Resultaten

Serteels Kathleen
  • Lidnummer: 0521495
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 25 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 25 ptn
    Padel P200
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof - 31/10/2022 - 06/11/2022

Partner: Renneboog Steicy
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Claus Ellen
Rogghé Kelly
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/4
De Boeck Annelies
Nagels Bieke
P200
P100
Finale Hoofdtabel W 4/6 - 7/6 (5) - 10/7

8105 TC VELINA - 31/10/2022 - 06/11/2022

Partner: De Bolle Kris
Week: 2022-44
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Pessemier Elke
Aertgeets Renaud
P200
P200
Finale Hoofdtabel W 7/6 (3) - 6/3
Vanderstraeten Jan
Cosijns Anissa
P200
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/2

8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof - 31/10/2022 - 06/11/2022

Partner: Renneboog Steicy
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Capiau Aurelie
Van der Linden Célestine
P200
P200
poule B - 3 V 9/8
Dobbelaire Anja
Libaers Maxine
P100
P100
poule B - 2 W 9/2
Bex Elke
Van Gansbeke Marijke
P200
P100
poule B - 1 W 9/4

8105 TC VELINA - 31/10/2022 - 06/11/2022

Partner: De Bolle Kris
Week: 2022-44
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Pessemier Elke
Aertgeets Renaud
P200
P200
poule B - 3 W 9/8
Meganck Thomas
D'Heer Liesbeth
P200
P200
poule B - 2 W 9/4
Ghijsels Jody
Vanhoutte Wannes
P200
P200
poule B - 1 W 9/7

7026 TENNIS S.D.I. VZW - 05/09/2022 - 11/09/2022

Partner: Tordeurs Ronny
Week: 2022-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dubois Michael
Cnops Corine
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/3

8121 T.C. ZOTTEGEM - 05/09/2022 - 11/09/2022

Partner: De Bolle Kris
Week: 2022-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Buyle Jonas
De Wispelaere An
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/3
De Blanc Ellen
Dutranoy Glenn
P200
P200
Finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/3

8121 T.C. ZOTTEGEM - 05/09/2022 - 11/09/2022

Partner: De Bolle Kris
Week: 2022-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Ryaziga Joy
Hanssens David
P200
P200
poule A - 3 W 9/5
T'Joen Sara
De Henau Jonathan
P100
P200
poule A - 2 W 9/4
Mertens Thomas
Saccasyn Kristien
P200
P200
poule A - 1 W 9/5

7026 TENNIS S.D.I. VZW - 05/09/2022 - 11/09/2022

Partner: Tordeurs Ronny
Week: 2022-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Meganck Thomas
D'Heer Liesbeth
P200
P200
poule A - 2 V 9/5
Minnebo Laura
Massage Menno
P200
P200
poule A - 3 W Walk-Over (gewettigd)

8145 TS KENTA - 15/08/2022 - 21/08/2022

Partner: Heyman Els
Week: 2022-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Huyghe Nina
Baeyens Nora
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel V Walk-Over (gewettigd)

8145 TS KENTA - 15/08/2022 - 21/08/2022

Partner: Heyman Els
Week: 2022-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Clercq Charlotte
Vermeir Sarah
P200
P200
poule A - 3 W 9/3
Vanmaercke Mieke
Van Driessche Jelis
P200
P200
poule A - 2 W 9/1
Callewaert Karine
van Ertvelde Elsie
P200
P200
poule A - 1 W 9/2

7133 BELL PADEL - 20/06/2022 - 26/06/2022

Partner: Asselman Sophie
Week: 2022-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Brusselmans Felke
Libaut Karlien
P100
P200
Finale Hoofdtabel W 7/6 (6) - 6/2
Claus Ellen
Huyghens Cindy
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 2/6 - 10/6

7133 BELL PADEL - 20/06/2022 - 26/06/2022

Partner: Asselman Sophie
Week: 2022-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Daelemans Florence
Jacobs Lyn
P100
P200
poule A - 3 W 9/5
Brusselmans Felke
Libaut Karlien
P100
P200
poule A - 2 W 9/7
Diependaele Ilse
De Clercq Erika
P200
P200
poule A - 1 W 9/3

Uitslagen Interclub

Cornet Padel Senior Cup - 19/11/2022

Reeks: PADEL DAMES 40 2
Ontmoeting: PADEL HET VELD A / T.C. PLAYERS B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Backer Annelies Smits Ria
De Bie Godelieve
P100
P200
1/8 finale V 9/4
Asselman Sophie Delanote Joke
De Bie Godelieve
P200
P200
1/8 finale W 9/7

Cornet Padel Mixed Cup - 13/11/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: T.C. PLAYERS F / TS KENTA C
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Heyman Els Huyghe Nina
Duyvejonck Liesbeth
P200
P200
poule - 5 V 9/4
Tordeurs Ronny Huyghe Nina
De Smet Robin
P200
P200
poule - 5 V 9/0

Cornet Padel Senior Cup - 12/11/2022

Reeks: PADEL DAMES 40 2
Ontmoeting: T.C. PLAYERS B / IN.TERNATIONAL A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Asselman Sophie Demaertelaere Petra
Gies Kathleen
P200
P200
poule - 5 W 9/3
De Backer Annelies Demaertelaere Petra
Anahi Machado
P200
P100
poule - 5 W 9/7

Cornet Padel Mixed Cup - 30/10/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: BRUSSELSE T.C. F / T.C. PLAYERS F
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Tordeurs Ronny Van Humbeeck Vanessa
Van Hove Bruno
P50
P300
poule - 4 W 9/2
Heyman Els Demeyere Nancy
Janssens Laetitia
P200
P100
poule - 4 W 9/3

Cornet Padel Senior Cup - 29/10/2022

Reeks: PADEL DAMES 40 2
Ontmoeting: TC DIEPENBROEK VZW A / T.C. PLAYERS B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Asselman Sophie Eenens Elke
Buggenhout Inge
P100
P100
poule - 4 W 9/8 (4)
Heyman Els Buggenhout Inge
De Pauw Katleen
P100
P100
poule - 4 W 9/0

Cornet Padel Mixed Cup - 16/10/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: T.C. PLAYERS F / T.C. DENDERLEEUW A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Heyman Els Depoortere Indra
Vanderhaeghen Ellen
P100
P200
poule - 3 V 9/7
Tordeurs Ronny Vanderhaeghen Ellen
Van De Velde Lars
P200
P200
poule - 3 V 9/2

Cornet Padel Senior Cup - 15/10/2022

Reeks: PADEL DAMES 40 2
Ontmoeting: Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof A / T.C. PLAYERS B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Asselman Sophie De Meyer Stefanie
Claus Ellen
P200
P200
poule - 3 V 9/1
Heyman Els Claus Ellen
Huyghens Cindy
P200
P200
poule - 3 V 9/8 (5)

Cornet Padel Mixed Cup - 02/10/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: T.C. HOF TER BURST A / T.C. PLAYERS F
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Heyman Els Vermeir Sarah
Vermeir Saartje
P200
P200
poule - 2 W 9/4
Tordeurs Ronny De Brandt Robby
Vermeir Sarah
P200
P200
poule - 2 V 9/8 (4)

Cornet Padel Senior Cup - 01/10/2022

Reeks: PADEL DAMES 40 2
Ontmoeting: T.C. PLAYERS B / TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Heyman Els Segers Dina
Schraepen Nathalie
P200
P200
poule - 2 W 9/1
Asselman Sophie Segers Dina
Monsieur Ann
P200
P200
poule - 2 W 9/2

Cornet Padel Mixed Cup - 18/09/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: T.C. PLAYERS F / IN.TERNATIONAL A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Coignau Inge Merki Katrijn
Bruwaert Kaya
P200
P300
poule - 1 W 9/8 (5)
Tordeurs Ronny Jacobs Lyn
Baeyens Tommy
P200
P200
poule - 1 W 9/5

Cornet Padel Senior Cup - 17/09/2022

Reeks: PADEL DAMES 40 2
Ontmoeting: T.C. HOF TER BURST A / T.C. PLAYERS B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Asselman Sophie De Schrijver Tchesca
Duchau Els
P100
P100
poule - 1 W 9/0
De Backer Annelies Mariën Veerle
Duchau Els
P50
P100
poule - 1 W 9/1
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar

  • Periode: