Resultaten

Schaut Saar
  • Lidnummer: 2231764
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 3 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 3 ptn
    Padel P50
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

2190 TC DE WATERTOREN - 06/09/2021 - 12/09/2021

Week: 2021-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Inderadjaja Joke
Lefever Bryan
P100
P100
poule C - 3 V 9/3
Ghesquiere Katrien
Syx Timothy
P50
P100
poule C - 2 W 9/2
Soenens Evita
Staes Lucas
P50
P100
poule C - 1 V 9/8

2190 TC DE WATERTOREN - 30/08/2021 - 05/09/2021

Partner: Vercamer Windy
Week: 2021-35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Schaut Lore
Haest Elise
P50
P50
Finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/1
Derammelaere Josefien
Byttebier Marie
P50
P50
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/1
Despriet Julie
Hoornaert Birgit
P50
P50
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/3
Lommaert Wivin
Croisier Alexandra
P50
P50
1/8 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/1

2190 TC DE WATERTOREN - 30/08/2021 - 05/09/2021

Partner: Vercamer Windy
Week: 2021-35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanhecke Laurence
Crombez Hanne
P50
P50
poule E - 3 W 9/0
Gerard Charlotte
Vanderheere Marleen
P50
P50
poule E - 2 W 9/1
De Nolf Bieke
Rodyns Pascale
P50
P50
poule E - 1 W 9/2

2185 T.C. AQUILA - 23/08/2021 - 29/08/2021

Partner: Tyberghien Ward
Week: 2021-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Baecke Bert
Haest Elise
P100
P50
1/2 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/0
Van Neste Margot
Olivier Kevin
P50
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2

2185 T.C. AQUILA - 23/08/2021 - 29/08/2021

Partner: Tyberghien Ward
Week: 2021-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Impe Yannick
Caeyman Jasmine
P100
P50
poule A - 3 V 9/3
Beel Charissa
Vanhollebeke David
P100
P100
poule A - 2 W 9/6
Lauwers René
Lauwers Lies
P100
P50
poule A - 1 W 9/1

2053 T.C. KORTEMARK - 02/08/2021 - 08/08/2021

Week: 2021-31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Laga Sandy
Laga Anja
P50
P50
poule B - 3 V 9/1
Vandecasteele Isabelle
Laloux Michele
P50
P50
poule B - 2 V 9/2
Heyman Sofie
Montmorency Valentine
P50
P50
poule B - 1 W 9/6

2110 T.C. BOSTERHOUT - 12/07/2021 - 18/07/2021

Partner: Haest Elise
Week: 2021-28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Laga Sandy
Laga Anja
P50
P50
Finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/4
Dutoit Skrolan
Vanrenterghem Stephanie
P50
P50
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4
Rommel Ruth
Clement Emma
P50
P50
1/4 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/0

2110 T.C. BOSTERHOUT - 12/07/2021 - 18/07/2021

Partner: Haest Elise
Week: 2021-28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandecasteele Mieke
De Waele Sabrina
P50
P50
poule A - 3 W 9/0
De Vos Julie
Dossche Ilse
P50
P50
poule A - 2 W 9/1
Blancke Jeanne
Vandenhende Anke
P50
P50
poule A - 1 W 9/0

2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB - 28/06/2021 - 04/07/2021

Partner: Schaut Lore
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vergeynst Justine
Lamon Gloria
P50
P50
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1
Lambrecht Ruth
Stove Marian
P50
P50
1/2 finale Hoofdtabel V 6/4 - 3/6 - 11/9

2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB - 28/06/2021 - 04/07/2021

Partner: Schaut Lore
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bassle Stephanie
Plasschaert Jennyfer
P50
P50
poule D - 3 W 9/2
Derammelaere Josefien
Byttebier Marie
P50
P50
poule D - 2 W 9/3
Vanneste Sophie
Moyaert Caroline
P50
P50
poule D - 1 W 9/0

Uitslagen Interclub

Schweppes Padel Najaar 2021 - 26/11/2021

Reeks: PADEL GEMENGD 100
Ontmoeting: T.C. 'T LOBBEKE A / PADEL CLUB VISION 21 A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Brabander David Incoul Dirk
Van Meulebroeck Bieke
P100
P100
1/4 finale V 9/7

Schweppes Padel Najaar 2021 - 19/11/2021

Reeks: PADEL GEMENGD 100
Ontmoeting: GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A / PADEL CLUB VISION 21 A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Brabander David Feys Maura
Boeraeve Yenthé
P100
P100
1/8 finale W 9/1

Schweppes Padel Najaar 2021 - 14/11/2021

Reeks: PADEL DAMES 100
Ontmoeting: GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B / PADEL CLUB VISION 21 B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Decruyenaere Delfien Ragozina Svetlana
Gesquiere Shana
P100
P50
1/16 finale V 9/3
Roets Justine Boncquet Sara
Aspeslagh Vanessa
P100
P100
1/16 finale V 9/5
Van Holsbeeck Katharina Ragozina Svetlana
Verheyden Ann
P100
P100
1/16 finale V 9/0

Schweppes Padel Najaar 2021 - 12/11/2021

Reeks: PADEL GEMENGD 100
Ontmoeting: PADEL CLUB VISION 21 A / PADEL ON THE BEACH VZW B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Haest Elise Lootens Geraldine
Dessin Joke
P100
P50
1/16 finale W 9/0
De Brabander David Vanovenberghe Ruben
Dessin Joke
P100
P50
1/16 finale W 9/1

Schweppes Padel Najaar 2021 - 10/10/2021

Reeks: PADEL DAMES 100
Ontmoeting: PADEL CLUB VISION 21 B / T.C. BOSTERHOUT A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Haest Elise Lambrecht Ruth
Deconinck Sarah
P50
P50
poule - 3 W 9/6
Decruyenaere Delfien Beel Charissa
Coupé Céline
P100
P50
poule - 3 W 9/5
Schaut Lore Lambrecht Ruth
Coupé Céline
P50
P50
poule - 3 W 9/3

Schweppes Padel Najaar 2021 - 08/10/2021

Reeks: PADEL GEMENGD 100
Ontmoeting: PADEL CLUB VISION 21 A / T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Haest Elise Leys Elodie
Deseck Sylvie
P50
P50
poule - 3 W 9/1

Schweppes Padel Najaar 2021 - 24/09/2021

Reeks: PADEL GEMENGD 100
Ontmoeting: PADEL CLUB VISION 21 A / KTC ISIS B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Brabander David Dermaut Stephanie
Devos Michael
P50
P100
poule - 1 W 9/0
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar