe Maarten
Juste Robin
P500
P500
poule - 2 V 9/6

Padel Voorjaar 2020 - 16/02/2020

Reeks: PADEL OPEN 500
Ontmoeting: PADELCLUB TER EIKEN D / G.T. TESSENDERLO A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Aurrecoechea Igor Vandewouwer Gregory
Verhaegen Arthur
P500
P500
poule - 1 W 9/2
Bogaerts Bram Huygens Lander
Verhaegen Arthur
P500
P500
poule - 1 W 9/6
Laureys Wim Liberloo Sam
Verhaegen Arthur
P500
P500
poule - 1 W 9/6
Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar