Resultaten

Peeters Peter
  • Lidnummer: 0522047
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 35 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 35 ptn
    Padel P200
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL - 23/08/2021 - 29/08/2021

Partner: Hens Steven
Week: 2021-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Soontjens Koen
Vos Sven
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel V 7/5 - 3/6 - 11/9

5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD - 23/08/2021 - 29/08/2021

Partner: Bogaerts Yves
Week: 2021-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Maes Wout
Urkens Glenn
P100
P200
1/2 finale Hoofdtabel W 1/6 - 6/3 - 10/8
Tullen Jorrit
Huysmans Jorne
P200
P200
Finale Hoofdtabel V 7/6 - 7/5

5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD - 23/08/2021 - 29/08/2021

Partner: Jansen Els 1
Week: 2021-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Daems Katrien
Geerts Senne
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/3

5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL - 23/08/2021 - 29/08/2021

Partner: Hens Steven
Week: 2021-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Goots Gwen
Wilms Lieven
P200
P100
poule C - 3 W 9/3
Vanneste Pieterjan
Brebels Aiko
P200
P200
poule C - 2 W 9/1
Van Roosbroeck Hans
Berghmans Wim
P200
P200
poule C - 1 W 9/7

5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD - 23/08/2021 - 29/08/2021

Partner: Jansen Els 1
Week: 2021-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Muyshond Sharleen
Bourgeois Ruben
P200
P200
poule B - 3 W 9/0
Sprangers Matthias
Luyten Bonny
P200
P100
poule B - 2 W 9/3
Van Goethemd Manon
Baldewijns Lars
P100
P200
poule B - 1 W 9/0

5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD - 23/08/2021 - 29/08/2021

Partner: Bogaerts Yves
Week: 2021-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanden Boer Luc
Breugelmans Daniel
P200
P100
poule B - 3 W 9/3
Roeymans Jonas
Floran Leysen
P200
P100
poule B - 2 W 9/3
Bellens Gunther
Joos Thomas
P200
P200
poule B - 1 W 9/5

5029 T.C. MOL - 16/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Jansen Els 1
Week: 2021-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Stifkens Jan
Schrijvers Laura
P200
P200
Finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/3
Vandendungen Anja
Van dingenen Kim
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/0
Donckers Griet
Veraghtert Stef
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4

5029 T.C. MOL - 16/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Hens Steven
Week: 2021-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Wittel Sigi
Oosters Jan
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/4

5029 T.C. MOL - 16/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Jansen Els 1
Week: 2021-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Verboven Saar
Koppen Jens
P100
P200
poule C - 3 W 9/6
Vanden Boer Luc
Faes Sarah
P200
P200
poule C - 2 W 9/3
Govaerts Martine
Corthals Dirk
P200
P100
poule C - 1 W 9/1

5029 T.C. MOL - 16/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Hens Steven
Week: 2021-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Verdonck Andreas
Joos Thomas
P200
P200
poule E - 3 W 9/3
Janssens Jelle
Ickmans Bart
P200
P200
poule E - 2 W 9/0
Govaerts Maarten
Celen Joeri
P200
P200
poule E - 1 W 9/8

5029 T.C. MOL - 26/07/2021 - 01/08/2021

Partner: Jansen Els 1
Week: 2021-30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dom Stijn
Willems Siri
P100
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/1

5029 T.C. MOL - 26/07/2021 - 01/08/2021

Partner: Jansen Els 1
Week: 2021-30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Verboven Saar
Koppen Jens
P100
P200
poule A - 3 W 9/4
Darmont Stefanie
Geyskens Tom
P200
P200
poule A - 2 V 9/3
Daems Katrien
Vanderheyden Jan
P200
P100
poule A - 1 W 9/4

5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD - 12/07/2021 - 18/07/2021

Partner: Peeters Gert
Week: 2021-28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Jansegers Tom
Hens Steven
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 7/6 (2)

5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD - 12/07/2021 - 18/07/2021

Partner: Dierckx Guy
Week: 2021-28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vos Dries
Claes Gil
P300
P300
poule A - 3 V 9/3
Joos Thomas
Swinnen Jens
P200
P300
poule A - 2 V 9/5
Rutten Jan
Wuytens Marco
P300
P200
poule A - 1 W 9/0

5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD - 12/07/2021 - 18/07/2021

Partner: Peeters Gert
Week: 2021-28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Moerkens Raf
Koppen Jens
P100
P200
poule C - 3 W 9/6
Joos Thomas
Van Uytsel Chris
P200
P200
poule C - 2 W 9/8
Janssens Bavo
Janssens Eddy
P200
P200
poule C - 1 W 9/3

5029 T.C. MOL - 21/06/2021 - 27/06/2021

Partner: Hens Steven
Week: 2021-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Driessen Thomas
Meykens Thomas
P200
P200
Finale Hoofdtabel V 6/3 - 7/6 (5)
Vandermeer Yannick
Laenen Jelle
P100
P200
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/3
Geeraerts Michiel
Viaene Tom
P100
P200
1/4 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/0

5029 T.C. MOL - 21/06/2021 - 27/06/2021

Partner: Jansen Els 1
Week: 2021-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lodewyckx Arne
Das Messaliena
P200
P200
Finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/4
Verhaegen Katrijn
Hoekx Dennis
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel W 7/5 - 1/6 - 11/9
Caers Sofie
Viaene Tom
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4

5029 T.C. MOL - 21/06/2021 - 27/06/2021

Partner: Jansen Els 1
Week: 2021-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Govaerts Martine
Corthals Dirk
P200
P100
poule A - 3 W 9/4
Lyen Anne
Koppen Jens
P200
P200
poule A - 2 W 9/1
Reynders Annelies
Bervoets Bart
P100
P200
poule A - 1 W 9/0

5029 T.C. MOL - 21/06/2021 - 27/06/2021

Partner: Hens Steven
Week: 2021-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Theeuwen Mario
Melotte Gunther
P200
P200
poule B - 3 W 9/1
Hermans Daan
Van Hout Ron
P200
P200
poule B - 2 W 9/8
Cardinaels Thomas
Smets Gunter
P200
P200
poule B - 1 W 9/4

Uitslagen Interclub

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 5 - 13/11/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: T.C. MOL D / T.C. WINTERSLAG A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Hens Steven Holtappels Christophe
Bochenek Jimmy
P200
P200
1/16 finale W 9/6
Hermans Stijn Holtappels Christophe
Broens Michael
P200
P200
1/16 finale W 9/6
Bogaerts Yves Holtappels Christophe
Smets Daan
P200
P200
1/16 finale V 9/5

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 5 - 23/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: T.C. MOL D / TENNIS- & PADELCLUB FIELD A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Jansegers Tom Joos Thomas
Van dingenen Kim
P200
P200
poule - 5 W 9/7
Hens Steven Van Uytsel Chris
Van dingenen Kim
P200
P200
poule - 5 W 9/6

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 5 - 16/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: G.T. TESSENDERLO D / T.C. MOL D
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bogaerts Yves Henderickx Joris
Meeuwissen Gunter
P200
P200
poule - 4 W 9/6
Jansegers Tom Knippenberg Maarten
Henderickx Joris
P200
P200
poule - 4 W 9/7

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 5 - 25/09/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: KGTP DEN BRUUL C / T.C. MOL D
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bogaerts Yves Pauwels Griet
Van Hirtum Noortje
P100
P100
poule - 1 W 9/1
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar