Resultaten

Wallaeys Bart
  • Lidnummer: 0234857
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 5 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 5 ptn
    Padel P300
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 16/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Taets Nico
Week: 2021-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanderghote Thomas
Kemel Jonathan
P200
P100
1/8 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/4

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 16/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Brysse Vanessa
Week: 2021-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Delagrange Yara
Pijpaert Henk
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/2

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 16/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Brysse Vanessa
Week: 2021-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Borny Stephanie
Versyck Stefaan
P200
P200
poule C - 3 W 9/4
Everaerd Faye
Butsraen Kevin
P200
P200
poule C - 2 W 9/4
De Decker Babette
Carette Olivier
P200
P200
poule C - 1 V 9/2

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 16/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Taets Nico
Week: 2021-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Ruyter Sam
Grillet Mathieu
P100
P200
poule A - 3 W 9/5
Verhelst Arne
Vandenbussche Nathan
P100
P200
poule A - 2 W 9/1
Heugeu Cedric
Bogaert Bram
P200
P100
poule A - 1 W 9/5

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 19/07/2021 - 25/07/2021

Partner: Perseyn Bart
Week: 2021-29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Butsraen Kevin
Butsraen Kyliaan
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/2
Heyvaert Wim
Van Parys Donald
P200
P200
1/8 finale Hoofdtabel W 7/5 - 7/6

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 19/07/2021 - 25/07/2021

Partner: Perseyn Bart
Week: 2021-29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bondroit Nico
De Vetter Frederik
P100
P200
poule H - 3 W 9/6
Kimpe Glenn
Benais Vincent
P200
P200
poule H - 2 V 9/1
Vanoverberghe Lennart
Ameloot Mick
P100
P200
poule H - 1 W 9/2

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 19/07/2021 - 25/07/2021

Partner: Van Ganse Muriel
Week: 2021-29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Ragozina Svetlana
Grillet Mathieu
P100
P200
poule C - 3 W 9/7
De Paepe Philippe
Tourlamain Katrien
P200
P200
poule C - 2 V 9/5
Brysse Vanessa
Taets Nico
P200
P200
poule C - 1 V 9/6

Uitslagen Interclub

Schweppes Padel Najaar 2021 - 20/11/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: OSTEND TENNIS CLUB C / T.C. ST-MICHIELS A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Zeebroek Eddy Laporte Mathijs
Segaert Dieter
P100
P100
1/8 finale V 9/6
Taets Nico Coulier Niels
Bullynck Jasper
P200
P200
1/8 finale W 9/6
Borny John Vercaemst Willem
Bullynck Jasper
P100
P200
1/8 finale V 9/6

Schweppes Padel Najaar 2021 - 13/11/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C / OSTEND TENNIS CLUB C
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Zeebroek Eddy Inghelbrecht Kris
Vanhonsebrouck Birger
P200
P100
1/16 finale W 9/6
Borny John Ramakers Bart
Vanhonsebrouck Birger
P200
P100
1/16 finale W 9/2
Taets Nico Inghelbrecht Kris
Ramakers Bart
P200
P200
1/16 finale W 9/4

Schweppes Padel Najaar 2021 - 23/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: OSTEND TENNIS CLUB C / T.C. KOKSIJDE B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Zeebroek Eddy Warreyn Tom
Bruynooghe Joris
P200
P200
poule - 5 W 9/4
Versyck Stefaan Baert Virginie
Warreyn Tom
P200
P200
poule - 5 W 9/4
Gabriels Thierry Baert Virginie
Bruynooghe Joris
P200
P200
poule - 5 W 9/3

Schweppes Padel Najaar 2021 - 16/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 300
Ontmoeting: TENNISVERENIGING LOPPEM A / OSTEND TENNIS CLUB D
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Beirens Jan Maenhout Rien
Taecke Tomas
P300
P300
poule - 4 V 9/5
Verduyn Tomas Volders Nicholas
Taecke Tomas
P200
P300
poule - 4 W 9/8
Heugeu Cedric Verschoore Kris
Taecke Tomas
P300
P300
poule - 4 V 9/1

Schweppes Padel Najaar 2021 - 02/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: OSTEND TENNIS CLUB C / PADEL ON THE BEACH VZW A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Zeebroek Eddy Popeye Ciryk
Anseeuw Steve
P100
P200
poule - 2 W 9/4
Taets Nico Calleeuw Yanis
Anseeuw Steve
P200
P200
poule - 2 W 9/3
Borny John Vandenauweele Jonathan
Anseeuw Steve
P100
P200
poule - 2 W 9/7

Schweppes Padel Najaar 2021 - 25/09/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: TENNISVERENIGING LOPPEM A / OSTEND TENNIS CLUB C
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Borny John Van Damme Hart
De Landtsheer Steven
P200
P100
poule - 1 W 9/5
Zeebroek Eddy De Landtsheer Steven
Samyn Olivier
P100
P100
poule - 1 W 9/8
Taets Nico Van Damme Hart
Samyn Olivier
P200
P100
poule - 1 W 9/5
  • Periode:

De klassementsberekening dubbel is momenteel niet beschikbaar.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar

  • Periode: