Resultaten

Van Leuven Jonas
  • Lidnummer: 2191260
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 3 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 3 ptn
    Padel P200
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

8022 T.C. EEKLO - 13/09/2021 - 19/09/2021

Partner: Soberon Joshua
Week: 2021-37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Heirseele Geert
Van Heirseele Robin
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4
De Coeyer Geert
Vandriessche Tim
P200
P100
Finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/4
Boonaert Mattias
De Coninck Boudewijn
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel W 6/7 (5) - 7/5 - 10/6

8022 T.C. EEKLO - 13/09/2021 - 19/09/2021

Partner: Soberon Joshua
Week: 2021-37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Dorpe Arthur
De Maesschalck Kevin
P200
P100
poule A - 3 W 9/6
Calus Gauthier
De Beck Steve
P200
P100
poule A - 2 W 9/3
Staelens Brecht
Brasseur Olivier
P200
P200
poule A - 1 W 9/7

2075 WAREGEM TENNIS CLUB - 06/09/2021 - 12/09/2021

Week: 2021-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vervaecke Dempsey
Deryckere Milan
P100
P200
1/2 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/1

2075 WAREGEM TENNIS CLUB - 06/09/2021 - 12/09/2021

Week: 2021-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dujardin Yves
De Frene Tibo
P200
P100
poule A - 3 W 9/6
Peirs Rudy
Vandewalle Jean-Louis
P200
P200
poule A - 2 V 9/3
Matthys Mike
Van Damme Nico
P200
P200
poule A - 1 W 9/4

2001 T.C. BLANKENBERGE - 30/08/2021 - 05/09/2021

Partner: Schollaert Keanu
Week: 2021-35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Den Broucke Stan
Vervarcke Anthony
P200
P300
1/4 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/3

2001 T.C. BLANKENBERGE - 30/08/2021 - 05/09/2021

Partner: Schollaert Keanu
Week: 2021-35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Maes Matthew
De Groote Jeffrey
P300
P200
poule A - 3 W 9/8
Vermeulen Dany
Janssens Franklin
P200
P300
poule A - 2 W 9/3
Allewaert Bert
Opdebeeck Pieterjan
P300
P300
poule A - 1 W 9/8

8131 T.C. LUDOVIEK - 23/08/2021 - 29/08/2021

Partner: Moerman Jelle
Week: 2021-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Raman Jurgen
Deleu Ruben
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/1

8131 T.C. LUDOVIEK - 23/08/2021 - 29/08/2021

Partner: Moerman Jelle
Week: 2021-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Speecke Ewout
Verhoeyen Lorenz
P200
P200
poule D - 3 W 9/0
Claeys David
Mestdagh John
P200
P200
poule D - 2 V 9/3
Dhaese Ian
van der Velden Bram
P200
P100
poule D - 1 W 9/2

8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE - 16/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Soberon Joshua
Week: 2021-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Damme Nico
Vansteelandt Dirk
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/2
De Coninck Boudewijn
Verplancke Ward
P200
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/3

8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE - 16/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Soberon Joshua
Week: 2021-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vlieghe Jochen
Wittevrongel Arne
P200
P100
poule D - 3 W 9/6
Piryns Bart
Morel de Westgaver Tanguy
P100
P200
poule D - 2 W 9/3
Torrekens Ward
Jacquemijns Jonas
P200
P200
poule D - 1 W 9/6

2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM - 02/08/2021 - 08/08/2021

Partner: Soberon Joshua
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Merchiers Tom
Sobrie Maxim
P200
P100
poule C - 3 V 9/8
Schotte Jasper
Demey Bram
P200
P200
poule C - 2 W 9/3
Torrekens Ward
Jacquemijns Jonas
P200
P200
poule C - 1 V 9/6

8183 PADEL 4U2 GENT - 26/07/2021 - 01/08/2021

Week: 2021-30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Tack Lennert
Giordano William
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/1
Herreman Alain
Houwen Pim
P200
P200
1/8 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)

8183 PADEL 4U2 GENT - 26/07/2021 - 01/08/2021

Week: 2021-30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Binnard Marc
Vansevenant Tom
P200
P200
poule D - 3 W 0/0 opgave
Leuwers Anton
Van Nerom Ward
P200
P100
poule D - 2 W 9/5
Van Daele Mathias
De Cock Sander
P200
P200
poule D - 1 V 9/3

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 19/07/2021 - 25/07/2021

Week: 2021-29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Gabriels Thierry
Vanhaecke NICK Gerard
P200
P200
1/8 finale Hoofdtabel V 7/5 - 7/6

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 19/07/2021 - 25/07/2021

Week: 2021-29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Raveschot Bart
Vanoverberghe Johan
P200
P200
poule D - 3 V 9/8
Matthys Mike
Van Damme Nico
P200
P200
poule D - 2 W 9/8
Dekyvere Willem
Rosselle Tom
P200
P200
poule D - 1 W 9/5

8076 T.C. 'T LOBBEKE - 21/06/2021 - 27/06/2021

Partner: De Muynck Stefan
Week: 2021-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Claerhoudt Wesley
De Baets Frederik
P300
P300
poule C - 3 W 9/6
Deraedt Kristof
Carette Olivier
P300
P200
poule C - 2 V 9/8
Vande Moortele Jorn
Van Belle Matthias
P300
P300
poule C - 1 V 9/4

8010 GANTOISE - 14/06/2021 - 20/06/2021

Partner: Soberon Joshua
Week: 2021-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Der Holt Geoffrey
Gossye Bart
P200
P200
poule A - 3 W 9/6
Mbuyu Cedric
Segers Joachim
P200
P200
poule A - 2 V 9/5
Van Belleghem Lonis
Van De Velde Bert
P200
P200
poule A - 1 V 9/8

Uitslagen Interclub

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 20/11/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: T.C. EEKLO A / T.C. MERELBEKE C
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Soberon Joshua Schaubroeck Koen
De Laethauwer Thibeau
P200
P200
1/8 finale W 9/6
Roels van Kerckvoorde Lionel Morel de Westgaver Tanguy
De Laethauwer Thibeau
P200
P200
1/8 finale V 9/7
Van Hulle Michiel Morel de Westgaver Tanguy
Keymeulen Thomas
P200
P200
1/8 finale V 9/5

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 23/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: T.C. EEKLO A / KON. DEINZE T.C. C
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Moerman Jelle Peeters Marc
Van Impe Jelle
P100
P200
poule - 5 W 9/3
Soberon Joshua Van Impe Jelle
Martens Birgen
P200
P100
poule - 5 W 9/5

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 09/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: T.C. EEKLO A / SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Soberon Joshua Vandendriessche Joeri
Pirard Thomas
P200
P200
poule - 3 W 9/5
Moerman Jelle Vanaudenaerde Jordy
Methorst Johny
P200
P200
poule - 3 W 9/6
Van Hulle Michiel Devloo Kevin
Vandendriessche Joeri
P200
P200
poule - 3 W 9/3

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 02/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: T.C. ELEVEN D / T.C. EEKLO A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Moerman Jelle Maerschalck Lennert
De Tremerie Jo
P200
P200
poule - 2 W 9/7
Van Hulle Michiel Maerschalck Lennert
Claeys Jarno
P200
P100
poule - 2 V 9/5
Soberon Joshua Matthys Joris
Maerschalck Lennert
P200
P200
poule - 2 W 9/5

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 25/09/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: T.C. BOSTERHOUT B / T.C. EEKLO A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Soberon Joshua Rosseel Dominik
Tallieu Bruno
P200
P200
poule - 1 W 9/3
Bernard Jarno Rosseel Dominik
Verhulst Kristof
P200
P200
poule - 1 V 9/6
Moerman Jelle D'Hondt Kristof
Tallieu Bruno
P200
P200
poule - 1 W 9/3
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar