Resultaten

De Pessemier Cédric
  • Lidnummer: 2237358
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 3 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 3 ptn
    Padel P400
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL - 14/11/2022 - 20/11/2022

Partner: Stockman Steven
Week: 2022-46
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Munster Alexander
Tanghe Anton
P400
P400
1/4 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/3

2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL - 14/11/2022 - 20/11/2022

Partner: Stockman Steven
Week: 2022-46
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Maerschalck Lennert
Maerschalck Rudi
P400
P300
poule D - 3 W 9/4
Verplancke Thomas
Vanhonacker Frederick
P400
P400
poule D - 2 W 9/4
Vandecaveye Freddy
Deryckere Maarten
P400
P400
poule D - 1 V 9/4

8039 TENNISCLUB PARK RONSE - 03/10/2022 - 09/10/2022

Partner: Stockman Steven
Week: 2022-40
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Depuyt Louis
De Rese Dimi
P300
P300
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2
Stuer Lowie
Lourette Jonas
P200
P300
Finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/2
Heistercamp Floris
Mathijs Ludwig
P300
P300
1/2 finale Hoofdtabel W 6/3 - 3/6 - 10/6

8039 TENNISCLUB PARK RONSE - 03/10/2022 - 09/10/2022

Partner: Stockman Steven
Week: 2022-40
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Stuer Lowie
Lourette Jonas
P200
P300
poule B - 3 W 9/7
Colpaert Eli
Demeulemeester Geoffrey
P300
P200
poule B - 2 W 9/0
Dhondt Jeroen
Vanrokeghem Thomas
P300
P300
poule B - 1 W 9/4

8159 T.C. ELEVEN - 22/08/2022 - 28/08/2022

Partner: Stockman Steven
Week: 2022-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Snick Arne
Cansse Jelle
P300
P300
Finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4
Gabriels Brent
Tanghe Yoran
P300
P300
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 7/5
Blancquaert Jesse
Van den Abeele Wout
P300
P300
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/3

8159 T.C. ELEVEN - 22/08/2022 - 28/08/2022

Partner: Stockman Steven
Week: 2022-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Gernay Olivier
Penen Nicolas
P300
P200
poule C - 3 W 9/6
Martens Kristof
Mathieu Thierry
P300
P200
poule C - 2 W 9/1
Staelens Brecht
De Coeyer Geert
P300
P300
poule C - 1 W 9/4

8145 TS KENTA - 15/08/2022 - 21/08/2022

Partner: Stockman Steven
Week: 2022-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Hassel Thomas
De Saeger Gerben
P300
P300
1/2 finale Hoofdtabel V 6/7 (10) - 7/6 (5) - 10/1
Depret Bart
Gyselinck Koen
P300
P300
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/2
De Moor Robin
De Moor Sean
P200
P200
1/8 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1

8145 TS KENTA - 15/08/2022 - 21/08/2022

Partner: Stockman Steven
Week: 2022-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Leroy Jan
Elaut Kevin
P300
P300
poule F - 3 W 9/4
De Ridder Koen
De Ridder Rio
P300
P300
poule F - 2 W Walk-Over (gewettigd)
Cuffez Wim
Cuffez Yrjo
P300
P300
poule F - 1 W 9/1

8039 TENNISCLUB PARK RONSE - 04/07/2022 - 10/07/2022

Partner: Dujardin Mathias
Week: 2022-27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Heylens Gregory
Spileers Glenn
P300
P300
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/3
D'Hondt Nathan
Vallez Quentin
P300
P300
Finale Hoofdtabel W 7/5 opgave
Deventer Sven
Van Weehaege Maxime
P300
P300
1/2 finale Hoofdtabel W 6/3 - 7/5

8039 TENNISCLUB PARK RONSE - 04/07/2022 - 10/07/2022

Partner: Dujardin Mathias
Week: 2022-27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Coorevits Mathias
Stroet Rob
P300
P200
poule C - 3 W 9/1
Glibert Mathias
De Rijcke Tom
P300
P300
poule C - 2 W 9/8
Couckhuyt Joris
Vanrokeghem Thomas
P300
P300
poule C - 1 W 9/5

8143 T.C. FOR EVER - 27/06/2022 - 03/07/2022

Partner: Cambier Amina
Week: 2022-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Duyck Ewoud
Defever Elien
P200
P300
poule B - 3 W Walk-Over (gewettigd)
Haers Fien
D'Hondt Nathan
P300
P300
poule B - 2 V 9/3
Vanderbeke Katrien
Fernandez Alonso Nico
P300
P200
poule B - 1 V 9/3

Uitslagen Interclub

Cornet Padel Mixed Cup - 13/11/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 2
Ontmoeting: TENNISCLUB PARK RONSE B / HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Stockman Steven Deryckere Arthur
Denolf Michiel
P300
P400
poule - 5 V 9/5
Lecluse Laure Deryckere Arthur
Goossens Virgini
P300
P200
poule - 5 W 9/6

Cornet Padel Mixed Cup - 16/10/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 2
Ontmoeting: ARENAL WAREGEM B / TENNISCLUB PARK RONSE B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lecluse Laure Six Kim
Nuyttens Eline
P200
P100
poule - 3 W 9/0
Stockman Steven Versyp Koen
Six Kim
P400
P200
poule - 3 W 9/3

Cornet Padel Mixed Cup - 02/10/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 2
Ontmoeting: TENNISCLUB PARK RONSE B / T.C. OLYMPOS A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Couckhuyt Thomas Hebbelinck Germain
Decoene Thijs
P300
P200
poule - 2 W 9/3
Cambier Amina Warlop Laurence
Decoene Thijs
P300
P200
poule - 2 V 9/8 (3)

Cornet Padel Mixed Cup - 18/09/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 2
Ontmoeting: SHARP RECREAN A / TENNISCLUB PARK RONSE B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lecluse Laure Vander Beken Daphne
Vander Beken Joshua
P300
P200
poule - 1 V 9/6
Stockman Steven Baudelet Bart
Vander Beken Joshua
P400
P200
poule - 1 V 9/7
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar

  • Periode: