Resultaten

Roose Aaron
  • Lidnummer: 0709680
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 70 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 70 ptn
    Padel P500
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

2075 WAREGEM TENNIS CLUB - 07/09/2020 - 13/09/2020

Partner: Dobbelaere Kris
Week: 37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lammens Laurens
Demuynck Axel
P500
P500
1/2 finale Hoofdtabel V 6/4 - 4/6 - 10/3
Demasure Jan
Coene Pieter
P500
P500
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1

2075 WAREGEM TENNIS CLUB - 07/09/2020 - 13/09/2020

Partner: Dobbelaere Kris
Week: 37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Stalpaert Bart
Vandevelde Tom
P500
P500
poule A - 3 W 9/6
Vansever Maarten
Vansever Ruben
P250
P250
poule A - 2 W 9/4
Gheyle Niels
Borbon Martinez Asdrubal
P500
P500
poule A - 1 V 9/6

2016 K.T.C. ST. GEORGES - 31/08/2020 - 06/09/2020

Partner: Lekkerkerker Max
Week: 36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Cant Louis
Huysveld Isaac
P750
P500
1/2 finale Hoofdtabel V 7/6 (86) - 6/2

2016 K.T.C. ST. GEORGES - 31/08/2020 - 06/09/2020

Partner: Dobbelaere Kris
Week: 36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Verleye Louis
Vandevelde Milan
P500
P500
1/4 finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/1

2016 K.T.C. ST. GEORGES - 31/08/2020 - 06/09/2020

Partner: Lekkerkerker Max
Week: 36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Demeyere Christophe
Vandendriessche Arthur
P750
P500
poule A - 3 W 7/6 (6) - 6/3
Pollie Nicolas
Vandermarliere Nicolas
P500
P750
poule A - 2 V 6/3 - 6/2
Heyse Erwin
Van Hooreweghe Bavo
P750
P500
poule A - 1 W 6/4 - 5/7 - 10/6

2016 K.T.C. ST. GEORGES - 31/08/2020 - 06/09/2020

Partner: Dobbelaere Kris
Week: 36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lammertyn Henri
Verlinde Robin
P500
P250
poule A - 1 W 9/4
Vanderborght Sebastien
Vanderborght Nicolas
P250
P250
poule A - 2 W 9/6
Vandeputte Bram
Demasure Jan
P250
P500
poule A - 3 V 9/6

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 17/08/2020 - 23/08/2020

Partner: De Beir Thomas
Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Verleye Louis
Vandenabeele Pieter-Jan
P500
P500
1/2 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/3
Bossier Michael
Wallaeys Lars
P500
P500
1/4 finale Hoofdtabel W 7/6 (5) - 7/6 (5)

2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. - 17/08/2020 - 23/08/2020

Partner: Lekkerkerker Max
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Duytsche Thomas
Claeys Bart
P750
P750
poule A - 3 V 6/2 - 6/2
Pollie Nicolas
Vandermarliere Nicolas
P500
P750
poule A - 2 V 6/3 - 7/5
Gysens Michael
Claeys Sam
P750
P750
poule A - 1 V 6/3 - 6/4

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 17/08/2020 - 23/08/2020

Partner: De Beir Thomas
Week: 34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Neyrinck Filip
Bourdon Nick
P500
P500
poule A - 3 W 9/5
Denolf Kurt
Bourdeaud'hui Wesly
P500
P250
poule A - 2 W 9/3
De Cock Tim
Claes Jochen
P500
P500
poule A - 1 V 9/4

8005 KON. DEINZE T.C. - 03/08/2020 - 09/08/2020

Partner: Sonneville Kevin
Week: 32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Debaveye Clement
Dockx Kenneth
P750
P750
1/4 finale Hoofdtabel V 6/0 - 6/4

8005 KON. DEINZE T.C. - 03/08/2020 - 09/08/2020

Partner: Sonneville Kevin
Week: 32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Ost Peter
Stilten Jan
P750
P500
poule A - 3 W 3/6 - 6/2 - 10/5
Nollet Ief
De Rouck Louis
P1000
P500
poule A - 2 V 6/2 - 6/1
Deriemaker Jurgen
Bercez Baptist
P500
P500
poule A - 1 W 6/2 - 6/1

2024 K.T.C. AZALEA - 27/07/2020 - 02/08/2020

Partner: De Beir Thomas
Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vuylsteke Tom
Boi Nicolas
P750
P750
1/2 finale Hoofdtabel V 1/6 - 7/6 (6) - 14/12

2024 K.T.C. AZALEA - 27/07/2020 - 02/08/2020

Partner: De Beir Thomas
Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandeputte Joran
Rodenbach Samuel
P750
P750
poule B - 3 W 1/6 - 6/4 - 10/6
Ost Peter
Stilten Jan
P750
P500
poule B - 2 W 6/4 - 4/6 - 10/8
De Wever Xander
Huysveld Isaac
P1000
P500
poule B - 1 W 6/2 - 7/5

8005 KON. DEINZE T.C. - 13/07/2020 - 19/07/2020

Partner: Sonneville Kevin
Week: 29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Belle Geoffrey
Vanderkimpen Stijn
P750
P750
poule B - 3 W 7/6 (8) - 6/4
Claes Bert
Springael Jasper
P750
P750
poule B - 2 V 6/3 - 6/4
Pollie Nicolas
Vandermarliere Nicolas
P500
P750
poule B - 1 W 4/6 - 6/1 - 10/7

2194 PADELCLUB BRUGGE - 06/07/2020 - 12/07/2020

Partner: Lekkerkerker Max
Week: 28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Ruys Robin
Calluy Aaron
P750
P750
1/8 finale Hoofdtabel V 6/2 - 7/6 (7)

2194 PADELCLUB BRUGGE - 06/07/2020 - 12/07/2020

Partner: Lekkerkerker Max
Week: 28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vuylsteke Tom
Boi Nicolas
P750
P750
poule E - 3 W 6/4 - 4/6 - 10/8
Van Rompaey Tim
De Smedt Tim
P750
P750
poule E - 2 V 6/1 - 6/2
Lamaire Bert
Onraedt Tom
P500
P500
poule E - 1 W 7/5 - 6/1

2075 WAREGEM TENNIS CLUB - 22/06/2020 - 28/06/2020

Partner: Dobbelaere Kris
Week: 26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Radulescu Sorin
Demasure Jan
P500
P500
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4
Gezelle Nicolas
Vandendriessche Arthur
P500
P500
1/2 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/4

2075 WAREGEM TENNIS CLUB - 22/06/2020 - 28/06/2020

Partner: Dobbelaere Kris
Week: 26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandevijvere Maarten
Vandevelde Milan
P500
P500
poule C - 3 V 9/6
Van Lierde Nick
Van Malderghem Tim
P500
P250
poule C - 2 W 9/6
Van Hecke Nico
Decock Frank
P500
P250
poule C - 1 W 9/4

2024 K.T.C. AZALEA - 24/02/2020 - 01/03/2020

Partner: De Beir Thomas
Week: 9
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Verquin Mathias
D'Haese Dimitri
P500
P1000
Finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/4
Decock Sven
Dendooven Dimitri
P750
P750
1/2 finale Hoofdtabel W 7/5 - 7/5

2024 K.T.C. AZALEA - 24/02/2020 - 01/03/2020

Partner: De Beir Thomas
Week: 9
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanhecke Christophe
Dedecker Vincent
P500
P1000
poule A - 3 W 6/4 - 6/4
Roelandts Kevin
Ruckebusch Stijn
P500
P500
poule A - 2 W 6/3 - 6/4
Verquin Mathias
D'Haese Dimitri
P500
P1000
poule A - 1 V 6/2 - 6/2

8180 PADEL WAASLAND - 17/02/2020 - 23/02/2020

Partner: Radulescu Sorin
Week: 8
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vereertbrugghen Andy
Himpe Simon
P500
P500
1/4 finale Hoofdtabel W 7/5 - 7/5
Jouret Arnaud
Kerkhove Guillaume
P500
P500
1/2 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/1

8180 PADEL WAASLAND - 17/02/2020 - 23/02/2020

Partner: Radulescu Sorin
Week: 8
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dewachter Davy
De Muinck Bodhi
P500
P250
poule E - 3 W 9/2
Verbraeken Gilles
Verbraeken Luc
P500
P500
poule E - 2 W 9/5
Vanpeene Kristof
Boom Shenzi
P250
P500
poule E - 1 W 9/7

Uitslagen Interclub

Padel Voorjaar 2020 - 08/03/2020

Reeks: PADEL OPEN 750
Ontmoeting: WAREGEM TENNIS CLUB / PADEL WAASLAND
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Duquesne Goran Ost Peter
Steeman Nicolas
P750
P750
poule - 2 V 7/5 - 4/6 - 10/5
Sonneville Kevin Steeman Nicolas
Bauwens Bart
P750
P750
poule - 2 W 7/6 (2) - 6/3
Lekkerkerker Max Steeman Nicolas
Calluy Aaron
P750
P750
poule - 2 V 6/2 - 7/5

Padel Voorjaar 2020 - 16/02/2020

Reeks: PADEL OPEN 750
Ontmoeting: TENNISCLUB CHALET RADAR / WAREGEM TENNIS CLUB
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Sonneville Kevin Laurent Pieter
Lens Pieter
P500
P750
poule - 1 V 6/3 - 6/3
Lekkerkerker Max Dugardeyn Arne
Wieleman Steven
P750
P750
poule - 1 V 7/6 - 7/6
Radulescu Sorin Dugardeyn Arne
Lens Pieter
P750
P750
poule - 1 V 6/4 - 6/4
Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar