Resultaten

Soberon Joshua
  • Lidnummer: 2189815
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 3 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 3 ptn
    Padel P300
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

8022 T.C. EEKLO - 13/09/2021 - 19/09/2021

Partner: Van Leuven Jonas
Week: 2021-37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Heirseele Geert
Van Heirseele Robin
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4
De Coeyer Geert
Vandriessche Tim
P200
P100
Finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/4
Boonaert Mattias
De Coninck Boudewijn
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel W 6/7 (5) - 7/5 - 10/6

8022 T.C. EEKLO - 13/09/2021 - 19/09/2021

Partner: Van Leuven Jonas
Week: 2021-37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Dorpe Arthur
De Maesschalck Kevin
P200
P100
poule A - 3 W 9/6
Calus Gauthier
De Beck Steve
P200
P100
poule A - 2 W 9/3
Staelens Brecht
Brasseur Olivier
P200
P200
poule A - 1 W 9/7

2024 K.T.C. AZALEA - 06/09/2021 - 12/09/2021

Partner: Moerman Jelle
Week: 2021-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Vuyst Henk
Callant Jeroen
P200
P200
Finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/4
Acou Geoffrey
Tamsin Joeri
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2
Inghelbrecht Kris
Vanhonsebrouck Birger
P200
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 7/6 (5) - 6/7 (5) - 10/7

2024 K.T.C. AZALEA - 06/09/2021 - 12/09/2021

Partner: Moerman Jelle
Week: 2021-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Geelen Cedric
Bracke Bernd
P200
P100
poule D - 3 W 9/3
Verplancke Thomas
Bockhodt Cedric
P200
P100
poule D - 2 W 9/7
Baes Bjorn
Ameloot Mick
P100
P200
poule D - 1 W 9/2

8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE - 16/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Van Leuven Jonas
Week: 2021-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Damme Nico
Vansteelandt Dirk
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/2
De Coninck Boudewijn
Verplancke Ward
P200
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/3

8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE - 16/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Van Leuven Jonas
Week: 2021-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vlieghe Jochen
Wittevrongel Arne
P200
P100
poule D - 3 W 9/6
Piryns Bart
Morel de Westgaver Tanguy
P100
P200
poule D - 2 W 9/3
Torrekens Ward
Jacquemijns Jonas
P200
P200
poule D - 1 W 9/6

8145 TS KENTA - 09/08/2021 - 15/08/2021

Partner: Vander Wee Bart
Week: 2021-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Jaeger Thibault
Reynvoet Pascal
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 7/6 (5) - 6/7 (5) - 10/7

8145 TS KENTA - 09/08/2021 - 15/08/2021

Partner: Vander Wee Bart
Week: 2021-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Ghys Laurent
De Baerdemaeker Thomas
P200
P100
poule D - 3 V 9/3
Blancquaert Steven
Hertecant Mathias
P200
P200
poule D - 2 W 9/0
Vanderstappen Philippe
Pauwels Stijn
P200
P200
poule D - 1 W 9/6

2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM - 02/08/2021 - 08/08/2021

Partner: Van Leuven Jonas
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Merchiers Tom
Sobrie Maxim
P200
P100
poule C - 3 V 9/8
Schotte Jasper
Demey Bram
P200
P200
poule C - 2 W 9/3
Torrekens Ward
Jacquemijns Jonas
P200
P200
poule C - 1 V 9/6

0049 T.C. GYM OLYMPIADE - 19/07/2021 - 25/07/2021

Partner: Moerman Jelle
Week: 2021-29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Den Brande Michiel
Broes Jordi
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/2

0049 T.C. GYM OLYMPIADE - 19/07/2021 - 25/07/2021

Partner: Moerman Jelle
Week: 2021-29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Smet Toon
Somers Nico
P100
P200
poule C - 3 W 9/1
Gorrebeeck Jens
Gorrebeeck Nick
P100
P200
poule C - 2 W 9/8
Renders Olivier
Beeckmans Victor
P200
P200
poule C - 1 V 9/3

8136 T.C. TOPSPIN - 28/06/2021 - 04/07/2021

Week: 2021-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Schuddinck Jens
De Saedeleir Laurens
P200
P200
poule A - 3 W 9/5
Baetens Jeroen
Siau Steff
P200
P200
poule A - 2 V 9/4
Dooremont Kjell
Mannaert Kristof
P200
P200
poule A - 1 V 9/4

8010 GANTOISE - 14/06/2021 - 20/06/2021

Partner: Van Leuven Jonas
Week: 2021-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Der Holt Geoffrey
Gossye Bart
P200
P200
poule A - 3 W 9/6
Mbuyu Cedric
Segers Joachim
P200
P200
poule A - 2 V 9/5
Van Belleghem Lonis
Van De Velde Bert
P200
P200
poule A - 1 V 9/8

Uitslagen Interclub

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 20/11/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: T.C. EEKLO A / T.C. MERELBEKE C
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Leuven Jonas Schaubroeck Koen
De Laethauwer Thibeau
P200
P200
1/8 finale W 9/6
Moerman Jelle Van Impe Yannick
Schaubroeck Koen
P100
P200
1/8 finale V 9/8

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 23/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: T.C. EEKLO A / KON. DEINZE T.C. C
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Leuven Jonas Van Impe Jelle
Martens Birgen
P200
P100
poule - 5 W 9/5
Roels van Kerckvoorde Lionel Wielfaert Herman
Imbo Koen
P200
P200
poule - 5 W 9/3

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 16/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: T.C. ORSCAMP A / T.C. EEKLO A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Coeyer Geert Vandamme Pieter
Denolf Christophe
P100
P200
poule - 4 W 9/0
Bontinck Tom Goethals Carl
Vandamme Pieter
P100
P100
poule - 4 W 9/3
Haeck Gianini Goethals Carl
Denolf Christophe
P100
P200
poule - 4 W 9/0

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 09/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: T.C. EEKLO A / SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Leuven Jonas Vandendriessche Joeri
Pirard Thomas
P200
P200
poule - 3 W 9/5
Van Hulle Michiel Devloo Kevin
Pirard Thomas
P200
P200
poule - 3 W 9/5
Moerman Jelle Methorst Johny
Pirard Thomas
P200
P200
poule - 3 W 9/1

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 02/10/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: T.C. ELEVEN D / T.C. EEKLO A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Moerman Jelle Matthys Joris
Maerschalck Rudi
P200
P100
poule - 2 W 9/2
Van Leuven Jonas Matthys Joris
Maerschalck Lennert
P200
P200
poule - 2 W 9/5
Van Hulle Michiel Maerschalck Rudi
Claeys Jarno
P100
P100
poule - 2 W 9/6

Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 - 25/09/2021

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: T.C. BOSTERHOUT B / T.C. EEKLO A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Leuven Jonas Rosseel Dominik
Tallieu Bruno
P200
P200
poule - 1 W 9/3
Moerman Jelle Tallieu Bruno
Syx Bart
P200
P200
poule - 1 W 9/4
Bernard Jarno Verhulst Kristof
Syx Bart
P200
P200
poule - 1 W 9/6
  • Periode:

De klassementsberekening dubbel is momenteel niet beschikbaar.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar

  • Periode: