Resultaten

Warners Aukje
  • Lidnummer: 2270028
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 3 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 3 ptn
    Padel P200
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

5111 PADELCLUB CIRCUIT ZOLDER - 31/10/2022 - 06/11/2022

Partner: Kerckx Lindsay
Week: 2022-44
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dullers Anneleen
Vanderzande Julie
P100
P100
poule C - 3 V 9/5
Indeherberg Hanne
Jaemers Brenda
P50
P100
poule C - 2 V 9/8
Gemis Alexandra
Braekers Sarah
P100
P100
poule C - 1 W 9/3

5072 T.C. DRIEHOEVEN - 03/10/2022 - 09/10/2022

Partner: Eyers Barry
Week: 2022-40
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Voets Steven
Kerkhofs Senna
P100
P50
Finale Hoofdtabel V 7/6 (5) - 6/4
Haldermans Niels
Papens Linda
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2
Jordens Gery
Nowak Kristel
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/2

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 03/10/2022 - 09/10/2022

Partner: Gille Jill
Week: 2022-40
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dewinkeler Isabelle
Guelinckx Sarah
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/3
Appeltans Paulien
Vranken Eva
P100
P50
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/3

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 03/10/2022 - 09/10/2022

Partner: Gille Jill
Week: 2022-40
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Pascucci Silke
Pascucci Senne
P50
P50
poule D - 3 V 9/7
Braeken Bieke
Nowak Kristel
P100
P100
poule D - 2 W 9/2
Palmen Brigitte
Beerden Lien
P50
P100
poule D - 1 W 9/6

5072 T.C. DRIEHOEVEN - 03/10/2022 - 09/10/2022

Partner: Eyers Barry
Week: 2022-40
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Achten Martine
Leen Gert
P50
P100
poule B - 3 W 9/2
Judong Veronique
Vanderbemden Sven
P50
P100
poule B - 2 W 9/4
Kerckx Lindsay
Deroost Ken
P100
P100
poule B - 1 W 9/8

7071 T.C. HET ZEEN STERREBEEK - 19/09/2022 - 25/09/2022

Partner: Kennis Maarten
Week: 2022-38
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Laeremans Mies
Vander Vorst Piet
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel V 0/0 opgave
Dekiere Siemen
Vandewalle Jasmien
P100
P50
1/4 finale Hoofdtabel W 0/0 opgave

7071 T.C. HET ZEEN STERREBEEK - 19/09/2022 - 25/09/2022

Partner: Cologne Eef
Week: 2022-38
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Tengan Adriana
Soetaers Chelsea
P50
P100
poule C - 3 W 9/0
Kaura Celine
Vande Zande Roxanne
P100
P100
poule C - 2 V 9/1
Lens Amber
Roelandts Sofie
P100
P100
poule C - 1 V 9/2

7071 T.C. HET ZEEN STERREBEEK - 19/09/2022 - 25/09/2022

Partner: Kennis Maarten
Week: 2022-38
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lens Amber
Verlinden Mattias
P100
P100
poule A - 3 W 9/4
Van der Borght Phaedra
Vankeirsbilck Bruno
P50
P100
poule A - 2 W 9/5
Legros Jean-Yves
Beaurain Nathalie
P100
P50
poule A - 1 W 9/4

0097 WINGFIELD - 05/09/2022 - 11/09/2022

Partner: Langen Audrey
Week: 2022-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lambrechts Kelly
Ghewy Sofie
P100
P100
poule B - 3 V 9/8
De Buck Chloé
Verelst Beatrice
P100
P50
poule B - 2 V 9/6
Ckionis Angélique
Bekaert Natalie
P100
P100
poule B - 1 W 9/4

7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN - 29/08/2022 - 04/09/2022

Partner: Gille Jill
Week: 2022-35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dobbelaire Anja
Guelinckx Sarah
P100
P100
Finale Hoofdtabel W 4/6 - 7/5 - 10/6
Bylemans Ellen
Desendere Nele
P100
P50
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/3

7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN - 29/08/2022 - 04/09/2022

Partner: Gille Jill
Week: 2022-35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dejonghe-Meunier Sophie
Paternoster Nathalie
P100
P100
poule B - 3 W 9/6
Cauwe Pierrette
Van Loock Els
P100
P100
poule B - 2 W 9/3
Cologne Eef
Dalkiran Melike
P50
P100
poule B - 1 W 9/4

5108 TC KATTEBERG BILZEN - 22/08/2022 - 28/08/2022

Partner: Eyers Barry
Week: 2022-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Mercken Joren
Vinken Sofie
P100
P50
poule C - 3 V 9/7
Antonacci Enrico
Raskin Angelique
P100
P100
poule C - 2 W 9/6
Cupers Marlies
Jackers Bart
P50
P100
poule C - 1 V 9/7

5058 T.C. BOLDERBERG - 08/08/2022 - 14/08/2022

Week: 2022-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Raison Chiara
Magdeleyns Kris
P100
P100
Finale Hoofdtabel V 3/6 - 6/1 - 10/7
Put Anouk
Gerits Jonas
P50
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/0

5058 T.C. BOLDERBERG - 08/08/2022 - 14/08/2022

Week: 2022-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bourguignon Carina
Poelmans Ronald
P50
P100
poule A - 2 W 9/0
Philtjens Ulrikke
Gijbels Nick
P100
P100
poule A - 3 W 9/4
Raison Chiara
Magdeleyns Kris
P100
P100
poule A - 1 V 9/3

5069 TENNIS- & PADELCLUB AS - 01/08/2022 - 07/08/2022

Partner: Cologne Eef
Week: 2022-31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lichter Kelly
Nelissen Aline
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/2
Mechelmans Cindy
Jaemers Sara
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel V 6/3 - 4/6 - 10/7

5069 TENNIS- & PADELCLUB AS - 01/08/2022 - 07/08/2022

Partner: Cologne Eef
Week: 2022-31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bruyneel Celine
Caelen Femke
P100
P100
poule D - 1 W Walk-Over (gewettigd)
Palmen Brigitte
Braeken Bieke
P50
P100
poule D - 3 W 9/4
Evens Kathleen
Claes Nathalie
P100
P100
poule D - 2 W 9/4

7012 TENZA - 01/08/2022 - 07/08/2022

Partner: Eyers Barry
Club: 7012 TENZA
Week: 2022-31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lens Amber
Verlinden Mattias
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel V 6/4 - 1/6 - 10/5

7012 TENZA - 01/08/2022 - 07/08/2022

Partner: Eyers Barry
Club: 7012 TENZA
Week: 2022-31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Plevoets Tine
Mortreux Philippe
P50
P100
poule A - 3 W 9/5
Debrule Patrick
Carton Magali
P100
P50
poule A - 2 W 9/4
Ramakers Jozefien
Deroost Ken
P50
P100
poule A - 1 W 9/4

5109 PADEL - EN TENNISCLUB KARTERIA DIEST - 25/07/2022 - 31/07/2022

Partner: Gille Jill
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dewinkeler Isabelle
Guelinckx Sarah
P100
P100
Finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/4
Beusen Joke
Verheyen Mieke
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/1

5109 PADEL - EN TENNISCLUB KARTERIA DIEST - 25/07/2022 - 31/07/2022

Partner: Gille Jill
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Rijkx Elke
Henkens Nathalie
P100
P100
poule B - 3 W 9/7
Lescrinier Rosalie
Nobels Ann
P100
P100
poule B - 2 W 9/4
Ceulemans Nathalie
Nulens Ellen
P100
P100
poule B - 1 W 9/8

7136 SOLTO - 11/07/2022 - 17/07/2022

Partner: Cologne Eef
Club: 7136 SOLTO
Week: 2022-28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dobbelaire Anja
Libaers Maxine
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel V 6/4 - 4/6 - 10/7

7136 SOLTO - 11/07/2022 - 17/07/2022

Partner: Cologne Eef
Club: 7136 SOLTO
Week: 2022-28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dewinkeler Isabelle
Guelinckx Sarah
P100
P100
poule B - 3 V 9/8
Sevenants Mieke
Potums Melissa
P50
P100
poule B - 1 W 9/2

5085 T.C. KOERSEL - 04/07/2022 - 10/07/2022

Partner: Reniers Gunther
Week: 2022-27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Luts Gert Jan
Melotte Christel
P200
P100
1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/3

5050 T.C. WIMBLEDON - 04/07/2022 - 10/07/2022

Partner: Eyers Barry
Week: 2022-27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Snoeks Loran
Claes Daan
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/4
Bammens Goele
Bammens Peter
P50
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2

5085 T.C. KOERSEL - 04/07/2022 - 10/07/2022

Partner: Reniers Gunther
Week: 2022-27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Smullenberghs Severine
Concordia Luca
P200
P200
poule B - 3 V 9/7
Michielsens Michel
Plessers Jelle
P200
P200
poule B - 2 W 9/4
Schrijvers Jessie
Ceulemans Wesley
P200
P200
poule B - 1 W Walk-Over (gewettigd)

5050 T.C. WIMBLEDON - 04/07/2022 - 10/07/2022

Partner: Eyers Barry
Week: 2022-27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Loockx Helga
Plettinck Dominic
P50
P100
poule A - 3 W 9/0
Lochie Andy
Langen Melissa
P100
P50
poule A - 2 W 9/3
Tourwe Chelsea
Deroost Ken
P100
P100
poule A - 1 V 9/6

5109 PADEL - EN TENNISCLUB KARTERIA DIEST - 20/06/2022 - 26/06/2022

Partner: Kerckx Lindsay
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Suzuki Yuki
Deliens Silke
P50
P50
1/2 finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/0
Roosen Lien
Vanvuchelen Maxine
P50
P50
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 opgave
Lefèvre Tamara
Jans Liesbeth
P50
P50
1/8 finale Hoofdtabel W Forfait (niet gewettigd)

5109 PADEL - EN TENNISCLUB KARTERIA DIEST - 20/06/2022 - 26/06/2022

Partner: Kerckx Lindsay
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Groof Sandy
De Graef Phaedra
P50
P50
poule G - 3 W 9/0
Geysels Petra
Hennebel Stefanie
P50
P50
poule G - 2 W 9/1
Aberkan Laila
Roovers Ellen
P50
P50
poule G - 1 V 9/2

7059 TENNIS WEZEMAAL - 13/06/2022 - 19/06/2022

Partner: Eyers Barry
Week: 2022-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van nerum Bert
Fremau Katty
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/2

7059 TENNIS WEZEMAAL - 13/06/2022 - 19/06/2022

Partner: Kerckx Lindsay
Week: 2022-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Weynants Marlies
Smets Ellen
P50
P50
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/2

7059 TENNIS WEZEMAAL - 13/06/2022 - 19/06/2022

Partner: Eyers Barry
Week: 2022-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van De Pontseele Jana
Bellemans Wouter
P100
P100
poule C - 3 W 9/7
Hollaender Laura
Peeters Laurens
P50
P100
poule C - 2 V 9/8
Den Haese Chloé
De Vogelaer Joren
P100
P100
poule C - 1 V 9/1

7059 TENNIS WEZEMAAL - 13/06/2022 - 19/06/2022

Partner: Kerckx Lindsay
Week: 2022-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Abrahamsen Tina
Vermet Iona
P50
P50
poule A - 3 V 9/6
Kasapoglu Yasmine
Delaconcorde Patricia
P50
P50
poule A - 2 W Walk-Over (gewettigd)
Swinnen Laura
Crabbé Kim
P50
P50
poule A - 1 W 9/2

Uitslagen Interclub

Cornet Padel Mixed Cup - 11/11/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 4
Ontmoeting: WOTEN A / T.C. GRAND SLAM TIENEN E
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Valvekens Christian Draeck Anne
Dussen Nicolas
P100
P100
poule - 5 W 9/8 (8)
Kerckx Lindsay Greven Annette
Draeck Anne
P200
P100
poule - 5 V 9/0

Cornet Padel Mixed Cup - 28/10/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 4
Ontmoeting: T.C. GRAND SLAM TIENEN E / TENNIS WEZEMAAL A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Eyers Barry Yserbyt Marie
Mulkers Lieven
P50
P100
poule - 4 V 9/2
Kerckx Lindsay Vanhouche Katrien
Jans Katrien
P50
P50
poule - 4 W 9/7

Cornet Padel Senior Cup - 15/10/2022

Reeks: PADEL DAMES 40 2
Ontmoeting: T.C. GRAND SLAM TIENEN A / T.C. WIMBLEDON A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dereze Lieve Schapmans Kristien
Vanbrabant Stefanie
P100
P100
poule - 3 W 9/2
Gustin Sandrine Van Coppenolle Ine
Vanbrabant Stefanie
P100
P100
poule - 3 W 9/1

Cornet Padel Mixed Cup - 14/10/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 4
Ontmoeting: T.C. KROMVELD D / T.C. GRAND SLAM TIENEN E
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Kerckx Lindsay Rogge Sofie
Lauwereys Jolien
P100
P50
poule - 3 W 9/7
Eyers Barry Lauwereys Jolien
Simons Jef
P50
P100
poule - 3 W 9/4

Cornet Padel Mixed Cup - 30/09/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 4
Ontmoeting: T.C. GRAND SLAM TIENEN E / P&T DE VLOER B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Cologne Eef Laeremans Mies
Vanderstraeten Ellen
P100
P100
poule - 2 V 9/8 (6)
Eyers Barry Lesire Frederik
Vanderstraeten Ellen
P100
P100
poule - 2 V 9/5

Cornet Padel Mixed Cup - 16/09/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 4
Ontmoeting: T.C.DE WEHZEL A / T.C. GRAND SLAM TIENEN E
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Eyers Barry Roelandts Sofie
Rohart Rudi
P100
P100
poule - 1 W 9/5
Cologne Eef Roelandts Sofie
Carrascosa Sandra
P100
P100
poule - 1 W 9/5
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar

  • Periode: