Resultaten

Crombez Jakob
  • Lidnummer: 2185480
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 25 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 30 ptn
    Padel P400
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

2038 KTC ISIS - 29/08/2022 - 11/09/2022

Week: 2022-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Defryn Christoph
Defryn Julie
40 ptn
20 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/3
Snauwaert Karl
Dermaut Stephanie
35 ptn
10 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)

2038 KTC ISIS - 29/08/2022 - 11/09/2022

Partner: Sintobin Laurent
Week: 2022-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Desmet Stijn
Vanneste David
5 ptn
40 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/4 - 3/6 - 10/6

2190 TC DE WATERTOREN - 20/08/2022 - 04/09/2022

Partner: Dewilde Wesley
Week: 2022-35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Derck Christian
Verfaillie Francis
35 ptn
25 ptn
Finale Hoofdtabel V 5/7 - 6/3 - 10/4
Merveillie Andy
Mahieu Thierry
25 ptn
35 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 7/5 - 3/6 - 10/8
Vandendriessche Arne
Vandendriessche Rudy
35 ptn
10 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/1

2033 T.C. ROESELARE - 15/08/2022 - 28/08/2022

Partner: Vermeulen Nancy
Week: 2022-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Defryn Christoph
Defryn Julie
40 ptn
20 ptn
Finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/0
Haghedooren Anne-Laure
Filez Birgen
20 ptn
15 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 4/6 - 11/9
Lisabeth Massimo
De Bakker Sharon
20 ptn
25 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 1/6 - 7/6 (5) - 10/5
Wydooghe Silke
Bertrand Guillaume
25 ptn
35 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/4

2033 T.C. ROESELARE - 15/08/2022 - 28/08/2022

Partner: Sintobin Laurent
Week: 2022-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Derck Christian
Verfaillie Francis
35 ptn
25 ptn
Finale Hoofdtabel W 1/6 - 6/3 - 11/9
Vanderbiest Thierry
Hellebuyck Maxime
10 ptn
30 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/0
Rosseau Rik
Rosseau Koen
30 ptn
15 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2
Vanluchene Dominiek
Calmeyn Yaron
30 ptn
30 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/4

2146 THILLE T.C. LICHTERVELDE - 22/08/2022 - 03/09/2022

Week: 2022-35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Schaubroeck Steven
Vandemaele Annelore
10 ptn
45 ptn
1/8 finale Hoofdtabel V 7/6 - 6/4

2186 T.C. DE KODDAERT - 10/08/2022 - 28/08/2022

Week: 2022-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandemaele Annelore
Vanhoutte Bart
45 ptn
15 ptn
1/8 finale Hoofdtabel V 6/4 - 7/5
Mylle Yana
Mylle Henk
20 ptn
15 ptn
1/16 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/3

2071 T.C. HOUTHULST - 06/08/2022 - 21/08/2022

Partner: Dewilde Wesley
Week: 2022-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Persyn Thomas
Caytan Kevin
35 ptn
25 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/0
Merveillie Andy
Mahieu Thierry
25 ptn
35 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/3
Lopes De Macedo Roberto
Knockaert Koen
30 ptn
25 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/7 (2) - 13/11
Bailleul Thomas
Demeulenaere Peter
30 ptn
20 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 7/6 (4) - 6/4

2071 T.C. HOUTHULST - 06/08/2022 - 21/08/2022

Week: 2022-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Goddeeris Simon
Vanneste Julie
20 ptn
40 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 6/4 - 7/5
Corneillie Leen
Vlaemynck Xavier
35 ptn
10 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2
Minne Bianca
Schoutteten Sven
30 ptn
25 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/4

2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. - 10/08/2022 - 21/08/2022

Partner: Vermeulen Nancy
Week: 2022-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Marest Filip
Cools Stephanie
25 ptn
10 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 7/5 - 6/1
Verkyndere Sain
Moyaert Steve
15 ptn
25 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2

2110 T.C. BOSTERHOUT - 04/08/2022 - 15/08/2022

Partner: Vermeulen Nancy
Week: 2022-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandendriessche Rudy
Vandemaele Annelore
10 ptn
45 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/2

2175 T.C. FINLANDIA - 25/07/2022 - 07/08/2022

Partner: Deryckere Christ
Week: 2022-31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanoutryve Dieter
Buyse Clive
15 ptn
40 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 3/6 - 6/4 - 10/3
Van Acker Denis
Put Benedict
50 ptn
3 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/0

2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM - 10/07/2022 - 21/07/2022

Partner: Vermeulen Nancy
Week: 2022-29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dutoit Skrolan
Vanwynsberghe Nicolas
15 ptn
25 ptn
Finale Hoofdtabel V 7/6 (3) - 6/1
Landuyt Yannick
Laverge Els
15 ptn
30 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 2/6 - 6/4 - 10/3
Heistercamp Floris
Desmet Elke
25 ptn
20 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 2/6 - 10/8
Brison Caroline
Huyse Anthony
30 ptn
15 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/3 - 5/7 - 10/4

2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM - 10/07/2022 - 21/07/2022

Partner: Dewilde Andy
Week: 2022-29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Craeynest Tom
Baekelandt Bert
45 ptn
45 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V Walk-Over (gewettigd)

2191 TC MOORSLEDE - 02/07/2022 - 17/07/2022

Partner: Cappelle Davy
Week: 2022-28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Belleghem Steven
Hautekiet Tjorven
45 ptn
15 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/4 - 4/6 - 10/7
Vanwalleghem Noah
Debruyne Kjartann
30 ptn
10 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 4/6 - 7/6 (4) - 14/12
Hoorne Nico
Van Den Hende Bart
15 ptn
30 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/2

2067 T.C. STADEN - 27/06/2022 - 10/07/2022

Partner: Dewilde Wesley
Week: 2022-27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Goddeeris Simon
Cappelle Davy
20 ptn
20 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/3
Declerck Peter
Pottie Arnout
20 ptn
30 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 5/7 - 6/3 - 10/5
Degryse Koen
Wyffels Danny
15 ptn
20 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/3

2067 T.C. STADEN - 27/06/2022 - 10/07/2022

Partner: Moulart Feebe
Week: 2022-27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Nollet Charlotte
Van Rijckeghem Gauthier
30 ptn
75 ptn
Finale Hoofdtabel V 7/6 (5) - 7/6 (5)
Desaranno Justine
Sambaer Geert
80 ptn
40 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 2/6 - 6/4 - 10/3
Neyt Ken
Lattrez Valentine
55 ptn
50 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)

2067 T.C. STADEN - 27/06/2022 - 10/07/2022

Partner: Cools Stephanie
Week: 2022-27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Goddeeris Simon
Vanneste Julie
20 ptn
40 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/2
Van Belleghem Steven
Demeulenaere Shirin
45 ptn
10 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/3
Leleu An
Van Belleghem Arne
3 ptn
50 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/2

2067 T.C. STADEN - 27/06/2022 - 10/07/2022

Partner: Dewilde Andy
Week: 2022-27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandevijvere Pieter
Pype Louis
80 ptn
10 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 1/6 - 6/3 - 10/2
Vanhercke Pieter
Bruaux Serge
30 ptn
35 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 3/6 - 6/2 - 12/10

2049 T.C. COME BACK LANGEMARK - 18/06/2022 - 03/07/2022

Partner: Dewilde Wesley
Week: 2022-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanthorre Franky
Latruwe Diederik
20 ptn
40 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/2
Bailleul Thomas
Demeulenaere Peter
30 ptn
20 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/3

2056 T.C. ALEXANDER - 13/06/2022 - 26/06/2022

Partner: Sintobin Laurent
Week: 2022-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Goddeeris Simon
Rogiers Mathijs
20 ptn
40 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/1 - 2/6 - 10/4
Dhaene Christophe
Latrez Andy
30 ptn
10 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)
Persyn Thomas
Dewaele Alexander
35 ptn
5 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1
Declerck Peter
Pottie Arnout
20 ptn
30 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/7 (0) - 10/5

2047 T.C. BLOEMENHOF - 11/06/2022 - 26/06/2022

Partner: Dewilde Wesley
Week: 2022-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Defevere Mattias
Malfait Hannes
30 ptn
30 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/4
Callewaert Benny
Delporte Jo
35 ptn
20 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/2

2056 T.C. ALEXANDER - 13/06/2022 - 26/06/2022

Partner: Dewilde Andy
Week: 2022-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Buyse Clive
Doornaert Christophe
40 ptn
45 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 2/6 - 11/9
Verbeke Crist
Platteeuw Gorik
5 ptn
55 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/1

2056 T.C. ALEXANDER - 13/06/2022 - 26/06/2022

Week: 2022-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Develtere Thomas
Dufoor Barbara
45 ptn
5 ptn
1/8 finale Hoofdtabel V Walk-Over (gewettigd)

2095 T.C. ECLIPS - 06/06/2022 - 19/06/2022

Partner: Dewilde Andy
Week: 2022-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lazoore Wim
Rappelet Louis
35 ptn
40 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 6/1 opgave
Carrein Aaron
Samyn Wout
55 ptn
25 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/3

2095 T.C. ECLIPS - 06/06/2022 - 19/06/2022

Partner: Dewilde Wesley
Week: 2022-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Delplace Guy
Naert Piet
30 ptn
30 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 6/2 - 7/5
Rathe Philippe
Van Holm Bram
25 ptn
25 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 7/6 (0) - 6/7 (4) - 10/6

2050 TC RUMBEKE - 28/05/2022 - 12/06/2022

Partner: Sabbe Arne
Week: 2022-23
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandamme Jonas
Blomme Thomas
5 ptn
15 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2
Destadsbader Kevin
Verhulst Davino
15 ptn
5 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/4
Vandecasteele Christof
Francoy Giovanni
15 ptn
5 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/0
Stockx Karim
Denoo Rex
20 ptn
3 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/3

2050 TC RUMBEKE - 28/05/2022 - 12/06/2022

Week: 2022-23
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Rosseel Otto
De Bakker Sharon
40 ptn
20 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/2
Wittouck Camille
Wittouck Idris
35 ptn
20 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 3/6 - 6/2 - 10/4

2031 T.C. ST-MICHIELS - 12/05/2022 - 28/05/2022

Week: 2022-21
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lierman Mattijs
Van Maldegem Anke
30 ptn
15 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/3
Branders Christophe
Lams Kristina
40 ptn
15 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/3 - 7/5

2040 T.C. OLYMPOS - 09/05/2022 - 20/05/2022

Partner: Sintobin Laurent
Week: 2022-20
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Derck Christian
Verfaillie Francis
35 ptn
25 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/3
Vanluchene Dominiek
Schoutteten Sven
35 ptn
25 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1
Merveillie Andy
Mahieu Thierry
25 ptn
30 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/4

2110 T.C. BOSTERHOUT - 06/03/2022 - 26/03/2022

Partner: Sabbe Arne
Week: 2022-12
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Missinne Simon
Van Driessche Vic
3 ptn
25 ptn
1/16 finale Hoofdtabel V Walk-Over (gewettigd)

2110 T.C. BOSTERHOUT - 06/03/2022 - 26/03/2022

Partner: Dewilde Andy
Week: 2022-12
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Hooreweghe Frederic
Buyse Clive
50 ptn
35 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 7/6 (5) - 3/6 - 10/4
Decock Gert
Destadsbader Niels
65 ptn
20 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/2 - 3/6 - 10/5

2110 T.C. BOSTERHOUT - 06/03/2022 - 26/03/2022

Partner: Sintobin Laurent
Week: 2022-12
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Craeynest Tom
Vervisch Sebastien
35 ptn
15 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 0/6 - 11/9
Dejaegher Tom
Destadsbader Niels
30 ptn
20 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/3
Vandorpe Steve
Vandorpe Maikel
40 ptn
3 ptn
1/16 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/2

2191 TC MOORSLEDE - 05/03/2022 - 20/03/2022

Partner: Dewilde Wesley
Week: 2022-11
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Merveillie Andy
Mahieu Thierry
25 ptn
30 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1
Vanhercke Pieter
Bruaux Serge
20 ptn
30 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)
Baekelandt Bert
Vancraeyveldt Robrecht
45 ptn
15 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/4

2067 T.C. STADEN - 28/02/2022 - 13/03/2022

Partner: Dewilde Andy
Week: 2022-10
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Goddeeris Simon
Van Rijckeghem Gauthier
10 ptn
75 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/4 - 7/5
Degryse Koen
Nollet Olivier
15 ptn
70 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2
Brassaert Mathias
Samyn Nicholas
35 ptn
55 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/1

2067 T.C. STADEN - 28/02/2022 - 13/03/2022

Partner: Sabbe Arne
Week: 2022-10
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Goddeeris Simon
Cappelle Davy
10 ptn
15 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/4

2067 T.C. STADEN - 28/02/2022 - 13/03/2022

Partner: Dewilde Wesley
Week: 2022-10
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vaneeckhout Jo
Nowé Giovanni
10 ptn
50 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/3
Heindryckx Joeri
Popelier Dirk
10 ptn
35 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/2

2067 T.C. STADEN - 28/02/2022 - 13/03/2022

Week: 2022-10
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Peelaers Natascha
Dejonckheere Matice
20 ptn
3 ptn
1/8 finale Hoofdtabel V 5/7 - 6/3 - 10/7

2050 TC RUMBEKE - 03/02/2022 - 20/02/2022

Partner: Sabbe Arne
Week: 2022-07
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Goddeeris Simon
Cappelle Davy
10 ptn
15 ptn
Finale Hoofdtabel W 4/6 - 6/2 - 10/4
Pype Carlos
Vancraeyveldt Robrecht
15 ptn
15 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/1
Robeyns Wouter
Vandecasteele Christof
15 ptn
15 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 1/6 - 6/0 - 10/8
Lefever Maxim
Lefever Bryan
15 ptn
10 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/2
Vanderhaegen Wouter
Sinnaeve Koen
10 ptn
10 ptn
1/16 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/1

2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM - 02/02/2022 - 13/02/2022

Week: 2022-06
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Naessens Denis
Geernaert Koen
40 ptn
50 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/2
Sustronck Frank
Buyse Clive
45 ptn
35 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/4

2050 TC RUMBEKE - 03/02/2022 - 20/02/2022

Partner: Dewilde Andy
Week: 2022-07
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Brassaert Mathias
Samyn Nicholas
35 ptn
55 ptn
1/8 finale Hoofdtabel V 4/6 - 3/0 opgave

2050 TC RUMBEKE - 03/02/2022 - 20/02/2022

Partner: Dewilde Wesley
Week: 2022-07
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Desmet Stijn
Vanneste David
3 ptn
35 ptn
1/16 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/1

2175 T.C. FINLANDIA - 21/12/2021 - 09/01/2022

Partner: Sabbe Arne
Week: 2022-01
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Casteur Pascal
Vanoutryve Dieter
15 ptn
15 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/1
Marechal Thomas
Moortgat Mathijs
15 ptn
5 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/2
Grymonprez Bruno
Verfaillie Francis
3 ptn
25 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/0 - 6/0
Vermeulen Nicolas
Van Damme Guillaume
15 ptn
3 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/1

2175 T.C. FINLANDIA - 21/12/2021 - 09/01/2022

Partner: Vermeulen Nancy
Week: 2022-01
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Rosseel Otto
De Bakker Sharon
40 ptn
20 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/3
Kesteloot Tamara
Marest Filip
20 ptn
25 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 4/6 - 7/5 - 10/7

2175 T.C. FINLANDIA - 21/12/2021 - 09/01/2022

Partner: Romel Brecht
Week: 2022-01
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dieryckx Bram
Dieryckx Rien
3 ptn
35 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/3

2033 T.C. ROESELARE - 11/12/2021 - 26/12/2021

Partner: Sabbe Arne
Week: 2021-51
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Cappelle Gilles
Caytan Kevin
10 ptn
20 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 6/1 - 7/5
Hennion Philip
Desplenter Kurt
20 ptn
3 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 3/6 - 6/0 - 10/5
Rosseel Janneman
De Groote Daan
15 ptn
10 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 7/5 - 3/6 - 10/3

2033 T.C. ROESELARE - 11/12/2021 - 26/12/2021

Partner: Dewilde Andy
Week: 2021-51
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Kesteloot Brecht
Vanwijnsberghe Hans
45 ptn
40 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 3/6 - 6/3 - 10/8
Vandeputte Louis
Vankerkhoven Charles
85 ptn
5 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/2
Vandenkendelaere Sacha
Coppens Leandro
30 ptn
40 ptn
1/16 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)

2033 T.C. ROESELARE - 11/12/2021 - 26/12/2021

Partner: Dewilde Wesley
Week: 2021-51
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanhercke Pieter
Bruaux Serge
20 ptn
30 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/1
Verbeke Crist
Platteeuw Gorik
10 ptn
45 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/3
Bourez Philippe
Vandecandelaere Lieven
30 ptn
20 ptn
1/16 finale Hoofdtabel W 4/6 - 6/2 - 10/3

2190 TC DE WATERTOREN - 27/11/2021 - 12/12/2021

Partner: Dewilde Andy
Week: 2021-49
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lecluyse Mathieu
Dejaegher Tom
50 ptn
30 ptn
1/2 finale Hoofdtabel V 6/0 - 6/4
Demeyere Christophe
Desmet Christof
55 ptn
30 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/0
Vandorpe Steve
Collard-Bovy Thomas
40 ptn
40 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/3

2190 TC DE WATERTOREN - 27/11/2021 - 12/12/2021

Partner: Dewilde Wesley
Week: 2021-49
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dierynck Thomas
Doornaert Christophe
10 ptn
45 ptn
1/4 finale Hoofdtabel V 6/4 - 1/6 - 12/10
Verfaillie Bart
Verfaillie Jelle
25 ptn
30 ptn
1/8 finale Hoofdtabel W 7/5 - 4/6 - 10/5
Vanneste David
D'haene Domien
35 ptn
20 ptn
1/16 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2

2190 TC DE WATERTOREN - 27/11/2021 - 12/12/2021

Partner: Olievier Dylan
Week: 2021-49
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanhaverbeke Dylan
Descamps Christophe
10 ptn
15 ptn
1/8 finale Hoofdtabel V 6/3 - 3/6 - 12/10
Hamers Philippe
Vandevyvere Werner
5 ptn
15 ptn
1/16 finale Hoofdtabel W 7/6 (2) - 6/4

2190 TC DE WATERTOREN - 27/11/2021 - 12/12/2021

Partner: Verhaeghe Dries
Week: 2021-49
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Decock Gert
Lecluyse Mathieu
65 ptn
50 ptn
1/8 finale Hoofdtabel V 7/6 (1) - 6/3

2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL - 06/10/2021 - 10/10/2021

Partner: Dewilde Wesley
Week: 2021-40
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanrobaeys Kjell
Talloen Mike
15 ptn
5 ptn
Finale Hoofdtabel W 6/4 - 0/6 - 11/9
Eeckloo Jurgen
Bruaux Serge
10 ptn
20 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/2
Dutoit Glenn
Van Parijs Dylan
15 ptn
10 ptn
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/0

2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL - 06/10/2021 - 10/10/2021

Partner: Dewilde Andy
Week: 2021-40
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Mullem Wiebe
Demey Bram
35 ptn
25 ptn
Finale Hoofdtabel V 6/2 - 2/6 - 10/7
Lierman Mattijs
Helewaut Frederick
25 ptn
35 ptn
1/2 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/3

Uitslagen Interclub

Tennis Interclub West-Vlaanderen - 05/06/2022

Reeks: HEREN (4 SPELERS) 7 (12 - 25)
Ontmoeting: T.C. DE MANDEL A / T.C. STADEN A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Cappelle Gilles Vandekerckhove Robbe
Cottignies Wouter
3 ptn
3 ptn
1/4 finale W 6/2 - 6/2
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar

  • Periode: