Resultaten

Lopes De Macedo Roberto
  • Lidnummer: 0708289
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 25 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 25 ptn
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

2067 T.C. STADEN - 01/09/2020 - 25/10/2020

Week: 43
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Soenen Guillaume
Snaet Glenn
3 ptn
15 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1
Defryn Christoph
Soenen Thomas
40 ptn
5 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)
Beernaert Kris
Raes Bart
20 ptn
10 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 7/6 (2) - 6/3

2067 T.C. STADEN - 01/09/2020 - 25/10/2020

Week: 43
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Boussauw Gerdi
Baert Johan
3 ptn
3 ptn
poule C - 2 W 6/1 - 6/0
Trybou Stefaan
Persyn Danny
3 ptn
3 ptn
poule C - 3 W 6/0 - 6/0

2110 T.C. BOSTERHOUT - 05/10/2020 - 11/10/2020

Partner: Develtere Thomas
Week: 41
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lecoutere Olivier
Crombez Jakob
25 ptn
5 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 7/6 (6) - 6/3
Lampo Dries
Adins Benedict
20 ptn
35 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/7 (6) - 6/3 - 10/6

2110 T.C. BOSTERHOUT - 05/10/2020 - 11/10/2020

Week: 41
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lecoutere Olivier
Lecluyse Mathieu
25 ptn
45 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 7/6 (4) - 6/4
Nowé Giovanni
Hoornaert Piet
50 ptn
40 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/4

2040 T.C. OLYMPOS - 26/08/2020 - 05/09/2020

Partner: Vlaemynck Xavier
Week: 36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dierynck Thomas
Vantomme Frederic
3 ptn
20 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/3
Merveillie Andy
Breine Dieter
15 ptn
5 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1

2182 TC DE MAENE - 15/08/2020 - 30/08/2020

Partner: Develtere Thomas
Week: 35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Decaestecker Lander
Vandendriessche Dieter
55 ptn
3 ptn
Finale Hoofdtabel W 3/6 - 7/5 - 10/2
Souphy Mathieu
Valcke Olivier
45 ptn
15 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1
Debruyne Christophe
Kint Toon
15 ptn
25 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/1
Feys Noel
Van Holm Bram
40 ptn
15 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/4

2141 TENNISVERENIGING LOPPEM - 08/08/2020 - 23/08/2020

Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bailliu Tom
Henneman Wim
45 ptn
45 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2
Hoornaert Steven
Maenhout Rien
65 ptn
25 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)
Pluvier Ben
Schotte Jasper
45 ptn
40 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 4/6 - 10/6
Mortal John
Van Damme Ben
45 ptn
45 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/0

2141 TENNISVERENIGING LOPPEM - 08/08/2020 - 23/08/2020

Partner: Develtere Thomas
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Roelandts Kevin
Verhelst Maarten
35 ptn
25 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/3 - 3/6 - 10/7
Evrard Gilles
Staessen Mathias
20 ptn
35 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 3/6 - 6/4 - 10/7
Noe Vincent
Noë Luc
50 ptn
5 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/4
Van Poelvoorde Tom
De Blanck Bernd
25 ptn
25 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/1

2110 T.C. BOSTERHOUT - 03/08/2020 - 15/08/2020

Week: 33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandendriessche Tom
Snaet Siebe
75 ptn
3 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/3
Lecluyse Mathieu
Depraetere Jaan
45 ptn
30 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/4
Vandendriessche Arne
Beerlandt Jorg
35 ptn
55 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 0/6 - 10/7

2090 T.C. KOKSIJDE - 11/07/2020 - 25/07/2020

Partner: Develtere Thomas
Week: 30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dewilde Andy
Crombez Jakob
45 ptn
5 ptn
Finale Hoofdtabel W 1/6 - 6/0 - 10/8
Vandaele Eric
Maresceau Lode
30 ptn
10 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/0
Bourez Philippe
Neyrinck Curd
40 ptn
15 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)

2011 K.T.G. HOUTLAND - 05/07/2020 - 19/07/2020

Partner: Develtere Thomas
Week: 29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Stael Didier
Van Wassenhove Tom
40 ptn
3 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)

2067 T.C. STADEN - 29/06/2020 - 12/07/2020

Partner: Develtere Thomas
Week: 28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Rijckeghem Gauthier
De Batselier Gunter
75 ptn
3 ptn
Finale Hoofdtabel V 6/4 - 4/6 - 10/8
Nowé Giovanni
Hoornaert Piet
50 ptn
40 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 3/6 - 7/6 - 10/6
Pype Carlos
Vandendriessche Tom
15 ptn
75 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/3
Mergaert Joris
Lambrecht Wout
80 ptn
5 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/2 - 7/6 (5)

2067 T.C. STADEN - 29/06/2020 - 12/07/2020

Partner: Crombez Jakob
Week: 28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Verlaeckt Janus
Snaet Siebe
25 ptn
3 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/7 - 6/4 - 10/8
Lambrecht Wout
Kimpe Sander
5 ptn
3 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 7/5
Christensen Tim
Persyn Michael
25 ptn
5 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/1
Parrein Frederik
Soenen Thomas
25 ptn
5 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/0
Vanneste Olivier
Vlaeminck Simon
15 ptn
10 ptn
1/16 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/4

2067 T.C. STADEN - 29/06/2020 - 12/07/2020

Partner: Develtere Thomas
Week: 28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dewilde Andy
Crombez Jakob
45 ptn
5 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 1/6 - 6/3 - 10/7
Verfaillie Bart
Verfaillie Jelle
25 ptn
25 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/4

2050 TC RUMBEKE - 01/02/2020 - 16/02/2020

Partner: Develtere Thomas
Week: 7
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lecoutere Olivier
Marest Filip
25 ptn
25 ptn
1/8 finale Hoofdtabel V Forfait (niet gewettigd)

2053 T.C. KORTEMARK - 28/12/2019 - 12/01/2020

Partner: Develtere Thomas
Week: 2
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Knockaert Koen
Samyn Nicholas
15 ptn
45 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/4
Spillier Alexander
Derycke Bjorn
25 ptn
35 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/3 - 7/6 (2)
Hellin Bart
Vanhaelewyn Rudy
20 ptn
20 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/1
Verfaillie Bart
Verfaillie Jelle
25 ptn
25 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/3

2021 T.C. YPER - 27/11/2019 - 08/12/2019

Partner: Develtere Thomas
Week: 49
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Brassaert Mathias
Coene Arnaud
30 ptn
30 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/0
Vantomme Frederic
Doornaert Christophe
20 ptn
35 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2
Vannieuwkerke Karl
Decadt Gauthier
5 ptn
40 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2

2021 T.C. YPER - 27/11/2019 - 08/12/2019

Partner: Vlaemynck Xavier
Week: 49
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Ceuleneire Joeri
Lingier Joris
15 ptn
15 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/1
Demeulenaere Peter
Demeulenaere Karel
20 ptn
10 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 7/5
Melsens Xavier
Truwant Matthias
20 ptn
3 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/3
Knockaert Koen
Vermander Jürgen
15 ptn
15 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/4

Uitslagen Interclub

Geen uitslagen beschikbaar
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar