Resultaten

Depre Sofie
  • Lidnummer: 0207635
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 45 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 45 ptn
    Padel P200
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 05/09/2022 - 11/09/2022

Partner: Fichera Fabrizio
Week: 2022-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Houbrechts Stevy
Digneffe Annelies
P200
P200
poule A - 1 W Walk-Over (gewettigd)
Stas Patrick
Buntinx Sarah
P200
P100
poule A - 3 W 9/2
Boussu Roel
Bammens Mele
P200
P200
poule A - 2 V 9/5

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 05/09/2022 - 11/09/2022

Partner: Fichera Fabrizio
Week: 2022-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lemmens Bo
Bynens Stijn
P100
P200
1/2 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/2
Stas Eva
Verjans Michael
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4

5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN - 22/08/2022 - 28/08/2022

Partner: Fichera Fabrizio
Week: 2022-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Schrijvers Jessie
Ceulemans Wesley
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/4

5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN - 22/08/2022 - 28/08/2022

Partner: Fichera Fabrizio
Week: 2022-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bernaers Peter
Evens Kathleen
P200
P100
poule A - 3 W 9/1
Theunissen Elise
Ramaekers Jannis
P100
P200
poule A - 2 W 9/0
Vanpol Heidi
Coenen Luc
P200
P200
poule A - 1 W 9/8

5007 K. TONGERSE T.C. - 15/08/2022 - 21/08/2022

Partner: Fichera Fabrizio
Week: 2022-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Karremans Lotte
Fernandez Peralta Juan
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel V 7/6 (6) - 6/1

5007 K. TONGERSE T.C. - 15/08/2022 - 21/08/2022

Partner: Fichera Fabrizio
Week: 2022-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Pirquet Geoffrey
Langendries An
P200
P200
poule A - 3 W 9/1
Claes Pieter-Jan
Langenaekens Tanee
P200
P200
poule A - 2 W 9/3
Bessemans Caroline
Spelmans Kristof
P200
P200
poule A - 1 V 9/6

5008 K.T.C. MEULENBERG - 08/08/2022 - 14/08/2022

Partner: Fichera Fabrizio
Week: 2022-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Rutten Ann
Geelen Jan
P100
P200
1/2 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)
Vossen Silke
Biesmans Jeroen
P200
P200
Finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/3

5008 K.T.C. MEULENBERG - 08/08/2022 - 14/08/2022

Partner: Fichera Fabrizio
Week: 2022-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Noviello Melissa
Rachidi Chaouki
P100
P200
poule A - 3 W 9/4
Van Gansberghe Leen
Atillah Anwar
P100
P200
poule A - 2 W 9/1
Brepoels Oonagh
Fets Glenn
P200
P200
poule A - 1 W 9/4

5069 TENNIS- & PADELCLUB AS - 01/08/2022 - 07/08/2022

Partner: Fichera Fabrizio
Week: 2022-31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Geysmans Danny
Haldermans Eline
P200
P200
Finale Hoofdtabel W 6/1 - 4/6 - 10/6
Dewinkeler Isabelle
Doyen Frederik
P100
P200
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 4/6 - 10/3
Schreurs Filip
Goedermans Cindy
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/3

5069 TENNIS- & PADELCLUB AS - 01/08/2022 - 07/08/2022

Partner: Fichera Fabrizio
Week: 2022-31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Staelens Dirk
Bosmans Patricia
P200
P200
poule A - 3 W 9/3
Aerts Jasper
Keustermans Hannelore
P200
P100
poule A - 2 V 9/7
Huijnen Jill
Eerdekens Ruben
P200
P100
poule A - 1 W 9/3

5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB - 25/07/2022 - 31/07/2022

Partner: Nelissen Aline
Week: 2022-30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Alders Lore
Hendriks Ine
P100
P200
poule B - 3 V 9/4
Van Deun Sophie
Somers Ellen
P100
P200
poule B - 2 V 9/1
Van Der Heijden Irma
Vervoort Katrien
P200
P200
poule B - 1 V 9/3

0017 HERENTALSE - 27/06/2022 - 03/07/2022

Partner: Fichera Fabrizio
Week: 2022-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandermaesen Sofie
Ooms Jelle
P50
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4
Vanruysseveldt Robin
Truyens Sanne
P100
P100
Finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/4
Van Laethem Evi
Belmans Mario
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/3 - 7/5

0017 HERENTALSE - 27/06/2022 - 03/07/2022

Partner: Fichera Fabrizio
Week: 2022-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Goor Jolien
De Vos Pieter
P50
P100
poule C - 2 W 9/2
Van Nimmen Jarne
Van Genechten Lara
P100
P100
poule C - 3 W 9/2
Smits Kerensa
Van den Bosch Raf
P50
P100
poule C - 1 W 9/0

5098 PADELLEBOOGSKE - 20/06/2022 - 26/06/2022

Partner: Fichera Fabrizio
Week: 2022-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Haldermans Niels
Papens Linda
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/1
Valkeners Bram
Biets Miette
P100
P50
Finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/2
Dixon Sarah
Kerkhofs Pascal
P50
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/1

5098 PADELLEBOOGSKE - 20/06/2022 - 26/06/2022

Partner: Dixon Sarah
Week: 2022-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Huijnen Jill
Muutjens Sanne
P100
P100
poule A - 2 W Walk-Over (gewettigd)
Palmen Brigitte
Beerden Lien
P50
P100
poule A - 3 W 9/7
Raskin Angelique
Loverix Tamara
P100
P50
poule A - 1 V 9/5

5098 PADELLEBOOGSKE - 20/06/2022 - 26/06/2022

Partner: Dixon Sarah
Week: 2022-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Ackermans Ines
Vandendries Debby
P100
P50
1/2 finale Hoofdtabel V 7/6 (6) - 6/2

5098 PADELLEBOOGSKE - 20/06/2022 - 26/06/2022

Partner: Fichera Fabrizio
Week: 2022-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Valkeners Bram
Biets Miette
P100
P50
poule A - 3 W 9/8
Cuypers Britt
Deferm Kurt
P100
P100
poule A - 2 W 9/0
Germeaux Jacques
Doms Evelien
P100
P50
poule A - 1 W 9/2

5041 NEERPELTSE T.C. - 13/06/2022 - 19/06/2022

Partner: Fichera Fabrizio
Week: 2022-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Suzuki Yuki
Verheecke Mathieu
P50
P100
Finale Hoofdtabel V 7/6 (4) - 7/6 (4)
Peeters Bram
Dilissen Karen
P100
P50
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2

5041 NEERPELTSE T.C. - 13/06/2022 - 19/06/2022

Partner: Fichera Fabrizio
Week: 2022-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Poelmans Lore
Geysmans Jasper
P50
P100
poule B - 3 W 9/0
Cuypers Britt
Deferm Kurt
P100
P100
poule B - 2 W 9/1
Verdonck Diego
Maes Staeci
P100
P100
poule B - 1 W 9/5

Uitslagen Interclub

Cornet Padel Mixed Cup - 04/12/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: PADELLEBOOGSKE A / T.C. SMASH KERMT A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Fichera Fabrizio Wouters Liesbeth
Gijbels Domien
P200
P200
1/2 finale V 9/5
Opdekamp Lien Vrancken Vanessa
Wouters Liesbeth
P300
P200
1/2 finale V 9/2

Cornet Padel Mixed Cup - 27/11/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: PADELLEBOOGSKE A / PADELCLUB MAASEIK VZW B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Opdekamp Lien Scroyen Sigrid
Smekens Valerie
P200
P200
1/4 finale W 9/7
Fichera Fabrizio Scroyen Sigrid
Leyen Daan
P200
P200
1/4 finale W 9/1

Cornet Padel Mixed Cup - 20/11/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: KTC RAPID WATERSCHEI C / PADELLEBOOGSKE A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Fichera Fabrizio Nelles Vallina
Schreurs Frank
P200
P200
1/8 finale W 9/8 (4)
Opdekamp Lien Nelles Vallina
Pipere Cinzia
P200
P300
1/8 finale V 9/8 (3)

Cornet Padel Senior Cup - 12/11/2022

Reeks: PADEL DAMES 40 2
Ontmoeting: PADELLEBOOGSKE A / T.C. BASVELD B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Smullenberghs Severine Plancke Gisele
Put Ellen
P100
P100
poule - 5 W 9/5
Jacobs Ann Mathe Michele
Plancke Gisele
P50
P100
poule - 5 W 9/4

Cornet Padel Mixed Cup - 30/10/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: PADELLEBOOGSKE A / T.C. WINTERSLAG G
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Fichera Fabrizio Goorts Sofie
Jorissen Dirk
P100
P200
poule - 4 W 9/2
Opdekamp Lien Goorts Sofie
Daglinckx Hanne
P100
P200
poule - 4 W 9/4

Cornet Padel Mixed Cup - 16/10/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: PADELLEBOOGSKE A / TENNIS- & PADELCLUB AS D
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Opdekamp Lien Slegers Larissa
Coun Elvier
P100
P100
poule - 3 W 9/2
Fichera Fabrizio Coun Elvier
Doumen Koen
P100
P200
poule - 3 W 9/3

Cornet Padel Senior Cup - 15/10/2022

Reeks: PADEL DAMES 40 2
Ontmoeting: PADELLEBOOGSKE A / KTC RAPID WATERSCHEI C
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Smullenberghs Severine Vanvinckenroye Anniek
Machon Connie
P200
P100
poule - 3 W 9/5

Cornet Padel Mixed Cup - 02/10/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: T.C. SMASH KERMT B / PADELLEBOOGSKE A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Fichera Fabrizio Scheelen Koen
Froidmont Sonia
P200
P100
poule - 2 W 9/6
Opdekamp Lien Kenis Isabel
Froidmont Sonia
P100
P100
poule - 2 W 9/1

Cornet Padel Mixed Cup - 18/09/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: PADELLEBOOGSKE A / TC KATTEBERG BILZEN B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Schepers Sebastiaan L'Ortye Ben
Raskin Angelique
P200
P100
poule - 1 V 9/4
Opdekamp Lien Geeraerts Kelly
Raskin Angelique
P200
P100
poule - 1 W 9/4

Cornet Padel Senior Cup - 17/09/2022

Reeks: PADEL DAMES 40 2
Ontmoeting: TENNIS- & PADELCLUB AS B / PADELLEBOOGSKE A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Claessens Christel Claesen Lies
Meuleman Sophie
P200
P200
poule - 1 V 9/6
Smullenberghs Severine Bayen Hanne
Meuleman Sophie
P200
P200
poule - 1 V 9/0

Schweppes Padel Voorjaar - 19/06/2022

Reeks: PADEL DAMES 50
Ontmoeting: PADELLEBOOGSKE A / T.C. BOLDERBERG B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lenaers Chantal Trippaers Janne
Vanlingen Nikki
P50
P100
Finale V 9/5
Touray Mariama Billen Sara
Buelens Lien
P50
P100
Finale V 9/3
Smullenberghs Severine Linters Katrien
Vanlingen Nikki
P50
P100
Finale V 9/7
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar

  • Periode: